Top picks
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Coca-Cola Zero Sugar Cherry 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Scotch Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25We Hae Meat Traditional Steak Slice 260G
260g · £8.65/kg£0.50 off£2.25£2.75We Hae Meat Pork Sausages 300g
300g · £7.50/kg£0.85 off£2.25£3.10
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160g
160g · £17.50/kg2 for £4.50£2.80Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Patak's the Original Raita 170g
170g · £10.00/kg£0.90 off£1.70£2.60Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10
Bakery
Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £19.43/kg2 for £3.85£3.05McIntosh of Strathmore Haggis Neeps & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10McIntosh of Strathmore Mince & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90P.K. Foods Glasgow Ltd Chicken Pakora Tomato & Chilli Dip 380G
380g · £11.71/kg£0.50 off£4.45£4.95Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45McIntosh of Strathmore Macaroni Cheese 250g
250g · £7.40/kg£0.50 off£1.85£2.35Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65P.K. Foods Glasgow Ltd Vegetable Pakora 370g
370g · £8.24/kg£0.50 off£3.05£3.55Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35McIntosh of Strathmore Scottish Stovies 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35
Desserts
English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Ice Cream
Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Oreo Ice Cream Sandwiches 280g
4pk · £7.73/L£1.25 off£3.40£4.65
Frozen
McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00
Crisps, Snacks, Biscuits
Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90
Chocolate & Sweets
Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40
Fruit Juice & Smoothies
Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml
500ml · £5.50/L2 for £3.60£2.75Fanta Orange 500ML
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Dr Pepper Zero 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3.35£2.20Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Lucozade Zero Pink Lemonade 500Ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml · £5.80/L£1.15 off£1.45£2.60Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Coca-Cola Zero Sugar Cherry 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Purdey's Natural Energy Apple & Grape 330ml
330ml · £8.18/L2 for £3.60£2.70Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Fuel10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Fuel10K High Protein Vanilla Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Oasis Citrus Punch 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Irn-Bru Xtra No Sugar 500Ml Bottle
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Dr Pepper Zero Cherry Crush 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Robinsons Ready to Drink Raspberry & Apple Juice Drink 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Red Bull Energy Drink, Sugar Free 250ml
250ml · £9.00/L2 for £3.55£2.25Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Rio Tropical Real Fruit & Juice 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25IRN-BRU Sugar Free 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Rubicon Spring Orange Mango Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Ribena Blackcurrant Juice Drink No Added Sugar 500Ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20View all (64)
Cooking Sauces & Ingredients
Patak's South Indian Style Madras Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's Butter Chicken Curry Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Balti Cooki̇ng Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10
Tins & Cans
Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Macaroni Cheese 200g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Classic Chicken Noodle Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa 6 Cappuccino 210g
210g · £32.14/kg2 for £9.90£6.75Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85
Cereal & Cereal Bars
Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45
Jams, Honey, Spreads
Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85
Baby
Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml
150ml · £22.20/L£4.17 off£3.33£7.50DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg
10pk · £0.40 each£1.95 off£4.00£5.95Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash with Natural Oat Extract, For Sensitive Skin, 250ml
250ml · £19.80/L£2.55 off£4.95£7.50
Laundry, Cleaning, Household
Persil Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Blossom & Breeze 1 Count
7.5ml · £453.33/L2 for £5.45£3.40Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Finish Quantum All In One Dishwasher Tablets Lemon - 36 Tabs
36pk · £0.22 each£1.85 off£7.80£9.65Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Febreze Air Freshener Spray Blossom & Breeze 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Air Freshener Spray Spring Awakening 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Finish Ultimate All In One Dishwasher Tablets Lemon - 32 Tabs
32pk · £0.24 each£1.85 off£7.80£9.65Fairy Platinum Dishwasher Tablets, Lemon, 45 Capsules, Tackles Tough Challenges, Greasy Filter
45pk · £0.20 each£3.50 off£9.05£12.55Persil Laundry Washing Liquid Detergent Non Bio 945 ml (35 washes)
945ml · £7.09/L£1.35 off£6.70£8.05
Pet
Felix with Tasty Beef and Chicken and with Vegetables 750g
750g · £6.47/kg2 for £7.70£4.85Felix with Tasty Salmon and with Vegetables 750g
750g · £6.47/kg2 for £7.70£4.85Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Adventuros Strips Venison Wild Flavour 90g
90g · £18.33/kg2 for £2.20£1.65Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Purina Gourmet Gold Ocean Fish Pate Cat Food 85G
85g · £10.00/kg5 for £2.75£0.85Felix Crispies Adult Cat Treats With Beef & Chicken 45G
45g · £28.89/kg2 for £2.20£1.30Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Rodeo With Beef 123G
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g
140g · £11.79/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50
Beauty & Toiletries
Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20