Sauces & Pickles
Branston Small Chunk Pickle 520g
520g · £5.77/kg£3.00Henderson's Strong & Northern Relish 284ml
284ml · £9.30/L£2.64Branston Original Pickle 520g
520g · £5.77/kg£3.00Branston Piccalilli 360g
360g · £6.94/kg£2.50Cadbury 14pk Flake 99
114g · £27.37/kg£3.12Colman's Sauce Mint 165 g
165g · £13.82/kg£2.28Blue Dragon Sweet Chinese Hoisin Sauce 250ml
250ml · £9.60/L£2.40Daddies Brown Sauce 400g
400g · £4.50/kg£1.80Hellmann's Chunky Garlic Sauce 850ml (858g)
850ml · £5.65/L£4.80Lea and Perrins Worcester Sauce 290ml
290ml · £12.41/L£3.60HP Brown Sauce 450g
450g · £8.00/kg2 for £4.80£3.60HP Brown Sauce 600g
600g · £5.00/kg£1.20 off£3.00£4.20Crucials Yoghurt & Mint 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Colman's Sauce Tartare 144 g
144g · £15.83/kg£2.28Colman's Sauce Apple 155 ml
155ml · £14.71/L£2.28Colman's Sauce Horseradish 136 g
136g · £10.59/kg£1.44HP Fruity 470g
470g · £7.66/kg2 for £4.80£3.60Heinz American Style Burger Sauce 418g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Pauwels Seafood Sauce 250ml
250ml · £6.00/L£1.50Heinz Morley's Fried Chicken Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Turkish Style Garlic Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Fish & Chips Sauce (Tartare Style) 400ml
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Colman's 170G English Mustard
170g · £15.88/kg£2.70French's 226g Classic Yellow Mustard
226g · £11.95/kg£2.70Hellmann's Light Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Crucials Garlic Mayo 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Real Mayonnaise 600g
600g · £7.90/kg£4.74Hellmann's Real Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Mayo Sauce 816g
850ml · £5.65/L£4.80Hellmann's Light Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Hellmann's Real Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Thai Dragon Siracha Chilli Mayo Sauce 455ml
455ml · £5.49/L2 for £4.80£2.50Heinz Chipotle Mayo 400mL
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml
438ml · £10.27/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Crucials Spicy Mayo 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Mild 465g
465g · £9.68/kg£4.50Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Hot 465g
465g · £9.68/kg£4.50Nando's Perinaise Garlic Peri-Peri Mayo 465g
465g · £9.68/kg£4.50Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Churrasco 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50View all (91)
Hot Snacks
Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Pasta 'N' Sauce American Style Mac 'N' Cheese Bacon Flavour 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese, Leek & Ham Flavour 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'N' Sauce Tomato, Onion & Herb 99g
99g · £10.30/kg£1.02Mug Shot Roast Chicken Flavour Pasta 60g
60g · £16.00/kg£0.96Batchelors Chef's Special Pasta 'n' Sauce Caramelised Onion and Smoky Bacon Flavour 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'n' Sauce Chefs Special Creamy Four Cheese 99g
99g · £10.30/kg£1.02Gustoli Macaroni Cheese 206g
206g · £5.83/kg£1.20Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g
90g · £16.67/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g
80g · £15.00/kg5 for £5.40£1.20Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g
81g · £18.52/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Chinese Salt & Pepper Chicken Flavour Super Noodles 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Mr Noodles 85g Beef Noodles
85g · £4.12/kg£0.35Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles Block 115 g
115g · £10.43/kg£0.24 off£1.20£1.44Pot Noodle Chicken & Mushroom King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Mr Noodles 85g Curry Chicken Noodles
85g · £4.94/kg£0.42Ko-Lee Korean Spicy Chicken Flavour Noodle 4 x 70g
4pk · £6.00/kg£1.68MAGGI 3 Minute Instant Noodles Curry Flavour 4 x 59g
4pk · £7.60/kg£1.80Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10MAGGI 3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour 4 x 59g
4pk · £7.60/kg£1.80Pot Noodle Beef & Tomato King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Tom Yum Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka Oriental Instant Noodles The Original Mi Goreng Fried 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Batchelors Mild Curry Flavour Super Noodles 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles Bacon Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68Pot Noodle Original Curry King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Pot Noodle Bombay Bad Boy King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g
90g · £26.67/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Soba Wok Style Yakitori Chicken 89g
89g · £26.97/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g
92g · £26.09/kg2 for £3.60£2.40View all (73)
Jams & Desserts
Princes Chicken Paste 75g
75g · £12.80/kg£0.96Hilltop Blossom Honey 720g
720g · £5.83/kg£0.60 off£4.20£4.80Hilltop Blossom Honey 340g
340g · £8.82/kg£3.00Hilltop Clear Honey 240g
240g · £6.25/kg£1.50Hartley's Seedless Raspberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Hartley's Seedless Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Robertsons Golden Shredless 454g
454g · £5.29/kg£2.40Gale's Lemon Curd 410g
410g · £5.85/kg£2.40Hartley's Jam Packed with Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 570g
570g · £5.70/kg£3.25Marmite Crunchy Peanut Butter 225g
225g · £14.67/kg£0.48 off£3.30£3.78Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36Sun-Pat Smooth Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36Sun-Pat Smooth Peanut Butter 570g
570g · £6.84/kg£0.60 off£3.90£4.50Spreadly Peanut Butter Smooth 250g
250g · £7.20/kg£1.80Spreadly Peanut Butter Crunchy 250g
250g · £7.20/kg£1.80Slush Puppie The Original Blue Raspberry Flavour Slushy 250ml
250ml · £4.80/L£1.20Slush Puppie The Original Strawberry Flavour Slushy 250 ml
250ml · £4.80/L£1.20Swizzels Refreshers 2 in 1 Freeze Pop 8pk (600ml)
8pk · £3.80/L£2.28Tango Eezy Freezzy 2 in 1 Pops 8 x 75ml (600ml)
8pk · £3.80/L£2.28Slush Puppie The Original Squeezee 10 x 60ml (600ml)
10pk · £3.80/L£2.28Robinsons Fruit Shoot Squeezee Freeze at Home Pops 12 x 45ml (540ml)
12pk · £4.22/L£2.28Marmite 250g Marmite Jar
250g · £15.12/kg£3.78Nutella 350g Nutella
350g · £13.20/kg£4.62Cadbury Milk Chocolate Spread 700g
700g · £7.71/kg£5.40Robertsons 454g Golden Shred Marmalade
454g · £5.29/kg£2.40Biscoff Smooth 720g
720g · £7.50/kg£0.60 off£5.40£6.00Maltesers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Snickers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Hazella Hazelnut Chocolate Spread 400g
400g · £6.00/kg£2.40Hazella 350g Cookies & Cream Spread
350g · £5.14/kg£1.80Nutella Hazelnut Spread with Cocoa 630g
630g · £10.00/kg£6.30Hazella Choco Swirl Spread 700g
700g · £5.14/kg£3.60Heinz Original Sandwich Spread 300g
300g · £6.80/kg£2.04Princes Salmon Paste 75g
75g · £12.80/kg£0.96Carnation Condensed Milk 397g
397g · £5.59/kg£2.22
Home Baking
Silver Spoon Sweetener 75g
75g · £28.00/kg£2.10Silver Spoon Sweetener 400 Tablets
4pk · £0.60 each£2.40McDougalls Self Raising Flour 1.5kg
1.5kg · £1.48/kg£2.22Jif Lemon Juice Lemon 100 ML
100ml · £12.00/L£1.20Whitworths 1kg Granulated Sugar
1kg · £1.44/kg£1.44Whitworths Just A Half Granulated Sugar 750g
750g · £4.00/kg£3.00Whitworths 500g Granulated Sugar
500g · £2.04/kg£1.02Tate & Lyle Pure Cane Caster Sugar 1kg
1kg · £3.00/kg£3.00Tate & Lyle Cane Icing Sugar 1kg
1kg · £3.00/kg£3.00Betty Crocker Gooey Chocolate Chip Cookie Mix 200g
200g · £12.00/kg£2.40Ko Spice Black Pepper Grinder 50g
50g · £43.20/kg£2.16Ko Spice Sea Salt Grinder 110g
110g · £19.64/kg£2.16Kospice 360g Himalayan Pink Salt
360g · £5.83/kg£2.10Saxa Fine Salt 850g
850g · £2.68/kg£2.28Tate and Lyle Golden Syrup Pouring 325g
325g · £7.02/kg£2.28
Cooking Sauces
Old El Paso Smoky BBQ Fajita Kit 500g
500g · £9.00/kg£4.50Old El Paso Crunchy Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 287g
287g · £15.68/kg£4.50Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g
135g · £13.33/kg£1.80Old El Paso Extra Mild Fajita Kit 476g
476g · £9.45/kg£4.50Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663g
663g · £6.79/kg£4.50Dolmio Classics Meatballs Fusilli 250g
250g · £14.40/kg£3.60Ben's Original Sweet & Sour Tangy 450g
450g · £7.47/kg£3.36Sharwood's East Asian Japanese Katsu 415g
415g · £7.81/kg£3.24Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Blue Dragon Chow Mein Stir Fry Sauce 120g
120g · £11.00/kg£1.32Blue Dragon Sweet Chilli Garlic Stir Fry Sauce 120g
120g · £11.00/kg£1.32Sharwood's Chinese Curry Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Sharwood's East Asian Thai Green Curry 415g
415g · £6.51/kg£2.70Sharwood's East Asian Japanese Teriyaki 420g
420g · £7.71/kg£3.24Blue Dragon Thai Green Curry Paste 170g
170g · £14.12/kg£2.40Sharwood's Mango Chutney 227g
227g · £11.89/kg£2.70Rodolfi Double Concentrate Tomato Puree 200g
200g · £8.40/kg£1.68Ragu 3kg Penne Rigate
3kg · £1.60/kg£4.80Ragu 750g Fusilli
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 500g Tagliatelle
500g · £3.00/kg£1.50Ragu 750g Spaghetti
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 3kg Fusilli
3kg · £1.60/kg£4.80Ragu 750g Farfalle
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Conchiglie
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 500g Lasagne
500g · £3.00/kg£1.50Ragu 750g Penne Rigate
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Linguine
750g · £2.00/kg£1.50Melissa Peppa Pig Pasta Kids 400g
400g · £3.75/kg£1.50Melissa Paw Patrol Pasta Kids 400g
400g · £3.75/kg£1.50Dolmio Sauce for Lasagne Tomato 450g
450g · £6.93/kg£3.12Rodolfi Pesto 190g
190g · £11.05/kg£2.10Homepride Creamy Tomato & Herb Pasta Bake 485g
485g · £6.93/kg£3.36Dolmio Onion & Garlic Sauce for Bolognese 450g
450g · £6.93/kg£3.12Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g
450g · £6.93/kg£3.12Dolmio Stir in Sun-Dried Tomato Pasta Sauce 150g
150g · £12.00/kg£1.80Dolmio Sauce for Bolognese Chunky Mushroom 450g
450g · £6.93/kg£3.12Dolmio Sauce for Bolognese Spicy Chilli 450g
450g · £6.93/kg£3.12Dolmio Creamy Sauce for Lasagne 440g
440g · £7.09/kg£3.12Dolmio Stir in Slow Roasted Garlic & Tomato Pasta Sauce 150g
150g · £12.00/kg£1.80Dolmio Stir In Carbonara Pasta Sauce 150g
150g · £12.00/kg£1.80Homepride Tomato & Bacon Pasta Bake 485g
485g · £6.93/kg£3.36Dolmio Tomato & Basil Sauce for Meatballs 450g
450g · £6.93/kg£3.12Dolmio Smooth Tomato Sauce for Bolognese 450g
450g · £6.93/kg£3.12Loyd Grossman Tomato & Roasted Garlic Pasta Sauce 350g
350g · £10.29/kg£3.60Loyd Grossman Tomato & Basil 350g
350g · £10.29/kg£3.60Dolmio Sauce for Pasta Bake Creamy Tomato 450g
450g · £6.93/kg£3.12Loyd Grossman Tomato & Chilli Sauce 350g
350g · £10.29/kg£3.60Loyd Grossman Bolognese Original Pasta Sauce 350g
350g · £10.29/kg£3.60Homepride Pasta Bake Creamy Tomato & Cheddar 485g
485g · £6.93/kg£3.36View all (120)
Cooking Aids
Bisto Best Beef Gravy 150g
150g · £24.00/kg£3.60Knorr Vegetable Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Bisto for Turkey Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Best Turkey Gravy with a Rich Flavour 150g
150g · £24.00/kg£3.60Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
80g · £30.00/kg£2.40Oxo 12 Chicken 71g
71g · £48.17/kg£3.42Oxo 12 Beef 71g
71g · £48.17/kg£3.42Bovril 125g Drink
125g · £24.00/kg£3.00Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Oxo 12 Vegetable 71g
71g · £40.14/kg£2.85Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Oxo Beef Stock Cubes 378g
378g · £23.81/kg£9.00Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Knorr Beef Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Bisto Onion Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto for Chicken Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Best Chicken Gravy 150g
150g · £24.00/kg£3.60Bisto for Chicken Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Bisto Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Maggi Cajun 38g
38g · £31.58/kg£1.20Paxo Sage & Onion The Original Stuffing Mix 170g
170g · £18.71/kg£3.18Goldenfry Sauce Granules Chip Shop Curry 160g
160g · £10.88/kg2 for £3£1.74Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g
176g · £10.91/kg£0.30 off£1.92£2.22Colman's Midweek Meals Parsley Sauce Mix 20 g
20g · £50.00/kg£1.00Colman's Classic Comforts Cheddar Cheese Sauce Mix 40 g
40g · £30.00/kg£1.20Colman's Classic Comforts Beef Casserole Recipe Mix 40 g
40g · £30.00/kg£1.20Colman's Classic Comforts Chicken Casserole Meal Maker 40 g
40g · £30.00/kg£1.20Colman's Midweek Meals Chilli Con Carne Recipe Mix 50 g
50g · £24.00/kg£1.20Colman's Midweek Meals Tuna Pasta Bake Recipe Mix 44 g
44g · £27.27/kg£1.20Mayflower 255g Southern Style Gravy Mix
255g · £7.06/kg£1.80Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g
255g · £7.06/kg£1.80Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g
255g · £7.06/kg£1.80Maggi Garlic 30g
30g · £40.00/kg£1.20Maggi BBQ 41g
41g · £29.27/kg£1.20Maggi Mexican 38g
38g · £31.58/kg£1.20Nando's Bag & Bake Medium 20g
20g · £81.00/kg£1.62Colman's Midweek Meals Spaghetti Bolognese Recipe Mix 44 g
44g · £27.27/kg£1.20Colman's Classic Comforts Sausage Casserole Recipe Mix 39 g
39g · £30.77/kg£1.20Colman's Classic Comforts Cottage Pie Recipe Mix 45 g
45g · £26.67/kg£1.20Victoria Bakery Dumpling Mix 140g
140g · £8.57/kg£1.20Colman's Weekend Wonders Chicken Kebab Meal Maker Recipe Mix 30g
30g · £33.33/kg£1.00Colman's Weekend Wonders Salt & Pepper Chicken Meal Maker Recipe Mix 20g
23g · £43.48/kg£1.00Reeva Mashed Potato with Chicken Flavour 40g
40g · £12.50/kg£0.50Idahoan 109g Cheddar Cheese Perfect Mash
109g · £19.27/kg£2.10Maggi Air Fryer Crispy Coating Southern Style 70g
70g · £14.29/kg£1.00Bisto Chip Shop Curry Sauce 170g
170g · £21.18/kg£3.60Bisto Smooth Peppercorn Sauce 170g
170g · £21.18/kg£3.60View all (99)
Cereals
Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 750g
750g · £6.96/kg£5.22Kellogg's Rice Krispies 660g
660g · £7.91/kg£5.22Kellogg's 500g Fruit & Fibre
500g · £6.60/kg£3.30Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.13/kg£4.20Shreddies The Coco One 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Kellogg's Smacks 330g
330g · £9.09/kg£3.00Barratt Flumps Cereal 275g
275g · £7.64/kg£1.20 off£2.10£3.30Shreddies The Original 630g
630g · £6.67/kg2 for £6£4.20Golden Grahams 375g
375g · £6.40/kg£2.40Shreddies The Frosted One 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Weetabix Disney Stitch Choco Crunch 450g
450g · £8.00/kg2 for £6£3.60Cheerios Honey 515g
515g · £8.74/kg2 for £6£4.50Cookie Crisp 450g
450g · £8.00/kg2 for £6£3.60Kellogg's Frosties 470g
470g · £6.38/kg£1.20 off£3.00£4.20Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g
420g · £9.29/kg2 for £6£3.90Nesquik Strawberry Flavour 310g
310g · £10.65/kg2 for £6£3.30Weetabix 36 Biscuits
36pk · £0.13 each£4.80Curiously Cinnamon Crazily Cinnamon 375g
375g · £8.80/kg£3.30Maltomeal 320g Marshmallow Mateys
320g · £13.13/kg£4.20Shredded Wheat 24 Original Biscuits
2 for £6£4.20Kellogg's Krave Milk Chocolate 410g
410g · £10.24/kg£4.20Kellogg's Krave Chocolate Hazelnut Flavour Breakfast Cereal 410g
410g · £8.34/kg£3.42Kellogg's Coco Pops 650g
650g · £8.03/kg£5.22Weetabix Crispy Minis Chocolate Chip 500g
500g · £8.40/kg£4.20Weetabix Crispy Minis Fruit & Nut 500g
500g · £8.40/kg£4.20Kellogg's Rice Krispies 430g
430g · £9.77/kg£4.20Kellogg's Honey Loops 330g
330g · £7.27/kg£2.40Shredded Wheat Honey & Nut 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Special K The Original 440g
440g · £9.55/kg£4.20Kellogg's Coco Pops 420g
420g · £10.00/kg£4.20Special K Red Berries 500g
500g · £10.44/kg£5.22Cheerios Multigrain 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Kellogg's Crunchy Nut Crunchies Caramelised Biscuit Flavour 420g
420g · £10.00/kg£4.20Kellogg's Pokemon Chocolate Flavour Cereal 350g
350g · £12.86/kg£4.50Kellogg's Coco Pops Chocos Mix 430g
430g · £9.77/kg£4.20Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 330g
330g · £9.09/kg£3.00Kellogg's Corn Flakes 1kg
1kg · £5.10/kg£5.10Kellogg's Krave Caramelised Biscuit & White Choc Flavour 375g
375g · £11.20/kg£4.20Quaker Rolled Porridge Oats 1kg
1kg · £3.54/kg2 for £5.40£3.54Krave Chocolate Hazelnut Flavour Big Pack 750g
750g · £7.20/kg£5.40Kellogg's Honey Bsss Pops 330g
330g · £7.27/kg£2.40Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 750g
750g · £4.80/kg2 for £6£3.60Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g
380g · £11.05/kg£4.20Golden Nuggets 375g
375g · £9.60/kg2 for £6£3.60Nesquik Choco Crunch 375g
375g · £9.60/kg2 for £6£3.60Kellogg's Bran Flakes 750g
750g · £4.80/kg£3.60Weetabix 72 Biscuits
72pk · £0.13 each£9.00Alpen No Added Sugar Muesli 550g
550g · £6.55/kg2 for £6£3.60Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes 350g
350g · £12.00/kg£4.20Weetabix 24 Chocolate
24pk · £0.19 each£4.50View all (120)
Canned Goods
Princes Stewed Steak 392g
392g · £12.24/kg£4.80Stagg 400g Classic Chilli
400g · £6.75/kg£2.70Wikinger Smoked & Skinless Premium Hot Dogs 550g
550g · £6.55/kg£3.60Hunger Breaks All Day Breakfast 395g
395g · £7.29/kg£2.88Fray Bentos Steak & Kidney 425g
425g · £9.04/kg£3.84Princes Mild Chilli Con Carne 392g
392g · £6.89/kg£0.30 off£2.70£3.00Fray Bentos Chicken Meatballs in Tomato Sauce 380g
380g · £4.42/kg£1.68Fray Bentos Chicken Meatballs in Gravy 380g
380g · £4.42/kg£1.68Fray Bentos Meaty Puds Steak & Gravy 400g
400g · £8.40/kg£3.36Fray Bentos Meaty Puds Steak & Kidney 400g
400g · £8.40/kg£3.36Princes Mild Chicken Curry 392g
392g · £6.89/kg£0.30 off£2.70£3.00Stagg 400g Dynamite Chilli
400g · £6.75/kg£2.70Princes Minced Beef & Onion 392g
392g · £6.89/kg£0.30 off£2.70£3.00Fray Bentos Chicken Meatballs in Bolognese Sauce 380g
380g · £3.68/kg£1.40Heinz Spaghetti 400g
400g · £3.75/kg£1.50Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.00/kg£2.40Heinz Spaghetti Hoops 4 x 400g
400g · £9.00/kg£3.60Branston Spaghetti Loops in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 390g
390g · £3.08/kg£1.20Heinz Spaghetti Bolognese 400g
400g · £6.00/kg£2.40Heinz Macaroni Cheese 400g
400g · £6.00/kg£2.40Heinz Beef Tinned Ravioli 400g
400g · £6.00/kg£2.40Heinz Hoops 400g
400g · £3.00/kg£1.20Heinz Spaghetti 4 x 400g
400g · £9.00/kg£3.60Heinz Spaghetti Hoops 3 x 205g
3pk · £4.88/kg£3.00Heinz Spaghetti Richmond Pork Sausages 3 x 200g
3pk · £6.00/kg£3.60Heinz Hoops Snap Pots 4 x 190g (760g)
4pk · £5.13/kg£3.90Napolina Peeled Plum Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Don Mario Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 4 x 400g
4pk · £2.33/kg£3.72Don Mario Peeled Plum Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Spam 2x20 Spam
400g · £11.85/kg£4.74Wikinger 6 Hot Dogs 345g
345g · £5.22/kg£1.80Ye Olde Oak 8 Hot Dogs in Brine 400g
400g · £3.00/kg£1.20Princes Corned Beef 340g
340g · £13.41/kg£4.56Princes Chicken in White Sauce 392g
392g · £6.89/kg£0.30 off£2.70£3.00Tulip Bacon Grill 250g
250g · £9.12/kg£2.28Wikinger 12 Hot Dogs Bockwurst Style in Brine 1030g
1.03kg · £3.50/kg£3.60Pek Chopped Pork 200g
200g · £9.00/kg£1.80Hertford Fine Foods Corned Beef 340g
340g · £10.59/kg£3.60Tulip Swedish Style Meatballs 400g
400g · £4.50/kg£1.80Ye Olde Oak 6 American Style Hot Dogs in Brine 560g
560g · £3.21/kg£1.80Mr Kipling Sponge Puddings Golden Syrup 2 x 95g
2pk · £12.63/kg£2.40Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2 x 95g
2pk · £12.63/kg£2.40Heinz Scotch Broth Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Cream of Tomato & Basil Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Cream of Tomato Tinned Soup 4 x 400g
400g · £11.25/kg£4.50Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Beef & Vegetable Chunky Big Soup 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz BIG SOUP Chunky Chicken and Vegetable 400g
400g · £6.60/kg£2.64View all (144)
Offers
HP Brown Sauce 450g
450g · £8.00/kg2 for £4.80£3.60HP Brown Sauce 600g
600g · £5.00/kg£1.20 off£3.00£4.20HP Fruity 470g
470g · £7.66/kg2 for £4.80£3.60Heinz American Style Burger Sauce 418g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Morley's Fried Chicken Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Turkish Style Garlic Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Fish & Chips Sauce (Tartare Style) 400ml
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Light Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Hellmann's Real Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Thai Dragon Siracha Chilli Mayo Sauce 455ml
455ml · £5.49/L2 for £4.80£2.50Heinz Chipotle Mayo 400mL
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml
438ml · £10.27/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Churrasco 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Heinz 460g Top Down Tom Ketchup
460g · £8.61/kg2 for £4.80£3.96Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml
400ml · £9.00/L2 for £4.80£3.60Nando's Peri-Ketchup 280g
280g · £10.71/kg2 for £4.80£3.00Heinz Thai Style Sweet Chilli Dipping Sauce 495g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g
315g · £11.43/kg2 for £4.80£3.60Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce
57ml · £31.58/L£1.32 off£1.80£3.12Thai Dragon Thai Hot Chilli Sauce 455ml
455ml · £6.59/L2 for £4.80£3.00Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g
295g · £12.20/kg2 for £4.80£3.60Heinz 500g Sticky Bbq Sauce
500g · £8.16/kg2 for £6£4.08HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Hellmann's Rich & Smoky BBQ Sauce 430ml
490g · £6.37/kg2 for £4.80£3.12Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20HP Honey BBQ Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Heinz Salad Cream Original 425g
425g · £8.47/kg2 for £4.80£3.60Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g
605g · £4.96/kg£1.20 off£3.00£4.20Heinz Salad Cream Original 605g
605g · £4.96/kg£1.20 off£3.00£4.20Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Pasta 'N' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 85g
85g · £24.71/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g
90g · £16.67/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g
80g · £15.00/kg5 for £5.40£1.20Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g
81g · £18.52/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44View all (167)