Natural Yoghurts
Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G
400g · £5.13/kg£2.05Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G
500g · £1.60/kg£0.80Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Onken Set Natural Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10
Flavoured Yoghurts
Graham's the Family Dairy Protein 22G Salted Caramel Quark Pouch 200g
200g · £8.00/kg£1.60Graham's The Family Dairy Protein 25G Peach Pouch 200G
200g · £8.00/kg£1.60Lindahls Kvarg Vanilla 150G Pot
150g · £11.00/kg£1.65GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £147.22/kg£2.65Lindahls Kvarg Stracciatella Pot 150G
150g · £11.00/kg£1.65Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g
180g · £13.06/kg£2.35£2.00 Clubcard (£11.11/kg)graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Arla Protein Blueberry Yogurt 200G
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G
425g · £8.82/kg£3.75£2.50 Clubcard (£5.88/kg)Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Banana Chocolate Flakes Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls 124g
124g · £8.87/kg£1.10Tesco Finest Roasted Hazelnut Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Yeo Valley Organic Whole Milk Lemon Curd Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Piatnica Vanilla Fromage Frais 150G
150g · £9.00/kg£1.35Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Lemon Meringue Pie 4 x 100g
4pk · £38.50/kg£3.85Tesco Finest Lemon Curd Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Arla Skyr Icelandic Style Yogurt - Vanilla 450g
450g · £6.89/kg£3.10Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g
4pk · £27.83/kg£3.20Muller Corner Originals Yogurts - Mississippi Mud Pie Inspired 4 x 124g
4pk · £29.44/kg£3.65Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
460g · £6.41/kg£2.95Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Yeo Valley Raspberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70CREAMFIELDS BERRY MEDLEY LOW FAT YOGURT 6X125G
6pk · £10.80/kg£1.35Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g
4pk · £17.50/kg£2.10Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £39.00/kg£3.90Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g
4pk · £28.26/kg£3.25£2.60 Clubcard (£22.61/kg)Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g
460g · £7.07/kg£3.25£2.60 Clubcard (£5.65/kg)Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Muller Light Greek Boost Bowl Mango & Passionfruit Yogurt with Granola 170g
170g · £13.53/kg£2.30Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30View all (52)
Kids Yoghurts
Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g
4pk · £31.00/kg£3.10Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g
4pk · £25.88/kg£2.20Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g
4pk · £86.00/kg£2.15Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G
12pk · £22.00/kg£1.10The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30
Yoghurt Drinks
Lowicz Kefir Yogurt Drink 400G
400g · £3.25/kg£1.30Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g
600g · £6.83/kg£4.10Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Mlekovita Kefir Yogurt Style Drink 1 Litre
£2.65Actimel Raspberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
800g · £5.44/kg£4.35Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardBiotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £43.50/kg£4.35Mlekovita Kefir - Strawberry 1kg
1kg · £2.80/kg£2.80Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre
£4.40Tesco Cholesterol Lowering Peach & Apricot Yogurt Drinks 6 x 100g
600g · £6.83/kg£4.10Yakult Balance 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15