Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Low Fat Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Zott Monte Chocolate & Hazelnut Pudding 150G
150g · £13.33/kg£2.00Tesco Creme Caramel 4x100g
400g · £4.88/kg£1.95Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Trifle 2 x 90g
2pk · £28.89/kg£2.60Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Chocolate Sundae 125g
125g · £14.80/kg£1.85Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Hartley's Orange Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00
Sponge Puddings
Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £31.43/kg£3.30Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £18.95/kg£1.80Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £18.95/kg£1.80
Cheesecakes
Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)Tesco Strawberry Cheesecake 3 X 100G
3pk · £32.50/kg£3.25Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Tesco Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)
Chilled Desserts
Zott Monte Snack Pack 8X29g
8pk · £163.79/kg£4.75Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45
Cakes
Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Low Fat Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05