Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Tubbed Salads

  • Ramona's Original Heavenly Houmous 500g

    500g · £8.64/kg
    £4.32
  • Iceland . 4pk Classic Dip Selectn

    400g · £7.80/kg
    £3.12
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 100g Garlic & Herb Dip

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Iceland 210g Tex Mex Dip Selectn

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 295g Cheese Coleslaw

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70

Cooked Meats

  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 10g

    10g · £240.00/kg
    £2.40
  • Frank's Red Hot 70g

    70g · £23.57/kg
    £1.65
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 100g (5 x 20g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Fridge Raiders Chinese BBQ Skewer 90g (3 x 30g)

    3pk · £26.67/kg
    £2.40
  • Peperami The Original Lunchbox Minis 10 x 10g (100g)

    10pk · £24.00/kg
    £2.40
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites with Peri Mayo 68g

    68g · £22.06/kg
    £1.50
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Original Salami and Cheese Snack Box 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Peperami Firestick 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 10 x 20g (200g)

    10pk · £30.00/kg
    £6.00
  • Peperami 200g (10x20g)

    10pk · £30.00/kg
    £6.00
  • Peperami The Original Tender Jerky 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Jack Link's Mr Beast Original Protein Bar 3 x 22.5g (67.5g)

    3pk · £57.78/kg
    £3.90
  • Cooked Meat Deal 4 x 275g

    275g · £9.60/kg
    £2.64
  • Deli Speciale German Salami & Smoked Cheese 90g

    90g · £32.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Smoky Sub Melt 100g

    100g · £28.80/kg
    £2.88
  • Iceland 170g Brussels Pate

    170g · £8.82/kg
    £1.50
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Iceland 50 Slices Wafer Thin Honey Roast Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Billy Bear 6 Slices 90g

    90g · £18.00/kg
    £1.62
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 120g Wafer Thin Honey Roast Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 120g Wafer Thin Cooked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 120g Fully Loaded Ploughman's Mix

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 100g Roast Pork Loin

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Smoked Ham

    100g · £22.50/kg
    £2.25
  • Deli Co 5 Crumbed Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Deli Co 5 Cooked Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Deli Co 5 Honey Cured Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Deli Co 10 Cooked Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Deli Co 18 Crumbed Lean Ham Slices 360g

    360g · £11.67/kg
    £4.20
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Slices Pork & Egg Roll 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 4 Pork & Stuffing Roll Slices 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 8 Slices Honey Roast Ham

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 8sl Cooked Ham

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Deli Speciale French Torchon Ham 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Iceland 400g Wafer Thin Cooked Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 120g Wafer Thin Smoked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Peperami The Original Snack Pack 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Deli Speciale Pepperoni Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale German Style Salami 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • View all (104)

Rustlers

  • Rustlers BBQ Burger with Our BBQ Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Breakfast Bap with Our Tomato Sauce 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
  • Rustlers Cheese Burger with Our Tomato Sauce 111g

    111g · £10.81/kg
    £1.20
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g

    155g · £19.35/kg
    £3.00
  • Rustlers The Protein Packed Chicken Muffin with Cheese & Tomato Ketchup 154g

    154g · £19.48/kg
    £3.00
  • Rustlers Southern Fried Chicken Burger with Creamy Mayonnaise 132g

    132g · £22.73/kg
    £3.00
  • Rustlers Hot Dog 146g

    146g · £16.44/kg
    £2.40
  • Rustlers The Juicy BBQ Rib with Our Smokey BBQ Sauce 157g

    157g · £19.11/kg
    £3.00
  • Rustlers The Mighty Double Decker 237g

    237g · £15.19/kg
    £3.60
  • Flemmings The Classic Chicken Burger 119.5g

    119.5g · £12.55/kg
    £1.50
  • Flemmings Cheese Burger 130.5g

    130.5g · £11.49/kg
    £1.50
  • Flemmings 1 American Style Hotdog 118,5g

    118.5g · £12.66/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Baconnaise Burger with Our Baconnaise Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g

    166g · £18.07/kg
    £3.00

Chilled Snacks

  • Mrs Unis Spicy Foods Red Chicken Pakora with a Spicy Chilli Dip 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • Mrs Unis Spicy Foods Vegetable Pakora with a Spicy Chilli Dip 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
  • Iceland 200g Pork Cocktail Sausages

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 216g Mini Savoury Eggs

    216g · £13.89/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Iceland 160g Breaded Chicken Poppers

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Wall's 4 Mini Pork Pies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Wall's Medium Pork Pie 295g

    295g · £6.10/kg
    £1.80
  • Bells 2 Chicken Curry Pies

    2pk · £1.29 each
    £2.58
  • Pukka All Steak

    209g · £12.92/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bells 2 Scotch Pies

    2pk · £1.05 each
    £2.10
  • Bells 2 Steak & Gravy Pies

    2pk · £1.65 each
    £3.30
  • Wall's 4 Mini Sweet Chilli Topped Pork Pies 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Pukka Lamb Pea & Mint

    205g · £13.17/kg
    £2.70
  • Bells Steak Pie 400g

    400g · £12.00/kg
    £4.80
  • Wall's 4 Mini Pork & Pickle Pies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Pukka Chicken & Mushroom

    212g · £12.74/kg
    £2.70
  • Pastry Pantry 180g Hot Dog Snack Rolls

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Ginsters Sausage Roll 130g

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Hog Roast Sausage Rolls

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Minced Beef & Onion Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Chicken Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    £1.80
  • Ginsters Cornish Pasty Original 227g

    227g · £11.89/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 6 Pack Cheese & Onion Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Pork Sausage Roll 130g

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • Epic Rolls Classic Hot Dog

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • Ginsters Limited Edition BBQ Pork Sausage Roll 130g

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • 10 Pack Mini Chicken Satay Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • 55g Chicken Satay Skewer With BBQ Dip

    55g · £27.27/kg
    5 for £6
    £1.50
  • 55g Chicken Satay Skewer & Sweet Chilli Dip

    55g · £27.27/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Delicatessen Fine Eating Tikka Bites 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • 10 Pack Mini Chicken Tikka Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • Woody's Deli Snacks Chicken Satay Skewers 56g

    56g · £26.79/kg
    £1.50
  • 5 Chicken Satay Skewers with a Tomato Ketchup Dip 55g

    55g · £27.27/kg
    £1.50
  • Pastry Pantry 8 Pack Chicken Tikka Pasties

    240g · £12.00/kg
    £2.88
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Ginsters Limited Edition Haunted Hog Roast Pasty 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Ginsters BBQ Hunters Chicken Slice 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Cheddar & Ham Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Onion Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Bacon Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06
  • Pastry Pantry 240g Twin Pack Ploughman's Quiche

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • View all (54)

Offers

  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 295g Cheese Coleslaw

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 100g (5 x 20g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Firestick 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Deli Speciale German Salami & Smoked Cheese 90g

    90g · £32.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Deli Co 10 Cooked Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Bernard Matthews Wafer Thin Turkey Ham Slices 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 100g Firecracker Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 130g BBQ Chicken Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • View all (76)

  • View Yoghurts & Desserts

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo