Dental
Corsodyl Antibacterial Mouthwash, Fresh Mint, 300 ml
300ml · £20.83/L£6.25Colgate Advanced White Medium Manual Toothbrush
1pk · £1.90 each£1.90Colgate Total Teeth Whitening Toothpaste 75ml
75ml · £40.00/L£3.00Oral-B Complete Plus Extra White Toothpaste Cool Mint 75ml
75ml · £20.67/L£1.55Sensodyne Pronamel Gentle Whitening Enamel Care Toothpaste, 75ml
75ml · £95.33/L£7.15
Bath & Shower
Sanex Expert Skin Health Moisturising Shower Gel Body Wash 450ml
450ml · £10.33/L£4.65Radox Mineral Therapy 2-in-1 Body Wash & Shampoo Feel Awake 225 ml
225ml · £5.56/L£1.25Lynx Shower Gel Africa 225 ml
225ml · £8.00/L£1.80
Deodorant
Sure Men Antiperspirant Aerosol Invisible Ice Fresh 150 ml
150ml · £12.67/L£1.90
Period Products
Always Ultra Sanitary Towels Secure Night Extra (Size 5) With Wings 8 Pads
8pk · £0.31 each£2.50Always Ultra Day Sanitary Towels Normal (Size 1) With Wings 13 Pads
13pk · £0.22 each£2.85Tampax Pearl Compak Regular Tampons With Applicator x20
20pk · £0.23 each£4.65
Hair Care
Head & Shoulders Classic Clean 2in1 Anti Dandruff Shampoo 250ml, Refreshing Clean Scent
250ml · £16.00/L£4.00VO5 MegaHold Styling Gel 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 230ml. Lightweight feel. Active Nutri-Plex
230ml · £15.00/L£3.45
Skin & Body Care
Vaseline Expert Care Hand Cream Dry Hands Rescue 75 ml
75ml · £47.33/L£3.55Asda 100 Cotton Wool Oval Pads
100pk · £0.02 each£1.90Asda Little Angels 60 Cotton Wool Safety Buds
60pk · £0.01 each£0.60Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Ambre Solaire Hydra 24H Protect SPF30 Sun Cream Travel Lotion 50ml
50ml · £174.00/L£8.70Vaseline Lip Therapy Original 20g
20g · £77.50/kg£1.55
Hand Soap & Sanitiser
Astonish Protect + Care Anti-Bacterial Handwash Peony Bloom 600ml
600ml · £2.08/L£1.25Cuticura Original Crisp & Fresh Anti Bacterial Hand Gel 50ml
50ml · £25.00/L£1.25
Shaving & Hair Removal
Asda 4 3 Blade Disposable Razors
4pk · £0.46 each£1.85BIC Twin Lady Womens Razors x5
5pk · £0.31 each£1.55Gillette Series 3x Action Sensitive Shave Gel 200ml
200ml · £15.75/L£3.15Venus Satin Care Women's Shave Gel, Aloe Vera Glide, 200ml
200ml · £18.50/L£3.70