Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 445g

    445g · £24.72/kg
    £11.00
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Lindt Lindor Blue Assorted Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £46.74/kg
    £15.75
  • Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g

    230g · £41.52/kg
    £9.55
  • Toblerone 180g Assorted Dark, White, Golden and Milk Chocolate Truffles Gifting Box

    180g · £46.39/kg
    £8.35
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £47.75/kg
    £9.55
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 200g

    200g · £48.00/kg
    £9.60
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g

    69g · £21.74/kg
    £1.50
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £38.98/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
  • The Toffee Apple Co. Milk Chocolate Apple with Marshmallows

    1pk · £1.00 each
    £1.00

Chocolate Bars

  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    3pk · £23.26/kg
    £3.00
  • Kinder Medium Chocolate Bars 6 x 21g (126g)

    6pk · £18.25/kg
    £2.30
  • Toffee Crisp Biscuits 7 x 18.7g (130.9g)

    7pk · £12.61/kg
    £1.65
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 19.5g Caramel Freddo Chocolate Bar

    78g · £21.15/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£12.82/kg)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury's Curlywurly 86g 4pk

    86g · £22.67/kg
    £1.95
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars 10 x 18g (180g)

    10pk · £18.06/kg
    £3.25
  • KitKat 2 Finger White 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £9.66/kg
    £0.90 off
    £1.60£2.50
  • KitKat Finger Original 18 x 20.7g (372.6g)

    18pk · £11.67/kg
    £4.35
  • Kitkat Milk Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)

    12pk · £13.29/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 Pack Multipack (8 x 27.2g) 217.6 g

    218g · £15.14/kg
    £3.30
  • Cadbury Twirl 10 x 21.5g Multipack Chocolate Bars

    215g · £20.00/kg
    £4.30
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £20.63/kg
    £3.30
  • Kitkat Milk Chocolate 166g

    41pk · £17.99/kg
    £2.95
  • Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)

    3pk · £21.38/kg
    £2.95
  • Fry's Turkish Delight Chocolate Bar Multipack x3 153g

    153g · £17.97/kg
    £2.75
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £27.31/kg
    £2.95
  • Yorkie Raisin & Biscuit Bars 132g (3 x 44g)

    3pk · £22.35/kg
    £2.95
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Pick Up! Original 5 x 28g (140g)

    5pk · £18.21/kg
    £2.55
  • Blue Riband 6 x 18g (108g)

    6pk · £13.43/kg
    £1.45
  • McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g

    39g · £25.64/kg
    £1.00
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • McVitie's Penguin Original Bars 7 x 24.6g (172.2g)

    7pk · £14.52/kg
    £2.50
  • McVitie's Club Orange Bars 7 x 22g (154g)

    7pk · £16.23/kg
    £2.50
  • Kitkat Milk Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £26.26/kg
    £2.60
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £20.00/kg
    £1.80
  • Kitkat Dark Chocolate 165.6g

    20pk · £15.06/kg
    £2.50
  • Twix Chocolate & Caramel Crispy Rolls 22.5g

    22.5g · £37.78/kg
    £0.85
  • Cadbury Flake 99 Chocolate Mini Bars x14 114g

    114g · £26.32/kg
    £3.00
  • TUNNOCK'S Caramel Wafer Biscuits 8 x 30g

    8pk · £14.58/kg
    £3.50
  • Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)

    43g · £26.74/kg
    £1.15
  • Kinder Bueno White Chocolate & Hazelnuts Bar 39g

    39g · £29.49/kg
    £1.15
  • Kitkat Milk Chocolate 41.5g

    41.5g · £26.51/kg
    £1.10
  • Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g

    50g · £26.00/kg
    £1.30
  • Kitkat Milk Chocolate 40g

    24pk · £26.96/kg
    £1.10
  • KitKat Duo Chocolate 64g

    64g · £22.66/kg
    £1.45
  • McVitie's Club Mint Bars 7 x 22g (154g)

    7pk · £16.23/kg
    £2.50
  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g

    49g · £22.45/kg
    £1.10
  • Tony's Chocolonely Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Lindt Nocciolatte Milk Chocolate Hazelnut Treat Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • View all (83)

Chocolate Pouches & Bags

  • Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Galaxy Counters Buttons Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Smarties 120g

    120g · £18.33/kg
    £2.20
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Multipack x4 57.6g

    58g · £33.85/kg
    £1.95
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £25.34/kg
    £5.65
  • Maltesers White Chocolate Bag 126g

    126g · £34.92/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£21.43/kg)
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Munchies 194g

    194g · £21.65/kg
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £23.56/kg
    £4.50
  • Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g

    192g · £16.15/kg
    £3.10
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £26.76/kg
    £4.95
  • Sainsbury's Milk Chocolate Raisins 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g · £41.25/kg
    £4.95
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Kinder 18 Mini Chocolate 120g

    120g · £33.33/kg
    £4.00
  • Nestlé Mini Mix 296g

    296g · £16.89/kg
    £5.00

Sweets

  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Mint Imperials 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Fizzy Fangs 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • Sainsbury's Marsh Mallows 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Strawberry Laces 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £9.69/kg
    £1.55
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Sour Patch Kids Peach Candy 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Nostalgix 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g · £9.94/kg
    £3.50
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.29/kg
    £3.25
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sainsbury's Butter Mintoes 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Sainsbury's Dolly Mixtures 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • Sesame Snaps 4 x 30g (120g)

    4pk · £13.75/kg
    £1.65
  • The Toffee Apple Co. Toffee Apple

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Nerds Rope Fruit-Flavour Candy 26g

    26g · £53.85/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Brain Teasers 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Fizzy Watermelon Witches 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Fizzy Popping Bats 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25

Chewing Gum & Mints

  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    50pk · £1.00/kg
    £1.75
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Sugarfree Strawberry Flavour 50 Pieces 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Trebor Extra Strong Sugar Free Peppermint Flavour 12.6g

    12.6g · £75.40/kg
    £0.95
  • Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g

    97g · £29.90/kg
    £2.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Polo Multipack Hard Sugar 136g

    4pk · £16.91/kg
    £2.30
  • Polo Multipack Hard Sugar 133.6g

    33pk · £17.42/kg
    £2.30
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g

    70g · £47.14/kg
    £3.30
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85

Offers

  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • KitKat 2 Finger White 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £9.66/kg
    £0.90 off
    £1.60£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo