Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Clarkston

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (206)

  • 0

    Maryland S'wich Choc Creme 150g

    150g · £8.00/kg

    £1 off

    £1.20

    £2.20

  • 0

    Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack

    5pk · £0.35 each

    £1.45 off

    £1.75

    £3.20

  • 0

    Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml

    250ml · £5.80/L

    £1.15 off

    £1.45

    £2.60

  • 0

    Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g

    200g · £19.50/kg

    £2.95 off

    £3.90

    £6.85

  • 0

    McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk

    7pk · £0.21 each

    £1.05 off

    £1.45

    £2.50

  • 0

    Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £12.78/kg

    £0.80 off

    £1.15

    £1.95

  • 0

    Kiddylicious Veggie Straws 12g

    12g · £83.33/kg

    2 for £1.20

    £1.00

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £5.75/kg

    £0.75 off

    £1.15

    £1.90

  • 0

    Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £15.43/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g

    104g · £13.94/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G

    105g · £13.81/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)

    192g · £12.24/kg

    £1.50 off

    £2.35

    £3.85

  • 0

    Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G

    190g · £38.42/kg

    £4.50 off

    £7.30

    £11.80

  • 0

    Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g

    270g · £8.70/kg

    £1.50 off

    £2.35

    £3.85

  • 0

    Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5

    5pk · £0.41 each

    £1.25 off

    £2.05

    £3.30

  • 0

    Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg

    £1.30 off

    £2.15

    £3.45

  • 0

    Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £6.83/kg

    £1.25 off

    £2.05

    £3.30

  • 0

    Bonne Maman Madeleine 175G

    175g · £13.14/kg

    £1.35 off

    £2.30

    £3.65

  • View all (206)

Co-op Member Prices

View all (60)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre

    2L · £1.15/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.85/L)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Semi Skimmed Milk 1.136LTR

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Skimmed Milk 1.136Ltr

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml

    4pk · £4.00/L
    2 for £4.20
    £3.20

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (6)
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)

    2pk · £19.53/kg
    £1.05 off
    £3.30£4.35
  • Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g

    200g · £19.50/kg
    £2.95 off
    £3.90£6.85
  • Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (14)
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Heinz Baked Beanz 200g

    200g · £6.50/kg
    2 for £1.65
    £1.30
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg
    3 for £4.50
    £1.85
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)

Back to Routine ⏰☕

View all (32)
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op High Protein Cottage Cheese 300g

    300g · £4.90/kg
    30% off
    £1.47£2.10
  • Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg
    3 for £4.50
    £1.85
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80
  • Cheerios Honey 370g

    370g · £7.03/kg
    £1.50 off
    £2.60£4.10
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £7.92/kg
    30% off
    £3.01£4.30
  • Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £3.94/kg
    3 for £7
    £3.15

Store Price Match 🥦

View all (26)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Lil-lets Super Tampons 16S

    16pk · £0.14 each
    2 for £3.50
    £2.20
  • Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre

    2L · £1.15/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.85/L)
  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Semi Skimmed Milk 1.136LTR

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 2 Pint Fresh Scottish Skimmed Milk 1.136Ltr

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 1 Pint Fresh Scottish Semi-Skimmed Milk 568Ml

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op 6 Hand Picked Salad Tomatoes

    6pk · £0.18 each
    £1.10
    £0.99 loyalty card (£0.17 each)
  • Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
    £1.49 loyalty card (£1.86/kg)
  • Co-op 6 Scottish Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op 6 Large Free Range Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Closed Cup Mushroom 300g

    300g · £3.83/kg
    £1.15
    £0.97 loyalty card (£3.23/kg)
  • Co-op Sparkling Lemon and Lime Flavour Spring Water 1 Litre

    1L · £0.90/L
    £0.90
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml

    500ml · £4.50/L
    2 for £3.60
    £2.25
  • Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.60
    £2.55
  • Coca-Cola Zero Sugar 500ml

    500ml · £4.20/L
    2 for £3.60
    £2.10
  • Fanta Zero Orange 500ml

    500ml · £4.70/L
    2 for £3.60
    £2.35

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Clarkston

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo