Custard, Cream & Jelly Desserts
The Delicious Dessert Company Sticky Toffee Eclairs 2 Pack
2pk · £1.85 each£3.70Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80Ambrosia Devon Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80Tesco Reduced Fat Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Tesco Chocolate Trifles 3 x 119g 357g
357g · £5.74/kg£2.05Ms Molly's Fruit Cocktail Trifle 472g
472g · £4.45/kg£2.10Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Tesco Tiramisu Dessert 500g
500g · £9.30/kg£4.65Ambrosia Ready To Eat Light Devon Custard 4 X 120G
120g · £30.83/kg£3.70Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Tesco Ready To Serve Custard 500G
500g · £1.70/kg£0.85Ms Mollys Chocolate Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40JellySqueeze Strawberry Multipack 6 x 95g
6pk · £35.26/kg£3.35£2.80 Clubcard (£29.47/kg)Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy 350G
350g · £10.71/kg£3.75Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Strawberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Hartley's 10 Cal Blueberry & Blackcurrant Jelly 4x175g
4pk · £20.86/kg£3.65Hartley's 10 Cal Strawberry Jelly 4x175g
4pk · £20.86/kg£3.65Tesco Mandarin In Orange Flavour Jelly 4 x 120g
480g · £4.48/kg£2.15Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 4x175g
4pk · £20.86/kg£3.65Hartley's Strawberry Jelly 6x125g
6pk · £28.80/kg£3.60The Delicious Dessert Company 2 Millionaire Eclairs
2pk · £1.85 each£3.70Ms Molly's Jelly & Custard Dessert 3 Pack 375G
375g · £3.33/kg£1.25Hartley's 10 Cal Mango & Passionfruit Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Tesco Creme Caramel 4x100g
400g · £4.88/kg£1.95Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu Dessert 400g
400g · £16.25/kg£6.50Muller Light Dessert Layers Chocolate Caramel 4x90g
4pk · £30.00/kg£2.70Gu Toffee Apple Hot Dessert 2x72g
2pk · £66.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£52.78/kg)Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Caramel Trifle 2x90g
2pk · £28.89/kg£2.60Tesco Finest Mixed Berry Trifle 550g
550g · £11.91/kg£6.55£5.85 Clubcard (£10.64/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert with Oreo Biscuit Pieces 345g
345g · £12.03/kg£4.15Tesco Lemon Fool 114g
114g · £11.40/kg£1.30Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Dole Fruit In Orange Flavour Jelly - Mandarins 4 x 123g
4pk · £23.98/kg£2.95Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Caramel Panna Cotta Dessert 2 X120g
2pk · £25.00/kg£3.00Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 6x115g
6pk · £33.04/kg£3.80Hartley's Sugar Free Strawberry Jelly 6x115g
6pk · £33.04/kg£3.80Hartley's Raspberry Jelly 6x125g
6pk · £28.80/kg£3.60Tesco 6 Chocolate Eclairs 160G
160g · £18.13/kg£2.90Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Orange Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Tesco Reduced Fat Custard 500G
500g · £1.70/kg£0.85Hayden's Strawberry Trifle Dessert 472g
472g · £9.00/kg£4.25Tesco Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20View all (100)
Sponge Puddings
Mr Kipling Golden Syrup Sponge Pudding Cake Dessert 2x95g
2pk · £26.84/kg£2.55Cadbury Milk Chocolate Puddings 2X95g
2pk · £33.16/kg£3.15Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Auntys Spotted Dick Steamed Puddings 2 Pack 190G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Sticky Toffee Pudding 400G
400g · £13.88/kg£5.55Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Tesco Raspberry Jam Roly Poly 460G
460g · £12.07/kg£5.55Tesco Hot Chocolate Fudge Pudding 500g
500g · £9.90/kg£4.95Tesco 2 Syrup Sponge Puddings 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Gü Chocolate Fudge Cake Pots Dessert 2x 68g
2pk · £76.47/kg£5.20£3.75 Clubcard (£55.15/kg)Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £31.36/kg£3.45Gu Double Chocolate Brownie Dessert 2X79g
2pk · £62.03/kg£4.90Tesco Finest Sticky Toffee Pudding 400 g
400g · £17.13/kg£6.85£5.35 Clubcard (£13.38/kg)Tesco Raspberry Jam Sponge Puddings 2 Pack 220g
2pk · £31.36/kg£3.45Tesco Bread & Butter Pudding 500G
500g · £11.10/kg£5.55Haydens Apple Sponge Pudding 400g
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Finest Melt in the Middle Chocolate Fondants 2 Pack 310g
2pk · £30.00/kg£4.65
Cheesecakes
Tesco Strawberry Cheesecake 3 X 100G
3pk · £32.50/kg£3.25Gü Caramelised Biscuit Cheesecake Dessert 2x82g
2pk · £59.76/kg£4.90Tesco Lemon Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Tesco Finest 2 Triple Chocolate Ombre Cheesecake Slices 180g
2pk · £51.11/kg£4.60English Cheesecake Company Pistachio Creamy Cheesecake Slice 180g
180g · £26.94/kg£4.85Gü Plant Spanish Vegan Lemon Cheesecake Dessert 2 x 92g
2pk · £55.98/kg£5.15£4.15 Clubcard (£45.11/kg)Gü Plant Zillionaire Vegan Cheesecake Dessert 2 x 91.5g
2pk · £56.59/kg£5.15£4.15 Clubcard (£45.60/kg)English Cheesecake Company Reese's Peanut Butter Cheesecake Slice 180g
180g · £27.22/kg£4.90Gu Key Lime Pie Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £70.00/kg£4.90£3.45 Clubcard (£49.29/kg)Gu Strawberry & Clotted Cream Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gu New York Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £60.00/kg£4.20Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)Tesco Finest Dark Chocolate Mirror Glaze Cheesecake Slices 180g
2pk · £51.67/kg£4.65Tesco Chocolate Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Gu Ultimate Chocolate Cheesecake Dessert 2x85g
2pk · £57.65/kg£4.90Tesco 2 Raspberry Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70Tesco Lemon Cheesecakes 3 x 100g
3pk · £32.50/kg£3.25Tesco Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Gu White Chocolate & Raspberry Cheesecake Dessert (2x80.5g)
2pk · £61.25/kg£4.90£3.45 Clubcard (£43.13/kg)Gu Salted Pistachio Cheesecake Dessert (2x74.5g)
2pk · £66.22/kg£4.90£3.45 Clubcard (£46.62/kg)English Cheesecake Company 2 Lemon & Mascarpone Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90Tesco Raspberry Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Tesco Finest New York Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.60/kg£6.30Tesco 2 Lemon Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70
Chilled Desserts
Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g
6pk · £28.53/kg£4.85£4.00 Clubcard (£23.53/kg)Gü Milk Chocolate Mousse Dessert 2 x 52g
2pk · £80.77/kg£4.20Nestle Aero Peppermint Chocolate Mousse 4x58g
4pk · £42.24/kg£2.45The Pizza Company Cookie Dough Dessert 150G
150g · £32.00/kg£4.80Bonne Maman Milk Chocolate Mousse 4x70g
4pk · £63.57/kg£4.45Nestle Nesquik Milk Slice - Chocolate 4x26g
4pk · £69.23/kg£1.80Tesco Creamy Rice Pudding 500G
500g · £11.10/kg£5.55Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Aero Pistachio & Chocolate Mousse 4 x 58g
4pk · £41.38/kg£2.40Tesco Mini Churros 205g
205g · £27.07/kg£5.55Tesco Finest Coffee Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Tesco Finest Sicilian Lemon & Stem Ginger Possets 2 x 93g
2pk · £50.00/kg£4.65Ski Strawberry Mousse 4 X60g
4pk · £31.67/kg£1.90Tesco Finest Salted Caramel Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Tesco Chocolate Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Stockwell & Co. Rice Pudding 400G
400g · £1.13/kg£0.45Milkybar Milk Slices 4X26g
4pk · £69.23/kg£1.80Tesco Creamy Rice Puddings 2 Pack 346g
2pk · £19.94/kg£3.45Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45CADBURY DAIRY MILK MOUSSE 4x45g
4pk · £0.61 each£2.45Tesco Finest Belgian Chocolate Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35Nestle Milkybar Mousse 4 X55g
4pk · £44.55/kg£2.45Aero Orange & Chocolate Mousse 4 x 58g
4pk · £42.24/kg£2.45Nestle After Eight Mousse 4X57g
4pk · £58.77/kg£3.35Tesco Strawberry Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Bonne Maman Strawberry Mousse 2 x 70g
2pk · £35.00/kg£2.45Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 4X60g
4pk · £49.17/kg£2.95Ambrosia Light Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Ambrosia Deluxe Rice Pudding - Madagascan Vanilla 2 x 110g
2pk · £21.82/kg£2.40Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Ferrero Kinder Pingui 4 X 30G
4pk · £86.67/kg£2.60Bonne Maman Mango Yoghurt Mousse 2 x 70g
2pk · £36.43/kg£2.55£1.85 Clubcard (£26.43/kg)
Cakes
Tesco Stars Party Cake - Buttercream and Raspberry Jam
1pk · £13.00 each£13.00McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake
1pk · £2.10 each£2.10Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Free From Carrot Cake
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Finest Free From Chocolate Sponge Cake
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Finest Red Velvet Celebration Cake
1pk · £24.00 each£24.00Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest White Chocolate & Raspberry Cake 16 Servings
1pk · £24.00 each£24.00Ms Molly's Raspberry Swiss Roll
1pk · £1.60 each£1.60Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Small Chocolate Party Cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g
360g · £13.75/kg£4.95Hello Kitty Pink Sponge Celebration Cake
1pk · £19.00 each£19.00Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Happy Birthday Cake - Vanilla with Raspberry Jam
1pk · £14.00 each£14.00Tesco Iced Madeira Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Toasty Walnut Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Cherry Madeira Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Chocolate Mega Loaf
1pk · £2.85 each£2.85Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake
1pk · £17.00 each£17.00Soreen Banana Fruit Loaf 260g
260g · £7.50/kg£1.95£1.60 Clubcard (£6.15/kg)Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Mr Kipling Manor House Sultanas Sponge Cake
390g · £10.90/kg£4.25Tesco Vanilla Tray Bake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Simply Delicious Rainbow Cake
1pk · £18.55 each£18.55Simply Delicious Football Cake
1pk · £14.00 each£14.00Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Tesco Fuzzy Caterpillar Cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Double Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.40 each£2.40Tesco Decorate your own Vanilla Traybake cake
1pk · £19.00 each£19.00Ms Molly's Chocolate Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00TESCO FREE FROM STRIPEY CATERPILLAR CAKE
1pk · £10.00 each£10.00Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Coconut & Raspberry Loaf Cake
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Free From Victoria Sponge Cake 6 Serves
1pk · £6.65 each£6.65Tesco Finest Chocolate Cake 16 Servings
1pk · £24.00 each£24.00Tesco Finest Lemon Loaf Cake 6 Servings
1pk · £3.85 each£3.85McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.10 each£2.10Tesco Finest Carrot Loaf Cake 6 Servings
1pk · £3.85 each£3.85Tesco Finest Chocolate And Salted Caramel Cake
1pk · £7.85 each£7.85
Crumbles, Pies & Tarts
Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.17 each£1.00Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Tesco Mixed Berry Crumble 445g
445g · £6.52/kg£2.90Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Raspberry Bakewell Tart 350g
350g · £15.86/kg£5.55Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Blackcurrant Sundae Tarts 4 Pack
4pk · £0.70 each£2.80Mathiesons Strawberry Cream Tarts 2 Pack (L)
2pk · £2.08 each£4.15Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Finest 2 Raspberry Tarts 220G
220g · £22.50/kg£4.95Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Tarte Au Citron 450G
450g · £15.22/kg£6.85Tesco Morello Cherry Bakewell Tart 410G
410g · £9.27/kg£3.80Tesco Morello Cherry Lattice Pie 495g
495g · £8.79/kg£4.35Tesco Lemon Meringue Pie 520G
520g · £9.33/kg£4.85Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Apple Lattice Pie 500G
500g · £9.10/kg£4.55Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Lemon Curd Tarts 6 Pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Tesco Spiced Apple & Pear Crumble 500g
500g · £5.20/kg£2.60Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Jam Tarts Cakes 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)
Canned Desserts
Auntys Strawberry Steamed Puddings 2X95g
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Tapioca Pudding 400g
400g · £6.38/kg£2.55Ambrosia Deluxe Rice Pudding Dessert 400G
400g · £7.00/kg£2.80Ambrosia Creamed Rice Sultanas & Nutmeg 400G Tin
400g · £6.88/kg£2.75Tesco Reduced Fat Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia My Mini Rice 6 x 55g
6pk · £61.82/kg£3.40Ambrosia Creamed Semolina 400G Tin
400g · £6.88/kg£2.75Ambrosia Low Fat Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05