Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Sainsbury's 2 Bake at Home White Baguettes 300g

    2pk · £6.00/kg
    £1.80
  • Sainsbury's 6 Bake at Home White Petits Pains 300g

    6pk · £6.00/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's 2 Brown Baguettes 300g

    2pk · £3.00/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Bake at Home Stonebaked White Baguette 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Walnut Cake 306g

    306g · £8.17/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Soft Multiseed Farmhouse Thick Sliced Wholemeal Bread, Taste the Difference 800g

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • Allinson's Scandalous Seeds Wholemeal Batch Bread 650g

    650g · £3.62/kg
    £2.35
  • Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55
  • Sainsbury's Seeded Sourdough Loaf Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.38/kg
    £2.55
  • Sainsbury's Taste the Difference Multiseed Wholemeal Farmhouse Loaf 430g

    430g · £4.19/kg
    £1.80
  • Hovis Authentic Granary Medium 800g

    800g · £3.31/kg
    £2.65
  • Schär Wholesome Seeded Loaf 300g

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Warburtons Original Seeded Batch 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Hovis Authentic Granary 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Thick Lightly Seeded Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Superseeded White Farmhouse Loaf 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Allinson's Soya and Linseed Sliced Seeded Bread 750g

    750g · £2.60/kg
    £1.95
  • Allinson's Lightly Seeded Sliced Bread 750g

    750g · £2.60/kg
    £1.95
  • Black Sheep Seeded Bloomer Bread 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Warburtons Original Seeded Batch 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Sunflower & Pumpkin Seed Farmhouse Loaf 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Promise Gluten Free Multigrain Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Promise Gluten Free Chia & Quinoa Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Sainsbury's Ciabatta, Taste the Difference

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Kalamata Olive Ciabatta, Taste the Difference 270g

    270g · £8.33/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £16.75/kg
    £3.35
  • Black Sheep Craft Tiger Bloomer Bread 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Wholemeal Sourdough Half Bloomer Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.13/kg
    £2.45
  • Jason's Sourdough White 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Taste the Difference Limited Edition Rosemary Sourdough Half Bloomer 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Irwin's Brown Soda Loaf 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Irwin's 4 Mini Soda Breads 260g

    4pk · £10.00/kg
    £2.60
  • Warburtons Gluten Free Tiger Bloomer Original 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • Promise Gluten Free Handcrafted Sourdough Rustic White 400g

    400g · £14.50/kg
    £5.80
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Sourdough Medium Sliced White Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Hovis Soft White Medium 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Warburtons Thick Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Gluten Free Soft White 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Black Sheep Craft White Bloomer Bread 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Schär Wholesome Vitality Loaf 350g

    350g · £11.71/kg
    £4.10
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • View all (104)

Croissants & Breakfast

  • Waffle Amour Chocolate & Hazelnut Flavour Waffles 8 x 34g (272g)

    8pk · £9.01/kg
    £2.45
  • Waffle Amour 8 Belgian Style Toasting Waffles 200g

    8pk · £12.25/kg
    £2.45
  • Sainsbury's Taste the Difference 7 Belgian Waffles 175g

    7pk · £15.71/kg
    £2.75
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Waffle Amour Large Belgian Style Toasting Waffles 6 x 41.67g (250g)

    6pk · £9.80/kg
    £2.45
  • Waffle Amour 5 Sugar Waffles 5 x 55g (275g)

    5pk · £8.91/kg
    £2.45
  • Waffle Amour Choco Waffles 5 x 60g (300g)

    5pk · £40.83/kg
    £2.45
  • Genius 4 Crumpets

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Sainsbury's Luxury Sourdough Crumpets, Taste the Difference x6

    6pk · £0.19 each
    25% off
    £1.16£1.55
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.14 each
    £1.25
  • Sainsbury's Crumpets x6

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Sainsbury's 4 Pains Au Chocolat 208g

    4pk · £13.46/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Raspberry Turnovers 2x65g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Brioche Pasquier Pains au Chocolat 270g (6 x 45g)

    6pk · £9.81/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • 7 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g

    80g · £16.88/kg
    £1.35
  • Sainsbury's 8 All Butter Croissants 312g

    8pk · £9.78/kg
    £3.05
  • Sainsbury's 4 All Butter Croissants 156g

    4pk · £12.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • St Pierre 6 Brioche Swirls

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Sainsbury's Milk Chocolate Chip Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Brioche Loaf, Taste the Difference 400g

    400g · £7.60/kg
    25% off
    £3.04£4.05
  • St Pierre 6 Chocolate Chip Brioche Swirls

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Brioche Pasquier Brioche Rolls Chocolate Chips x 8

    8pk · £0.33 each
    £2.65
  • Brioche Pasquier 8 Brioche Rolls

    8pk · £0.33 each
    £2.65
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 x 37.5g (225g)

    6pk · £11.78/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Sliced Brioche Loaf 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Sainsbury's 6 Sweet Pancakes 375g

    375g · £8.27/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Sicilian Lemon Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.59 each
    £2.35
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.12 each
    £0.70
  • Sainsbury's Chocolate Filled Crepes x6

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Sainsbury's Blueberry Pancakes, Taste the Difference x4 240g

    4pk · £0.44 each
    25% off
    £1.76£2.35
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes x6 240g

    240g · £11.46/kg
    £2.75
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Abra-Ca-Debora 6 Original Dutch Style Pancakes 405g

    405g · £5.93/kg
    £2.40
  • Genius 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.57 each
    £3.40
  • Virtu Pancakes with Cottage Cheese and Raisins 400g

    400g · £8.13/kg
    £3.25
  • Sainsbury's 6 White Muffins

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Warburtons 4 Breakfast Muffins

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Sainsbury's Taste the Difference 12 Mini Meringues

    12pk · £49.07/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Meringue Nests x8 124g

    124g · £20.56/kg
    £2.55
  • Brioche Pasquier Beignets Chocolate & Hazelnut French Petits-Doughs 6 x 45g (270g)

    6pk · £11.67/kg
    £3.15
  • Warburtons Gluten Free 4 Crumpets

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • View all (63)

Buns & Rolls

  • Warburtons 6 Thin Bagels Cinnamon & Raisin

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Sainsbury's Plain Bagel x5

    5pk · £0.24 each
    £1.20
  • Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery Sourdough 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Red Onion and Chive 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Wholemeal 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 5 Cinnamon & Raisin Soft Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • Fitzgeralds Family Bakery 5 Deli Style Everything Bagels 430g

    5pk · £5.81/kg
    £2.50
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Fitzgeralds Family Bakery 5 Deli Style Sourdough Bagels Pre-Sliced 425g

    5pk · £5.88/kg
    £2.50
  • New York Bakery Cinnamon and Raisin 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Warburtons 6 Sesame Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Fitzgeralds Family Bakery 5 Deli Style Poppy Seed Bagels 425g

    5pk · £5.88/kg
    £2.50
  • Promise Gluten Free Plain Bagels 280g

    4pk · £17.86/kg
    £5.00
  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Sainsbury's Brioche Burger Buns, Taste the Difference x4

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • St Pierre 4 Burger Buns

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • St Pierre 6 Pre-Sliced Brioche Buns

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Sainsbury's Brioche Burger Buns x4

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Sheldon's 6 Sesame Seed Topped Burger Buns

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Sainsbury's Sesame Seed Brioche Burger Buns x4

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Genius 2 Brioche Buns

    2pk · £1.43 each
    £2.85
  • Sheldon's 4 Soft Large Brown Baps

    4pk · £0.48 each
    £1.90
  • Sainsbury's 4 Stonebaked Ciabatta Rolls 300g

    4pk · £7.17/kg
    £2.15
  • Sheldon's 6 Lancashire Oven Bottom Muffins

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft White Rolls

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Sainsbury's 6 Soft White Rolls

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Warburtons 12 Soft & Sliced White Rolls

    12pk · £0.20 each
    £2.35
  • Stamford Street Co. White Rolls x4 300g

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • Warburtons 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • Sainsbury's 6 Soft Wholemeal Rolls

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Sainsbury's 4 Large Soft Wholemeal Rolls

    4pk · £0.38 each
    £1.50
  • Sainsbury's Large Oat Topped Wholemeal Deli Rolls x4

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Pave Rolls, Taste the Difference x4 300g

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From 4 Tiger Rolls 260g

    4pk · £10.81/kg
    25% off
    £2.81£3.75
  • Schär Panini Rolls 150g

    2pk · £18.00/kg
    £2.70
  • Stamford Street Co. Wholemeal Rolls x4 300g

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    4pk · £16.75/kg
    £3.35
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft Brioche Rolls

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Promise Gluten Free Handcrafted Sourdough Soft White Rolls 260g

    260g · £18.46/kg
    £4.80
  • Sainsbury's Brioche Hot Dog Rolls x6

    6pk · £0.27 each
    £1.60
  • St Pierre 4 Brioche Pre-Cut Hot Dog Rolls

    4pk · £0.63 each
    £2.50
  • Sainsbury's White Jumbo Hot Dog Rolls x6

    6pk · £0.20 each
    £1.20
  • Sheldon's 6 Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Irwin's Together 4 Potato Breads 240g

    4pk · £10.83/kg
    £2.60
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Sliced Sesame Bagels x5

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • View all (54)

Wraps, Pittas & Naans

  • Crosta Mollica 4 Durum Wheat Piadina Flatbreads 300g

    4pk · £9.00/kg
    £2.70
  • Sainsbury's 8 Plain Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Old El Paso Stand 'N Stuff 8 Soft Tortilla Boats Flour 193g

    193g · £16.84/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Greek Style Flatbreads x4

    4pk · £0.59 each
    £2.35
  • Crosta Mollica 4 Organic Wholeblend Piadina Flatbreads 300g

    4pk · £9.00/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Mini Tortilla Wraps x8

    8pk · £0.19 each
    £1.55
  • Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Mission Protein Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.34 each
    £2.05
  • Mission Wheat & White Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso Gluten Free White Corn Tortillas x10 208g

    208g · £14.42/kg
    £3.00
  • Gran Luchito 10 Mexican Soft Taco Wraps 300g

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 8 Wholemeal Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Mission Original Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Stamford Street Co. Plain Tortilla Wraps x8

    8pk · £0.13 each
    £1.05
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g

    223g · £15.70/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Summer 12 Mini Soft Corn Taco Shells 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Sainsbury's 6 Plain Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £7.97/kg
    £2.55
  • Riya's Original Recipe 5 Premium Wholemeal Roti Indian Flat Bread

    5pk · £6.17/kg
    £1.85
  • Warburtons 4 Gluten Free White Wraps

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Mission Carb Balance Tortilla Wraps 4 Pack

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • Deli Kitchen 2 Persian Style Flatbreads 180g

    2pk · £0.93 each
    £1.85
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Cantina Cali Street Tacos 250g

    15pk · £0.61/kg
    £2.30
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £23.51/kg
    £3.95
  • Sainsbury's 6 Multiseed Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Sainsbury's 8 Soft Flour Tortillas 320g

    8pk · £0.82/kg
    £2.10
  • Sainsbury's Wheat & Corn Tortilla Wraps x8 320g

    320g · £6.09/kg
    £1.95
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 168g (4 x 42g)

    4pk · £29.76/kg
    £5.00
  • BFree Gluten Free Sweet Potato Wraps 252g (6 x 42g)

    6pk · £19.84/kg
    £5.00
  • Mission Wheat & White Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 156g

    156g · £17.95/kg
    £2.80
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g

    326g · £7.67/kg
    £2.50
  • Old El Paso Street Vibes Soft Taco Wraps 220g

    220g · £11.36/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Crunchy Taco Shells x12 150g

    150g · £18.67/kg
    £2.80
  • Gressingham 12 Chinese Style Pancakes 115g

    115g · £22.17/kg
    £2.55
  • Old El Paso 8 Regular Super Soft & Flexible Whole Wheat Tortillas 326g

    326g · £8.44/kg
    £2.75
  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 6 White Pittas

    6pk · £0.13 each
    £0.80
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • BFree 4 Gluten Free Stone Baked White Pittas 220g

    4pk · £17.50/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 6 Wholemeal Pittas

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Warburtons 4 Gluten Free Brown Soft Pittas

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Warburtons 4 Protein Soft Pittas

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Warburtons 4 Gluten Free White Soft Pittas

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Sainsbury's 2 Garlic & Coriander Naans Side for 2 260g

    260g · £6.15/kg
    £1.60
  • Sainsbury's 2 Plain Naans 260g

    260g · £5.96/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Indian Chapatti x2 170g

    170g · £7.65/kg
    £1.30
  • Sainsbury's 2 Garlic & Coriander Naans 260g

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • View all (76)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling Jam Tarts

    6pk · £0.73 each
    £4.35
  • Sainsbury's Oat & Apple Crumble, Taste the Difference 500g

    500g · £13.00/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Bramley Apple Pie 660g

    660g · £10.61/kg
    £7.00
  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 500g

    500g · £11.20/kg
    £5.60
  • Sainsbury's Bramley Apple Pie 550g

    550g · £9.09/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Morello Cherry Pie 550g

    550g · £9.09/kg
    £5.00
  • Sainsbury's 6 Bramley Apple Pies 315g

    6pk · £6.19/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Rhubarb Crumbles 2 x 120g (240g)

    2pk · £14.58/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g

    240g · £13.75/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Winter Berry Crumble 250g

    250g · £17.80/kg
    £4.45
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Apple Pie 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Sainsbury's 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies 315g

    6pk · £6.83/kg
    £2.15
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
  • Sainsbury's Lemon Tart 300g

    300g · £14.17/kg
    £4.25
  • Sainsbury's Free From Cherry Bakewell Tarts x4

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Sainsbury's Free From Assorted Jam Tarts x6

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.63 each
    £2.50
  • Sainsbury's Bakewell Tart 300g

    300g · £14.17/kg
    £4.25
  • Sainsbury's Treacle Tart 300g

    300g · £14.17/kg
    £4.25
  • Sainsbury's Taste the Difference Sicilian Lemon Tarts 155g (2 x 78g)

    2pk · £24.04/kg
    £3.75
  • Mr Kipling 4 Latte Tarts

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Mr Kipling 4 Strawberries & Cream Tarts

    4pk · £0.63 each
    £2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Tart 460g

    460g · £16.30/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Sweet Pastry Tartlets 138g

    138g · £24.28/kg
    £3.35
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.73 each
    £4.35
  • Sainsbury's Ecclefechan Tarts, Taste the Difference x4 185g

    4pk · £0.98 each
    £3.90
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Salted Caramel Chocolate Tarts 170g

    170g · £24.71/kg
    £4.20
  • Bonne Maman 9 Tartelettes 135g

    135g · £21.11/kg
    £2.85
  • Bonne Maman 9 Tartelettes Citron 125g

    125g · £25.20/kg
    £3.15
  • Sainsbury's 500g Winter Berry Crumble, Taste the Difference, Limited Edition

    500g · £11.80/kg
    £5.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Vanilla Custard Tarts 120g

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Mr Kipling 4 Caramel Tarts

    4pk · £0.63 each
    £2.50
    £1.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Taste the Difference 18 All Butter Sweet Pastry Tartlets 117g

    117g · £37.61/kg
    £4.40

Small Cakes & Treats

  • Mrs Crimble's 6 Big Coconut Macaroons 180g

    6pk · £13.06/kg
    £2.35
  • Schär Madeleines 8 x 30g (240g)

    8pk · £17.71/kg
    £4.25
  • Galaxy 5 Cake Bars Chocolate

    5pk · £0.63 each
    £3.15
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From 4 Fruity Flapjack Slices 168g

    4pk · £28.27/kg
    £4.75
  • Schär Marble Cake 250g

    250g · £17.00/kg
    £4.25
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Soreen 10 Malt Lunchbox Loaves 300g

    10pk · £9.50/kg
    £2.85
  • Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Sainsbury's 20 Brookie Bites 180g

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Milk Chocolate Flapjack Bites x18

    216g · £17.36/kg
    £3.75
  • Soreen 5 Apple Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £14.33/kg
    £2.15
  • Gü Zillionaire Pâtisserie 455g

    455g · £26.37/kg
    £12.00
  • Gü Spanish Lemon Pâtisserie 435g

    435g · £27.59/kg
    £12.00
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Sainsbury's Fresh Custard Slices x2 180g

    180g · £14.44/kg
    £2.60
  • Pågen Gifflar 12 Cinnamon 260g

    12pk · £0.88/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Rocky Road Bites x18

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Sainsbury's Egg Custard Tarts 324g (4 x 81g)

    4pk · £6.33/kg
    £2.05
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Sainsbury's 5 Flapjack Slices 160g

    5pk · £10.31/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Egg Custard Tarts 162g (2 x 81g)

    2pk · £8.33/kg
    £1.35
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 5 Chocolate Chip Cake Bars 107g

    5pk · £8.41/kg
    £0.90
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    8pk · £0.58 each
    £4.65
  • Mr Kipling 4 Cookies & Cream Whirls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Sainsbury's Cookies N' Cream Brownie 380g

    380g · £17.11/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Flapjack Bites x20

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's 22 Millionaire Bites 240g

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Chocolate Cornflake Clusters x15

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Tiramisu Crispy Squares with a Coffee Flavour Topping 150g

    150g · £19.33/kg
    £2.90
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Meringue Nests

    8pk · £25.00/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's 10 Milk Chocolate Mini Rolls 268g (10 x 26.8g)

    10pk · £5.60/kg
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Sainsbury's Free From Vanilla Cupcakes x2

    2pk · £1.25 each
    £2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From 4 Chocolate & Orange Brownies 153g

    153g · £32.35/kg
    £4.95
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £9.38/kg
    £1.50
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £12.24/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Mini Rainbow Cupcakes, Taste the Difference x9

    9pk · £0.46 each
    £4.10
  • Regal Bakery Fruit Cake with Glazed Fruit Pieces 210g

    7pk · £12.38/kg
    £2.60
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £13.33/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Free From 4 Mini Lottie Caterpillar Cakes 160g

    4pk · £24.06/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 9 Football Cupcakes 457g

    9pk · £15.97/kg
    £7.30
  • Sainsbury's 9 Unicorn Cupcakes 447g

    9pk · £16.33/kg
    £7.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From Gluten 2 Iced Fruit Buns 160g

    2pk · £20.94/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Free From Flapjack Bites 240g

    240g · £18.96/kg
    £4.55
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Triple Chocolate Loaded Brownie Slices 169g

    4pk · £31.95/kg
    £5.40
  • View all (133)

Scones & Teacakes

  • Real Lancashire Eccles Cakes

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90
  • Celtic Bakers Organic Olive Sourdough 500g

    500g · £7.10/kg
    £3.55
  • Soreen Sliced Malt Loaf 290g

    290g · £6.90/kg
    £2.00
  • Warburtons Family Bakers Fruit Loaf with Cinnamon and Raisin 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Fruit Loaf 400g

    400g · £5.63/kg
    £2.25
  • Sainsbury's 6 Fruited Teacakes

    6pk · £0.34 each
    £2.05
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Fruity Teacake 360g

    4pk · £7.36/kg
    £2.65
  • Sainsbury's 6 Sultana Scones 350g

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Sainsbury's Cornish Clotted Cream Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Farmhouse Cheese Scones, Taste Difference x4

    4pk · £0.48 each
    25% off
    £1.91£2.55
  • Sainsbury's Scone Mix 320g

    320g · £4.22/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Jam & Cream Scones 120g (2 x 60g)

    2pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 10 x 24g

    10pk · £14.58/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From All Butter Fruit Scones 140g

    2pk · £23.93/kg
    £3.35
  • Tan y Castell Welshcakes

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Warburtons 4 Gluten Free Sliced Fruity Buns with Cinnamon & Raisin

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Sainsbury's 14 Mini Teacakes 191g

    191g · £19.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's 6 All Butter Scones 350g

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From Fruit Loaf 385g

    385g · £9.48/kg
    £3.65
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £11.81/kg
    £1.70

Whole Cakes

  • Creative Nature Organic Victoria Sponge Cake 300g

    300g · £14.83/kg
    £4.45
  • Sainsbury's Cappuccino Coffee Sponge Swiss Roll Cake, Taste the Difference 235g

    235g · £10.43/kg
    £2.45
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Victoria Sponge 340g

    340g · £14.12/kg
    £4.80
  • Sainsbury's Angel Cake 250g

    250g · £10.00/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Iced Rich Fruit Cake 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Iced Lemon Madeira Cake 302g

    302g · £8.28/kg
    £2.50
  • Yorkshire Baking Company Parkin Loaf Cake

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Sainsbury's Iced Madeira Cake 298g

    298g · £8.39/kg
    £2.50
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    245g · £8.98/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Red Velvet Cake 390g

    390g · £12.82/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Free From Chocolate Cake, Taste the Difference 396g

    396g · £12.60/kg
    25% off
    £4.99£6.65
  • Sainsbury's Free From Carrot Cake, Taste the Difference 386g

    386g · £17.23/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Raspberry Swiss Roll Cake, Taste the Difference 268g

    268g · £9.14/kg
    £2.45
  • Oggs Rich, Velvety Chocolate Fudge Cake

    1.15kg · £15.71/kg
    £18.00
  • Sainsbury's Lemon Drizzle Loaf Cake Mix 320g

    320g · £9.38/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Lemon Drizzle Loaf Cake 235g

    235g · £10.64/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Zesty Lime Curd Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Free From Caterpillar Cake 592g

    557g · £20.83/kg
    £11.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Cookies & Cream Cake 950g

    950g · £25.05/kg
    £23.80
  • Sainsbury's Farmyard Cake 835g

    835g · £22.63/kg
    £18.90
  • Sainsbury's Football Cake 837g

    837g · £17.50/kg
    £14.65
  • Sainsbury's Madeira Cake 275g

    275g · £9.09/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Genoa Cake 320g

    320g · £10.31/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Cherry Madeira Cake 268g

    268g · £9.33/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Iced Coffee Cake 293g

    293g · £8.53/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Rolls 365g

    365g · £7.26/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Mega Chocolate Tray Bake 1.6kg

    1.6kg · £12.19/kg
    £19.50
  • Sainsbury's Free From Lemon Loaf Cake 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Sponge Roll 270g

    270g · £9.63/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Rose Bouquet Madeira Cake 940g

    940g · £25.32/kg
    £23.80
  • Sainsbury's Plant Based Chocolate Cake 390g

    390g · £13.21/kg
    £5.15
  • Sainsbury's Plant Based Lemon Cake 455g

    455g · £11.32/kg
    £5.15
  • Sainsbury's Strawberry & Clotted Cream Cake, Taste the Difference 490g

    490g · £15.10/kg
    £7.40
  • Sainsbury's Coconut & Raspberry Loaf Cake 240g

    240g · £10.42/kg
    £2.50
  • Mr Kipling Battenberg 230g

    230g · £10.87/kg
    £2.50
  • Mr Kipling Manor House 390g

    390g · £11.67/kg
    £4.55
  • Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g

    613g · £13.13/kg
    £8.05
  • Stamford Street Co. Birthday Celebration Madeira Cake 895g (Serves 14)

    895g · £8.16/kg
    £7.30
  • Minecraft Creeper Chocolate Party Cake

    1.1kg · £13.69/kg
    £15.00
  • Sainsbury's Giggles the Caterpillar Cake 611g

    611g · £13.18/kg
    £8.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Mini Chocolate Gift Cake 255g

    255g · £30.00/kg
    £7.65
  • Sainsbury's Birthday Celebration Rainbow Layer Cake, Taste the Difference 685g (Serves 10)

    685g · £34.74/kg
    £23.80
  • Sainsbury's Chocolate Tray Bake 705g

    705g · £16.45/kg
    £11.60
  • Sainsbury's Madeira Tray Bake 640g

    640g · £16.17/kg
    £10.35
  • Sainsbury's Chocolate Cake Layered with Chocolate Frosting 945g

    945g · £13.17/kg
    £12.45
  • View all (71)

Savoury Pies

  • Sainsbury's Taste the Difference Ultimate Steak Pie 500g

    500g · £15.00/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Chicken Leek & Smoked Ham Hock Pie 500g

    500g · £14.40/kg
    £7.20
  • Sainsbury's 2 Pork & Egg Gala Slices 250g

    250g · £13.00/kg
    £3.25
  • Pork Farms Original Pork Pie 295g

    295g · £10.00/kg
    £2.95
  • Sainsbury's 6 Mini Pork & Pickle Pies 300g

    300g · £10.83/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Taste the Difference Ultimate Steak Pie 250g

    250g · £15.00/kg
    25% off
    £3.75£5.00
  • Sainsbury's Chicken Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • Cathedral City Cottage Pie 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Large Melton Mowbray Pork Pie 440g

    440g · £9.66/kg
    £4.25
  • Sainsbury's 2 Pork Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Melton Mowbray Pork Pie 145g

    145g · £13.10/kg
    £1.90
  • Pukka Chicken & Gravy

    500g · £11.00/kg
    £5.50
  • Pieminister Gluten Free Moolin Rouge British Beef Steak and Red Wine Pie 260g

    260g · £22.12/kg
    £5.75
  • Higgidy Barber's Vintage Cheddar, Potato & Leek Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Higgidy Free-Range Chicken, Mushroom & Thatchers Cider Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Pukka Chicken Ham & Leek

    210g · £13.10/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Chicken & Bacon Puff Pastry Pie 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef & Ale Pie 380g

    380g · £15.92/kg
    £6.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Chicken, Leek & Smoked Ham Hock Pie 250g

    250g · £14.12/kg
    25% off
    £3.53£4.70
  • Pukka Chicken & Bacon

    210g · £14.52/kg
    £3.05
  • Fray Bentos Minced Beef & Onion 425g

    425g · £9.88/kg
    £4.20
  • Pukka All Steak

    500g · £11.00/kg
    £5.50
  • Higgidy Slow-Cooked Steak & Guinness Pie with a Rosemary Sprinkle 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Juici Patties Beef Patty 135g

    135g · £12.59/kg
    £1.70
  • Pukka Cheese Leek & Potato

    213g · £14.32/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Chicken & Bacon Puff Pastry Pie 200g

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Sainsbury's Steak & Kidney Puff Pastry Pie 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sainsbury's Steak & Kidney Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Sainsbury's 6 Mini Caramelised Onion Pork Pies 300g

    300g · £8.67/kg
    £2.60
  • Sainsbury's 4 Pork Pies 260g

    260g · £10.58/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g

    6pk · £1.81/kg
    £3.25
  • Dickinson & Morris The Ultimate Melton Mowbray Pork Pie 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Taste the Difference Chicken & Mushroom Pie 400g

    400g · £15.13/kg
    £6.05
  • Pukka No Chicken & Mushroom

    210g · £13.81/kg
    £2.90
  • Pukka No Steak

    213g · £13.15/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Beef & Potato Pie 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Higgidy Three Cheese Cauliflower & Broccoli Pie 200g

    200g · £24.00/kg
    £4.80
  • Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g

    200g · £24.00/kg
    £4.80
  • Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g

    200g · £24.00/kg
    £4.80
  • Higgidy Creamy Chicken & Sautéed Leek Pie 200g

    200g · £24.00/kg
    £4.80
  • Sainsbury's Steak Puff Pastry Pie 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sainsbury's Steak & Ale Puff Pastry Pie 200g

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Pukka Chicken & Mushroom

    212g · £14.39/kg
    £3.05
  • Pukka Steak & Kidney

    238g · £12.82/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Minced Beef & Onion Puff Pastry Pie 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Pukka Minced Beef & Onion

    215g · £14.19/kg
    £3.05
  • Too Good To Be Gluten Free Pork Pie 130g

    130g · £26.15/kg
    £3.40
  • View all (64)

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Frangipane Mince Pies, Taste the Difference x4 185g

    4pk · £0.98 each
    £3.90
  • Sainsbury's Festive Edition Bourbon Twists with a Tiramisù Flavour Filling 150g

    150g · £5.33/kg
    £0.80
  • Sainsbury's Free From 4 Mini Yule Logs 176g

    176g · £19.03/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Stollen Slices 200g

    6pk · £23.75/kg
    £4.75
  • Sainsbury's Gingerbread House Kit 627g

    627g · £15.23/kg
    £9.55
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Taste the Difference 9 Mini All Butter Mince Pies 216g

    9pk · £18.06/kg
    £3.90
  • Sainsbury's 2 Gingerbread People 106g

    106g · £21.70/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Mini Iced Fruit Cake 145g

    145g · £27.93/kg
    £4.05
  • Taste the Difference Chocolate & Hazelnut Panettone 800g

    800g · £17.88/kg
    £14.30
  • Taste the Difference Classic Panettone 1kg

    1kg · £21.40/kg
    £21.40

Gluten Free

  • Sainsbury's Free From Choc Coated Honeycomb 120g

    120g · £26.25/kg
    £3.15
  • Sainsbury's Free From White Chocolate Bar 35g

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • Sainsbury's Free From Jammy Wheel Biscuits 142g

    142g · £16.55/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Free From Victoria Sponge, Taste the Difference 354g

    354g · £18.79/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From Seeded Sourdough Cob 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20

Offers

  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Ciabatta, Taste the Difference

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Kalamata Olive Ciabatta, Taste the Difference 270g

    270g · £8.33/kg
    25% off
    £2.25£3.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Herby Focaccia 246g

    246g · £18.09/kg
    3 for £10
    £4.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Mozzarella & Basil Pesto Focaccia 210g

    210g · £21.43/kg
    3 for £10
    £4.50
  • Sainsbury's Luxury Sourdough Crumpets, Taste the Difference x6

    6pk · £0.19 each
    25% off
    £1.16£1.55
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Brioche Loaf, Taste the Difference 400g

    400g · £7.60/kg
    25% off
    £3.04£4.05
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Blueberry Pancakes, Taste the Difference x4 240g

    4pk · £0.44 each
    25% off
    £1.76£2.35
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Pave Rolls, Taste the Difference x4 300g

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From 4 Tiger Rolls 260g

    4pk · £10.81/kg
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Garlic & Coriander Naans 280g

    280g · £6.18/kg
    25% off
    £1.73£2.30
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Cadbury Cornflake Clusters 135g

    135g · £20.37/kg
    £0.50 off
    £2.75£3.25
  • Cadbury Dairy Milk 14 Brownie Bites

    14pk · £14.03/kg
    £0.50 off
    £2.75£3.25
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • Sainsbury's Cornish Clotted Cream Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Farmhouse Cheese Scones, Taste Difference x4

    4pk · £0.48 each
    25% off
    £1.91£2.55
  • Sainsbury's Free From Chocolate Cake, Taste the Difference 396g

    396g · £12.60/kg
    25% off
    £4.99£6.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Ultimate Steak Pie 250g

    250g · £15.00/kg
    25% off
    £3.75£5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Chicken, Leek & Smoked Ham Hock Pie 250g

    250g · £14.12/kg
    25% off
    £3.53£4.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Sourdough White Loaf 500g

    500g · £3.76/kg
    25% off
    £1.88£2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Free From Gluten Tiger Loaf 400g

    400g · £7.70/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo