- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (449)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.05/kg2 for £8.90£5.25Co-op Irresistible Triple Cook Thick Cut Chunky Chips 360g
360g · £9.72/kg£3.50Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Classic House Chicken Burger 300g
300g · £15.17/kg£4.55Co-op Half Roast Chicken 450g
450g · £11.11/kg£5.00Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45Co-op Fairtrade Banana EACH
1pk · £0.30 each£0.30Co-op Pomegranate Seeds 110g
110g · £18.18/kg£2.00Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £10.90/kg2 for £8.90£5.45Co-op Fairtrade Organic Bananas
5pk · £0.33 each£1.65Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op 10 British Sliced Mature Cheddar Cheese 200g
200g · £16.50/kg£3.30LEERDAMMER Original 8 Slices 160g
160g · £19.06/kg£3.05Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.50/kg£2.75£1.89 loyalty card (£3.78/kg)Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg£2.90Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Ginsters Large Sausage Roll 130g
130g · £13.85/kg£1.80Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK
4pk · £0.66 each£2.65Co-op Bakery 5 Sausage Rolls
5pk · £0.35 each£1.75Co-op Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op White Parisian 360g
1kg · £1.45/kg£1.45Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55
Co-op Member Prices
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.75 loyalty card (£1.75/L)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Scotch Whisky 70CL
70cl · £29.07/L£20.35£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)
Top Deals 🔥
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £20.19/kg10% off£2.16£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £19.29/kg10% off£2.16£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £19.29/kg10% off£2.16£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £21.39/kg10% off£2.16£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £18.31/kg10% off£2.16£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £23.23/kg10% off£2.16£2.40
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Volvic Touch of Fruit Sugar Free Strawberry Natural Flavoured Water 1.5L
1.5L · £1.27/L2 for £2.90£1.90Thatchers Haze Cider 4 x 440ml
4pk · £3.78/L£6.65
Back to Routine ⏰☕
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £23.33/kg30% off£1.05£1.50Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g
380g · £7.92/kg30% off£3.01£4.30Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £4.90/kg30% off£1.47£2.10Co-op Mixed Fruit Muesli 500g
500g · £3.22/kg30% off£1.61£2.30Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £9.51/kg30% off£3.08£4.40Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Kelloggs Krave Choc Nut 410G
410g · £7.51/kg30% off£3.08£4.40Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £2.80/kg30% off£1.68£2.40Twinings Lemon & Ginger 20 Single Tea Bags 30g
30g · £116.67/kg£3.50Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g
6pk · £6.08/kg£1.35Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g
450g · £4.44/kg£0.95 off£2.00£2.95Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml
10pk · £3.13/L£13.75Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £7.39/kg£1 off£3.40£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £8.04/kg£0.60 off£1.15£1.75Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg2 for £3.85£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg2 for £3.85£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £58.00/kg£1.45Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £6.27/L£4.70Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.33/L£7.75Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Organic Bananas
5pk · £0.33 each£1.65Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £23.23/kg10% off£2.16£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £18.04/kg£1 off£2.85£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40
Cleaning Event 🧼✨🧽
Finish Ultimate Deep Clean & Shine Dishwasher Tablets Regular - 55 Tabs
55pk · £0.21 each£4.50 off£11.35£15.85Fairy Original Power Dishwasher Tablets, Lemon, 22 Capsules, 1st Time Clean, No Rewash
22pk · £0.25 each£1 off£5.55£6.55Domestos Original Thick Bleach 750 ml
750ml · £2.13/L£1.60Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls
9pk · £0.77 each£6.95Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll
1pk · £3.20 each£3.20Andrex Complete Clean Toilet Tissue 4 Rolls
4pk · £0.73 each£2.90Co-op Soft Toilet Roll White 9 Rolls
9pk · £0.50 each£4.50Andrex Classic Clean Flushable Toilet Wipes Single Pack
36pk · £0.04 each£0.50 off£1.40£1.90Co-op White Kitchen Towel 2 Pack
2pk · £1.68 each£3.35Raid Rapid Action Wasp, Mosquito & Fly Killer Aerosol Spray 300ml
300ml · £17.67/L£5.30Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid
899ml · £3.62/L£3.25Fairy Fabric Softener, Voted No1 For Sensitive Skin, 29 Washes, 899ml
899ml · £2.84/L£0.75 off£2.55£3.30Co-op Thick Bleach Lime 750ml
750ml · £1.47/L£1.10Surf Laundry Washing Tropical Lily 24 washes
648ml · £5.94/L£3.85Co-op Antibacterial Multisurface Wipes Lemon 40S
40pk · £0.03 each£1.05Fairy Non Bio Washing Liquid Pods, For Sensitive Skin 15 Washes
15pk · £0.30 each£1 off£4.50£5.50Fairy Washing Up Liquid Original 320ml
320ml · £3.75/L£1.20Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)
930ml · £3.06/L£2.85Co-op 10 Garden Refuse Sacks
10pk · £0.32 each£3.20Co-op 15 Refuse Sacks 75 Litre
15pk · £0.21 each£3.10
Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴🥃
Co-op Scotch Whisky 1LTR
1L · £28.35/L£28.35Co-op Scotch Whisky 70CL
70cl · £29.07/L£20.35£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Scotch Whisky 35CL
35cl · £29.43/L£10.30
Online Exclusive Deals 🍫
M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £20.19/kg10% off£2.16£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £19.29/kg10% off£2.16£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £19.29/kg10% off£2.16£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £21.39/kg10% off£2.16£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £18.31/kg10% off£2.16£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £23.23/kg10% off£2.16£2.40
3 for £3 Quick Meals 🍜
Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g
99g · £13.13/kg3 for £3£1.30Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g
90g · £14.44/kg3 for £3£1.30Ben's Original Egg Fried Microwave Rice 220g
220g · £7.95/kg3 for £3£1.75Ben's Original Golden Vegetable Microwave Rice 220g
220g · £7.95/kg3 for £3£1.75Ben's Original Savoury Chicken Flavour Microwave Rice 220g
220g · £7.95/kg3 for £3£1.75Ben's Original Spicy Mexican Style Microwave Rice 220g
220g · £7.95/kg3 for £3£1.75Ben's Original Peri Peri Microwave Rice 220g
220g · £7.95/kg3 for £3£1.75Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £14.91/kg3 for £3£1.70Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £14.91/kg3 for £3£1.70Bens Original Basmati Microwave Rice 220g
220g · £5.00/kg3 for £3£1.10Bens Original Long Grain Microwave Rice 220g
220g · £5.00/kg3 for £3£1.10
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £6.87/L£5.15Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £2.80/kg30% off£1.68£2.40Co-op Mexican Chicken and Rice Chipotle Lime Salad 250G
250g · £14.80/kg£3.70