Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Candy Realms Flying Saucers 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Tongue Painters 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Taveners Soft Black Liquorice 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • HARIBO Starmix 800g

    800g · £7.50/kg
    £6.00
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Skittles Chewies Fruits Sweets Pouch Bag 137g

    137g · £8.76/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Fruit-tella Juicy Chews 300g

    300g · £8.00/kg
    £0.60 off
    £2.40£3.00
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g

    4pk · £12.50/kg
    £1.50
  • Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g

    160g · £7.50/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • HARIBO Strawberry Softies 140g

    140g · £8.57/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £12.59/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £11.11/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g

    132g · £9.09/kg
    £1.20
  • MAOAM Pinballs 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Giant Strawbs 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £11.98/kg
    £1.80
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Original Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £12.00/kg
    £1.80
  • Chooee 200g Cheery Fruttys

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Disco Stix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Taveners Mint Humbugs 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Jelly Babies 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Liquorice Allsorts 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Wine Gums 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g

    138g · £8.70/kg
    £1.20
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Strawberry Super Mix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Chupa Chups Soft & Chewy Fruity Flavour Bites 130g

    130g · £11.54/kg
    £1.50
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 318g

    318g · £7.55/kg
    £2.40
  • Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Sharing Pouch Bag 322g

    322g · £7.45/kg
    £2.40
  • Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • View all (127)

Chocolate

  • Ginny's Orange and Lemon Fruit Flavour Slices 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Jaffá Elf Tangy Orangey Flavour 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Cadbury 33.5g Biscoff Filled Centres

    33.5g · £30.45/kg
    £1.02
  • Kinder Cards Biscuits 8 x 12.8g (102.4g)

    8pk · £20.51/kg
    £2.10
  • Treat Stop Minis Creamy & Crunchy Cookies & Cream 93g

    93g · £12.90/kg
    £1.20
  • Kinder Milk and Hazelnuts Bueno White Bars 5 x 39g

    5pk · £17.85/kg
    £3.48
  • Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)

    5pk · £21.45/kg
    £2.22
  • Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9

    9pk · £1.19/kg
    £3.84
  • Lion Multipack Chocolate 120g

    4pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Chocolino 8x15g Happy Time

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g

    5pk · £3.08/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £12.12/kg
    £1.20
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 300g

    300g · £12.00/kg
    £1.20 off
    £3.60£4.80
  • HARIBO Selection Box 182g

    182g · £16.48/kg
    £3.00
  • Candy Canes 144g

    144g · £8.33/kg
    £1.20
  • Candy Realms 170g Jelly Candy Canes

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Barratt Pick 'n' Mix Liquorice Novelties 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Bassetts Liquorice Allsorts Candy 300g

    300g · £12.00/kg
    £1.20 off
    £3.60£4.80
  • Rowntree's Fruit Pastilles 115g

    115g · £15.65/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Rowntree's Jelly Tots 115g

    115g · £15.65/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Cadbury Eclairs Candy 300g

    300g · £12.00/kg
    £1.20 off
    £3.60£4.80
  • HARIBO Starmix 380g

    380g · £9.47/kg
    £3.60
  • York Fruits An Assortment of Fruit Flavour Jellies 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Rowntree's Randoms 320g

    320g · £11.25/kg
    £1.20 off
    £3.60£4.80
  • Rownfree's Fruit Pastilles 320g

    320g · £11.25/kg
    £1.20 off
    £3.60£4.80
  • Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Cadbury 125g

    125g · £24.00/kg
    £3.00
  • Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g

    100g · £48.00/kg
    £4.80
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £30.00/kg
    £2.22
  • Milkybar Festive Friends 57g

    57g · £31.58/kg
    £1.80
  • Kinder Santa Figures 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Cadbury Puds 5 x 35g (175g)

    5pk · £24.00/kg
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.18/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Winter Mint Crisp Bar 350 g

    350g · £17.14/kg
    £6.00
  • Cocoa Flavoured Hollow Figurines 180g

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Maltesers Milk Chocolate & Gingerbread Christmas Pouch 240g

    240g · £20.00/kg
    £4.80
  • Net of Chocolate Flavour Coins

    202.5g · £11.85/kg
    £2.40
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £15.31/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £31.71/kg
    £2.22
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90 g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Santas and Snowballs Milk Chocolate 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £30.51/kg
    £1.80
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £26.90/kg
    £0.78
  • View all (256)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo