Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Arla Skyr Creamy Natural Yogurt 450G

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 4X110g

    4pk · £30.00/kg
    £3.30
  • Tesco Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Onken Set Natural Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Tesco Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.16/kg
    £6.80
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.16/kg
    £6.80
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Creamfields Fat Free Greek Style Natural Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Natural Yogurt 150G

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Onken Natural Biopot Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Tesco Finest 0% Fat Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Onken Set Natural Yogurt 450g

    450g · £6.22/kg
    £2.80
  • Grahams Skyr Natural Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £1.85
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £1.60/kg
    £0.80
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 4X100g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Tesco Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Tesco Finest Greek Yoghurt 1KG

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Tesco Finest Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Creamfields Greek Style Natural Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30

Flavoured Yoghurts

  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Activia Rhubarb & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    920g · £6.09/kg
    £5.60
  • Muller Light Fat Free Mango Psn/Fruit Peach Yogurt 6X140g

    6pk · £38.21/kg
    £5.35
  • Muller Light Red Fruit Assorted Fat Free Yogurt 6X140g

    6pk · £38.21/kg
    £5.35
  • Bonne Maman Raspberry Yoghurt 4x115g

    4pk · £31.74/kg
    £3.65
  • Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt 4X115g

    4pk · £27.83/kg
    £3.20
  • Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g

    4pk · £39.00/kg
    £3.90
  • Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    4pk · £26.82/kg
    £2.95
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.70/kg
    £2.95
  • Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    460g · £6.41/kg
    £2.95
  • Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Yoghurt Multipack 4x120g

    4pk · £32.08/kg
    £3.85
  • Light & Free Peach Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    4pk · £28.26/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£22.61/kg)
  • Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry & Mixed Fruit Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g

    8pk · £48.70/kg
    £5.60
  • Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • Tesco Finest Senga Strawberry & Heritage Raspberry 150g

    150g · £13.33/kg
    £2.00
  • Yeo Valley Raspberry Yogurt 450G

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Tesco Finest Yogurt Honey & Stem Ginger Yogurt 150g

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Benecol Peach Yogurt 4x115g

    4pk · £46.52/kg
    £5.35
  • Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Onken Cherry Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Grahams Skyr Yogurt Icelondic Style Superberry 150G

    150g · £7.33/kg
    £1.10
  • Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g

    425g · £8.47/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£5.76/kg)
  • Grahams Skyr Passion Fruit Mango & Papaya 450G

    450g · £4.11/kg
    £1.85
  • Yeo Valley Organic Kefir - Mango & Passion Fruit 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Muller Corner Red Fruits & Blackberry Yogurts 6 X 136G

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Creamfields Strawberry Low fat Yogurt 450g

    450g · £2.56/kg
    £1.15
  • Ski Variety Fruit Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Creamfields Low Fat Sunshine Fruit Yogurt 6X125g

    6pk · £10.80/kg
    £1.35
  • Muller Corner Strawberry Yogurt 136G

    136g · £8.46/kg
    £1.15
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Strawberries & Cream 4x100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • CREAMFIELDS BERRY MEDLEY LOW FAT YOGURT 6X125G

    6pk · £10.80/kg
    £1.35
  • The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G

    425g · £8.82/kg
    £3.75
    £2.50 Clubcard (£5.88/kg)
  • Piatnica Vanilla Fromage Frais 150G

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Muller Corner Originals Yogurts - Mississippi Mud Pie Inspired 4 x 124g

    4pk · £29.44/kg
    £3.65
  • Muller Light Fat Free Yogurts with Chocolate Sprinkles 6x140g

    6pk · £38.21/kg
    £5.35
  • Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g

    4pk · £27.83/kg
    £3.20
  • Muller Light Greek Style Yogurt - Smooth Coconut & Vanilla 4x115g

    4pk · £27.83/kg
    £3.20
  • Tesco Finest Madagascan Vanilla Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Activia Vanilla No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • View all (108)

Kids Yoghurts

  • Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g

    4pk · £31.00/kg
    £3.10
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Banana Fromage Frais 4X85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Petits Filous Greek Style Vanilla Yogurt Pouch 4x85g

    4pk · £43.53/kg
    £3.70
  • Petits Filous Greek Style Strawberry Yogurt Pouch 4x85g

    4pk · £43.53/kg
    £3.70
  • The Collective Suckies Natural + Vitamin D Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Wildlife Choobs Strawberry Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
    £1.90 Clubcard (£51.35/kg)
  • Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Graham's Dairy Squidgies Peach & Mango Yogurt 100G

    100g · £11.50/kg
    £1.15
  • Graham's Dairy Squidgies Strawberry Yogurt 100G

    100g · £11.50/kg
    £1.15
  • Munch Bunch Strawberry Lunchbox Kids Yoghurt Drink 6x90g

    6pk · £26.11/kg
    £2.35
  • Creamfields 4 Pack Strawberry Raspberry Yogurt Pouches 320G

    4pk · £17.50/kg
    £1.40
  • Peppa Pig Strawberry Kids Yoghurt Pots 6x45g

    45g · £33.33/kg
    £1.50
  • Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g

    6pk · £87.23/kg
    £4.10
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g

    85g · £28.82/kg
    £2.45
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g

    47g · £53.19/kg
    £2.50
  • Tesco Fromage Frais Pouches - Strawberry & Raspberry 4 x 80g

    320g · £7.66/kg
    £2.45
  • Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G

    12pk · £22.00/kg
    £1.10
  • Munch Bunch Squashums Yogurt - Strawberry 5x60g

    5pk · £54.17/kg
    £3.25
  • The Collective Suckies Banana Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30

Yoghurt Drinks

  • Mlekovita Kefir - Strawberry 1kg

    1kg · £2.80/kg
    £2.80
  • Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.75/kg
    £6.75
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Immune Support Simple No Added Sugar Yoghurt Drink 8x100g

    800g · £6.19/kg
    £4.95
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml

    £2.90
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Benecol Yogurt Drink - Blueberry 6x67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Benecol Yogurt Drink - Strawberry 6x67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Yakult Original 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Graham's Kefir Raspberry Lactose Free Drink 500Ml

    £2.20
  • Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £0.61 each
    £4.85
  • Yakult Balance 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Tesco Cholesterol Reducing Strawberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Vanilla 1 Litre

    £4.40
  • Grahams Goodness Passion Fruit Mango Kefir 500Ml

    £2.20
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre

    £4.40
  • Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g

    4pk · £17.22/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£14.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • YEO VALLEY ORGANIC KEFIR BLUEBERRY YOGURTS 4X100G

    4pk · £34.50/kg
    £3.45
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre

    £4.40
  • Lowicz Kefir Yogurt Drink 400G

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Actimel+ Triple Action 100% Vitamin D Strawberry & Pomegranate Yoghurt Drink 8x100g

    8pk · £54.50/kg
    £5.45
  • Mlekovita Kefir Yogurt Style Drink 1 Litre

    £2.65
  • Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo