- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g
216g · £11.34/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Betty Crocker Coffee Icing 400G
400g · £9.88/kg£3.95£3.30 Clubcard (£8.25/kg)Tesco Pineapple Fingers 80G
80g · £12.50/kg£1.003 for 2 ClubcardTESCO finest Pinsa 150g
150g · £26.33/kg£3.95£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Smarties Split Pot Vanilla Flavour Yogurt 4X107g
4pk · £35.51/kg£3.80£3.25 Clubcard (£30.37/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre
£3.00£2.70 ClubcardRichmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g
615g · £7.32/kg£4.50£3.20 Clubcard (£5.20/kg)Tesco Finest Quarter Pounders 454g
454g · £15.20/kg£6.90£6.15 Clubcard (£13.55/kg)SABRA HOUMOUS CLASSIC 250G
250g · £12.40/kg£3.102 for £4 ClubcardTesco German Smoked Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles - 70% Cacao 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Tesco British Pork Sausage Meat 400G
400g · £10.13/kg£4.05£3.30 Clubcard (£8.25/kg)Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Wensleydale Creamery Salted Butter 250g
250g · £17.00/kg£4.25Creamfields Grated Cheddar 500G
500g · £6.70/kg£3.35Jarlsberg Cheese 190G
190g · £21.32/kg£4.05Muller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Cheesecake Yogurts 4x100g
4pk · £38.50/kg£3.85Tesco Roast In The Bag Rotisserie Style Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Tesco Grape & Berry Medley 230G
230g · £13.48/kg£3.10Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.28 each£3.40Tesco Parmigiano Reggiano Cheese 200 G
200g · £25.75/kg£5.15Rosedene Farms Strawberries 227G
227g · £8.81/kg£2.00Tesco British Pork Sausage Meat 400G
400g · £10.13/kg£4.05£3.30 Clubcard (£8.25/kg)Tesco Beef Mince 20% Fat 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Finest Quarter Pounders 454g
454g · £15.20/kg£6.90£6.15 Clubcard (£13.55/kg)Tesco Smoked Back Bacon Rashers 2 x 10 600g
2pk · £12.00/kg£3.60Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.34 each£4.05Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Mexicana Hot Cheddar Cheese Slices 160 G
160g · £21.88/kg£3.50Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Macaroni Cheese 750G
750g · £7.20/kg£5.40Cadbury Dairy Milk Trifle 2 x 90g
2pk · £28.89/kg£2.60Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Leerdammer Original Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco 2 Garlic and Herb Chicken Kievs 270g
270g · £16.67/kg£4.50Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Kerrygold Pure Irish Salted Butter 200g
200g · £17.75/kg£3.55Tesco Finest Dine In Rosemary & Parmesan Fries 350g
350g · £10.86/kg£3.80Tesco Baking Potatoes 2kg
2kg · £1.15/kg£2.30Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Creamfields Mozzarella 210G
210g · £3.57/kg£0.75Tesco Reduced Fat Butterpak Spreadable 500G
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Fresh Mashed Potato 800G
800g · £2.69/kg£2.15Tesco Pineapple Fingers 80G
80g · £12.50/kg£1.003 for 2 ClubcardTesco Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Tesco Egg Waffles 8 pack
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Finest British 10 Cumberland Sausages 667G
667g · £8.85/kg£5.90£4.90 Clubcard (£7.35/kg)Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco German Smoked Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardDairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Richmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g
615g · £7.32/kg£4.50£3.20 Clubcard (£5.20/kg)Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g
216g · £11.34/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Pink Lady Apples 5 Pack
5pk · £0.67 each£3.35Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £23.58/kg£2.90Tesco Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £8.00/kg£1.00Tesco Sweet & Crunchy Salad 250G
250g · £3.80/kg£0.95Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Fresh Tagliatelle Nests 500G
500g · £5.50/kg£2.75
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with Clubcard