Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £3.00/kg£1.50Biotiful Gut Health Kefir Yogurt 350g
350g ¡ £6.57/kg£2.30
Flavoured Yoghurts
Muller Corner Choc Balls & Banana Flakes 4 pack
4pk ¡ £0.74 each£0.50 off£2.95£3.45Muller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g ¡ £9.27/kg£1.15Onken Vanilla 450g
1pk ¡ £2.60 each£2.60Activia Strawberry 115g 4 pack
115g ¡ £29.57/kg£3.40Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g
450g ¡ £4.22/kg£1.90Onken Strawberry 450g
450g ¡ £5.78/kg£2.60GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g
180g ¡ £12.78/kg£2.30Nomadic Yogurt & Oat Clusters Chocolate 169g
169g ¡ £13.31/kg£2.25Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
169g ¡ £13.31/kg£2.25Nomadic Power Pot Chocolate Brownie 190g
190g ¡ £11.84/kg£2.25
Kids Yoghurts
Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 45g 6 pack
45g ¡ £33.33/kg£1.50
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry 100g 4 pack
4pk ¡ £0.50 each£1.99