Bread
Kingsmill 5050 Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Morrisons The Best Free From White Cob 400g
400g · £8.78/kg10% off£3.51£3.90Warburtons Gluten Free Super Seeded Bread 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Hovis Sourdough Cob Seeded 450g
450g · £5.56/kg£2.50Jasons Sourdough Superb Sprouted Grains 450g
450g · £5.89/kg£2.65Promise Gluten Free Wholsesome Brown Loaf 480g
480g · £8.06/kg10% off£3.87£4.30Warburtons White With Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Warburtons Gluten Free Seeded Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Promise Soft White Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Promise Multigrain Loaf 480g
480g · £8.81/kg10% off£4.23£4.70Warburtons Wholemeal Medium Bread
800g · £2.00/kg£1.60Warburtons Soft White Sliced Sandwich Thins
6pk · £0.26 each£1.55St Pierre Brioche Loaf
500g · £8.80/kg£4.40Warburtons Original White Farmhouse Bread
400g · £3.88/kg£1.55Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40Warburtons Seeded Batch Bread
400g · £3.28/kg10% off£1.31£1.45Warburtons Milk Roll Bread
400g · £4.38/kg£1.75Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95Schar Gluten Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Morrisons The Best Wholemeal Seed & Spelt Farmhouse 800g
800g · £2.63/kg£2.10Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Hovis Wholemeal Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Warbutons Super Toastie White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Morrisons Soya & Linseed Loaf 800g
800g · £2.36/kg10% off£1.89£2.10Warburtons Bread Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.94/kg£2.35Hovis Tasty Wholemeal Bread Thick 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Bread Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Morrisons Part Bake White Crusty Rolls 4 pack
4pk · £0.41 each£1.65Warburtons Seeded Farmhouse 800g
800g · £3.00/kg£2.40Warburtons Wholegrain & Rye With Sourdough 400g
400g · £4.95/kg10% off£1.98£2.20Hovis Wholemeal Farmhouse Batch 800g
800g · £2.50/kg£2.00Morrisons The Best Seeded Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Jasons Sourdough Wholemeal Ciabattin 580g
580g · £4.57/kg£2.65Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.50/kg£2.00View all (70)
Croissants & Breakfast
Brioche Pasquier Pitch Blueberry 6pk
6pk · £0.33 each10% off£1.98£2.20Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £9.40/kg£2.35Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00St Pierre 6 Brioche Swirls
6pk · £0.52 each£3.10Warburtons Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50McGhees Hand Crafted 2 Lemon Meringue Empire Biscuits
2pk · £1.08 each£2.15Warburtons Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.74 each10% off£2.97£3.30Genius Gluten Free Pancakes 6 pack 198g
198g · £14.14/kg£2.80St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50St Pierre 6 Pain Au Choc
270g · £10.00/kg£2.70Warburtons Breakfast Muffins 4pack
4pk · £0.38 each£1.50Brioche Pasquier Pancake
8pk · £0.38 each£3.00Waffle Amour Choco Sugar Waffles
5pk · £0.48 each£2.40McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Brioche Pasquier Pitch Chocolate 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Brioche Pasquier Chocolate Chip Pitch 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70Hersheys Cookies N Creme Crepes 192g
192g · £13.02/kg£2.50Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.70Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons The Best Mini Meringue Shells 12 pack
12pk · £0.20 each£2.40Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Scottish Crumpets 6 pack
6pk · £0.16 each£0.95Whaoo! Chocolate Filled Crepes
192g · £12.24/kg£2.35Morrisons All Butter Croissants
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40
Buns & Rolls
Morrisons The Best Limited Edition Everything Brioche Buns 4pk
4pk · £0.44 each£1.75Promise Gluten Free Soft White Sourdugh Rolls 210g
210g · £21.67/kg£4.55Wallace Family Bakers Butteries 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.75 each£3.00New York Bakery Co Limited Edition Everything Bagels 5pk
5pk · £0.50 each£2.50Promise Gluten Free White Square Rolls 260g
260g · £15.42/kg10% off£4.01£4.45Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50Schar Ciabatta Brown Rolls 200g
200g · £14.50/kg£2.90McGhees 6 Scottish Morning Rolls
6pk · £0.20 each£1.20Warburtons Thin Bagels Cinnamon & Raisin
6pk · £0.33 each£1.95New York Bakery Co. Sesame Bagel
5pk · £0.40 each£2.00Warburtons Plain Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Murdoch Allan Butteries
4pk · £0.48 each£1.90Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20Warburtons Thin Plain Bagels
6pk · £0.38 each£2.25St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15St Pierre Soft Brioche Baguettes 4pk
4pk · £0.76 each£3.05McGhees 4 Crispy Rolls
4pk · £0.32 each10% off£1.26£1.40St. Pierre 6 Brioche Burger Buns
6pk · £0.58 each£3.50Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls
4pk · £0.68 each£2.70Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.08 each10% off£2.16£2.40Warburtons Sliced White Rolls 12 pack
12pk · £0.20 each£2.35Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Morrisons The Best Wholemeal Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55In store Produced - White Finger Rolls 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons 4 Large White Rolls 366g
366g · £5.87/kg£2.15Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95
Wraps, Pittas & Naans
Al Fez Kebab Flatbread 200g
200g · £13.25/kg£2.65Sharwoods Low Fat Mini Naans 260g
260g · £9.62/kg£2.50Warburtons 4 Naan Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Old El Paso Large Super Soft Flour Tortilla Wraps 6 Pack 350g
350g · £6.71/kg£2.35Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Aagrah Garlic & Coriander Naan 2pk
2pk · £1.20 each10% off£2.39£2.65Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Old El Paso Large Extra Thin Tortilla Wraps 192g
192g · £13.54/kg£2.60Pataks Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.15 each£2.30Pataks Peshwari Naan Bread 280g
£2.30Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Sharwoods Plain Mini Naans 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Chapatti 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20£0.96 loyalty card (£0.16 each)Morrisons Plain Mini Naan Bread 4 pack
4pk · £0.30 each£1.20Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Santa Maria Plain Flour Soft Tortilla 8 Pack 320g
320g · £7.50/kg£2.40Pataks Naan Bread Plain 2 pack
2pk · £1.15 each£2.30Sharwoods Peshwari Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Mission Deli Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Warburtons Soft White Pittas
252g · £5.75/kg£1.45Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Warburtons Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Morrisons Middle Eastern Flatbreads 2pk 200g
200g · £10.50/kg£2.10Old El Paso Mexican Street Vibes Soft Tacos 8pk
220g · £10.45/kg£2.30Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Santa Maria 6 Large Plain Flour Tortilla
312g · £6.06/kg10% off£1.89£2.10Sharwoods 4 Garlic & Coriander Mini Naans
260g · £9.62/kg£2.50Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Sharwoods Garlic & Coriander Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50The Clay Oven Bakery Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.35 each£2.70The Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 360g
360g · £6.75/kg10% off£2.43£2.70Sharwoods Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons The Best Pesto & Pecorino Flatbread 260g
260g · £14.54/kg10% off£3.78£4.20Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas 240g
240g · £13.50/kg10% off£3.24£3.60Mission Protein Tortilla Wraps 6pk 367g
5pk · £0.44 each£2.20Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Mission Deli Wheat & White Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10View all (53)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80McGhees Pineapple Tarts 4pk
4pk · £0.49 each£1.95McGhees Assorted Tarts 4pk
4pk · £0.55 each£2.20Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Mathiesons 2 Fresh Cream Toffee Tarts
2pk · £1.53 each10% off£3.06£3.40Mathiesons Fresh Cream Strawberry Tart 2 pack
2pk · £1.70 each£3.40
Small Cakes & Treats
Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons The Best Indulgent Creams Chocolate Brownie 130g
130g · £22.31/kg£2.90Dan Cake Mini Rum Truffles Cakes 140g
140g · £9.64/kg£1.35Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20McVities Jaffa Cakes Mango Flavour 10pk 110g
110g · £15.91/kg£1.75Mcghees Vermicelli Caramel Cake 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Morrisons Key Lime Pie Bar 50g
50g · £27.00/kg10% off£1.35£1.50Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Morrisons 8 Neapolitan Meringue Nests Dipped In Milk Chocolate 152.8g
153g · £17.67/kg10% off£2.70£3.00Mr Kipling Caramelised Biscuit Whirls 4pk
4pk · £0.54 each£2.15Promise Gluten Free Madeira Iced Queen Cakes 240g
240g · £16.50/kg10% off£3.96£4.40Crave Chocolate Dodoughs 221g
221g · £14.48/kg10% off£3.20£3.55Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Morrisons Cream Cake Selection 6pk
6pk · £1.00 each£6.00Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.68 each10% off£2.70£3.00Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60Morrisons Free From Angel Cake Slices 125G
125g · £26.00/kg£3.25Blueberry Muffins 4 pack
£1.75Lees Snowballs 10pk
10pk · £0.17 each£1.70Morrisons Chocolate Cupcakes 2pk
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60Mcghees Old School Sponge 4pk
4pk · £0.54 each£2.15Mcghees Hand Crafted 4 Raspberry & Coconut Slices
4pk · £0.50 each£2.00McGhees Caramel Shortcake 4 Pack
4pk · £0.46 each£1.85McGhees Fairy Cakes 4pk
4pk · £0.54 each£2.15McGhees Rock Road 4pk
4pk · £0.55 each£2.20McGhees Filled Caramel Doughnuts 2pk
2pk · £1.05 each£2.10Morrisons 4 Free From Raspberry Macaroon Slices
155g · £13.94/kg10% off£2.16£2.40Mrs Crimbles 6 Big Coconut Macaroons 180g
180g · £10.78/kg10% off£1.94£2.15Morrisons The Best Free From Chocolate Cake Bars 120g
120g · £34.50/kg10% off£4.14£4.60We Love Cake Rip Roaring 4 Raspberry Ripple Slices
4pk · £0.67 each10% off£2.66£2.95Bells Scottish Dumpling Slices 2 pack
2pk · £0.75 each£1.50Morrisons The Best Free From Sticky Toffee Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Barny Chocolate Sponge Bears 125g
125g · £12.40/kg£1.55Soreen Malt Lunchbox Loaves
10pk · £0.27 each10% off£2.70£3.00Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Pagen Gifflar Cinnamon Rolls
260g · £9.42/kg£2.45English Cheesecake Company Lotus Biscoff Cheesecake Bites 210g
210g · £16.71/kg10% off£3.51£3.90Morrisons Hidden Centre Cupcakes 9pk
9pk · £0.72 each10% off£6.48£7.20Morrisons 12 Party Cupcakes
12pk · £0.59 each£7.05McGhees Iced Ginger Squares 4pk
4pk · £0.49 each£1.95Morrisons Savers Raspberry Mini Rolls
6pk · £0.15 each£0.90Morrisons Savers 6 Chocolate Mini Rolls
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Sponge Fingers 175g
175g · £8.57/kg£1.50Morrisons Vanilla Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons Free From Victoria Sponges Slices 4 pack
4pk · £0.69 each£2.75Morrisons The Best Meringue Nests 8 pack
8pk · £0.30 each£2.40View all (86)
Scones & Teacakes
Brownings The Bakers Soda Scones with Buttermilk 2 pack
2pk · £1.05 each£2.10Lees Jam Teacakes 10pk
10pk · £0.17 each£1.70Tunnocks Dark Chocolate Teacakes 6 pack
144g · £10.76/kg£1.55Warburtons Raisin Loaf with Cinnamon
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Irwins Together Fruit Loaf
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Mini Milk Chocolate Teacakes 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 10 pack
240g · £13.75/kg£3.30Mc Ghees Family Bakers Potato Scones 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Browning The Bakers Hand Crafted Traditional Potato Scones 6 pack
6pk · £0.25 each£1.50Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Soreen Malt Family Pack 390g
390g · £4.85/kg10% off£1.89£2.10Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75
Whole Cakes
Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Disney Princess Celebration Cake
£16.80Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Soreen Banana Loaf
£1.80Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40
Savoury Pies
Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Bells Mini Scotch Pies 4 pack
4pk · £0.54 each£2.15Morrisons The Best Mini Chilli Jam Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £11.85/kg10% off£2.43£2.70Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons 10 Dinky Pork Pies 250g
250g · £10.00/kg£2.50Malcolm Allan Braveheart Pie 1kg
1kg · £9.60/kg£9.60Bells Steak Pie 4 Portion
£7.80Malcolm Allan Steak & Sausage Pie 700g
700g · £8.14/kg£5.70Fray Bentos Minced Beef & Onion Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Brownings The Bakes Kilmarnock Pie 160g
160g · £15.63/kg£2.50Malcolm Allan Steak Pie 380g
380g · £15.00/kg£5.70Fray Bentos Just Chicken Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Bells Minced Beef Round
10% off£1.76£1.95Brownings Premium Scotch Pie 180g
10% off£1.53£1.70Bells All Steak Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Morrisons 2 Individual Pork Pies
150g · £11.13/kg10% off£1.67£1.85Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £9.28/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £12.56/kg£2.70Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Pork Farms Mini Pork Pies 4 Pack 4 pack
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £9.20/kg10% off£4.05£4.50Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Mini Pork Cheese & Pickle Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Bells Scotch Pies 4 pack
4pk · £0.90 each£3.60Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Pukka Chicken & Mushroom Pie 212g
212g · £12.74/kg£2.70Bells Macaroni Pies 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Bells Steak Pie 2 portion
£4.60Bells Scotch Pies 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Bells Chicken Curry Pies 2 pack
2pk · £0.99 each10% off£1.98£2.20Little Dish Chicken & Veg Pie 200G
200g · £19.00/kg£3.80Morrisons The Best Steak And Red Wine Pie 500g
500g · £16.10/kg£8.05Morrisons Half Slicing Pork Pie With Egg
£10.95Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £19.25/kg£3.85Bells Haggis & Steak Pie 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons Quiche Lorraine 200g
200g · £13.50/kg£2.70Morrisons 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Malcolm Allan Steak Pie 700g
700g · £11.57/kg£8.10Bells Steak & Gravy Pies 2 pack
2pk · £1.35 each10% off£2.70£3.00
Seasonal Bakery
Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons Alcohol Free Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Morrisons The Best Free From Half Coated Choc Viennese Fingers 120g
120g · £35.00/kg£4.20Mcghees Snowballs 4pk
4pk · £0.49 each£1.95Gingerbread Person
£1.50
Gluten Free
Morrisons Free From Coated Chocolate Honeycomb 119g
119g · £25.21/kg£3.00Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80Morrisons Free From White Chocolate Buttons 119g
119g · £23.11/kg£2.75Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20