Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g

    12pk · £10.83/kg
    £3.90
  • Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £20.63/kg
    £3.30
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Chilli Heatwave

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Tangy Cheese

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Chilli Heatwave

    150g · £17.20/kg
    £2.58
  • Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g

    80g · £45.00/kg
    £3.60
  • Pop-Tastic! Sour Cream & Onion Flavour Tortilla Corn Chips 3 x 35g

    3pk · £11.43/kg
    £1.20
  • Pop-Tastic! Fiery Chilli Flavour Corn Chips 3 x 35g

    3pk · £11.43/kg
    £1.20
  • Party Mix 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Pretzel Party Mix 500g

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • KP Honey Roast Peanuts 225g

    225g · £17.33/kg
    £3.90
  • Chipsticks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x17g

    6pk · £17.65/kg
    £1.80
  • Wheat Crunchies 14 x 20g

    14pk · £13.93/kg
    £3.90
  • Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £25.56/kg
    £2.76
  • Burtons 5pk Fish 'n' Chips Salt & Vinegar

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Hula Hoops Original 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Smiths Savoury Selection Multipack Snacks 6 Pack

    6pk · £15.69/kg
    £2.40
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g

    6pk · £16.50/kg
    £1.98
  • Discos 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Golden Wonder Transform-A-Snack Spicy Flavour Snacks 8 x 12g

    8pk · £18.75/kg
    £1.80
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g

    6pk · £28.75/kg
    £2.76
  • Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £19.44/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g

    6pk · £25.19/kg
    £1.98
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g

    6pk · £27.88/kg
    £2.76
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g

    12pk · £19.70/kg
    £3.90
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g

    12pk · £20.31/kg
    £3.90
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g

    12pk · £14.77/kg
    £3.90
  • Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g

    12pk · £16.25/kg
    £3.90
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 6 x 138g

    6pk · £1.96/kg
    £1.62
  • Golden Wonder Ringos Cheese & Onion 6 x 12.5g

    6pk · £24.00/kg
    £1.80
  • Golden Wonder Ringos Salt & Vinegar 6 x 12.5g

    6pk · £24.00/kg
    £1.80
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 20 x 13.1g

    20pk · £20.61/kg
    £5.40
  • Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)

    5pk · £36.36/kg
    £3.00
  • Jacob's 6 Red Leicester Flavour Mini Cheddars 138g

    138g · £17.39/kg
    £2.40
  • Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Cheetos 6pk Puffs Sweet & Spicy

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Ready Salted 3 x 35g

    3pk · £11.43/kg
    £1.20
  • View all (129)

Crisps

  • Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • McCoy's Ridge Cut Mighty Meaty 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g

    5pk · £15.00/kg
    £1.20
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g

    5pk · £16.00/kg
    £1.20
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    25g · £112.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g

    3pk · £11.43/kg
    £1.20
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Pringles Minis Original 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Pringles Minis Sour Cream & Onion 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Cheddar & Onion Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • View all (55)

Biscuits & Crackers

  • Slimming World Fruit and Nut 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Choc Orange 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Limited Edition Peanut Butter 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Bliss Whip Bars Caramelised Biscuit Flavour 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Salted Caramel Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Dark Choc & Raspberry Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Slimming World Triple Choc Hifi Bars 120g

    120g · £26.50/kg
    £3.18
  • Go Ahead Fruit Slices Apple 174g

    174g · £10.34/kg
    £1.80
  • Bliss Whip Bars Coconut 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Whip Bars School Cake 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Baileys 107g Chocolate Twists

    107g · £28.04/kg
    £3.00
  • Cansi Cheddar Twists 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Borgo Venusio 125g Traditional Breadsticks

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Famous Dane 908g Danish Btr Cookies

    908g · £6.61/kg
    £6.00
  • Broken Biscuits Misfits 1.3kg

    1.3kg · £3.46/kg
    £4.50
  • Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g

    246g · £4.88/kg
    £1.20
  • Mrs Bector's 8 Classic Biscuit Selection 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Paterson's 400g Shortbread Assortment

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Clara's 114g Danish Butter Cookie Tin

    114g · £10.53/kg
    £1.20
  • Hill Biscuits Mini Pack Selection 3.24kg

    3.24kg · £4.63/kg
    £15.00
  • Elkes Classics 700g

    700g · £3.09/kg
    £2.16
  • Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g

    365g · £14.79/kg
    £5.40
  • Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Fox's Viennese Biscuit Selection 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • McVitie's Family Circle 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • McVitie's Family Circle 800g

    800g · £6.00/kg
    £4.80
  • Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g

    365g · £13.15/kg
    £4.80
  • Burtons 16pk Variety Bag

    317.6g · £10.39/kg
    £3.30
  • Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Mrs Bector's Teddie Mini Cookies 30 Pack

    30pk · £5.60/kg
    £4.20
  • Maryland 200g Choc Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers

    114g · £15.79/kg
    £1.80
  • Barny 5pk Chocolate Bears

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Milka 5pk Choc Chip Cake Bar

    175g · £10.29/kg
    £1.80
  • Wagon Wheels 6 Individually Wrapped

    6pk · £7.83/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate 2 x 266g

    2pk · £6.77/kg
    £3.60
  • McVitie's Mini Gingerbread Men Multipack Biscuits 6 x 19g

    6pk · £15.79/kg
    £1.80
  • Oreo 154g Gingerbread Biscuits

    154g · £7.79/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Coconut Rings 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack

    18pk · £0.10 each
    £1.80
  • Fox's Favourites Melts Viennese Milk Chocolate 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Burtons 280g Jammie Dodgers

    280g · £5.79/kg
    £1.62
  • Fox's Favourites Raspberry & Vanilla Jam 'n' Cream 150g

    150g · £7.20/kg
    £1.08
  • Keenan's Choco Crunchy Fingers 100g

    100g · £10.00/kg
    £1.00
  • Papita Milky 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack

    380g · £6.16/kg
    £2.34
  • Papita Caramel 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives Creams Chocolate Flavour 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • View all (224)

Offers

  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £19.44/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g

    12pk · £14.29/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Fingers

    96.5g · £15.54/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)

    5pk · £7.14/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Belvita 5pk Honey & Nuts

    225g · £5.33/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g

    145g · £14.07/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g

    150g · £13.60/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • View all (55)

  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo