Chilled Meat Alternatives
Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £10.69/kg£3.25Quorn Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg£3.40
Frozen Meat Alternatives
Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g
270g · £11.85/kg£3.20Quorn Mince 300g
300g · £10.33/kg£3.10Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £7.50/kg£0.80 off£2.25£3.05Linda McCartney 2 Mozzarella 1/4lb Burgers Vegetarian 227g
227g · £14.10/kg£3.20