Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Multipack Sharing Box 135g

    135g · £64.44/kg
    £8.70
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £47.75/kg
    £9.55
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g

    110g · £35.91/kg
    £3.95
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £18.17/kg
    £5.45
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £48.17/kg
    £14.45
  • Monty Bojangles Chocolatey Truffles

    135g · £41.85/kg
    £5.65
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £46.56/kg
    £12.20
  • Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g

    180g · £48.33/kg
    £8.70
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £55.52/kg
    £9.55
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g

    210g · £62.62/kg
    £13.15
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 24 Pieces (269g)

    269g · £57.25/kg
    £15.40
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Treat Box 37g

    37g · £70.27/kg
    £2.60
  • Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g

    69g · £21.74/kg
    £1.50
  • Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g

    59g · £38.98/kg
    £2.30
  • Terry's Chocolate Mint Milk 145g

    145g · £20.69/kg
    £3.00
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g

    59g · £28.81/kg
    £1.70
  • Surprise Egg 10g

    10g · £95.00/kg
    £0.95
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g

    138g · £63.04/kg
    £8.70
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £24.66/kg
    £7.15
  • After Eight The Collection 199g

    199g · £34.17/kg
    £6.80
  • Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g

    290g · £24.66/kg
    £7.15
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £48.50/kg
    £9.70
  • Sainsbury's Freefrom Salted Caramel Chocs, Taste the Difference 90g

    90g · £66.67/kg
    £6.00
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Solid Milk Chocolate Coin 58g

    58g · £30.17/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g

    72g · £22.92/kg
    £1.65

Chocolate Bars

  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Kitkat Milk Chocolate 166g

    41pk · £17.99/kg
    £2.95
  • Kinder Medium Chocolate Bars 6 x 21g (126g)

    6pk · £18.25/kg
    £2.30
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    3pk · £23.26/kg
    £3.00
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £5.16/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Wispa 4 x 27.75g Chocolate Bar

    112g · £17.41/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Crunchie 4 x 32g Chocolate Bar

    128g · £15.23/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £20.63/kg
    £3.30
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £3.62/kg
    £3.30
  • Cadbury Picnic 4 x 38g Chocolate Bar

    152g · £12.83/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Ritter Sport Whole Hazelnuts Nut Selection 100g

    100g · £29.50/kg
    £2.95
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Tony's Chocolonely Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Green & Black's 37% milk chocolate Organic block 90 g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Yorkie Duo Original 72g

    72g · £20.14/kg
    £1.45
  • Terry's Chocolate Orange Milk 90g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Galaxy Ripple Chocolate Bar 30g

    30g · £43.33/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g

    110g · £23.64/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo Cookies Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Ritter Sport Praline 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g

    180g · £29.44/kg
    £5.30
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g

    105g · £24.76/kg
    £2.60
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • Milka Hazelnut 90g

    90g · £20.56/kg
    £1.85
  • Milka Yoghurt 100g

    100g · £18.50/kg
    £1.85
  • Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g

    195g · £16.92/kg
    £3.30
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g

    90g · £39.44/kg
    £3.55
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Milky Way Duo Milk Chocolate Bar 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g

    340g · £25.74/kg
    £8.75
  • Toblerone honey & almond nougat Fruit & nut chocolate gift block 360 g

    360g · £19.44/kg
    £7.00
  • Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g

    135g · £23.70/kg
    £3.20
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • View all (136)

Chocolate Pouches & Bags

  • Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g

    180g · £12.22/kg
    £2.20
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £21.88/kg
    £2.45
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury White Buttons Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Free From White Chocolate Buttons 25g

    25g · £30.00/kg
    £0.75
  • M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g

    107g · £22.90/kg
    £2.45
  • Mieszko Michaszki Original Sweets with Peanuts 220g

    220g · £10.68/kg
    £2.35
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g

    192g · £16.15/kg
    £3.10
  • Munchies 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Milkybar 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Cadbury Dairy Milk Orange Chocolate Buttons Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers White Chocolate Bag 74g

    74g · £35.14/kg
    £2.60
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £18.75/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Free From Chocolate Buttons 25g

    25g · £30.00/kg
    £0.75
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Twisted Milk & White Chocolate Buttons Pouch 105g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Pouch 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £27.85/kg
    £4.40
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch

    270g · £25.19/kg
    £6.80
  • Aero Bubbles Milk Chocolate 92g

    8pk · £23.91/kg
    £2.20
  • M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g

    187g · £26.47/kg
    £4.95
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £25.34/kg
    £5.65
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 120g

    120g · £17.08/kg
    £2.05
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g

    175g · £17.71/kg
    £3.10
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £17.73/kg
    £2.95
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Smarties 38g

    38g · £28.95/kg
    £1.10
  • Forest Feast Salted Caramel Milk Chocolate Almonds 120g

    120g · £41.25/kg
    £4.95
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g · £41.25/kg
    £4.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Milk Chocolate Brazil Nuts 150g

    150g · £33.67/kg
    £5.05
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
  • Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g

    120g · £41.25/kg
    £4.95
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £29.19/kg
    £9.05
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • View all (56)

Sweets

  • Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Mrs Tilly's Famous Scottish Tablet 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
  • Mrs Tilly's Famous Scottish Tablet 2 x 200g (400g)

    2pk · £18.75/kg
    £7.50
  • Mrs Tilly's Original Scottish Fudge 2 x 200g (400g)

    2pk · £18.75/kg
    £7.50
  • Nomo Choc Fudge 120g

    6pk · £6.53/kg
    £4.70
  • Mrs Tilly's Sea Salt Fudge 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
  • Sesame Snaps 4 x 30g (120g)

    4pk · £13.75/kg
    £1.65
  • KP Honey Roast Peanuts 225g

    225g · £18.89/kg
    £4.25
  • E. Wedel Aha! Sesame Snacks 27,2g

    27.2g · £25.74/kg
    £0.70
  • Werther's Original Sugar Free Butter Candies 80g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Strawberry Pencils 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sainsbury's Fizzy Fangs 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 120g

    120g · £13.33/kg
    £1.60
  • Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £10.29/kg
    £1.40
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £9.64/kg
    £1.35
  • Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g

    113g · £21.24/kg
    £2.40
  • HARIBO Limited Edition Merry-Mix 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sour Patch Kids Peach Candy 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • HARIBO Fruitilicious 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Nostalgix 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • HARIBO Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Sainsbury's Strawberry Laces 70g

    70g · £10.71/kg
    £0.75
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £15.42/kg
    £1.85
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g

    130g · £10.38/kg
    £1.35
  • HARIBO Sour Sparks 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Starmix 380g

    380g · £8.68/kg
    £3.30
  • Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Monster Islands Fizzy Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £9.69/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • View all (69)

Chewing Gum & Mints

  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack

    6pk · £7.86/kg
    £3.30
  • Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g

    44.9g · £18.93/kg
    £0.85
  • Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces

    5pk · £9.43/kg
    £3.30
  • Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces

    64g · £41.41/kg
    £2.65
  • Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    30pk · £2.14/kg
    £0.90
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £41.41/kg
    £2.65
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £47.66/kg
    £3.05
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces

    46pk · £43.75/kg
    £2.80
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    50pk · £1.00/kg
    £1.75
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Smint XXL Sugarfree Strawberry Flavour 50 Pieces 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Hi-Chew Watermelon 50g

    50g · £35.00/kg
    £1.75
  • Tic Tac Lime & Orange 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Tic Tac Fruit Adventure 49g

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g

    97g · £29.90/kg
    £2.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Polo Original 34g

    34g · £32.35/kg
    £1.10
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05

Offers

  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £12.41/kg
    £0.85 off
    £1.80£2.65
  • Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g

    250g · £24.00/kg
    £2.25 off
    £6.00£8.25
  • Cadbury Milk Tray Chocolate 312g

    312g · £12.82/kg
    £3.50 off
    £4.00£7.50
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 33.5g Chocolate Bar

    134g · £14.55/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Wispa 4 x 27.75g Chocolate Bar

    112g · £17.41/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Crunchie 4 x 32g Chocolate Bar

    128g · £15.23/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    3pk · £15.12/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Picnic 4 x 38g Chocolate Bar

    152g · £12.83/kg
    £0.55 off
    £1.95£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £14.06/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Peppermint Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Aero Milk Chocolate 90g

    90g · £13.89/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg
    £1.70 off
    £2.70£4.40
  • Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg
    £0.95 off
    £1.25£2.20
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £16.67/kg
    £1.50 off
    £4.00£5.50
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £9.44/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g

    9pk · £8.98/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • Cadbury Creamy White Chocolate Bar 180g

    180g · £12.50/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £9.00/kg
    £0.40 off
    £1.35£1.75
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo