Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box Chocolates 336g

    336g · £37.35/kg
    £12.55
  • Maltesers Chocolate Truffles Gift Box, Milk Chocolate, Honeycomb & Truffle Filling, Snack 200g

    200g · £32.50/kg
    £6.50
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Large Selection Box 234g

    234g · £17.09/kg
    £4.00
    £2.95 Clubcard (£12.61/kg)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles - 70% Cacao 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Dark Ball 145g

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Cracker 100G

    100g · £40.00/kg
    £4.00
    £3.50 Clubcard (£35.00/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Ferrero Collection T32 359G

    359g · £37.60/kg
    £13.50
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Lindt Lindor Irish Cream Milk Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G

    37g · £52.70/kg
    £1.95
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Kinder Surprise Natoons Chocolate Egg 20g

    20g · £85.00/kg
    £1.70
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210G

    210g · £45.24/kg
    £9.50
  • Wonka Magic Hats 18 chocolates 174g

    174g · £49.71/kg
    £8.65
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Kinder Joy 20g 3 Pack 60g Multipack

    3pk · £230.00/kg
    £4.60
  • Terry's Chocolate Orange White Chocolate Flavoured 145g

    145g · £20.00/kg
    £2.90
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Selection 155g

    155g · £45.16/kg
    £7.00
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Flaked Truffles 160g

    160g · £25.63/kg
    £4.10
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Tesco Free From Christmas Jazzies 40g

    40g · £31.25/kg
    £1.25
  • Lindt Swiss Luxury Selection Assorted Chocolate Box 193G

    193g · £59.59/kg
    £11.50
    £9.50 Clubcard (£49.22/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball Toffee Crunch 145g

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Lily O'Brien's Christmas Chocolate Collection 248g

    248g · £46.37/kg
    £11.50
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Quality Street Chocolate Large Refill Bag 685g

    685g · £13.14/kg
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£9.49/kg)
  • Famous Names Signature Collection 185G

    185g · £40.54/kg
    £7.50
  • Maltesers Milk Chocolate Gingerbread Reindeer 29g

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Moo Free Choccy Coins 49g

    49g · £59.18/kg
    £2.90
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Thorntons Continental Collection Boxed Chocolate 264G

    264g · £43.56/kg
    £11.50
  • Bendicks Bittermints Carton 200G

    200g · £33.75/kg
    £6.75
    £4.50 Clubcard (£22.50/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Merci Finest Collection 250G

    250g · £25.00/kg
    £6.25
  • View all (137)

Chocolate Bars

  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Block 280g

    280g · £18.93/kg
    £5.30
    £4.35 Clubcard (£15.54/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Block 280g

    280g · £18.93/kg
    £5.30
    £4.35 Clubcard (£15.54/kg)
  • Snickers Duo Peanut Milk Chocolate Bar 68g

    69g · £25.36/kg
    £1.75
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g

    4pk · £17.19/kg
    £2.75
  • Tesco Finest Orange 47% Dark Chocolate 100g

    100g · £31.00/kg
    £3.10
  • KitKat 2 Finger White Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    8pk · £147.50/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 18 Pack Multipack 372.6g 

    18pk · £217.50/kg
    £4.35
  • Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Mcvitie's Gold Biscuit Bars 7 Pack 124G

    124g · £14.52/kg
    £1.80
  • KitKat 2 Finger Orange Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Mars Milk Chocolate Nougat and Caramel Centre Bar 12 x 34.5g

    12pk · £186.76/kg
    £6.35
  • Fry's Chocolate Cream Chocolate Bar 3 Pack Multipack 147g

    147g · £15.99/kg
    £2.35
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 12 x 34.5g

    12pk · £179.41/kg
    £6.10
  • Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 8 x 34.5g

    8pk · £15.58/kg
    £4.30
    £3.85 Clubcard (£13.95/kg)
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 8 x 34.5g

    8pk · £15.58/kg
    £4.30
    £3.85 Clubcard (£13.95/kg)
  • Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4 X 40g 160G

    4pk · £68.75/kg
    £2.75
  • Lindt Milk Chocolate Hazelnut Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Alibi Max Chocolate Bar With Coconut & Caramel 49G

    49g · £17.35/kg
    £0.85
  • Tesco Crunchy Caramel Chocolate Bars Multipack 5 X 42g

    5pk · £55.95/kg
    £2.35
  • Tesco Cosmic Whip Chocolate Bars Multipack 8 X 22g

    176g · £13.35/kg
    £2.35
  • Tesco Nutty Nougat Caramel Chocolate Bars Multipack 6 X 40g

    240g · £9.79/kg
    £2.35
  • Ritter Sport Dark Whole Hazlenuts 100G

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Tesco Dreamy Caramel Chocolate Bars Multipack 6 X 40g

    240g · £9.79/kg
    £2.35
  • Kit Kat Chunky White Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • Cadbury Caramilk Golden Caramel Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g

    69g · £25.36/kg
    £1.75
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 30g

    4pk · £22.92/kg
    £2.75
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30G

    30g · £51.67/kg
    £1.55
  • Cadbury Delights Oreo 5 x 20G

    100g · £24.50/kg
    £2.45
  • KitKat 2 Finger Hazelnut Flavour 8 Pack 8 x 20.7g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g

    134g · £23.88/kg
    £3.20
  • Milky Way Milk Chocolate Bars Multipack 5 x 21.5g

    5pk · £25.70/kg
    £2.75
  • Aero Milkybar White Chocolate 145g

    12pk · £262.50/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£220.83/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk chocolate caramel pretzel almond nougat sea salt 90g

    90g · £32.22/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • KITKAT F1 Official Milk Chocolate Bar 29g

    29g · £44.83/kg
    £1.30
  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £23.33/kg
    £1.75
  • Olza Prince Polo Classic XXL 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £28.89/kg
    £2.60
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 42g

    4pk · £16.37/kg
    £2.75
  • Kinder Snack Bar 21G

    21g · £30.95/kg
    £0.65
  • Menier Chocolat Patissier 100G

    100g · £38.00/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£30.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Toblerone Orange Twist Milk Chocolate Bar 360g

    360g · £19.44/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • KitKat 2 Finger Mocha Flavour Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • E Wedel Pawelek Advocaat 45G

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Tesco Free From Chocolate Bar 35G

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • View all (320)

Chocolate Pouches & Bags

  • Quality Street Chocolate Bag 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Tesco Milk Chocolate Beans 75G

    75g · £22.67/kg
    £1.70
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £18.27/kg
    £1.90
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£19.31/kg)
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Skittles Flavour Flip 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80g

    80g · £27.50/kg
    £2.20
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Flipz Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Tesco White Chocolate Buttons 70G

    70g · £12.86/kg
    £0.90
  • Tesco Milk Chocolate Buttons 70G

    70g · £12.86/kg
    £0.90
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120G

    120g · £42.50/kg
    £5.10
    £4.30 Clubcard (£35.83/kg)
  • Aero Peppermint Milk Chocolate Bubbles 80g

    80g · £27.50/kg
    £2.20
  • TOBLERONE MIXED POUCH 250g

    250g · £18.00/kg
    £4.50
  • Galaxy Minstrels Chocolate Treat Bag 80G

    80g · £29.38/kg
    £2.35
  • Terry's Chocolate Orange Minis 95g

    95g · £18.95/kg
    £1.80
    £1.20 Clubcard (£12.63/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175G

    175g · £16.57/kg
    £2.90
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Mars 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 275g

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • Aero Bubble Milkybar White Chocolate 92g

    8pk · £245.45/kg
    £2.70
    £1.95 Clubcard (£177.27/kg)
  • Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g

    260g · £17.31/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£15.19/kg)
  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Flipz Salted Caramel Chocolate Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • McVitie’s Milk Chocolate Nibbles 80g

    80g · £35.63/kg
    £2.85
    £2.10 Clubcard (£26.25/kg)
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120G

    120g · £41.25/kg
    £4.95
    £4.50 Clubcard (£37.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Vanilla Mallows 100g

    100g · £36.00/kg
    £3.60
    £2.40 Clubcard (£24.00/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £21.08/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£16.76/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Galaxy Milk Chocolate Counters 112g Pouch Bag

    112g · £20.98/kg
    £2.35
  • Reese's Peanut Butter and Milk Chocolate Dipped Peanuts 90g

    90g · £31.67/kg
    £2.85
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Segsations 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£17.49/kg)
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Maltesers White Chocolate Box 88g

    88g · £37.50/kg
    £3.30
  • View all (116)

Sweets

  • ROWNTREES Jelly Tots Tangy Sweets Sharing Bag 140g

    10pk · £125.00/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£92.86/kg)
  • Treat Kitchen 00's Fizzy Bubblegum Bottles 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Treat Kitchen Decades 90's Gummy Dummies 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Treat Kitchen 80's Fruity Slices 300g

    300g · £11.50/kg
    £3.45
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Mrs Tillys Scottish Tablet 400G

    2pk · £29.75/kg
    £5.95
  • Mrs Tilly's Scottish Fudge 400G

    2pk · £29.75/kg
    £5.95
  • Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon flavour sweets 350g

    350g · £10.57/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£9.14/kg)
  • Swizzels Squashies Love Hearts 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Tesco Chocolate Limes 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Tesco Honey Roasted Cashews 150G

    150g · £21.67/kg
    £3.25
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • HARIBO Alienauts Sweets Share Bag 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • HARIBO Nostalgix Sweets Share Bag 175g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£6.25/kg)
  • Haribo Jelly Babies Double Trouble 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Haribo Goldbears 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Mrs Tilly's Delicious Fudge 150G

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Mrs Tilly's Delicious Tablet 150G (L)

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Jaimin Sesame Chikki 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
    £1.70 Clubcard (£8.50/kg)
  • Barratts Jumbo Soft Nougat 100G

    100g · £13.50/kg
    £1.35
  • HARIBO Sour Goldbears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • HARIBO Giant Strawbs 400g bags

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • HARIBO Supermix 400g bags

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • HARIBO Starmix 400g bags

    400g · £9.25/kg
    £3.70
  • HARIBO Elf Surprises Vegetarian Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Tesco Chocolate Eclairs 175G

    175g · £8.29/kg
    £1.45
  • Tesco Jelly Beans Sweets 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Barratt Sherbet Fountain 25G

    25g · £22.00/kg
    £0.55
  • Haribo Vegetarian Tropi-Slices Sweets Share Bag 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Little Tree Cotton Candy

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Haribo Starmix Mini Bag 16G

    16g · £31.25/kg
    £0.50
  • Barratts Dip Dabs 23G

    23g · £30.43/kg
    £0.70
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Tesco Strawberry Laces 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Fizzy Cola Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • HARIBO Goldbears Berry Bears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • MAOAM Happy Fruttis 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • HARIBO & MAOAM Sour Duo Pack 450g

    450g · £12.78/kg
    £5.75
    £5.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Haribo Sour Sparks 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Tesco Cinnamon Bun Fudge 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Chewits Xtreme Sour Apple Stick 34G

    34g · £25.00/kg
    £0.85
  • Tesco Milk Bottles 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Swizzels Curious Chews 171G

    171g · £9.06/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.60/kg)
  • Maoam 8 Pack Bloxx Chewy Sweets 176G

    8pk · £79.55/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£59.09/kg)
  • View all (233)

Chewing Gum & Mints

  • Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Tic Tac Two Strawberry & Lime 38.5g

    38g · £60.53/kg
    £2.30
  • Tic Tac Two Spearmint Fresh & Mild 38.5g

    38g · £60.53/kg
    £2.30
  • Polo Sugar Free Mints Roll 33.4G

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    30pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Trebor Softmints Spearmint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Wrigley's Extra Refreshers Watermelon Raspberry Sugar Free Chewing Gum 30 pieces 67g

    30pk · £0.11 each
    £3.15
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Extra Strawberry Flavour Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £235.71/kg
    £3.30
  • Tesco Mint Assortment 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Tic Tac Lime & Orange 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Sugarfree Chewing Gum - Strawberry Flavour 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Smint Single 8G

    8g · £175.00/kg
    £1.40
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Refreshers Tropical Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 pieces

    7pk · £450.00/kg
    £0.90
  • Extra Refreshers Tropical Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
  • Tic Tac Fruit Adventure 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Trebor Mighties Extra Strong Sugar Free Mints 12.5g

    13g · £69.23/kg
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56g

    56g · £41.96/kg
    £2.35
  • Mentos Pure Fresh Tropical Gum 35 Pieces 70G

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Tic Tac Mixers Cherry/Cola 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Wrigley's Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Polo Sugar Free Mint Tube Multipack 33.4g 4 Pack

    33pk · £525.00/kg
    £2.10
  • Smint Peppermint 35G

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Polo Original Mint Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £61.76/kg
    £2.10
  • Tic Tac Berry Bliss 18g

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Millar Pan Drops 180G

    180g · £7.78/kg
    £1.40
  • Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Wrigley's Extra White Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £235.71/kg
    £3.30
  • View all (75)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo