Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Natural Yogurt 150G
150g · £8.00/kg£1.20Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 950G
950g · £7.16/kg£6.80Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £14.00/kg£2.10Tesco Finest 0% Fat Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g
450g · £9.67/kg£4.35£3.35 Clubcard (£7.44/kg)Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g
450g · £9.67/kg£4.35£3.35 Clubcard (£7.44/kg)Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 950G
950g · £7.16/kg£6.80Grahams Skyr Natural Yogurt 450G
450g · £4.11/kg£1.85Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG
1kg · £5.05/kg£5.05Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G
400g · £5.13/kg£2.05Onken Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80Creamfields Greek Style Natural Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Finest Greek Yoghurt 1KG
1kg · £5.05/kg£5.05Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40Tesco Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.85/kg£2.85Onken Natural Biopot Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G
950g · £5.05/kg£4.80£3.25 Clubcard (£3.42/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G
500g · £1.60/kg£0.80Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 4X100g
400g · £5.13/kg£2.05Yeo Valley Organic Kefir Natural 950g
950g · £6.84/kg£6.50Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Onken Set Natural Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Creamfields Fat Free Greek Style Natural Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10
Flavoured Yoghurts
Graham's Protein 22 Chocolate Caramel Pouch 200G
200g · £8.00/kg£1.60Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yoghurt 800g
800g · £5.50/kg£4.40£3.30 Clubcard (£4.13/kg)Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Graham's the Family Dairy Protein 22G Salted Caramel Quark Pouch 200g
200g · £8.00/kg£1.60Lindahls Kvarg Vanilla 150G Pot
150g · £11.00/kg£1.65Tesco High Protein Natural Yogurt 500g
500g · £5.60/kg£2.80Grahams Skyr Icelondic Style Raspberry Yogurt 150G
150g · £7.33/kg£1.10Graham's Skyr Passion Fruit Mango Papaya Yogurt 150G
150g · £7.33/kg£1.10GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £147.22/kg£2.65Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £8.75/kg£1.75Graham's Protein 25G Strawberry Quark 200G
200g · £6.25/kg£1.25Graham's Protein 25G Raspberry Quark 200G
200g · £6.25/kg£1.25Graham's Protein 25G Peach Quark 200G
200g · £6.25/kg£1.25Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60Graham's The Family Dairy Protein 25G Peach Pouch 200G
200g · £8.00/kg£1.60Lindahls Protein Pudding Chocolate 140G
140g · £12.86/kg£1.80GetPRO Strawberry High Protein Yoghurt 160g
160g · £10.94/kg£1.75Danone Skyr 0% Fat High Protein Natural Yoghurt 450g
450g · £6.11/kg£2.75Muller X MYProtein Mixers Banana Split Protein Yogurt with Chocolate Crunch 140g
140g · £16.43/kg£2.30Arla Protein Blueberry Yogurt 200G
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Piatnica Vanilla Fromage Frais 150G
150g · £9.00/kg£1.35Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot Yogurt 143g
143g · £10.14/kg£1.45Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Banana Chocolate Flakes Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Finest Lemon Curd Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Arla Skyr Icelandic Style Yogurt - Vanilla 450g
450g · £6.89/kg£3.10Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g
4pk · £27.83/kg£3.20Muller Light Fat Free Yogurts with Chocolate Sprinkles 6x140g
6pk · £38.21/kg£5.35Oykos Temptations Blueberry Cheesecake Luxury Greek Style Yoghurt 2x110g
2pk · £19.50/kg£1.95Muller Corner Jaffa Cakes Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10£0.65 Clubcard (£5.24/kg)Muller Corner Flipz Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10£0.65 Clubcard (£5.24/kg)Muller Corner Oreo Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10£0.65 Clubcard (£5.24/kg)Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g
4pk · £17.50/kg£2.10Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
460g · £6.41/kg£2.95Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Muller Corner Red Fruits & Blackberry Yogurts 6 X 136G
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Activia Rhubarb & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60View all (71)
Kids Yoghurts
Wildlife Choobs Strawberry Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G
12pk · £22.00/kg£1.10Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g
4pk · £31.00/kg£3.10Graham's Dairy Squidgies Strawberry Yogurt 100G
100g · £11.50/kg£1.15Graham's Dairy Squidgies Peach & Mango Yogurt 100G
100g · £11.50/kg£1.15Graham's Dairy Squidgies Yogurt Blueberry 100G
100g · £11.50/kg£1.15Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g
4pk · £25.88/kg£2.20The Collective Suckies Natural + Vitamin D Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g
85g · £28.82/kg£2.45Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g
6pk · £87.23/kg£4.10Peppa Pig Strawberry Kids Yoghurt Pots 6x45g
45g · £33.33/kg£1.50Creamfields 4 Pack Strawberry Raspberry Yogurt Pouches 320G
4pk · £17.50/kg£1.40Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g
9pk · £82.43/kg£3.05£1.90 Clubcard (£51.35/kg)Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Tesco Fromage Frais Pouches - Strawberry & Raspberry 4 x 80g
320g · £7.66/kg£2.45Munch Bunch Squashums Yogurt - Strawberry 5x60g
5pk · £54.17/kg£3.25The Collective No Added Sugar Suckies Strawberry & Banana Yoghurt 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Banana Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30
Yoghurt Drinks
Mlekovita Kefir - Strawberry 1kg
1kg · £2.80/kg£2.80Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre
£4.40Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre
£4.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt Drink 500ml
£3.40£2.85 ClubcardYoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g
4pk · £17.22/kg£3.10£2.60 Clubcard (£14.44/kg)Benecol Yogurt Drink - Strawberry 6x67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardActimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g
800g · £5.44/kg£4.35Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15YEO VALLEY ORGANIC KEFIR BLUEBERRY YOGURTS 4X100G
4pk · £34.50/kg£3.45£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £2.97/kg£2.45Grahams Goodness Passion Fruit Mango Kefir 500Ml
£2.20Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.75/kg£6.75£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Mlekovita Kefir Yogurt Style Drink 1 Litre
£2.65Actimel Raspberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
800g · £5.44/kg£4.35Actimel+ Triple Action 100% Vitamin D Strawberry & Pomegranate Yoghurt Drink 8x100g
8pk · £54.50/kg£5.45Yop Strawberry Multiserve Yoghurt Drink 825g
825g · £2.97/kg£2.45Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Graham's Kefir Raspberry Lactose Free Drink 500Ml
£2.20Benecol Yogurt Drink - Blueberry 6x67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardBenecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardTesco Gut Sense Kefir Drink Raspberry 750ml
£3.60