HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.81/kg£1.25Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g
72g · £22.92/kg£1.65Sainsbury's Home Mini Pumpkins Assortment
£4.00Sainsbury's Sour Spiders 130g
130g · £9.62/kg£1.25Decorated White Chocolate Lollipop 27g
27g · £46.30/kg£1.25Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g
154g · £10.71/kg£1.65The Toffee Apple Co. Toffee Apple
1pk · £1.00 each£1.00The Toffee Apple Co. Milk Chocolate Apple with Marshmallows
1pk · £1.00 each£1.00Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g
170g · £7.94/kg£1.35Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g
75g · £22.00/kg£1.65Sainsbury's Brain Teasers 130g
130g · £9.62/kg£1.25Sainsbury's Fizzy Watermelon Witches 130g
130g · £9.62/kg£1.25Kinder 18 Mini Chocolate 120g
120g · £33.33/kg£4.00Sainsbury's Gruesome Ghost & Bat Sprinkles 75g
75g · £20.67/kg£1.55Sainsbury's Home Purple Skull String Lights
£5.00Sainsbury's Home Pack of 2 Concertina Skeletons
£3.00Sainsbury's Home Halloween Balloons
£2.00Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g
75g · £22.00/kg£1.65Sainsbury's Fizzy Popping Bats 130g
130g · £9.62/kg£1.25Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)
6pk · £21.21/kg£1.40HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £9.69/kg£1.55Sainsbury's 30 x Christmas Gingerbread Shapes 300g
300g · £12.33/kg£3.70Nestlé Mini Mix 296g
296g · £16.89/kg£5.00Sainsbury's Haunted Pumpkin & Bat Sprinkles 70g
70g · £22.14/kg£1.55Sainsbury's Carving Pumpkin
1pk · £2.50 each£2.50Sainsbury's Home Hanging Grim Reeper
£5.00Sainsbury's Home Light Up Gel Candle
£7.00Sainsbury's Home Ghost & Pumpkin Wands Assortment
£5.00