Top picks
Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders 454g
454g · £7.27/kg£3.30 off£3.30£6.60Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland 340g Barbecue Chick Skew
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland Ready Cooked Satay Chicken Skewers 340g
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Nobbly Bobbly Strawberry & Chocolate Nobbly Ice Lolly 4 x 60ml
4pk · £6.25/L£1.50 off£1.50£3.00Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle
3L · £1.30/L2 for £4.80£3.90Diet Coke Cola 3L Bottle
3L · £1.30/L2 for £4.80£3.90Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g
315g · £11.43/kg2 for £4.80£3.60Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g
500g · £9.60/kg3 for £12£4.80Iceland 60 Pack Breaded Chicken Nuggets
840g · £5.71/kg3 for £12£4.80Iceland 50 (Approx.) Breaded Chicken Goujons 800g
800g · £6.00/kg3 for £12£4.80Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Pasta Steam Whole Bag 400g
400g · £5.25/kg£2.10 off£2.10£4.20Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g
100g · £33.00/kg2 for £4.80£3.30Furocity 60g Brownie Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Chicago Town Stuffed Crust Sweet Honey BBQ Salami Pizza 635g
635g · £5.67/kg£2.40 off£3.60£6.00Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Pepsi Max 2 Litres
2L · £1.29/L3 for £6£2.58
Exclusive Brands
Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g
308g · £13.64/kg3 for £12£4.20Greggs 2 Steak Bakes 280g
280g · £15.00/kg3 for £12£4.20Greggs 4 Sausage Rolls 427g
427g · £9.84/kg3 for £12£4.20Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Slimming World 400g Bang Bang Chicken Lunch Bowl
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Slimming World Free Food Lunch Bowls Yakitori Chicken & Rice 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g
288g · £14.58/kg3 for £12£4.20Greggs 2 Bacon & Cheese Wraps 202g
202g · £20.79/kg3 for £12£4.20Greggs 16 Mini Sausage Rolls 433g
433g · £9.70/kg3 for £12£4.20Slimming World chips 1kg
1kg · £4.20/kg3 for £12£4.20Slimming World 300g Dauphinoise Potatoes
300g · £14.00/kg3 for £12£4.20Slimming World 2 Pack Apple Blackberry Cinnamon Crumbles
230g · £20.87/kg3 for £12£4.80Slimming World Minced Beef Hotpot 550g
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 550g Tomato & Mozzarella Pasta
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World Meat Feast Pasta 550g
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Greggs 2 Corned Beef Bakes 290g
290g · £14.48/kg3 for £12£4.20Greggs 2 Scotch Pies 282g
282g · £14.89/kg3 for £12£4.20Slimming World 550g Hunters Chicken Pasta
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 550g Chicken Shawarma
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World Free Food Chicken Tikka Masala 500g
500g · £11.40/kg3 for £15£5.70Slimming World Cauliflower Mac 'n' Cheese 550g
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 550g Braised Steak & Root Veg Mash
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 550g Korean-style Beef Noodles
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World Beef Lasagne 550g
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World Marry Me Chicken Pasta 550g
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 550g Chicken Burrito Lasagne
550g · £10.36/kg3 for £15£5.70Slimming World 500g Chicken Jalfrezi
500g · £11.40/kg3 for £15£5.70Slimming World 6 Pork Sausages 360g
360g · £15.00/kg3 for £15£5.40Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken
375g · £15.20/kg2 for £10.80£5.70Myprotein 375g Butter Chicken
375g · £15.20/kg2 for £10.80£5.70Myprotein 375g Takeaway Hot Chicken Tikka Masala
375g · £15.20/kg2 for £10.80£5.70Myprotein Meat Feast Pasta 550g
550g · £10.36/kg2 for £10.80£5.70Myprotein 350g Hot Honey Chicken Mac & Cheese
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein 350g Sticky Honey, Ginger & Sesame Chicken with Rice
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein 350g Chicken Carbonara
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10MyProtein Salt & Pepper Chicken with Rice 350g
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein 350g Katsu Chicken
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein Beef Pasta Bolognese 350g
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10Myprotein 2 Pack Chargrilled Butterfly Cajun Chicken Burgers
300g · £17.00/kg3 for £14.40£5.10Myprotein Chicken Tikka With Rice 350g
350g · £14.57/kg3 for £14.40£5.10
Soft Drinks
Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle
3L · £1.30/L2 for £4.80£3.90Diet Coke Cola 3L Bottle
3L · £1.30/L2 for £4.80£3.90Fanta Fruit Twist 2L Bottle
2L · £1.44/L2 for £3.60£2.88Dr Pepper 2L Bottle
2L · £1.44/L2 for £3.60£2.88Fanta Orange Zero 2L Bottle
2L · £1.44/L2 for £3.60£2.88Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml
4pk · £4.17/L2 for £4.80£3.00Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre
1L · £2.70/L2 for £4.80£2.70Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre
1L · £2.70/L2 for £4.80£2.70Lucozade Energy Drink Original 900ml
900ml · £2.00/L£0.30 off£1.80£2.10Pepsi Max Cherry 2 Litres
2L · £1.29/L3 for £6£2.58Pepsi Max 2 Litres
2L · £1.29/L3 for £6£2.58Pepsi Max Tropical 2 Litres
2L · £1.29/L3 for £6£2.58Irn-Bru Zero 2 Litre
2L · £1.35/L2 for £3.60£2.70Fanta Lemon 2L Bottle
2L · £1.44/L2 for £3.60£2.88ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre
1L · £2.40/L2 for £3.60£2.40Iceland 1L Tropical Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.92Iceland 1L Mango Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.92Iceland 1L Cranberry Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.92Pepsi Cream Soda Flavour 8 x 330ml
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Coca Cola 8pk Zero
2.64L · £2.05/L2 for £8.40£5.40Diet Coke Cola 8 x 330ml Cans
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Tango Editions Zero'D Thirst Trap Sugar Free 2 Litres
2L · £0.90/L£0.78 off£1.80£2.58Iceland 1l Apple & Raspberry Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.92Del Monte Pineapple & Coconut Flavoured Juice Drink 1.5L
1.5L · £1.12/L5 for £6£1.68Iceland 1l Apple Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.927UP 2 Litres
2L · £0.90/L£0.78 off£1.80£2.58Robinsons Apple & Blackcurrant 750ml
750ml · £2.00/L£0.30 off£1.50£1.80Pepsi Max Tropical 8 x 330ml
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Pepsi Max Cherry 8 x 330ml
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Pepsi Max 8 x 330ml
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Tango Zero'D Cherry Sugar Free 2 Litres
2L · £0.90/L£0.78 off£1.80£2.58Don Simon Watermelon Juice Drink 1.5L
1.5L · £1.00/L5 for £6£1.50Iceland 1l Orange Juice Drink
1L · £1.92/L5 for £6£1.92Juice Burst Simply Apple 300ml
300ml · £4.80/L5 for £6£1.447Up Zero Sugar 2 Litres
2L · £0.90/L£0.78 off£1.80£2.58Robinsons Orange 750ml
750ml · £2.00/L£0.30 off£1.50£1.80Dr Pepper 8 x 330ml Cans
8pk · £2.05/L2 for £8.40£5.40Fanta Orange 8 x 330ml Cans
8pk · £1.82/L2 for £8.40£4.80Coca-Cola Original Taste 24 x 330ml Cans
24pk · £1.89/L£2.10 off£15.00£17.10Robinsons Summer Fruits 750ml
750ml · £2.00/L£0.30 off£1.50£1.80Pepsi Max 3 Litres
3L · £1.20/L2 for £5.40£3.60Pepsi Max Cherry 3 Litres
3L · £1.20/L2 for £5.40£3.60Robinsons 66ml Apple & Blackcurrant Mini
66ml · £50.00/L2 for £5.40£3.30Tango Orange 2 Litres
2L · £0.90/L£0.78 off£1.80£2.58Sunny D Florida Style Tangy Citrus Fusion 1L
1L · £1.50/L5 for £6£1.50Don Simon Mango & Passionfruit Juice Drink 1.5L
1.5L · £1.00/L5 for £6£1.50Don Simon Lemon & Raspberry Juice Drink 1.5L
1.5L · £1.00/L5 for £6£1.50Pepsi Max Cherry 1.25 Litres
1.25L · £1.58/L2 for £3£1.98Pepsi Max 1.25 Litres
1.25L · £1.58/L2 for £3£1.98Still Elm Spring 6pk Water
3L · £0.54/L2 for £3£1.62View all (51)
Ice Cream & Lollies
Nobbly Bobbly Strawberry & Chocolate Nobbly Ice Lolly 4 x 60ml
4pk · £6.25/L£1.50 off£1.50£3.00Ben & Jerry's Churrifically Churros-y Ice Cream Tub 465 ML
465ml · £9.68/L£2.10 off£4.50£6.60Iceland 300g Raspberries
300g · £12.00/kg2 for £6£3.60Iceland 350g Blueberries
350g · £10.29/kg2 for £6£3.60Iceland 430g Summer Fruits
430g · £8.37/kg2 for £6£3.60Cadbury Dairy Milk Buttons 4 x 100ml (400ml)
4pk · £1.50/L£1.50 off£2.40£3.90Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x 100 ml
300ml · £8.00/L£1.80 off£2.40£4.20Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 400g
460ml · £10.30/L£2.16 off£4.74£6.90Iceland 500g Chunks Mango
500g · £7.20/kg2 for £6£3.60Cadbury Dairy Milk Caramel 4 x 100ml (400ml)
4pk · £6.00/L£1.50 off£2.40£3.90Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x 100 ml
300ml · £8.00/L£1.80 off£2.40£4.20Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 400g
460ml · £10.30/L£2.16 off£4.74£6.90Cornetto Classico Ice Cream Cone 6x 90 ml
540ml · £5.56/L£1.20 off£3.00£4.20Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x 100 ml
300ml · £8.00/L£1.80 off£2.40£4.20Oreo Ice Cream with Oreo Cookie Pieces 425ml
425ml · £4.94/L£2.10 off£2.10£4.20Cornetto Strawberry Ice Cream Cones 6x 90 ml
540ml · £5.56/L£1.20 off£3.00£4.20Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml
300ml · £11.00/L2 for £4.80£3.30Heartbrand Calippo Ice Lollies Mini Strawberry 5x 80 ml
400ml · £8.25/L2 for £4.80£3.30Heartbrand Twister Mini Tropical Ice Lolly 6x 50 ml
300ml · £11.00/L2 for £4.80£3.30Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml
425ml · £4.94/L£2.10 off£2.10£4.20Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)
4pk · £10.71/L2 for £4.80£3.00Ben & Jerry's Strawberry Doughnut-eee Ice Cream Tub 465 ML
465ml · £9.68/L£2.10 off£4.50£6.60Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
4pk · £13.64/L£0.77 off£2.70£3.47Ben & Jerry's Caramel Chew-Chew Ice Cream Tub 465 ml
465ml · £9.68/L£2.10 off£4.50£6.60Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £4.31/L£1.50 off£1.50£3.00Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml
465ml · £9.68/L£2.10 off£4.50£6.60Feast Caramel Ice Cream Sticks 4x 90 ml
360ml · £6.67/L£1.20 off£2.40£3.60Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml
465ml · £9.68/L£2.10 off£4.50£6.60Feast Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks 4x 90 ml
360ml · £6.67/L£1.20 off£2.40£3.60Kelly's Cornish Clotted Cream 950ml
950ml · £3.47/L£1.50 off£3.30£4.80Oreo 6 Ice Cream Mini Sandwich with Oreo Cookie Pieces 330ml
6pk · £1.52/L£1.20 off£3.00£4.20Kelly's Cornish Honeycomb Crunch Ice Cream 950ml
950ml · £3.47/L£1.50 off£3.30£4.80Lyle's Golden Syrup Ice Cream with Gooey Syrup Swirls 500ml
500ml · £8.40/L£1.50 off£4.20£5.70Heartbrand Wall's Soft Scoop Ice Cream Dessert Vanilla 1.8 L
1.8L · £1.60/L£0.42 off£2.88£3.30
Crisps Snacks & Biscuits
Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Caramel Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Brownie Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80Belvita 5pk Honey & Nuts
225g · £5.33/kg£0.30 off£1.20£1.50Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Walkers Crisps Masala Chicken Flavour Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80
Frozen Chicken & Meat Products
Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders 454g
454g · £7.27/kg£3.30 off£3.30£6.60Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland 340g Barbecue Chick Skew
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Salt & Pepper Chickn Wings
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 600g Minced Beef & Onion
600g · £8.00/kg3 for £12£4.80Richmond 24 Thick Pork Sausages 1032g
1.03kg · £4.65/kg3 for £12£4.80Stateside Diner Chinese Pork Ribs 570g
570g · £8.42/kg3 for £12£4.80Iceland 4 100% Beef Quarter Pounders 454g
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Pack Double Cheeseburger
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Minted Lamb Quarter Pounder 454g
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g
500g · £9.60/kg3 for £12£4.80Iceland 60 Pack Breaded Chicken Nuggets
840g · £5.71/kg3 for £12£4.80Iceland 50 (Approx.) Breaded Chicken Goujons 800g
800g · £6.00/kg3 for £12£4.80Grill House 350g Spicy Doner Kebab Meat
350g · £13.71/kg3 for £12£4.80Grill House 350g Garlic Doner Kebab Meat
350g · £13.71/kg3 for £12£4.80Iceland 1.2k Chicken Wings
1.2kg · £4.00/kg3 for £12£4.80Iceland 600g Gammon Joint With Honey Glaze
600g · £9.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 600g Pork Leg Crackling Joint
600g · £9.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 2 Pack Beef Triple Cheeseburgers
354g · £15.25/kg3 for £14.40£5.40Iceland 8 Pack Sweet Chilli Chicken Breasteaks
680g · £7.06/kg3 for £12£4.80Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 500g
500g · £9.60/kg3 for £12£4.80Iceland Ready Cooked 4 BBQ Glazed Chicken Skewers 340g
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Grill House 350g Doner Kebab Meat
350g · £13.71/kg3 for £12£4.80Iceland 24 Pack Thick Pork Sausages
1.2kg · £4.00/kg3 for £12£4.80Iceland 8 Pack Jumbo Pork Sausages
800g · £6.00/kg3 for £12£4.80Iceland 4 Pack Lamb Doner Double Cheese Burgers
442g · £12.22/kg3 for £14.40£5.40Iceland Crispy Chicken Breast Fillet Chunks 500g
500g · £9.60/kg3 for £12£4.80Iceland 490g Salt & Chilli Battered Chicken Balls
490g · £9.80/kg3 for £12£4.80Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks
475g · £10.11/kg3 for £12£4.80Iceland 600g Boneless Chicken Thigh Fillets
600g · £8.00/kg3 for £12£4.80Iceland 500g 5% Fat Chicken Mince
500g · £9.60/kg3 for £12£4.80Iceland 1.7k Chicken Drumsticks
1.7kg · £2.82/kg3 for £12£4.80Richmond 8 Thick Pork Sausages 344g
344g · £6.98/kg5 for £6£2.40Iceland 340g Flamegrilled Salt & Chilli Chicken skewers
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland 475g Breaded Chicken Chunks
475g · £10.11/kg3 for £12£4.80Iceland 8 Crispy Chicken Breasteaks 680g
680g · £7.06/kg3 for £12£4.80Iceland 600g Chicken Breast Fillets
600g · £8.00/kg3 for £12£4.80Iceland 1.2kg Chicken Thighs
1.2kg · £4.00/kg3 for £12£4.80Iceland 24 Pack Thick Cumberland Sausages
1.2kg · £4.00/kg3 for £12£4.80Iceland 475g Hot & Spicy Chicken Chunks
475g · £10.11/kg3 for £12£4.80Iceland 450g Garlic & Herb Chicken Tenders
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland 490g Crispy Chicken Ball
490g · £9.80/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 10 Cumberland Pork Sausages 600g
600g · £8.00/kg3 for £12£4.80Iceland 500g Sliced Chicken Breast
500g · £8.40/kg3 for £12£4.20Iceland 4 Chinese Pork Ribsteaks 472g
472g · £8.90/kg3 for £12£4.20Iceland 4 Pack Salt & Pepper Chicken Skewers
340g · £14.12/kg3 for £12£4.80Iceland 475g Buttermilk Chicken Breast Chunks
475g · £10.11/kg3 for £12£4.80Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland 500g Diced Chicken Breast
500g · £8.40/kg3 for £12£4.20Iceland 400g XL Hot Honey Chicken Burgers
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80View all (101)
Sweets & Chocolate
Maynards Wine Gums Candy 300g
300g · £12.00/kg£1.20 off£3.60£4.80Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g
175g · £17.14/kg£0.60 off£3.00£3.60Aero Peppermint Chocolate 108g
4pk · £18.33/kg£0.36 off£1.98£2.34Quality Street 550g
550g · £12.98/kg£1.26 off£7.14£8.40Aero Peppermint Chocolate 90g
90g · £18.67/kg£0.30 off£1.68£1.98Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g
105g · £28.57/kg£0.60 off£3.00£3.60Bassetts Liquorice Allsorts Candy 300g
300g · £12.00/kg£1.20 off£3.60£4.80Cadbury 175g Dairy Milk Buttons
175g · £17.14/kg£0.60 off£3.00£3.60Aero Milk Chocolate 90g
90g · £18.67/kg£0.30 off£1.68£1.98Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g
105g · £28.57/kg£0.60 off£3.00£3.60Fruit-tella Juicy Chews 300g
300g · £8.00/kg£0.60 off£2.40£3.00Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
4pk · £11.90/kg£0.36 off£1.98£2.34Mentos 3pk Mints
114g · £10.53/kg£0.30 off£1.20£1.50HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Smarties 120g
120g · £15.00/kg£0.30 off£1.80£2.10Mentos 3pk Fruit
114g · £10.53/kg£0.30 off£1.20£1.50
Dairy
Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
3pk · £21.95/kg3 for £6£2.70Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mild Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs
3 for £6£2.10Iceland 250g Mild Coloured Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 250g Cheese Mature Coloured Ched
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 250g Extra Mature Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
8pk · £5.63/kg2 for £4.80£4.50Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Clover 1kg
1kg · £5.10/kg2 for £6£5.10Iceland 10 Pack Edam Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Mature Coloured Cheddar Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10PK Mild Coloured Cheddar Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs
2 for £4.80£2.52Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg5 for £6£2.10Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers
60g · £33.00/kg5 for £6£1.98Iceland 250g Cheese Red Leicester
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 400g Mature Coloured Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Iceland 400g Mild Coloured Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Iceland 400g Extra Mature Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Cathedral City 5 Cheddar Sticks with Branston Pickle Dip 60g
60g · £28.00/kg5 for £6£1.68Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Emmi Caffè Latte Caramel 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 400g Red Leic
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Dairylea Filled Crackers Cheesy Snack 5 pack 96.4g
96.4g · £18.67/kg£0.96 off£1.80£2.76Müller Myprotein Banana Flavour Complete Meal 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g
250g · £11.52/kg£0.96 off£2.88£3.84Philadelphia 280g Original
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Utterly Butterly 500g
500g · £3.96/kg5 for £6£1.98Seriously Original 110g
110g · £21.27/kg5 for £6£2.34Attack a Snak Pepperoni n'Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 83g
83g · £23.86/kg5 for £6£1.98Müller Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Flora Original 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70View all (68)
Beer, Wine & Spirits
V-Kat Dry Schnapps 70cl
70cl · £13.71/L£1.50 off£9.60£11.10Carthy's Winter Edition Country Cream Liqueur 70cl
70cl · £13.29/L£1.50 off£9.30£10.80Campo Viejo Rioja Tempranillo 750ml
750ml · £12.40/L£1.20 off£9.30£10.50BREEZER Orange, 27.5cl
27.5cl · £8.40/L£0.81 off£2.31£3.12Veroni Amaretto Classic Almond Flavour 50cl
50cl · £16.80/L£0.90 off£8.40£9.30Hooch Cherry Alcoholic Cherryade with Vodka & Fruit Juice 440ml
440ml · £4.27/L£0.52 off£1.88£2.40
Best Ever Pizza Range!
Chicago Town Stuffed Crust Sweet Honey BBQ Salami Pizza 635g
635g · £5.67/kg£2.40 off£3.60£6.00Chicago Town Takeaway Dough Stuffed Crust Loaded Cheese Pizza 630g
630g · £5.71/kg£2.40 off£3.60£6.00Chicago Town Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza 645g
645g · £5.58/kg£2.40 off£3.60£6.00Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g
332g · £10.84/kg3 for £6£3.60Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g
334g · £10.78/kg3 for £6£3.60Goodfella's 2 Pepperoni Pizza Pockets 250g
250g · £12.00/kg3 for £6£3.00Goodfella's 2 Triple Cheese Pizza Pockets 250
250g · £12.00/kg3 for £6£3.00Chicago Town Cheese & Tomato Subs Pizza 2 x 125g (250g)
2pk · £8.40/kg3 for £6£2.10Chicago Town Meat Supreme Subs Pizza 2 x 125g (250g)
2pk · £8.40/kg3 for £6£2.10Chicago Town Original Deep Dish 2 Mega Meaty Pizza 2 x 157g (314g)
2pk · £6.69/kg3 for £6£2.10Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza Stonebaked Crust 140g
140g · £21.43/kg5 for £6£3.00Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza Stonebaked Crust 140g
140g · £21.43/kg5 for £6£3.00
Party Food
Iceland 20 Chicken Tikka Bites
200g · £15.00/kg3 for £6£3.00Iceland 9 Pack Mini Deep Dish Pepperoni Pizzas (Non Flashed)
234g · £12.82/kg3 for £6£3.00Iceland 16 Pack Vegetable Spring Rolls (Non Flashed)
400g · £7.50/kg3 for £6£3.00Iceland 10 Pack Mini Prawn Toast (Non Flashed)
150g · £20.00/kg3 for £6£3.00Iceland 20 Pack Vegetable Samosas
300g · £10.00/kg3 for £6£3.00Iceland 20 Pack Onion Bhajis (Non Flashed)
300g · £10.00/kg3 for £6£3.00Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls
320g · £9.38/kg3 for £6£3.00Iceland 12 Pack Duck Spring Rolls (Non Flashed)
300g · £10.00/kg3 for £6£3.00Iceland 14 Pack Filo Prawns
168g · £17.86/kg3 for £6£3.00Iceland 10 Pack Tempura King Prawns
130g · £23.08/kg3 for £6£3.00Iceland 8 Pack Sticky Chicken Skewers
144g · £20.83/kg3 for £6£3.00Iceland 30 Pack Cocktail Sausages (Non Flashed)
360g · £8.33/kg3 for £6£3.00Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)
320g · £9.38/kg3 for £6£3.00Iceland 12 Mini Chocolate Eclairs 140g
140g · £21.43/kg3 for £6£3.00
Fresh Fruit, Veg & Salad
Iceland 400g Seedless Mixed Grapes
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 227g Strawberries
227g · £14.54/kg2 for £4.80£3.30Iceland 400g Seedless Red Grapes
400g · £6.75/kg2 for £4.80£2.70Iceland 400g Seedless White Grapes
400g · £6.75/kg2 for £4.80£2.70Iceland 125g Blueberries
125g · £24.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Luxury 4 Pack Easy Peelers
2 for £4.80£2.70Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash
400g · £6.75/kg2 for £4.80£2.70Iceland 4 Pack Oranges
2 for £4.80£2.70
Frozen Chips & Potato Products
McCain Air Fryer Quick & Crispy French Fries 750g
750g · £3.00/kg£2.25 off£2.25£4.50Aunt Bessie's 2 Golden Giant Yorkshires 230g
230g · £6.52/kg£1.50 off£1.50£3.00McCain Air Fryer Quick & Crispy Deep Ridge Crinkle 750g
750g · £3.00/kg£2.25 off£2.25£4.50Bannisters Yorkshire Family Farm 8 Baked Jacket Potatoes 1.2kg
1.2kg · £3.00/kg£1.20 off£3.60£4.80McCain Straight Home Chips 2.25kg
2.25kg · £1.87/kg£1.80 off£4.20£6.00Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g
454g · £5.29/kg5 for £6£2.40Iceland 1kg Ridiculously Crispy Roast Potatoes
1kg · £3.00/kg£0.30 off£3.00£3.30
Frozen Ready Meals
Iceland Chicken & Chorizo Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury Slow Cooked Cottage Pie 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Peri Peri Chicken
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury Chicken Korma 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 450g Steak Chianti With Cheddar Mash
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Meatball & Chicken Pasta
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Chicken Fajita Pasta
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken and Prawn Paella 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 450g Steak Chianti Ragu
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken & Bacon Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Chicken Tikka Biryani Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Salmon, Broccoli & Pea Risotto
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Oriental Chicken Noodles Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland 750g Hoisin Duck Noodle Stir Fry
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 450g Beef & Pancetta Al Forno Lasagne
450g · £10.67/kg3 for £12£4.80Iceland Luxury 460g Fish Pie
460g · £10.43/kg3 for £12£4.80Iceland Chinese Chicken Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Cheesy Chicken & Broccoli Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Warburtons 1u Chicken & Bacon Toastie
3 for £12£4.20Warburtons 224g Cheese Toastie
224g · £18.75/kg3 for £12£4.20Iceland Chicken & Bacon Pasta 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Korma 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Creamy Butter Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Jalfrezi 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Tikka Masala 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Chilli Con Carne
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Chow Mein 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Liver & Bacon With Mash
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Ham & Mushroom Tagliatelle
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 410g Meat Balls & Pasta
410g · £7.32/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Spaghetti Carbonara
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Beef Lasagne
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Sweet & Sour Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00
Bakery
Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.307 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £6.47/kg£0.60 off£1.50£2.10Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.307days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00
Tea, Coffee & Beverages
Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g
100g · £33.00/kg2 for £4.80£3.30Tetley 240 Original Tea Bags 750g
750g · £9.44/kg2 for £10.80£7.08Tassimo Costa 6 Latte 167.4g
167.4g · £40.86/kg2 for £10.80£6.84Tassimo L'OR Espresso Latte Macchiato 195.3g
195.3g · £35.02/kg2 for £10.80£6.84Coffee Mate The Original 550g
550g · £12.00/kg2 for £10.80£6.60
Food Cupboard
Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g
315g · £11.43/kg2 for £4.80£3.60Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Schwartz Paprika 40g
40g · £64.50/kg3 for £6£2.58Schwartz Mixed Herbs 11g
11g · £234.55/kg3 for £6£2.58Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £51.60/kg3 for £6£2.58John West Tuna Chunks in Spring Water 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks in Brine 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62Quaker Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets 10x38.5g
10pk · £11.69/kg2 for £5.40£4.50Quaker Rolled Porridge Oats 1kg
1kg · £3.54/kg2 for £5.40£3.54Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Frylight 1 Cal Sunflower Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Frylight 1 Cal Buttery Baking Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Hartley's Seedless Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g
81g · £18.52/kg5 for £5.40£1.50Schwartz 33g Ground Black Pepper
35g · £73.71/kg3 for £6£2.58Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g
80g · £15.00/kg5 for £5.40£1.20Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml
438ml · £10.27/L2 for £6£4.50Cheerios Honey 515g
515g · £8.74/kg2 for £6£4.50Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Kellogg's Corn Flakes 670g
670g · £4.48/kg£1.20 off£3.00£4.20Bisto Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 4 x 410g
4pk · £1.83/kg£0.60 off£3.00£3.60Cheerios Multigrain 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Cookie Crisp 450g
450g · £8.00/kg2 for £6£3.60Shreddies The Original 630g
630g · £6.67/kg2 for £6£4.20Kellogg's Crunchy Nut 1kg
1kg · £6.00/kg£0.90 off£6.00£6.90Heinz Baked Beans 4 x 415g
415g · £7.23/kg£0.60 off£3.00£3.60Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66HP Brown Sauce 600g
600g · £5.00/kg£1.20 off£3.00£4.20Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g
420g · £9.29/kg2 for £6£3.90Alpen No Added Sugar Muesli 550g
550g · £6.55/kg2 for £6£3.60Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 750g
750g · £4.80/kg2 for £6£3.60Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Kellogg's Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Bars 4 x 36g (144g)
4pk · £15.42/kg£0.48 off£2.22£2.70Princes Chicken in White Sauce 392g
392g · £6.89/kg£0.30 off£2.70£3.00Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20Green Giant Original 3 x 198g
3pk · £4.55/kg£0.42 off£2.70£3.12Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g
176g · £10.91/kg£0.30 off£1.92£2.22Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £7.38/kg2 for £6£3.54Ambrosia Rice Pudding 4 x 120g (480g)
4pk · £7.38/kg2 for £6£3.54View all (61)
Fresh Meat & Poultry
Iceland 235g Smoked Streaky Bacn
235g · £11.49/kg3 for £6£2.70Iceland 10 Smoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 7 Rashers Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland Luxury 6 Pack Cumberland Sausages
300g · £12.00/kg2 for £6£3.60Iceland Luxury 6 Pack The Ultimate Pork Sausages
300g · £12.00/kg2 for £6£3.60Iceland 170g Sirloin Steak
170g · £35.29/kg3 for £14.40£6.00Iceland 227g Rump Steak
227g · £26.43/kg3 for £14.40£6.00Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks
240g · £22.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 10 Unsmoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 7 Smoked Thick Cut Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 400g Chicken Breast Mini Fillets
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Quarterpounder Burgers
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Iceland 1.1- Small Whole Chicke
1.1kg · £4.91/kg3 for £14.40£5.40Iceland 360g Minted Lamb Chump Chops
360g · £15.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland Class A Fresh Chicken Thighs with Skin On 1150g
1.15kg · £4.43/kg3 for £14.40£5.10Iceland 4pk Pork Loin Steaks
450g · £11.33/kg3 for £14.40£5.10Iceland 5 Unsmoked Back Bacon 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Iceland 5 Smoked Back Bacon Rashers 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £8.05/kg3 for £6£3.30
Chilled Snacks & Cooked Meats
Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks
370g · £8.43/kg3 for £6£3.12S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g
200g · £13.50/kg3 for £6£2.70Iceland 270g Chinese Chicken Wings
270g · £11.56/kg3 for £6£3.12Pukka Steak Slice 117g
117g · £15.38/kg5 for £6£1.80Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g
160g · £11.25/kg5 for £6£1.80Richmond Minis Pork Sausages 63g
63g · £24.76/kg5 for £6£1.56Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £24.00/kg£1.20 off£2.40£3.60Iceland 160g Cooked Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Tikka Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g
190g · £15.16/kg3 for £6£2.8810 Pack Mini Chicken Satay Skewers
100g · £28.20/kg3 for £6£2.8210 Pack Chicken Satay Mini Bites
100g · £28.20/kg3 for £6£2.82Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 6 Roast Chicken
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g
200g · £15.00/kg3 for £6£3.00Ginsters Cornish Pasty Original 227g
227g · £11.89/kg3 for £6£2.70Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.98Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.9855g Chicken Satay Skewer With BBQ Dip
55g · £27.27/kg5 for £6£1.50Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham
117g · £23.08/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.7055g Chicken Satay Skewer & Sweet Chilli Dip
55g · £27.27/kg5 for £6£1.50Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g
70g · £21.43/kg5 for £6£1.50Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham
117g · £23.08/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Cooked Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham
210g · £11.43/kg3 for £6£2.40Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham
210g · £11.43/kg3 for £6£2.40Iceland 100g Italian Style Sub Melt
100g · £28.80/kg3 for £6£2.88Iceland 2 Pack All Day Breakfast Scotch Eggs
226g · £13.27/kg3 for £6£3.00Wall's 6 Mini Pork Pies 300g
300g · £10.60/kg3 for £6£3.18Iceland 5 Pork Lunch Tongue Slices 100g
100g · £22.20/kg3 for £6£2.22Iceland Luxury 330g Coleslaw
330g · £8.18/kg3 for £6£2.70Iceland 295g Cheese Coleslaw
295g · £9.15/kg3 for £6£2.70Pukka All Steak
209g · £12.92/kg3 for £6£2.70Iceland 5sl Roast Turkey
80g · £33.75/kg3 for £6£2.70Iceland 6 Slices Corned Beef 156g
156g · £17.31/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Chicken & Bacon Pasta
250g · £10.80/kg3 for £6£2.70Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Pastry Pantry 2 Pack Mature Cheese & Spring Onion Quiches
240g · £12.50/kg3 for £6£3.00Pastry Pantry 2 Pack Cheddar & Ham Quiches
240g · £12.50/kg3 for £6£3.00Iceland 2 Pack Scotch Eggs
226g · £9.29/kg3 for £6£2.10Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40
Yoghurts & Desserts
Muller Corner 4 Pack Crunch
496g · £6.41/kg2 for £4.80£3.18Müller Corner Strawberry, Peach & Apricot Family Pack 4 x 136g (544g)
4pk · £5.85/kg2 for £4.80£3.18Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 4 x 136g (544g)
4pk · £5.85/kg2 for £4.80£3.18Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £7.06/kg5 for £6£2.40Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g
200g · £11.70/kg5 for £6£2.34Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g
200g · £11.70/kg5 for £6£2.34Nesquik Milk Slice Choco Cacao 4 x 26g (104g)
4pk · £14.42/kg£0.30 off£1.50£1.80Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £9.60/kg5 for £6£1.92Yoplait Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 85g
85g · £21.18/kg5 for £6£1.80Munch Bunch Strawberry Yogurt Drink 4 x 90g (360g)
4pk · £4.17/kg5 for £6£1.50Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £3.72/kg£1.71 off£1.71£3.42Smarties Vanilla Flavour Yogurt with Mini Smarties 4 x 107g (428g)
4pk · £5.61/kg£0.96 off£2.40£3.36Müller Myprotein Banana Split Flavour Mixers 140g
140g · £12.86/kg5 for £6£1.80Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g
140g · £12.86/kg5 for £6£1.80Arla Protein Strawberry 200g
200g · £8.70/kg5 for £6£1.74Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £3.72/kg£1.71 off£1.71£3.42Müller Corner Limited Edition Ice Cream Inspired Tropical Fruits 136g
136g · £8.38/kg8 for £4.80£1.14Müller Light Smooth Toffee Flavour 160g
160g · £7.13/kg8 for £4.80£1.14Müller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £9.19/kg8 for £4.80£1.14Arla Protein Blueberry 200g
200g · £8.70/kg5 for £6£1.74Müller Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers 140g
140g · £12.86/kg5 for £6£1.80Whey Hey Blueberry Yogurt 200g
200g · £7.50/kg5 for £6£1.50Müller Rice Strawberry 170g
170g · £6.71/kg8 for £4.80£1.14Whey Hey Salted Caramel Yogurt 200g
200g · £7.50/kg5 for £6£1.50Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g
169g · £11.72/kg5 for £6£1.98Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g
169g · £11.72/kg5 for £6£1.98Wildlife Variety Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour 6 x 37g
6pk · £6.49/kg5 for £6£1.44Yoplait Wildlife Strawberry Flavour Choobs Yoghurt 222g (6 x 37g)
6pk · £6.49/kg5 for £6£1.44Cadbury Dairy Milk Mousse 4 x 45g (180g
4pk · £15.33/kg5 for £6£2.76Müller Myprotein Crunch Vanilla Yogurt 180g
180g · £11.67/kg£0.30 off£2.10£2.40Cadbury Dairy Milk Mousse Caramel 240g (4 x 60g)
4pk · £11.50/kg5 for £6£2.76Robby 6 Pack Strawberry Jelly
300g · £4.60/kg5 for £6£1.38
The Meat Free Range
Oumph! Crispy Buffalo Tenders 280g
280g · £15.00/kg3 for £12£4.20Oumph! Crispy Ch*cken 360g
360g · £11.67/kg3 for £12£4.20The No Meat Company Crispy Nuggets 500g
500g · £8.40/kg3 for £12£4.20The No Meat Company No Meat Mince 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Oumph! Limited Edition Garlic & Cheese Tenders 280g
280g · £15.00/kg3 for £12£4.20Oumph! Swedish Balls 360g
360g · £11.67/kg3 for £12£4.20Oumph! Spiced Kebab Pieces 360g
360g · £11.67/kg3 for £12£4.20Oumph! Smash Burgers 4 x 80g (320g)
4pk · £13.13/kg3 for £12£4.20Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g
284g · £7.61/kg5 for £6£2.16
Frozen Pies & Pasties
Holland's 4 Minced Beef & Onion Puddings
4pk · £7.57/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Cheese & Onion Pies
4pk · £7.45/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Meat Pies
4pk · £9.57/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Minced Beef & Onion Pies
4pk · £7.46/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Potato & Meat Pies
4pk · £7.18/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Chicken & Mushroom Pies
4pk · £1.35 each2 for £8.40£5.40Holland's Minced Beef & Onion Family Pie
650g · £8.31/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Peppered Steak Pies
4pk · £8.18/kg2 for £8.40£5.40Holland's 4 Steak Pies
4pk · £7.92/kg2 for £8.40£5.40
Frozen Fruit & Veg
Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Pasta Steam Whole Bag 400g
400g · £5.25/kg£2.10 off£2.10£4.20Iceland 800g Petits Pois
800g · £3.00/kg3 for £6£2.40Iceland 875g Mini Corn Cobs
875g · £2.74/kg3 for £6£2.40Iceland 1kg Sliced Carrots
1kg · £2.40/kg3 for £6£2.40Iceland 860g Supersweet Sweetcorn
860g · £2.79/kg3 for £6£2.40Iceland 800g Sliced Green Beans
800g · £3.00/kg3 for £6£2.40Iceland 1kg Mixed Vegetables
1kg · £2.40/kg3 for £6£2.40Iceland Non-pmp 750g Floret & Carrot Mix
750g · £3.20/kg3 for £6£2.40Iceland 1kg Button Sprouts
1kg · £2.40/kg3 for £6£2.40Iceland 950g Garden Peas
950g · £2.53/kg3 for £6£2.40Iceland 1kg Broccoli Florets
1kg · £2.40/kg3 for £6£2.40Iceland 650g Sliced Mixed Peppers
650g · £3.69/kg3 for £6£2.40Lockwoods Cook & Serve Mushy Peas 907g
907g · £2.32/kg3 for £6£2.10Iceland 300g Tenderstem Broccoli
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 900g Whole Leaf Spinach
900g · £2.67/kg3 for £6£2.40Iceland 1kg Cauliflower Florets
1kg · £2.40/kg3 for £6£2.40Birds Eye Garden Peas 375g
375g · £5.60/kg5 for £6£2.10
Frozen Fish & Seafood
Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g
560g · £9.64/kg3 for £12£5.40Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g
220g · £24.55/kg3 for £12£5.40Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g
300g · £18.00/kg3 for £12£5.40Iceland 290g Sweet Chilli Marinated King Prawns
290g · £20.69/kg3 for £14.40£6.00Iceland 290g Garlic & Herb Marinated King Prawns
290g · £20.69/kg3 for £14.40£6.00Iceland 4 Pack Basa Fillets With Lemon & Pepper
450g · £13.33/kg3 for £14.40£6.00Iceland 4 Pack Atlantic Salmon Fillets
520g · £23.08/kg£1.20 off£12.00£13.20Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g
240g · £20.00/kg3 for £12£4.80Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Iceland 4 Pack MSC Sole Fillets
350g · £15.43/kg3 for £14.40£5.40Iceland 450g Fish Pie Mix
450g · £12.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 400g Raw Seafood Medley
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 280g Breaded Wholetail Scampi
280g · £17.14/kg3 for £12£4.80Iceland 4 Breaded Jumbo Cod & Parsley Fishcakes 480g
480g · £10.00/kg3 for £12£4.80Birds Eye 8 Delightful Haddock Breaded Fish Fingers 240g
240g · £20.00/kg3 for £12£4.80Iceland 2 Atlantic Salmon Fillets with Sweet Chilli 240g
240g · £22.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 400g Cooked Seafood Mix
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 6 Pack MSC Hake Fillets
600g · £9.00/kg3 for £14.40£5.40Birds Eye 14 Fish Fingers 350g
350g · £13.71/kg3 for £12£4.80Iceland 14 Breaded Cod Fishcakes 700g
700g · £6.86/kg3 for £12£4.80Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce 560g
560g · £9.64/kg3 for £12£5.40Iceland 4 Pack MSC Tuna Steaks
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Pack Wild Pink Salmon Fillets
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 2 Boneless Lightly Smoked Salmon Fillets 200g
200g · £27.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns
300g · £18.00/kg3 for £12£5.40Iceland 260g Peeled, Raw King Prawns
260g · £20.77/kg3 for £12£5.40Young's Gastro Lightly Dusted 2 Sicilian Lemon & Black Pepper Sole Fillets 280g
280g · £21.43/kg3 for £14.40£6.00Young's Gastro Tempura Battered 2 Lemon & Herb Basa Fillets 310g
310g · £17.42/kg3 for £14.40£5.40Iceland Battered 4 Cod Skinless Boneless Fillets 440g
440g · £12.27/kg3 for £14.40£5.40Iceland Battered 4 Haddock Skinless Boneless Fillets 440g
440g · £12.27/kg3 for £14.40£5.40Iceland Breaded 4 Cod Skinless Boneless Fillets 440g
440g · £12.27/kg3 for £14.40£5.40Iceland 300g Atlantic Mackerel Fillets
300g · £18.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Pack Large Basa Fillets
600g · £9.00/kg3 for £14.40£5.40Iceland 850g Whitefish Fillets
850g · £6.35/kg3 for £14.40£5.40Iceland 4 Pack Smoked Whitefish Fillets
520g · £10.38/kg3 for £14.40£5.40Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g
224g · £12.05/kg5 for £6£2.70Whitby Seafoods Battered Scampi Poppers 140g
140g · £19.29/kg5 for £6£2.70Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g
140g · £19.29/kg5 for £6£2.70Whitby Seafoods Fish Bites 140g
140g · £19.29/kg5 for £6£2.70Young's Gastro Signature Breaded 2 Lemon & Pepper Fish Fillets 270g
270g · £11.11/kg£3 off£3.00£6.00Young's Chip Shop 4 Cod Fillets 400g
400g · £15.00/kg£3 off£6.00£9.00Young's Chip Shop 2 Extra Large Salt & Vinegar Batter Fish 100% Fillets 300g
300g · £9.00/kg£2.70 off£2.70£5.40Young's Gastro 2 Sea Salt & Cracked Black Pepper Basa Fillets 310g
2pk · £8.71/kg3 for £14.40£5.40
Household
Domestos Original Thick Bleach 750 ml
750ml · £2.80/L2 for £3£2.10Fairy Non Bio Detergent Gel, 26 Washes 858ml, For Sensitive Skin
858ml · £10.49/L£4.20 off£9.00£13.20Little Duck MaxX 3 All Purpose Kitchen Roll
3pk · £1.20 each£0.90 off£3.60£4.50Fairy Original Washing Up Liquid Lemon with LiftAction 1050 ML
1.05L · £3.09/L£0.36 off£3.24£3.60Fairy Original Washing Up Liquid Green with LiftAction 1050 ML
1.05L · £3.09/L£0.36 off£3.24£3.60Fairy Clean & Fresh Washing Up Liquid Apple & Rhubarb 1050ML
1.05L · £3.09/L£0.36 off£3.24£3.60
Pet
GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£1.80 off£6.00£7.80