Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • 800g Medium Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • The Daily Bakery 800g Thick Seed Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Iceland 800g Doorstep Thick White Bread

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10

Cake

  • The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)

    4pk · £7.76/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • Dunkin' Yum 'n' Crumble Cheesecake Crumble 146g

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • Nutella Donut 120g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Dunkin' Special Edition Rocky Road 164g

    164g · £18.29/kg
    £3.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Christmas Slices

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Frosty Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00
  • Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Dan Cake Winter Edition Mini Mint Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Brompton House Coconut Macaroons 4 x 33.5g (134g)

    4pk · £8.96/kg
    £1.20
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • The Cake Crew 4 School Cakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • Flapjax Flapjack White Chocolate Flavour Coated 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Flapjax Flapjack Chocolate Flavour Coated 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Lees' 10 Snowballs 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Cookies & Cream Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Brompton House White Chocolate Blondies with Milkybar Chips 100g (5x20g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • McGhee's Family Bakers 2 Iced Ginger Squares

    2pk · £0.99 each
    £1.98
  • Mcghee's 3pk Caramel Shortcake

    £1.65
  • Howell's Four Snowy Joeys

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Howell's Four Jammy Joeys

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Dunkin' 2 the Monsters 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • View all (109)

Morning Goods

  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas

    372g · £4.84/kg
    £1.80
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • McGhee's Family Bakers 6 Potato Scones

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Daily Bakery 4 Pack Sub Rol

    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Daily Bakery 4 Pack Tiger Sub Rolls

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4pk Cheese Topped Rolls

    £1.80
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g

    192g · £13.75/kg
    £2.64
  • Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites

    20pk · £0.08 each
    £1.56
  • Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads

    220g · £7.91/kg
    £1.74
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads

    3pk · £0.50 each
    £1.50
  • Iceland Luxury 4pk Butter Croissants

    £2.52
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • La Boulangère 16 Pains Au Chocolat 720g

    720g · £6.25/kg
    £4.50
  • La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangere 500g Sliced Brioche Loaf

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes

    210g · £10.29/kg
    £2.16
  • Warburtons 6 White Thins

    6pk · £0.28 each
    £1.68
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • McVitie's 8 Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Soreen 190g Original Malt Loaf

    190g · £9.47/kg
    £1.80
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.08
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    £1.68
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Iceland 2 Pack Kebab Breads

    200g · £9.90/kg
    £1.98
  • View all (60)

Offers

  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo