Cat Food
Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Succulent Mix Jelly 12x85g
12pk · £0.62 each£7.40Dreamies Creamy Cat Treats with Chicken 4x10g
4pk · £170.00/kg£1.70Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Chicken Fillet 4x40g
4pk · £78.75/kg£3.15Dreamies Creamy Adult Cat Kitten Treats with Salmon 40g
4pk · £170.00/kg£1.70Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Tuna Fillet 4x40g
4pk · £78.75/kg£3.15Dreamies Meaty Sticks Adult Cat Treats with Chicken 30g
6pk · £340.00/kg£1.70Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Chicken 250G
250g · £10.40/kg£2.60DREAMIES Meaty Sticks Adult Cat Treats with Salmon 6 pack 30g
6pk · £340.00/kg£1.70Gourmet Gold Senior Cat Food Tinned Pate Salmon 8X85g
8pk · £72.94/kg£6.20£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Tesco Kitten Chicken & Rice Dry Food 1Kg
1kg · £2.75/kg£2.75Tesco Kitten Food Mixed Selection In Jelly 12X100g
12pk · £0.24 each£2.90Purina Gourmet Gold Gravy Collection 8X85g
8pk · £72.94/kg£6.20£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Purina ONE HYDRALIFE with Salmon Cat Compliment 6x50g
6pk · £86.00/kg£4.30Untamed Chicken Selection Box in Gravy Cat Food 12 x 75G
12pk · £280.00/kg£21.00FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 750g
750g · £7.20/kg£5.40Tesco Adult Cat Fish Selection In Jelly 6X400g
6pk · £13.50/kg£5.40Sheba Sauce Lover Wet Cat Food Trays Mixed in Gravy 8x85g
8pk · £63.53/kg£5.40FELIX Tasty Shreds Farm Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g
960g · £6.67/kg£6.40Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £24.17/kg£1.45Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 48x100g
48pk · £115.00/kg£11.50Bonkers Purrpops Freeze Dried Chicky Licks Chicken Cat Treats 4 Pack 5.6g
4pk · £0.40 each£1.60Bonkers Purrpops Freeze-Dried Cat Treats - Tip Top Tuna 4 Pack 5.6g
5g · £320.00/kg£1.60Bonkers Purr Pops Freeze-Dried Cat Treats - Lip Smackin' Salmon 4 Pack 5.6g
5g · £320.00/kg£1.60Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Chicken 65G
65g · £12.31/kg£0.80GO-CAT Indoor Chicken Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.08/kg£6.15GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
4pk · £68.42/kg£3.90Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch 12x100g
12pk · £32.00/kg£3.20Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60G
60g · £24.17/kg£1.45PURINA ONE Mini Fillets Selective Palate Wet Cat Food 8x85g
680g · £7.21/kg£4.90Dreamies Mix Chicken & Duck 60G
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon & Cheese 60g
60g · £25.00/kg£1.50Felix Crispies Cat Treats - Salmon and Trout 180g
180g · £19.17/kg£3.45GOURMET Perle Connoisseur's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)Felix Crispies Cat Treats - Beef and Chicken 180g
180g · £19.17/kg£3.45Bonkers Cat Treats - Paw Lickin' Chicken Flavour 180g
180g · £21.67/kg£3.90Encore Natural Wet Cat Food Fish Selection in Gravy Pouches 5 x 50g
5pk · £122.00/kg£6.10DREAMIES Shakeups Seafood Celebrations Cat Treats 180G
180g · £22.22/kg£4.00PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.47/kg£7.10£6.30 Clubcard (£8.40/kg)Bonkers Cat Treats - Catnip, Chick 'N' Cheddar Flavour 180g
180g · £21.67/kg£3.90FELIX ORIGINAL Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £4.65/kg£4.65Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Fish in Jelly 12x85g
12pk · £87.06/kg£7.40Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12x85g
12pk · £87.06/kg£7.40Dreamies Shakeups Multivitamins Rockin Rooster Cat & Kitten Treats 180g
180g · £22.22/kg£4.00Nood Cat Premium Cage Free Chicken 3Kg
3kg · £6.42/kg£19.25WHISKAS 1+ Wet Cat Food Pouches Variety pack in Gravy and Jelly 12 x 85g
12pk · £0.51 each£6.15GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Tuna & Cod & Whitefish in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00Untamed Chicken Breast In Jelly Food 75G
75g · £25.33/kg£1.90SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Salmon & Tuna & Trout in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00Untamed Wild Tuna in Jelly Cat Food 75G
75g · £25.33/kg£1.90View all (217)
Cat Litter
Meowee! Cat Litter Tray Scoop
1pk · £3.45 each£3.45Sanicat 7 days freshness aloe vera 4L
£5.05Sanicat Essential Oils Odour Control Ultra Clumping Cat Litter 5 Litre
£8.05Meowee! Clean & Kind Compostable Cat Litter Tray Liners 6 Pack
6pk · £0.44 each£2.65Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
£8.95
Dog Food
TopLife Formula Milk for Puppies 200ml
£1.30Tesco Beef & Country Vegetable Dry Dog Food 3Kg
3kg · £1.30/kg£3.90Wagg Cookies Peanut Butter & Banana 125g
125g · £12.80/kg£1.60Naturo Adult Lamb & Rice Vegetable Dog Food Tray 400G
400g · £5.25/kg£2.10PEDIGREE Adult Wet Dog Food Pouches Mixed Selection in Jelly 12x100g
12pk · £58.00/kg£5.80Freshpet All Life Stages Turkey with Peas & Carrots Fresh Dog Food Roll 700g
700g · £12.21/kg£8.55Freshpet Complete Nutrition Grain Free Turkey Fresh Dog Food Roll 700g
700g · £12.86/kg£9.00Freshpet Turkey & Pork with Peas & Carrots Fresh Dog Food 750g
750g · £15.33/kg£11.50Freshpet Beef Recipe with Peas & Carrots Fresh Dog Food Roll 700g
700g · £11.50/kg£8.05Pedigree Ranchos Dog Treats Fillets Chicken 70g
70g · £40.00/kg£2.80£2.30 Clubcard (£32.86/kg)CESAR Dog Pouches Creations in Jelly 12x100g
12pk · £0.73 each£8.75Harringtons Superfoods Adult Chicken 400g
400g · £6.25/kg£2.50Tesco Meaty Strips Chicken Dog Treats 200G
200g · £2.50/kg£0.50Encore Natural Lamb Bone Broth Dog Food Topper with Turmeric & Parsley Spout Pouch 200g
20g · £142.50/kg£2.85Tesco Adult Dog Food in Jelly Selection 12 x 400g
4kg · £1.86/kg£7.45Tesco Tasty Treats Meaty Strips - Rich in Beef 200g
200g · £2.50/kg£0.50Wagg Steaklets Dog Treats 125g
125g · £12.80/kg£1.60Bakers Meaty Meals Adult Dry Dog Food Beef 2.7kg
2kg · £5.33/kg£10.65£8.70 Clubcard (£4.35/kg)Cesar Classics Terrine Wet Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £51.67/kg£7.75Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Mixed in Loaf 8x150g
8pk · £0.97 each£7.75Pedigree Puppy Dog Food Treats Tasty Minis Cubes Chicken 125g
125g · £15.20/kg£1.90BAKERS Dental Delicious Medium Chicken Dog Chews 200g
200g · £13.00/kg£2.60Good Boy Tough & Tasty Dog Treats Large Roll 80g
80g · £46.88/kg£3.75Good Boy Tough & Tasty Dog Treats Large Knot 85g
85g · £53.53/kg£4.55PEDIGREE Ranchos Sausages Dog Treats 60g
60g · £51.67/kg£3.10£2.10 Clubcard (£35.00/kg)WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 6x400g
6pk · £22.50/kg£9.00WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1kg · £6.25/kg£6.25£4.00 Clubcard (£4.00/kg)Good Boy Naturals Filled Trachea Dog Treat 120g
120g · £21.25/kg£2.55Wagg Training Treats Chicken & Beef 125G
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Small Bite Biscuit Bone Selection 800
800g · £3.44/kg£2.75Wagg Sensitive Treats Lamb And Rice 125G
125g · £12.80/kg£1.60Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Multi Mix 144g
20pk · £250.00/kg£1.75Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Poultry Mix 144g
20pk · £250.00/kg£1.75Tesco Large Biscuit Bone Selection Dog Treats 1.2kg
1kg · £4.60/kg£4.60Wagg Low Fat Dog Treats 125G
125g · £12.80/kg£1.60Pedigree Jumbone Medium Dog Treats Beef & Poultry 2 Chews 180g
2pk · £21.11/kg£1.90Pedigree Jumbone Medium Dog Treats Chicken & Lamb 2 Chews 180g
2pk · £21.11/kg£1.90BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £4.00/kg£4.00Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Chicken 7 Sticks 123g
123g · £15.04/kg£1.85Lily's Kitchen Grain Free Variety 6X400g
6pk · £59.38/kg£23.75Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Beef 7 Sticks 123g
7pk · £108.82/kg£1.85BAKERS Beef with Vegetables Dry Dog Food 3kg
3kg · £3.75/kg£11.25£9.15 Clubcard (£3.05/kg)Tesco Adult Dog Mixed Selection in Jelly Pouches 40 x 100g
40pk · £130.00/kg£13.00BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg
2kg · £5.63/kg£11.25£9.15 Clubcard (£4.58/kg)Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Carrot Stick 100g
100g · £27.00/kg£2.70Forthglade Grain Free Adult Lamb & Vegetable 395G
395g · £5.57/kg£2.20Good Boy Wagtastic Cheesy Chicken Mega Dog Chew Treat 110g
110g · £26.82/kg£2.95Forthglade Complete Chicken Butternut Vegetable 395G
395g · £6.33/kg£2.50Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Carrot Sticks 320g
320g · £34.38/kg£11.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Rice Sticks 70g
70g · £40.00/kg£2.80View all (288)
Grooming, Healthcare & Accessories
Keep It Handy Dog Poop Bag Refills 60 Pack
60pk · £0.03 each£1.75Keep It Handy Dog Poop Bags And Holder
1pk · £1.75 each£1.75Good Boy Wagtastic Squeaky Mix Dog Toy
1pk · £2.90 each£2.90Good Boy Wagtastic Squeakster Dog Toy
1pk · £3.45 each£3.45Good Boy Wagtastic Chew Bamboo Bone Dog Toy
1pk · £2.30 each£2.30Good Boy Wagtastic Tough Chewy Dog Toy
1pk · £4.60 each£4.60Harry Potter Golden Snitch Pet Cat Toy Stick
1pk · £5.00 each£5.00Good Boy Fetch Tennis Ball Dog Toy
1pk · £1.10 each£1.10Good Boy Degradable Poo Bag Rolls Lavender Scented 60 Bags
60pk · £0.06 each£3.50Webbox Pounce Laser Pointer Cat Toy
1pk · £3.50 each£3.50Good Boy Wagtastic Soft Dog Toy
1pk · £5.70 each£5.70Keep It Handy Dog Tennis Balls 2 Pack
2pk · £0.88 each£1.75Keep It Handy Rubber Balls 2pk
2pk · £0.88 each£1.75Good Boy Soft Character Plush Dog Toy
1pk · £4.25 each£4.25Good Boy Woolies Dog Toy Assorted
1pk · £7.05 each£7.05Good Boy Wagtastic Piggy Dog Toy
1pk · £8.15 each£8.15The Grinch Rope Pet Toy
1pk · £5.00 each£5.00Good Boy Wagtastic Moppy Dog Toy
1pk · £5.75 each£5.75Tesco Dog Poop Bags 75'S
75pk · £0.03 each£2.35Wagtastic Face Balls Dog Toys
1pk · £1.35 each£1.35Good Boy Antibacterial Degradable Poo Bags X 100
100pk · £0.01 each£1.40Webbox Rainbow Wand Interactive Play for cats
1pk · £2.80 each£2.80Webbox Rainbow comfort play with catnip
1pk · £4.15 each£4.15Webbox Cuddly Mice Comfort Play with Catnip
1pk · £4.35 each£4.35Fizz Creations Cat Laser Mouse Beam Toy
1pk · £4.00 each£4.00Webbox crinkle Hide & Seek play for Cats
1pk · £5.55 each£5.55Keep It Handy Squeaky Dog Chew
1pk · £1.75 each£1.75
Other Pet Needs
Tesco Biodegradable Pet Wipes Deodorising 20 Wipes
£4.40£3.20 ClubcardTesco Wild Bird Suet Pellets with Peanut and Mealworm 1kg
1kg · £3.45/kg£3.45Good Girl Cat Brush
1pk · £5.10 each£5.10Good Boy Home Non Slip Stainless Steel Dog Bowl 18cm
1pk · £5.75 each£5.75Wagtastic Double Sided Dog Brush
1pk · £6.20 each£6.20Frontline Spot On Cat Flea X1 0.5Ml
£10.20Bugalugs Dog Cologne Papaya and Coconut 200ml
£8.35Frontline Spot On Large Dog Flea X1 2.68Ml
£15.75Frontline Spot On Small Dog Flea Treatment 0.67Ml
£13.60Harry Potter Cauldron Pet Cat Bowl
1pk · £6.00 each£6.00Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Home Spray 200ml
£7.75Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Tesco Everyday Seed Mix 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90YuMove Digestive Care Rapid for Cats & Dogs 30ml
£20.40Good Girl Non Slip Cat Bowl - Shades of Steel
1pk · £3.40 each£3.40Wagtastic Dog Collar & Lead
1pk · £8.75 each£8.75Keep It Handy Pet Grooming Mitt
1pk · £1.75 each£1.75Keep It Handy Portable Pet Bowl
1pk · £1.75 each£1.75Trill Budgie Bird Food 500g
500g · £6.90/kg£3.45Tesco Pet 90 Tablets Glucosamine & Chondroitin
90pk · £0.06 each£5.00Peckish Extra Goodness Balls 6 Pack x 70g
420g · £8.45/kg£3.55Peckish Extra Goodness Energy Balls 12 Pack 840G
12pk · £60.00/kg£4.20Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g
50g · £92.00/kg£4.60Aquarian Tropical Fish Food Flakes 50g
50g · £121.00/kg£6.05Bob Martin Spot On Cat Dewormer 2 Tubes
2pk · £3.38 each£6.75YuMove Joint Care Daily Bites for Adult Dogs 60 Pack 150g
60pk · £159.00/kg£23.85YuMove Joint Care Daily Bites For Senior Dogs 60 Pack 150g
150g · £181.33/kg£27.20Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack
10pk · £0.19 each£1.85Bob Martin Joint + Mobility Daily Supplements 7 Sachets 105G
7pk · £370.00/kg£5.55Bob Martin Skin + Coat care daily supplement 7 sachets 105g
7pk · £370.00/kg£5.55Bob Martin Calming + anxiety Daily supplements 7 sachets 105G
7pk · £370.00/kg£5.55Bob Martin Joint Skin and Coat Daily Supplements 200g
200g · £105.75/kg£21.15Bob Martin Digestive and Oral Care daily Supplements for Dogs 200g
200g · £105.75/kg£21.15Bugalugs Pet Dental Care Solution 250ml
£7.50Tesco Wild Bird Coconut Feeder
1pk · £1.45 each£1.45Tesco Wild Bird High Energy Seed Mix 1.5Kg
1kg · £4.00/kg£4.00Tesco Wild Bird Mealworms 100g
100g · £24.50/kg£2.45Tesco Wild Bird Sunflower Seeds 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Tesco Wild Bird Sunflower Hearts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Flexible Fun Dog Lead Medium
1pk · £13.60 each£13.60Burgess Excel Hedgerow Hearts Treats 60g
60g · £47.50/kg£2.85Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube
1pk · £9.10 each£9.10Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube
1pk · £13.00 each£13.00Bob Martin Clear Plus Large Dog Spot Dog
1pk · £13.30 each£13.30