Sainsbury's British Baking Potatoes
4pk · £0.21 each£0.85Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g
180g · £18.89/kg£3.40Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00Fox's Party Rings 125g
125g · £10.40/kg£1.30Sainsbury's Sausages & Mash 400g
400g · £11.00/kg£4.40Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g
345g · £14.49/kg£5.00Sainsbury's Broccoli & Cauliflower 240g
240g · £6.88/kg£1.65Sainsbury's Mashed Potato 400g
400g · £3.38/kg£1.35Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g
100g · £12.50/kg£1.25 off£1.25£2.50Horlicks Original Hot Malty Goodness 400g
400g · £14.25/kg£5.70Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g
400g · £13.75/kg£5.50Sainsbury's Fine Green Beans 200g
200g · £9.50/kg£1.90Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g
395g · £12.66/kg£5.00Sainsbury's Brussels Sprouts 200g
200g · £11.75/kg£2.35Sainsbury's Tuna Pasta Bake 400g
400g · £9.88/kg£3.95Sainsbury's Taste the Difference Scottish Shortbread Fingers 160g
160g · £20.94/kg£3.35Charlie Bigham's Lasagne 690g
690g · £17.61/kg£12.15Sainsbury's British White Potatoes
2kg · £0.75/kg£1.50Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 700g
700g · £12.86/kg£9.00Sainsbury's Curly Leaf Kale
200g · £6.25/kg£1.25Cadbury Instant Hot Chocolate 300g
300g · £10.00/kg£1.40 off£3.00£4.40Walkers Sensations Lime & Coriander Chutney Sharing Poppadoms Crisps 82.5g
82.5g · £38.18/kg£3.15Sainsbury's Shepherd's Pie 400g
400g · £11.00/kg£4.40Sainsbury's Cauliflower
1pk · £1.50 each£1.50Sainsbury's Crispy Potato Slices 350g
350g · £8.00/kg£2.80Sainsbury's Ham & Mushroom Tagliatelle 400g
400g · £9.88/kg£3.95Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g
405g · £12.35/kg£5.00Taste the Difference Mulled Wine 75cl
75cl · £11.27/L£8.45Kenco Classic Latte 8 x 16.3g (130.4g)
8pk · £19.94/kg£2.60Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g
400g · £15.13/kg£6.05Sainsbury's Cottage Pie 750g
750g · £7.67/kg£5.75Sainsbury's Mashed Potato Seasoned with Cracked Black Pepper, Taste the Difference 400g
400g · £8.50/kg£3.40Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g
400g · £12.50/kg£5.00Sainsbury's Taste the Difference Triple Cook Chips 400g
400g · £9.50/kg£3.80Sainsbury's Sweetheart Cabbage
1pk · £0.95 each£0.95Sainsbury's Low Calorie Instant Hot Chocolate 250g
250g · £15.20/kg£3.80Charlie Bigham's Fish Pie 655g
655g · £18.55/kg£12.15Sainsbury's Taste the Difference Lemon Scottish Shortbread Fingers 160g
160g · £20.94/kg£3.35Tassimo Costa 6 Latte 167.4g
167.4g · £46.59/kg£7.80Maryland Choc Chip 200g
200g · £11.50/kg£2.30Sainsbury's Lamb Hotpot 400g
400g · £11.00/kg£4.40Sainsbury's Cauliflower Cheese, Taste the Difference 400g (Serves 2)
400g · £9.50/kg£3.80Sainsbury's British Maris Piper Potatoes
2kg · £1.28/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Fingers Milk Chocolate Covered Biscuits 114g
114g · £26.32/kg£3.00Nutella 20 Biscuits 276g
276g · £17.21/kg£4.75Sainsbury's Taste the Difference Fish Pie 400g
400g · £15.88/kg£6.35Charlie Bigham's Fish Pie 340g
340g · £21.18/kg£7.20Sainsbury's Instant Fairtrade Hot Chocolate 350g
350g · £9.00/kg£3.15Options White Choc 220g
220g · £33.18/kg£7.30Oreo Original Vanilla Flavour Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.66/kg£1.95OREO Double Creme Cocoa Sandwich Cookies with Vanilla Flavour Biscuits Pack 157 g
157g · £12.42/kg£1.95Belvita 5 x 50g Soft Bakes Multipack Chocolate Hazelnut Flavour Cereal Snack Bars
250g · £13.80/kg£3.45Sainsbury's Fish Pie 400g
400g · £11.00/kg£4.40Jammie Dodgers Raspberry Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Cadbury Fingers Crossed White Chocolate Biscuits 114g
114g · £26.32/kg£3.00Cadbury Instant Hot Chocolate 28g
28g · £25.00/kg£0.70Sainsbury's Taste the Difference Chicken & King Prawn Paella with Saffron Rice 800g
800g · £11.63/kg£9.30Sainsbury's Taste the Difference Goose Fat Roast Potatoes 450g
450g · £7.00/kg£3.15Crabbie's Original Alcoholic Ginger Beer 500ml
500ml · £5.40/L£2.70Options Belgian Choc 11g
11g · £63.64/kg£0.70Charlie Bigham's Cottage Pie 650g
650g · £18.69/kg£12.15Sainsbury's Taste the Difference Mushroom & Mascarpone Lasagne 700g
700g · £11.07/kg£7.75Aero Hot Choc 288g
288g · £17.53/kg£5.05Options Belgian Choc 220g
220g · £33.18/kg£7.30Sainsbury's Beef Lasagne 750g
750g · £7.93/kg£5.95Horlicks Instant Hot Malty Goodness 400g
400g · £14.25/kg£5.70Twinings Swiss Chocolate Drink 350g
350g · £21.14/kg£7.40Sainsbury's Green Vegetable Medley, Taste the Difference 250g
250g · £15.20/kg£3.80