Food, Snacks & Drinks
Ellas Kitchen Srawberry & Apple Stage 1 Baby Food 120g
120g · £15.00/kg£1.80Ella's Kitchen Spag Bol Baby Pouch 7+ Months 130g
130g · £17.69/kg£2.30Ella's Kitchen Cheesy Pie with Veggies 7+ Months 130g
130g · £16.15/kg£2.10Ella's Kitchen Sweetcorn and Carrot Melty Sticks 17g
16g · £118.75/kg£1.90Ella's Kitchen Organic Prunes Baby Pouch 70g
70g · £20.00/kg£1.40Ella's Kitchen Banana Baby Brekkie with Apple 6+ Months 100g
100g · £18.00/kg£1.80
Nappies & Wipes
Pampers Sensitive Baby Wipes 1 Pack = 52 Baby Wet Wipes
52pk · £0.03 each£1.30Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4 23 Nappies 9kg-15kg Carry Pack
23pk · £0.35 each£8.05Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5 21 Nappies 12kg-17kg Carry Pack
21pk · £0.38 each£8.05Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 19 Nappies 14kg-19kg Carry Pack
19pk · £0.42 each£8.05Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 7 16 Nappies 17kg+ Carry Pack
16pk · £0.54 each£8.65Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 8 14 Nappies 19kg+ Carry Pack
14pk · £0.62 each£8.65
Health
Ashton & Parsons Teething Powders 20 Sachet
20pk · £0.38 each£7.60Wellkid Baby Syrup 150ml
150ml · £57.33/L£8.60
Baby Toiletries
NIVEA SUN Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+ 200ml
200ml · £43.25/L£8.65Sudocrem Cream 125g
125g · £50.80/kg£6.35My Little Sudocrem 22g
22g · £202.27/kg£4.45
Baby Milk
Aptamil Breastmilk Substitute 1 from Birth First Infant Milk 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Aptamil 2 Follow On Milk 6-12 Months 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Cow & Gate 2 Follow-On Milk From 6 Months 200ml
200ml · £7.25/L£1.45Cow & Gate 1 First Infant Milk from Birth 200ml
200ml · £7.25/L£1.45Kendamil Ready To Feed 250ml
250ml · £6.40/L£1.60Aptamil First Milk 800g
800g · £21.56/kg£17.25Cow & Gate First Milk 800g
800g · £16.56/kg£13.25Kendamil First Infant Milk 1 From Birth Breastmilk Substitute 800g
800g · £18.38/kg£14.70
Feeding & Accessories
Milton 28 Sterilising Tablets 112g
28pk · £0.14 each£3.95