Natural Yoghurts
Morrisons Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20£0.84 loyalty card (£1.68/kg)Yeo Valley Wholemilk Yogurt 150g
150g · £6.67/kg£1.00Rowan Glen Greek Style Natural Yogurt 150g
150g · £7.33/kg£1.10Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Morrisons The Best Greek Yogurt 0% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Morrisons The Best 10% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80£2.66 loyalty card (£5.91/kg)Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80Biotiful Kefir Yogurt Original 350g
350g · £6.86/kg£2.40Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.78/kg£3.05Morrisons Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40£1.68 loyalty card (£1.68/kg)Morrisons Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Morrisons Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25£0.88 loyalty card (£1.76/kg)Morrisons Savers Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £1.30/kg£0.65Biotiful Greek Kefir Yogurt Fat Free 0% 450g
450g · £9.00/kg£4.05Biotiful Greek Kefir Yogurt Whole Milk 450g
450g · £9.00/kg£4.05Arla Skyr 0.5% Coconut 450g
450g · £6.00/kg10% off£2.70£3.00Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1kg
1kg · £4.86/kg10% off£4.86£5.40Arla Lactofree Natural Yogurt 400g
400g · £5.50/kg£2.20Yeo Valley Organic Natural Whole Milk
950g · £4.07/kg10% off£3.87£4.30Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yoghurt 5% Fat
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yogurt 0% Fat 450g
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Morrisons Natural Fat Free Quark
250g · £6.20/kg£1.55Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £7.47/kg£7.10Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Arla Skyr Creamy Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25Morrisons The Best Greek Style Yogurt 10% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons The Best 0% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Morrisons Fat Free Greek Style Yoghurt
1kg · £2.50/kg£2.50Morrisons Greek Style Natural Yoghurt
400g · £4.38/kg£1.75Yeo Valley Organic Natural Whole Milk Yogurt
450g · £5.33/kg£2.40
Flavoured Yoghurts
Morrisons French Set Yogurt 6 x 125g
750g · £2.47/kg£1.85Rowan Glen Rich & Creamy Strawberry Yogurt
150g · £6.00/kg£0.90Oykos Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Isey Skyr Strawberry 450g
450g · £5.11/kg£2.30Morrisons The Best Strawberries & Cream Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Activia Strawberry 4 x 115g
460g · £7.17/kg£3.30Oykos Greek Style Peach Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Activia Peach No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Muller Bliss Creamy Mascarpone Cherry Yogurt
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Ski Smooth Raspberry & Strawberry Yogurt 4x120g
480g · £3.75/kg£1.80Rowan Glen Low Fat Bio Strawberry Yogurt 125g
125g · £5.60/kg£0.70Rowan Glen Rich & Creamy Peach Yogurt
150g · £5.40/kg10% off£0.81£0.90Muller Light Greek Blueberry & Lemon 4 x 115g
460g · £6.52/kg£3.00Yeo Valley Organic Greek Style Passionfruit And Mandarin 450g
450g · £6.67/kg£3.00Grahams Superberry Skyr 150g
150g · £7.33/kg£1.10Grahams Strawberry Greek Style Pouch 150g
150g · £7.20/kg10% off£1.08£1.20Activia Yellow And Red Fruit 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Activia Dark Fruits 8 x 115g
920g · £5.54/kg£5.10Rowan Glen Low Fat Bio Peach Yogurt 125g
125g · £5.60/kg£0.70Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Muller Light Red Fruits Fat Free Yogurts
840g · £5.14/kg10% off£4.32£4.80Grahams Skyr Passion Fruit Mango & Papaya Yogurt
450g · £4.00/kg10% off£1.80£2.00Morrisons The Best Black Cherry Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Yeo Valley Greek with Honey Yogurt 4 x 100g
400g · £7.75/kg£3.10Onken Cherry Yogurt
450g · £5.22/kg£2.35Onken 0% Fat Strawberry 450G
450g · £5.22/kg£2.35Light & Free Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Activia Fusion Prune 4 x 120g
480g · £6.75/kg10% off£3.24£3.60Muller Corner Mixed Red Fruits Yoghurt 6 x 136g
816g · £5.29/kg10% off£4.32£4.80Muller Light Yellow Fat Free Yogurt 6 x 140g
840g · £5.14/kg10% off£4.32£4.80Activia Rhubarb 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Activia Strawberry & Mixed Fruit Yogurt 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Activia Cherry No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Oykos Greek Style Blueberry Yogurts 4 x 110g
440g · £6.25/kg£2.75Onken Bio Pot Mango & Papaya Yogurt 450g
450g · £5.22/kg£2.35Muller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Muller Corner Red Cherry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Arla Skyr Strawberry Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Muller Light Cherry Yogurt 160g
160g · £6.50/kg10% off£1.04£1.15Muller Corner Biscuit 6x124g
744g · £5.16/kg20% off£3.84£4.80Onken 0% Fat Vanilla 450G
450g · £5.33/kg£2.40Muller Corner Vanilla Choc Balls & Banana Choc Flakes Yoghurt 6 x 124g
744g · £5.22/kg20% off£3.88£4.85Mullerlight Light Greek Style Lemon Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Rowan Glen Rhubarb Crumble Yogurt
150g · £7.33/kg£1.10Rowan Glen Greek Style Honey Yogurt 150g
150g · £6.33/kg£0.95Morrisons The Best Sicilian Lemon Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes 124g
124g · £9.27/kg£1.15My Protein Mixer Cookies & Cream Chocolate 140g
140g · £15.00/kg£2.10View all (104)
Kids Yoghurts
Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Pots
846g · £4.96/kg£4.20Peppa Pig Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.56/kg£1.50Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £6.91/kg£2.35Yollies Strawberry Kids Yogurt 100g
100g · £22.50/kg£2.25Petits Filous Kids Drinking Yoghurt Strawberry Flavour 4 x 100g
400g · £7.38/kg£2.95Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £7.06/kg£2.40Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £5.63/kg£1.25Morrisons Strawberry Fromage Frais 4 x 80g
320g · £5.16/kg£1.65The Collective Raspberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £12.78/kg£1.15Grahams Strawberry Squidgies 100g
100g · £10.00/kg£1.00Grahams Blueberry Squidgies 100g
100g · £10.00/kg£1.00Munch Bunch Strawberry Squashums
300g · £7.80/kg10% off£2.34£2.60Grahams Peach & Mango Squidgies
100g · £10.00/kg£1.00The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach 90g
90g · £13.33/kg£1.20Munch Bunch Squashums Yoghurt Drink 6 x 90g
540g · £5.09/kg£2.75Yoplait Paw Patrol Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.37/kg£1.45Wildlife Choobs Kids Strawberry Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £6.76/kg£1.50Petit Filous Frubes Strawberry Flavour 9x37g
333g · £7.30/kg10% off£2.43£2.70Munch Bunch Double Up Vanilla & Strawberry Yoghurts 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Petits Filous Fromage Frais Strawberry & Raspberry 6x47g
282g · £8.33/kg£2.35Frubes Strawberry Peach & Red Berry 6x37g
333g · £8.11/kg£2.70
Yoghurt Drinks
Bio - Tiful Dairy Kefir Cultured Milk Drink 500ml
500g · £6.20/kg£3.10Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Alphonso Mango 350g
350g · £5.40/kg10% off£1.89£2.10Biotiful Dairy Kefir Mango 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Actimel Simple Yoghurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Vanilla 330ml
330ml · £6.55/L10% off£2.16£2.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1l
1L · £4.20/L£4.20Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 350g
350g · £6.86/kg£2.40Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Yakult Original
520ml · £9.23/L£4.80Actimel Strawberry & Blueberry Yogurt Drinks
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £13.33/kg£5.40Benecol Strawberry Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Morrisons Nourish Strawberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink
280ml · £6.79/L£1.90Yakult Balance
520ml · £8.31/L10% off£4.32£4.80Benecol Blueberry Smooth Yogurt Drinks
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Biotiful Kefir Strawberry 1L
1L · £4.20/L£4.20Biotiful Kefir Original 1L
1L · £4.20/L£4.20Danone Actimel Multi Fruits Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel 0% Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Danone Actimel Original 0.1% Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel Multifruit 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Actimel Blueberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Morrisons Nourish Blueberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Strawberry 330ml
330ml · £7.27/L£2.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla
1L · £3.78/L10% off£3.78£4.20