Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Culloden

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (288)

  • 0

    Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg

    3 for £4.50

    £3.00

  • 0

    Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg

    3 for £4.50

    £3.30

  • 0

    Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg

    3 for £4.50

    £1.85

  • 0

    Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L

    £2.30 off

    £4.55

    £6.85

  • 0

    Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml

    270ml · £13.15/L

    3 for £7

    £3.55

  • 0

    McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L

    3 for £7

    £3.30

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg

    2 for £8.90

    £5.35

  • 0

    Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Co-op Scotch Diced Beef Casserole Steak 400g

    400g · £13.75/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)

    80g · £27.50/kg

    3 for £4.50

    £2.20

  • 0

    Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg

    3 for £4.50

    £2.00

  • 0

    Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £32.59/kg

    3 for £4.50

    £2.20

  • 0

    McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £4.92/kg

    3 for £7

    £3.20

  • 0

    McCain Home Chips Crinkle 1kg

    1kg · £3.75/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml

    3pk · £12.04/L

    £2.50 off

    £3.25

    £5.75

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg

    2 for £8.90

    £5.70

  • 0

    Co-op 2 Salmon Fillets 220g

    220g · £22.50/kg

    2 for £8.90

    £4.95

  • 0

    Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g

    440g · £12.50/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • View all (288)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Philadelphia Light Soft Cream Cheese The same great taste with 40% Less Fat Tub 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g

    80g · £38.75/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op Dirty Fries 330g

    330g · £13.48/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Seedless Green Grapes 500g

    500g · £5.20/kg
    £2.60
  • Co-op Scottish Rump Steak 227G

    227g · £22.47/kg
    £5.10
    £3.96 loyalty card (£17.44/kg)
  • Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g

    230g · £13.48/kg
    £3.10
  • Co-op British Mature Coloured Cheddar 400g

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £2.45 loyalty card (£6.13/kg)
  • Co-op Chicken Madras 425g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
  • Richmond Vegan Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g

    304g · £9.87/kg
    £3.00
  • Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Beef Lasagne 400g

    400g · £10.25/kg
    £4.10
  • Co-op Mini Watermelon

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Scotch 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Co-op Southern Fried Chicken Bites 162g

    162g · £18.83/kg
    £3.05
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op British Chicken Poppers 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Co-op Irresistible Coleslaw 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
  • Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op 4 Custard Ball Doughnuts

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Co-op British Smoked Rindless Back Bacon 8 Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    £1.49 loyalty card (£4.97/kg)
  • Co-op 6 Large Free Range Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g

    100g · £34.00/kg
    2 for £4.50
    £3.40
  • Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G

    356g · £12.08/kg
    £4.30
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g

    200g · £12.25/kg
    £0.60 off
    £2.45£3.05
  • Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g

    200g · £11.25/kg
    £0.55 off
    £2.25£2.80
  • Co-op Irresistible Luxury Lasagne Al Forno 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
  • Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g

    380g · £11.45/kg
    £4.35

Co-op Member Prices

View all (76)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre

    2L · £1.15/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.85/L)
  • Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
    £1.49 loyalty card (£1.86/kg)
  • Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)

Meal deals

View all (4)
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.30 each
    £7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (14)
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Starburst Fruits Sweets Bag 138g

    138g · £8.70/kg
    £1.20
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £9.17/kg
    £1.10
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £8.67/kg
    £1.50

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (21)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £17.14/kg
    £2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g

    230g · £13.48/kg
    £3.10

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (30)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g

    444g · £9.68/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g

    460ml · £9.35/L
    £4.30
  • Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g

    420ml · £10.24/L
    £4.30
  • Co-op Treat Chocolate Mini Rolls

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Caramel Fudge Brownies

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (42)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £4.35/L
    £7.65
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £7.80/L
    £10.30
  • Corona Extra Bottles 10 x 330ml

    10pk · £5.64/L
    £18.60
  • Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.63/L
    £15.95
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £5.11/L
    £9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £8.29/kg
    £1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g

    8pk · £31.88/kg
    £2.55
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (20)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £25.81/kg
    £2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op South African Rose Fairtrade 75CL

    75cl · £8.53/L
    £6.40
  • Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl

    75cl · £13.27/L
    £9.95
  • Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Most Wanted Malbec 187ml

    187ml · £21.66/L
    £4.05
  • Tilimuqui Malbec 75cl

    75cl · £17.13/L
    £12.85
  • Don David Blend Of Terroirs Malbec-Malbec Fairtrade 75cl

    75cl · £18.07/L
    £13.55

Back to Routine ⏰☕

View all (45)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Mixed Berry Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Co-op Porridge Oats 1kg

    1kg · £1.70/kg
    £1.70
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g

    330g · £6.36/kg
    £2.10
  • Co-op Mexican Menu Fajita Kit 475g

    475g · £5.16/kg
    £2.45

Store Price Match 🥦

View all (46)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Co-op Bakery 4 Large White Baps

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (15)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Coop Salmon & Tuna Sushi Pack

    115g · £32.17/kg
    £3.70
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Southern Fried Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op All Day Breakfast Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Culloden

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo