Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 75% Chicken 750g

    750g · £12.20/kg
    £9.15
  • PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g

    800g · £9.38/kg
    £7.50
  • GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.18/kg
    £6.35
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 800g

    800g · £5.56/kg
    £4.45
  • Iams with Fresh Chicken 7+Years 800g

    800g · £8.19/kg
    £6.55
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken & Turkey Jelly 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Adult 1-7 Years 1.2kg (12 x 100g)

    12pk · £3.71/kg
    £4.45
  • WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    6pk · £11.50/kg
    £3.45
  • Encore Treat Whole Tuna Loin 30g

    30g · £60.00/kg
    £1.80
  • WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna and Cod in Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches

    6pk · £10.00/kg
    £3.00
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • GOURMET Gold Pate Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £9.12/kg
    £6.20
  • SHEBA Soup Adult Wet Cat Food Pouch with Chicken 4 x 40g

    4pk · £19.69/kg
    £3.15
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.35/kg
    £7.50
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.52/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Complete Nutrition Smooth Pâté with Chicken Adult 1-7 Years 100g

    100g · £7.00/kg
    £0.70
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    6pk · £10.50/kg
    £3.15
  • SHEBA® Classics Adult Cat Food with Chicken in Terrine 85g Tray

    85g · £10.59/kg
    £0.90
  • SHEBA® Fresh Cuisine Taste of Tokyo Wet Cat Food Fish in Gravy 6x50g Pouch

    6pk · £10.50/kg
    £3.15
  • GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £16.47/kg
    £1.40
  • Encore Fish Selection in Jelly 5 x 50g

    5pk · £24.20/kg
    £6.05
  • GOURMET Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Chicken & Cheese 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • HiLife Tasty Chicken Treats 10g

    10g · £195.00/kg
    £1.95
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 60g

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Cheese 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.90/L
    £8.95

Dog Food

  • Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers 70g

    70g · £54.29/kg
    £3.80
  • Pooch & Mutt Calm & Relaxed Meaty Treats 120g

    120g · £32.92/kg
    £3.95
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Small Dog 220g

    220g · £7.27/kg
    £1.60
  • PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks

    7pk · £12.60/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Treats 4 Small Log Bones with Chicken 180g

    180g · £4.17/kg
    £0.75
  • Good Boy Pawsley & Co. Chicken Bites 65g

    65g · £24.62/kg
    £1.60
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Tails.com Inner Vitality Duck Cold-Pressed Rewards 70g

    70g · £42.86/kg
    £3.00
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
  • PEDIGREE SCHMACKOS Multi Mix Dog Treats Beef Poultry Lamb 20 Strips

    20pk · £10.76/kg
    £1.55
  • PEDIGREE MARKIES Biscuits Mini Dog Treats 500g

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • PEDIGREE JUMBONE Mini Small Dog Treats Beef and Poultry 4 Chews

    4pk · £10.00/kg
    £1.60
  • Bonkers Zoomers Smoky Bacon Flavour 85g

    85g · £21.76/kg
    £1.85
  • Sainsbury's Treats 8 Twisters 120g

    120g · £7.92/kg
    £0.95
  • Scrumbles Salmon Softies 90g

    90g · £31.11/kg
    £2.80
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g

    650g · £5.00/kg
    £3.25
  • Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • BAKERS Allsorts Dog Treats 98g

    98g · £15.82/kg
    £1.55
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Chicken 70g

    70g · £37.14/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Medium Dog 360g

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • BAKERS Whirlers Bacon and Cheese Dog Treats 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Forthglade Rewards Natural Soft Bite Treats 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Lily's Kitchen Puppy Chicken Nibbles with Salmon 70g

    70g · £54.29/kg
    £3.80
  • Lily's Kitchen Chomp-Away Chicken Bites 70g

    70g · £54.29/kg
    £3.80
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Lily's Kitchen Countryside Casserole with Chicken, Duck & Sweet Potatoes 1kg

    1kg · £12.30/kg
    £12.30
  • Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 60% Chicken 2kg

    2kg · £7.50/kg
    £15.00
  • Iams with Fresh Chicken S/M 8+ Years 2kg

    2kg · £4.90/kg
    £9.80
  • BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg

    1.1kg · £4.00/kg
    £4.40
  • Harringtons Senior Complete Dry Dog Food - Rich in Chicken & Rice, 1.7kg

    1.7kg · £4.41/kg
    £7.50
  • Pooch & Mutt Small Adult Dogs Complete Dry Food 1.5kg

    1.5kg · £6.23/kg
    £9.35
  • Iams with Fresh Chicken 1+ Years 800g

    800g · £6.56/kg
    £5.25
  • Harringtons Adult Complete Dry Dog Food - Rich in Turkey & Veg 1.7kg

    1.7kg · £4.41/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Senior 7+ Years 3kg

    3kg · £1.67/kg
    £5.00
  • Harringtons Adult Complete Dry Dog Food - Rich in Salmon & Potato, 1.7kg

    1.7kg · £4.41/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Adult Nature's Goodness Hypoallergenic Recipe Complete Dry with Fresh Lamb 2kg

    2kg · £4.38/kg
    £8.75
  • Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg

    3kg · £1.30/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Senior Complete Nutrition Meaty Selection in Jelly 6 x 400g (2.4kg)

    6pk · £1.67/kg
    £4.00
  • Butcher's Nourishing Food for Dogs with Tripe 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Tails.com Inner Vitality 51% Chicken with 14% Cod Adult Dog 1-7 Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Lily's Kitchen Sunday Lunch Adult Wet Dog Food 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Tails.com Inner Vitality 65% Chicken Adult Dogs 1-7 Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Forthglade Turkey with a Sweet Potato & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g

    6pk · £3.08/kg
    £7.20
  • Forthglade Chicken with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1Yr+ 395g

    395g · £6.58/kg
    £2.60
  • Tails.com Inner Vitality 65% Chicken Mature Dogs 7+Years 150g

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Cesar Classic Terrine Wet Dog Food tray Beef & Poultry in Loaf 8 x 150g

    8pk · £6.96/kg
    £8.35
  • PEDIGREE Junior Puppy Wet Dog Food Mixed Selection In Jelly 12 x 100g Pouch

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 12 x 100g Pouch

    12pk · £5.42/kg
    £6.50
  • View all (65)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Petface 30 Training Pads for Puppies

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Sainsbury's Dog Waste Bags x75

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Petface Tennis Balls 3 Pack

    3pk · £0.75 each
    £2.25
  • Petface Foodie Faces - Latex Apple Dog Toy

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Petface Toyz Treat Ball on Rope

    1pk · £5.95 each
    £5.95

Other Pet Needs

  • Brambles Floating Swan & Duck Food 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 1kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Aquarian Goldfish Food Flakes 50g

    50g · £86.00/kg
    £4.30
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo