Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Milk, Cream & Eggs

  • Yoplait Yop Mango Pineapple Flavour Drinkable Yogurt 825g

    825g · £2.18/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • Yop Strawberry Yoghurt Drink 825g

    825g · £2.18/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • Pakeeza Exotic Mango Lassi Thick Yogurt Drink 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Yoplait Yop Coconut Flavour Drinking Yogurt 825g

    825g · £2.18/kg
    £1.80
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g

    280g · £7.50/kg
    £2.10
  • Activia Kefir Mango Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g

    280g · £7.50/kg
    £2.10
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland 1l Whole Scottish milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 2l Whole Scottish milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Iceland 1l Semi Skimmed Scottish milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Iceland 2l Semi Skimmed Scottish milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L

    3L · £1.56/L
    £4.68
  • Cravendale Semi Skimmed 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Cravendale Whole 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre

    2L · £1.80/L
    £3.59
  • Arla Lactofree Whole Milk Drink 2 Litre

    2L · £1.80/L
    £3.59
  • Iceland 2l Skimmed Scottish milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 30 Pack Mixed Size Barn Eggs

    £6.60
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland 10pk Large Eggs

    £2.76
  • Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs

    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs

    £2.40
  • Iceland 12pk Large F/range Eggs

    £3.72
  • Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    £1.79
  • Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Mars 250ml Milk Drink

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Galaxy 250ml Milk Drink

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    5 for £6
    £1.79
  • Twix 250ml Milk Drink

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Müller Limited Edition Chilli Chocolate Flavour Milkshake 330ml

    330ml · £6.18/L
    5 for £6
    £2.04
  • Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Arctic Coffee Caramel Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • View all (89)

Cheese, Butter & Spreads

  • Olympus Feta Original 200g

    200g · £16.80/kg
    £3.36
  • Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g

    86g · £23.02/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 400g Mature Coloured Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 750g Extra Mature Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 400g Medium Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Extra Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 2.3kg Mature Cheddar Block

    2.3kg · £8.35/kg
    £19.20
  • Iceland 250g Cheese Mature Coloured Ched

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 250g Extra Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Mature Coloured Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 400g Lighter Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Cathedral City Our Lighter Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 250g Medium Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 250g Mild Coloured Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Mild Coloured Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 400g Mild Coloured Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Galloway Medium Scottish Cheddar 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • Meadow Churn Lard 250g

    250g · £3.12/kg
    £0.78
  • Iceland 10 Pack Mozzarella Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 7 Smoked Cheese Slices 150g

    150g · £22.80/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • 10 Cheesy Singles 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Iceland 10PK Mild Coloured Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mature Coloured Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Red Leicester Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Leerdammer 8 Original Mild-Nutty 160g

    160g · £18.75/kg
    2 for £5.40
    £3.00
  • Mexicana Original Cheddar Slices 160g

    160g · £22.13/kg
    2 for £5.40
    £3.54
  • Iceland 10 Pack Edam Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g

    150g · £20.40/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Galloway Scottish Cheddar 10 Slices 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Dairylea Cheese Slices 16 x 18.75g (300g)

    16pk · £11.40/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)

    8pk · £13.60/kg
    2 for £3
    £2.04
  • Dairylea Filled Crackers Cheesy Snack 5 pack 96.4g

    96.4g · £18.67/kg
    £0.96 off
    £1.80£2.76
  • Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)

    3pk · £30.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £11.52/kg
    £0.96 off
    £2.88£3.84
  • Lurpak Slightly Salted Lighter 600g

    600g · £9.00/kg
    £5.40
  • Lurpak 600g Slightly Salted Spreadable

    600g · £9.00/kg
    £5.40
  • Country Life Spreadable 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Utterly Butterly Lightly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Clover 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Utterly Butterly 1kg

    1kg · £3.78/kg
    £3.78
  • Utterly Butterly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Clover Light Spread 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Just Like Butter 1kg

    1kg · £2.28/kg
    £2.28
  • Just Like Butter Spread 450g

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Anchor Salted Spreadable 400g

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Lurpak Lighter Slightly Salted 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • View all (144)

  • View Beer, Wine & Spirits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo