Ready Meals
CP Authentic Asia Aromatic Crispy Duck Kit 1.12kg
1.12kg · £12.86/kg£14.40Iceland Takeaway 300g Masala Chips
300g · £10.00/kg£3.00Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
219g · £13.70/kg£3.00Itsu Korean Style Crispy Chicken 340g
340g · £15.88/kg£5.40Iceland Pilau Rice 350g
350g · £6.00/kg£2.10Iceland 350g Savoury Golden Rice
350g · £3.43/kg£1.20Iceland Takeaway 200g Punjabi Samosas
200g · £15.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Takeaway 12 Pack Chinese Starter Selection
270g · £11.11/kg£3.00Iceland Takeaway 4 Pack Large Sweet Chilli Chicken Spring Rolls
200g · £15.00/kg£3.00The Dough Company 400g Cheese & Bacon Loaded Wedges
400g · £8.25/kg£3.30itsu 8 Hoisin Duck Bao'Buns 256g
256g · £18.52/kg£4.74Wagamama 10 Yasai Katsu Veg Gyoza 200g
200g · £24.00/kg£4.80Wagamama Chicken Firecracker 10 Gyoza
10pk · £24.00/kg£4.80Dim Sum Chef Classic Selection Pre-Steamed 35 Pieces 630g
630g · £22.86/kg£14.40Dim Sum Chef Dim Sum BBQ Pork Bun 12 Pieces 600g
600g · £14.00/kg£8.40Richmond Toad in the Hole with a Crispy Yorkshire Pudding 250g
250g · £12.00/kg2 for £4.80£3.00Kitchen Joy Thai Cube Vegetable Pad Thai 320g
320g · £7.50/kg£0.90 off£2.40£3.30Iceland Luxury 400g Sticky Beef Rib Lasagne
400g · £12.00/kg£4.80Iceland Luxury King Prawn Alfredo 450g
450g · £10.67/kg£4.80Iceland 450g Chicken & Stuffing Roast Dinner
450g · £7.07/kg£3.18Iceland 400g Swedish Meatballs, Mash & Peas
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Beef & Pork Spaghetti Bolognese
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 400g Liver & Bacon With Mash
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Tomato Chicken Pasta 350g
350g · £3.43/kg£1.20Iceland Curry Chicken Rice 350g
350g · £3.43/kg£1.20Iceland Penne Carbonara 350g
350g · £3.43/kg£1.20Iceland Chinese Chicken & Rice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Takeaway 375g Sweet Chilli Chicken Noodles
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Cheese & Tomato Pasta 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Lasagne 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland Non PMP 400g Sweet & Sour Chicken With Rice
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 410g Meat Balls & Pasta
410g · £7.32/kg2 for £4.80£3.00Iceland Non Pmp 400g Chicken Curry & Rice
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 400g Creamy Garlic Chicken & Potatoes
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Creamy Butter Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Tikka Masala 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Macaroni Cheese Pasta 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 400g Ham & Mushroom Tagliatelle
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Special Fried Rice 350g
350g · £8.57/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Spaghetti Carbonara
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Tikka Biryani Stir Fry 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Iceland Sweet & Sour Chicken 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Fried Rice 350g
350g · £8.57/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken Jalfrezi 375g
375g · £8.00/kg2 for £4.80£3.00Iceland Cheesy Chicken & Broccoli Pasta 750g
750g · £6.40/kg3 for £12£4.80Richmond Sausage & Mash with a Generous Onion Gravy 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Richmond Sausage Casserole with a Soft Creamy Mash 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland Chicken & Bacon Pasta 400g
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Double Pepperoni Pasta Melt
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00Iceland 400g Beef Lasagne
400g · £7.50/kg2 for £4.80£3.00View all (131)
Exclusive Brands
Patak's 400g Beef Madras & Rice
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Noodl Bar Sweet & Sour Chicken with Noodles 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix K-Pop BBQ Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Noodle Bar Teriyaki Beef with Noodles 400g
400g · £12.00/kg3 for £12£4.80Chopstix Caramel Drizzle Chicken with Noodles 400g
400g · £12.00/kg£4.80