Natural Yoghurts
Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £8.21/kg£7.80Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.90/kg£2.90Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £3.50/kg£1.75Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £7.68/kg£7.30Sainsbury's Natural Yogurt 500g
500g · £3.40/kg£1.70Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Sainsbury's Fat Free Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.75/kg£2.75Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.78/kg£4.85Sainsbury's Greek Style Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.10/kg£1.05Yeo Valley Organic Greek Style Natural 4 x 110g (440g)
4pk · £7.39/kg£3.25Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80Yeo Valley Organic Kefir Natural 350g
350g · £7.86/kg£2.75Sainsbury's Taste the Difference Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £4.58/kg25% off£2.29£3.05Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g
850g · £7.76/kg£6.60Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 350g
350g · £7.86/kg£2.75Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1kg
1kg · £4.05/kg£4.05Onken Natural Set Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Light Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 950g
950g · £5.05/kg£4.80
Flavoured Yoghurts
Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g
450g · £3.89/kg£0.75 off£1.75£2.50Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Yeo Valley Organic Greek Style Honey 4 x 100g (400g)
4pk · £8.75/kg£3.50Onken Cherry 450g
450g · £3.89/kg£0.75 off£1.75£2.50Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)
6pk · £6.62/kg£5.40Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £8.04/kg£3.70The Collective Great Dairy Jammy Gourmet Greek Style Raspberry 150g
150g · £12.33/kg£1.85Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Müller Corner Strawberry 136g
136g · £8.46/kg£1.15Rowan Glen Strawberry Luxury Rich and Creamy Yogurt 150g
150g · £6.33/kg£0.95Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Sainsbury's West Country Black Cherry Yogurt, Taste the Difference 150g
150g · £5.73/kg25% off£0.86£1.15Light & Free Raspberry Greek Style Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £7.28/kg£3.35Müller Corner Red Cherry 136g
136g · £7.72/kg£1.05Activia Strawberry & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
8pk · £6.09/kg£5.60Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g
4pk · £8.02/kg£3.85Nomadic Power Pot Vanilla Yogurt Granola Brownie Chunks 190g
190g · £15.26/kg£2.90Sainsbury's Greek Style Yogurt 210g
210g · £11.43/kg£2.40Holy Moly Breakfast Avocado & Toast 75g
75g · £24.67/kg£1.85Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g
440g · £8.52/kg£3.75Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müller Corner Jaffa Cakes 124g
124g · £8.06/kg£1.00Müller Corner Banana Chocolate Flakes 124g
124g · £9.27/kg£1.15Müller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £8.47/kg£1.05Sainsbury's Taste the Difference Lemon Curd Yogurt 150g
150g · £5.73/kg25% off£0.86£1.15Müller Corner Oreo 124g
124g · £8.06/kg£1.00Müller Light Smooth Toffee Flavour 160g
160g · £8.13/kg£1.30Müller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Flavour 4 x 100g (400g)
4pk · £10.13/kg£4.05Müller Greek Style Light 4 x Luscious Lemon Yogurt
460g · £7.28/kg£3.35Müller Light Vanilla & Dark Chocolate Sprinkles 160g
160g · £7.50/kg£1.20Graham's The Family Dairy Protein 25g Strawberry 200g
200g · £8.75/kg£1.75Biotiful Gut Health Kefir Protein Original 250g
250g · £8.80/kg£2.20Arla Protein Raspberry 200g
200g · £8.75/kg£1.75Lindahls Kvarg Vanilla 150g
150g · £11.67/kg£1.75Activia Natural High Protein Probiotic Yoghurt, 400g
400g · £6.25/kg£2.50Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g
210g · £7.86/kg£1.65Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
150g · £11.67/kg£1.75Activia Vanilla, Strawberry, Peach Passion and Berries Gut Health Multipack Yoghurt 8 x 115g
115g · £48.70/kg£5.60Yeo Valley Organic Strawberry Live Whole Milk Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £5.98/kg£2.75Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack, 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Müllerlight® Strawberry Fat Free Yogurt 175g
175g · £7.43/kg£1.30Sainsbury's Low Fat Red Fruit Yogurts 750g (6 x 125g)
6pk · £2.80/kg£2.10Ski Smooth 4 x 120g (480g)
4pk · £4.38/kg£2.10Müllerlight® Red Fruit Fat Free Yogurt 6 x 175g
6pk · £6.37/kg£5.35Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)
6pk · £6.62/kg£5.40Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müllerlight® Confectionary Fat Free Yogurt 6 x 165g
6pk · £6.37/kg£5.35View all (56)
Kids Yoghurts
Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g
4pk · £1.34/kg£2.15The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g
90g · £6.67/kg£0.60 off£0.60£1.20Frubes Strawberry Banana Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)
9pk · £8.86/kg£2.95Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 4 x 85g
85g · £24.71/kg£2.10Wildlife Variety Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour 6 x 37g
6pk · £7.21/kg£1.60Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £6.47/kg£2.20
Yoghurt Drinks
Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)
6pk · £14.32/kg£5.80Actimel Strawberry Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
12pk · £4.92/kg£5.90Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £6.63/kg£5.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre
1L · £4.45/L£4.45Sainsbury's Fresh Buttermilk 300ml
300ml · £4.33/L£1.30Biotiful Gut Health Chocolate Kefir Protein Shake 330ml
330ml · £7.73/L£2.55Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 500ml
500ml · £6.70/L£3.35Biotiful Gut Health Kefir Drink Cherry 500ml
500ml · £6.70/L£3.35Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
1.2kg · £4.92/kg£5.90Yakult Original 8 x 65ml (520ml)
8pk · £9.90/L£5.15Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
12pk · £4.92/kg£5.90Activia Kefir Strawberry & Raspberry Gut Health Fruit Yoghurts, 380g
380g · £6.58/kg£2.50Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Biotiful Gut Health Original Organic Kefir Drink 500ml
500ml · £6.70/L£3.35Actimel Strawberry Fat Free Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
8pk · £6.63/kg£5.30Yakult Balance 8 x 65ml (520ml)
8pk · £9.90/L£5.15