Cheddar
Morrisons Mature White Cheddar 240g
240g · £14.38/kg£3.45
Grated & Sliced Cheese
Morrisons Grated Mozzarella & Cheddar Mix 250g
250g · £13.80/kg£3.45Morrisons Cheesy Slices 170g
170g · £9.71/kg£1.65
Cheese Snacks
Cathedral City Snack Bar Mature Cheddar Original 24g
240g · £6.67/kg£1.60Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 41g
41g · £31.22/kg15% off£1.28£1.50Cheesestrings Twin Pack 40g
40g · £47.50/kg£1.90The Laughing Cow Original Cheese Triangles 120g
120g · £20.83/kg£2.50
Spreadable Cheese
Boursin Garlic & Herbs 150g
150g · £25.00/kg£3.75
Parmesan
Morrisons Parmigiano Reggiano 100g
100g · £26.00/kg20% off£2.60£3.25
Feta & Goats Cheese
Morrisons Greek Feta 200g
200g · £13.75/kg£2.75
Speciality & Other Cheese
Olympus Halloumi Cheese 225g
225g · £16.00/kg£3.60