Chips, Fries & Potatoes
McCain's Hash Browns 625g
625g · £3.58/kg35% off£2.24£3.45McCain's Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.26/kg25% off£3.26£4.35
Garlic Bread
Morrisons Garlic Bread Slices 260g
260g · £6.54/kg£1.70
Meat & Poultry
Morrisons Breaded Buttermilk Chicken 300g
300g · £17.00/kg£5.10
Seafood
Morrisons Ready Cooked King Prawns 200g
200g · £23.75/kg£4.75