- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Offers (283)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Irresistible Free Range Golden Yolk Eggs 300g
6pk · £0.56 each£3.35Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g
250g · £14.20/kg£3.55Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Co-op Thin Sliced Chicken 100g
100g · £12.50/kg£1.25Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £19.43/kg2 for £3.85£3.05Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Duncan's Eggs 6 Large Free Range Eggs
6pk · £0.53 each£3.15Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Scotty Brand Lentil Soup 550G
550g · £3.91/kg£2.15Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Müller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Honey Roast Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Fairtrade Organic Bananas
5pk · £0.33 each£1.65Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g
380g · £11.45/kg£4.35Co-op Easy Peeler 600g
600g · £2.92/kg£1.75Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Italian Mozzarella Cheese 225g
125g · £11.20/kg£1.40Co-op Scottish Rump Steak 227G
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Co-op 6 Large Free Range Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Mature Coloured Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Co-op Baton EACH
1pk · £0.95 each£0.95Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Co-op Potato Salad 300g
300g · £5.17/kg£1.55Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S
6pk · £0.25 each£1.50Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.00/kg£1.20Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Co-op Seedless Red Grapes 500g
500g · £5.50/kg£2.75£1.89 loyalty card (£3.78/kg)Co-op Honest Value 10 Mixed Weight Free Range Eggs 440g
10pk · £0.21 each£2.10Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.75 loyalty card (£1.75/L)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped
10pk · £0.17 each£1.70£1.09 loyalty card (£0.11 each)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Jim Bean Kentucky Bourbon Whiskey 35cl
35cl · £47.57/L£16.65Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.007UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.35/L£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £14.00/kg£3.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £10.80/kg£5.40Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £17.95/kg£3.85HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £10.36/kg£1.45
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £16.20/L£12.15Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Smirnoff Red Label Vodka 70CL
70cl · £41.00/L£28.70Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Gordons Special Dry London Gin 70CL
70cl · £38.14/L£26.70
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g
377g · £16.05/kg£6.05Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.49 each£1.95Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies
4pk · £0.55 each£2.20Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Corona Extra Bottles 10 x 330ml
10pk · £4.05/L£13.35Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.18/L£14.00Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.24/kg£1.75Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
8pk · £30.00/kg£2.40Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £58.00/kg£1.45
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £6.27/L£4.70Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.33/L£7.75Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40
Back to Routine ⏰☕
Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Co-op Porridge Oats 1kg
1kg · £1.70/kg£1.70New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Mashed Potato 400g
400g · £3.13/kg£1.25Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.75 loyalty card (£1.75/L)Co-op Good Fuel Dried Mango 40g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op Yogurt Coated Cranberries 30g
30g · £33.33/kg£1.00Bio&Me Fibre + Protein Blueberry Bar 40g
40g · £43.75/kg£1.75
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £6.87/L£5.15Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.75 each£1.50Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60Co-op Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95