Chocolate Boxes & Gifts
Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Thorntons Continental Milk, Dark, White Chocolate Gift Box 264g
264g · £55.68/kg£14.70Cadbury Milk Tray Chocolate 445g
445g · £24.72/kg£11.00After Eight Mint Dark Chocolate 300g
300g · £18.17/kg£5.45Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £55.52/kg£9.55Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g
180g · £48.33/kg£8.70Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £12.41/kg£0.85 off£1.80£2.65Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g
250g · £24.00/kg£2.25 off£6.00£8.25Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £43.85/kg£2.85Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £48.17/kg£14.45Monty Bojangles Chocolatey Truffles
135g · £41.85/kg£5.65Thorntons Classic 262g
262g · £46.56/kg£12.20Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g
138g · £63.04/kg£8.70Lindt Lindor Blue Assorted Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g
230g · £41.52/kg£9.55Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £47.75/kg£9.55Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £25.83/kg£7.75Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
110g · £35.91/kg£3.95Lindt Lindor Strawberries & Cream Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.00/kg£9.40Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
210g · £62.62/kg£13.15Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £21.74/kg£1.50Mieszko Marcepanki Original Sweets with Marzipan 230g
230g · £10.22/kg£2.35Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.33/kg£6.05Sainsbury's Freefrom Salted Caramel Chocs, Taste the Difference 90g
90g · £66.67/kg£6.00Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g
72g · £22.92/kg£1.65The Toffee Apple Co. Milk Chocolate Apple with Marshmallows
1pk · £1.00 each£1.00Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £24.14/kg£0.10 off£0.70£0.80Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £29.73/kg£2.20Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g
101g · £24.75/kg£2.50Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £31.03/kg£0.90Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £38.98/kg£2.30Tunnock's Snowballs Coconut Covered Marshmallows 8 x 30g (240g)
8pk · £14.58/kg£3.50Quality Street 550g
550g · £16.64/kg£9.15Cadbury Heroes Chocolate Box 290g
290g · £24.66/kg£7.15Lindt Swiss Luxury Selection 193g
193g · £81.09/kg£15.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £50.73/kg£6.95Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £19.66/kg£2.85Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g
70g · £22.14/kg£1.55Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g
110g · £20.91/kg£2.30M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £24.14/kg£0.10 off£0.70£0.80
Chocolate Bars
Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Galaxy Salted Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £23.70/kg£3.20Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Hu Cashew Butter & Pure Vanilla Bean Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g
340g · £25.74/kg£8.75Hu Salty Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Tony's Chocolonely Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £19.72/kg£7.10Green & Black's Organic Smooth Dark Mint 90g
90g · £51.67/kg£4.65Galaxy Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £28.07/kg£3.20Hu Almond Butter & Crispy Quinoa Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Lindt Excellence Dark Orange Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Lindt Nocciolatte Milk Chocolate Hazelnut Treat Bar 35g
35g · £45.71/kg£1.60Buttermilk Peanut Nougat Choccy Bar 50g
50g · £38.00/kg£1.90Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g
110g · £23.64/kg£2.60Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Nomo Cookie Dough 127g
127g · £37.01/kg£4.70Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Cadbury Dairy Milk Oreo Cookies Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Aero Peppermint Chocolate 145g
145g · £22.41/kg£3.25Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g
63g · £24.60/kg£1.55Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar
110g · £23.64/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £14.06/kg£0.75 off£2.25£3.00Ritter Sport Pistachio Nut Selection 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
74g · £20.95/kg£1.55Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £21.67/kg£1.95Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g
90g · £39.44/kg£3.55Milkybar 90g
90g · £28.89/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g
120g · £21.67/kg£2.60Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g
74.6g · £20.78/kg£1.55Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £38.00/kg£1.90Cadbury Dairy Milk Daim 120g
120g · £21.67/kg£2.60Sainsbury's Stamford Street Co. White Chocolate 100g
100g · £7.00/kg£0.70Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g
180g · £29.44/kg£5.30Milka Hazelnut 90g
90g · £20.56/kg£1.85Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £29.17/kg£1.05Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g
195g · £16.92/kg£3.30Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g
43g · £25.58/kg£1.10Ritter Sport Praline 100g
100g · £26.00/kg£2.60Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £32.00/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g
105g · £24.76/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g
180g · £29.44/kg£5.30Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65View all (208)
Chocolate Pouches & Bags
Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
20pk · £19.27/kg£6.90Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £16.67/kg£1.50 off£4.00£5.50Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g
192g · £16.15/kg£3.10Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Galaxy Counters Buttons Milk Chocolate Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Orange Chocolate Buttons Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £26.76/kg£4.95M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £13.50/kg£1.70 off£2.70£4.40Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.74/kg£2.60Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £22.56/kg£4.40£2.70 Nectar Price (£13.85/kg)Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g
118g · £22.03/kg£2.60Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £18.75/kg£1.95Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g
107g · £22.90/kg£2.45Munchies 104g
104g · £21.63/kg£2.25Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag
100g · £23.00/kg£2.30M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag
100g · £23.00/kg£2.30Maltesers White Chocolate Bag 74g
74g · £35.14/kg£2.60Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g
75g · £22.00/kg£1.65Milkybar 94g
94g · £23.94/kg£2.25Smarties 105g
105g · £11.90/kg£0.95 off£1.25£2.20M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £27.96/kg£2.60M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £21.30/kg£2.45Cadbury Oreo Bites Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £27.85/kg£4.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £26.00/kg£2.60Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g
92g · £13.59/kg£0.95 off£1.25£2.20Sainsbury's Free From Chocolate Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75Smarties 120g
120g · £18.33/kg£2.20Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch
270g · £25.19/kg£6.80Cadbury Dairy Milk Buttons Multipack x4 57.6g
58g · £33.85/kg£1.95Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £25.34/kg£5.65Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g
75g · £22.00/kg£1.65Maltesers White Chocolate Bag 126g
126g · £34.92/kg£4.40£2.70 Nectar Price (£21.43/kg)Sainsbury's Free From White Chocolate Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Large Sharing Bag 186g
175g · £17.71/kg£3.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g
175g · £17.71/kg£3.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g
40g · £27.50/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £35.14/kg£1.30Munchies 194g
194g · £21.65/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £23.56/kg£4.50Aero Bubbles Peppermint Chocolate 181g
181g · £23.20/kg£4.20Sainsbury's Milk Chocolate Raisins 180g
180g · £12.22/kg£2.20Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £45.00/kg£1.80Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £66.67/kg£1.80Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g
75g · £18.67/kg£1.40View all (59)
Sweets
Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g
100g · £26.00/kg£2.60Mrs Tilly's Famous Scottish Tablet 90g
90g · £13.89/kg£1.25Cofresh Sesame Coated Caramel Peanuts 150g
150g · £15.33/kg£2.30Nomo Choc Fudge 120g
6pk · £6.53/kg£4.70Mrs Tilly's Famous Scottish Tablet 150g
150g · £24.67/kg£3.70Mrs Tilly's Original Scottish Fudge 2 x 200g (400g)
2pk · £18.75/kg£7.50Mrs Tilly's Original Scottish Fudge 90g
90g · £13.89/kg£1.25Sainsbury's Strawberry Laces 70g
70g · £10.71/kg£0.75HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £9.69/kg£1.55Haribo Supermix 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Goldbears 100g
100g · £15.00/kg£1.50Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Sainsbury's Sour Spiders 130g
130g · £9.62/kg£1.25HARIBO Starmix 175g
175g · £9.43/kg£1.65Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £10.00/kg£1.40HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.81/kg£1.25Rowntree's Fruit Gums 150g
150g · £9.00/kg£0.40 off£1.35£1.75Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g
150g · £13.00/kg£1.95Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
150g · £9.00/kg£0.40 off£1.35£1.75Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £10.38/kg£1.35Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £21.24/kg£2.40HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £9.94/kg£3.50Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £13.33/kg£1.80Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £10.29/kg£1.40Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g
113g · £21.24/kg£2.40Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £9.44/kg£0.40 off£1.35£1.75Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g
70g · £10.71/kg£0.75Sainsbury's Mint Imperials 200g
200g · £8.50/kg£1.70Sainsbury's Mint Humbugs 200g
200g · £8.50/kg£1.70Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.42/kg£1.85Sainsbury's Strawberry Pencils 70g
70g · £10.71/kg£0.75Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g
70g · £10.71/kg£0.75Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g
10pk · £9.00/kg£0.40 off£1.35£1.75Sainsbury's Clear Fruits 225g
200g · £8.00/kg£1.60HARIBO Starmix Multipack Bag 352g
352g · £9.94/kg£3.50Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)
6pk · £21.21/kg£1.40Sour Patch Kids 350g
350g · £9.29/kg£3.25Sainsbury's Butter Mintoes 200g
200g · £8.50/kg£1.70Sesame Snaps 4 x 30g (120g)
4pk · £13.75/kg£1.65KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £18.89/kg£4.25E. Wedel Aha! Sesame Snacks 27,2g
27.2g · £25.74/kg£0.70NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £72.22/kg£2.60The Toffee Apple Co. Toffee Apple
1pk · £1.00 each£1.00Mrs Tilly's Original Scottish Fudge 150g
150g · £24.67/kg£3.70Mrs Tilly's Famous Scottish Tablet 2 x 200g (400g)
2pk · £18.75/kg£7.50Mrs Tilly's Scottish Malt Whisky Fudge 2 x 200g (400g)
2pk · £15.00/kg£6.00Mrs Tilly's Sea Salt Fudge 150g
150g · £24.67/kg£3.70HARIBO Twin Snakes 175g
175g · £8.57/kg£1.50View all (58)
Chewing Gum & Mints
Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £47.66/kg£3.05Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £37.76/kg£1.85Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)
46pk · £41.41/kg£2.65Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Polo Sugar Free 33.4g
33.4g · £32.93/kg£1.10Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Extra Refreshers Tropical Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £30.36/kg£0.85Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
30pk · £2.14/kg£0.90Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £64.29/kg£0.90Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces
5pk · £9.43/kg£3.30Smint 50 Peppermint XXL 35g
35g · £50.00/kg£1.75Extra Refreshers Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £56.67/kg£0.85Polo Original 34g
34g · £32.35/kg£1.10Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
48g · £18.75/kg£0.90Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g
70g · £47.14/kg£3.30