Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Allinson's The Champion Wholemeal Batch Bread 650g

    650g · £3.92/kg
    £2.55
  • Hovis Tasty Wholemeal Medium 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Hovis Soft White Medium 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Mothers Pride Scottish Plain Medium Cut 800g

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Soft Multiseed Farmhouse Thick Sliced Wholemeal Bread, Taste the Difference 800g

    800g · £2.94/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Superseeded White Farmhouse Loaf 800g

    800g · £3.00/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Walnut Cake 306g

    306g · £8.17/kg
    £2.50
  • Schär Wholesome Seeded Loaf 300g

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £16.75/kg
    £3.35
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's 2 Bake at Home White Baguettes 300g

    2pk · £6.00/kg
    £1.80

Croissants & Breakfast

  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Waffle Amour 8 Belgian Style Toasting Waffles 200g

    8pk · £12.25/kg
    £2.45
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
  • Sainsbury's 6 Sweet Pancakes 375g

    375g · £8.27/kg
    £3.10
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Sainsbury's Chocolate Filled Crepes x6

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Sainsbury's Milk Chocolate Chip Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30

Buns & Rolls

  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • New York Bakery Sourdough 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Cinnamon and Raisin 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McGhee's 4 Well Fired Morning Rolls

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Sainsbury's 4 Large Soft Wholemeal Rolls

    4pk · £0.38 each
    £1.50
  • McGhee's 4 Scottish Brown Rolls

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Sainsbury's Brioche Burger Buns x4

    4pk · £0.30 each
    £1.20

Wraps, Pittas & Naans

  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Sainsbury's 6 White Pittas

    6pk · £0.13 each
    £0.80
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Sharwood's 2 Garlic & Coriander Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Sainsbury's 4 Garlic & Coriander Mini Naans 188g

    188g · £7.71/kg
    £1.45
  • Sharwood's 2 Plain Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Mission Original Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g

    223g · £15.70/kg
    £3.50
  • Sainsbury's 8 Plain Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g

    326g · £7.67/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 6 Plain Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £7.97/kg
    £2.55

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Sainsbury's Bramley Apple Pie 550g

    550g · £9.09/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Winter Berry Crumble 250g

    250g · £17.80/kg
    £4.45
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.73 each
    £4.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Sicilian Lemon Tarts 155g (2 x 78g)

    2pk · £24.04/kg
    £3.75

Small Cakes & Treats

  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    8pk · £0.58 each
    £4.65
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Triple Choc Fudge Brownie 340g

    340g · £19.12/kg
    £6.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £15.33/kg
    £2.30
  • Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £13.33/kg
    £2.00
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's 22 Millionaire Bites 240g

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Chocolate Cornflake Clusters x15

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Meringue Nests

    8pk · £25.00/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's 10 Milk Chocolate Mini Rolls 268g (10 x 26.8g)

    10pk · £5.60/kg
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Bonne Maman La Madeleine 210g

    210g · £19.29/kg
    £4.05
  • Bonne Maman 7 La Madeleine All Butter 175g

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Mr Kipling 6 Almond Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Sainsbury's Double Chocolate Brownie Mini Bites 240g

    240g · £19.38/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Double Chocolate Mini Rolls Cake Bites Tub 295g

    295g · £15.76/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Millionaire's Mini Bites 260g

    260g · £17.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Iced Fairy Cakes x6

    6pk · £0.49 each
    £2.95
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Crispy Chocolate & Caramel Cake Bites x20

    155g · £24.19/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Mini Shortcake Cake Bites x20

    200g · £18.75/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Caramel Shortcake Cake Slices x4

    132g · £14.77/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Free From Chocolate Brownies x4

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35

Scones & Teacakes

  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 10 x 24g

    10pk · £14.58/kg
    £3.50
  • McGhee's Family Bakers 6 Potato Scones

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90

Whole Cakes

  • Sainsbury's Madeira Cake 275g

    275g · £9.09/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Lemon Drizzle Cake 405g

    405g · £12.35/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Red Velvet Cake 390g

    390g · £12.82/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g

    613g · £13.13/kg
    £8.05

Savoury Pies

  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • Pukka All Steak

    233g · £13.09/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
  • Bells 2 Scotch Pies

    2pk · £16.33/kg
    £2.45
  • Brownings the Bakers The Famous Kilmarnock Pie

    214g · £12.85/kg
    £2.75

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90
  • McGhee's 4 Snowballs

    4pk · £6.57/kg
    £2.30

Offers

  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 All Butter Croissants 228g

    4pk · £11.01/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies 200g

    200g · £17.50/kg
    3 for £10
    £3.50
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo