Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • OAF Gluten Free White Softie 400g

    400g · £10.25/kg
    £4.10
    £3.60 Clubcard (£9.00/kg)
  • Warburtons Milk Roll Soft White Bread 400g

    400g · £4.75/kg
    £1.90
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Gluten Free White Loaf 300G

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Warburtons Soft White Bread with Sourdough 400g

    400g · £5.88/kg
    £2.35
  • Warburtons Farmhouse Thick 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Hovis Sourdough Seeded 450g

    450g · £6.00/kg
    £2.70
    £2.40 Clubcard (£5.33/kg)
  • Hovis Sourdough White 450g

    450g · £6.00/kg
    £2.70
    £2.40 Clubcard (£5.33/kg)
  • Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Warburtons White Farmhouse Bread 400G

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Hovis Farmhouse Batch 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Tesco Finest Tiger Bloomer 700G

    700g · £4.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Focaccia Plain 135g

    £3.35
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Free From White Bread 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Deli Kitchen Sliced Focaccia Flatbreads 4 Pack 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25
  • Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Tesco Finest Wholemeal Loaf 800G

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Hovis Authentic Granary Thick Bread 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
    £2.05 Clubcard (£2.56/kg)
  • Hovis Best of Both Thick Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Promise Gluten Free Wholesome Brown Sliced Bread Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Tesco Finest Free From Tiger Bread 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Warburtons Small Medium Sliced White Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • View all (85)

Croissants & Breakfast

  • Tesco Free From Croissants 2 pack

    2pk · £1.93 each
    £3.85
  • Warburtons Crumpets 9 Pack

    9pk · £0.16 each
    £1.40
  • Tesco Classic Egg Waffles 6 pack

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • Tesco Finest Blueberry Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Brioche Pasquier Pitch New 6 Blueberry Brioche 210g

    6pk · £67.14/kg
    £2.35
  • Schar Gluten Free Waffles 100G

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Egg Waffles 8 pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • Warburtons Belgian Waffles with Pearl Sugar 4 pack

    4pk · £64.00/kg
    £3.20
  • Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g

    272g · £10.29/kg
    £2.80
  • Tesco Hot Cross Buns 6 pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Warburtons Soft Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Sliced Brioche Loaf 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Warburtons Gluten Free Crumpets 4 Pack

    4pk · £0.91 each
    £3.65
    £3.10 Clubcard (£0.78 each)
  • Tesco Free From Cinnamon Spiced Hot Cross Buns 4 Pack

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G

    148g · £15.54/kg
    £2.30
  • Tesco All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
    £1.60 Clubcard (£0.27 each)
  • Warburtons Our Dough 6 Sourdough Crumpets

    6pk · £0.31 each
    £1.85
    £1.40 Clubcard (£0.23 each)
  • Tesco 10 Waffle Cones

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Tregroes Butter Toffee Waffles 8 Pack

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • TESCO 8 PULLED PORK BBQ CRUMPETS 152G

    152g · £26.64/kg
    £4.05
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Tregroes Milk Chocolate Waffle 270g

    270g · £13.33/kg
    £3.60
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • H.W. Nevills Plain Croissants 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G

    240g · £13.33/kg
    £3.20
  • Genius Gluten Free Pancakes 6 pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco 6 Pain au Chocolat 474g

    474g · £6.75/kg
    £3.20
  • Tesco 8 All Butter Croissants 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack

    6pk · £74.32/kg
    £2.75
  • H.W. Nevills Pain Au Chocolat 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
  • Abra-ca-Debora Original Dutch Style Pancakes 6 Pack 405g

    405g · £7.90/kg
    £3.20
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack

    4pk · £0.43 each
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.34 each
    £2.75
  • Whaoo! Chocolate Filled Crepes 6 Pack 192g

    192g · £13.28/kg
    £2.55
  • View all (66)

Buns & Rolls

  • Juvela OAF Gluten Free Cheese and Herb Super Softie 2 Sub Rolls

    2pk · £1.85 each
    £3.70
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack

    12pk · £0.19 each
    £2.30
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.81 each
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£0.65 each)
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Schar Gluten Free Panini Rolls 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Warburtons Our Dough Thin 4 Bagels

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Tesco 4 Large White Baps

    4pk · £0.35 each
    £1.40
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • St Pierre Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Schar Buckwheat Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Cheese & Herb Sub Rolls 4 Pack

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • BFree Gluten Free Tiger Rolls 4 Rolls 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
  • Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack

    320g · £6.88/kg
    £2.20
  • St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Free From White Rolls 4 Pk

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Warburtons Tiger Soft & Tasty with a Ferocious Crunch 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Promise Gluten Free Sourdough soft White rolls 260g

    260g · £18.46/kg
    £4.80
  • Brace's Family Bread Soft White Baps 6 Pack

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • Warburtons 4 Protein Bagels

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Free From Tiger Rolls 260g

    260g · £15.96/kg
    £4.15

Wraps, Pittas & Naans

  • Tesco Peshwari Naan Breads 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Tesco Finest 2 Methi Roti

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Tesco 2 Garlic and Coriander Naans

    2pk · £0.85 each
    £1.70
  • Tesco 6 Burrito Wraps

    6pk · £24.44/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£21.11/kg)
  • Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g

    160g · £20.94/kg
    £3.35
  • Tesco Finest Flame Baked Flatbreads Plain 2 Pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Tesco Finest Smoked Garlic and Kashmiri Chilli 2 Naan Breads

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Tesco Mini Corn Soft Shell Tacos 12 Pack

    300g · £5.33/kg
    £1.60
    £1.30 Clubcard (£4.33/kg)
  • Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£0.89 each)
  • Tesco Mini Plain Tortillas X10 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Tesco Wheat & Corn Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2 Pack

    2pk · £1.33 each
    £2.65
    £1.95 Clubcard (£0.98 each)
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack 320g

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Plain Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
    £2.50 Clubcard (£10.42/kg)
  • Crosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g

    240g · £11.25/kg
    £2.70
    £2.50 Clubcard (£10.42/kg)
  • Old El Paso Extra Thin Large Tortilla Wraps 192g

    £2.75
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.86/kg)
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £128.57/kg
    £5.40
  • Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G

    6pk · £38.52/kg
    £2.35
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £38.52/kg
    £2.35
  • Rakusens Traditional Matzos 200G

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • BFree Gluten Free High Protein 4 Pittas 220g

    220g · £20.45/kg
    £4.50
  • BFree Wholegrain Gluten Free Pitta Bread 4 Pack 55g

    4pk · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Deli Kitchen Lebanese Style Flatbreads 2 pack

    2pk · £0.98 each
    £1.95
  • Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps

    5pk · £0.32 each
    £1.60
  • Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.35 Clubcard (£7.34/kg)
  • Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G

    193g · £16.84/kg
    £3.25
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's 4 Flame Baked Mini Naan Breads

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Tesco Plain Laffa Style Flatbreads 2 Pack

    2pk · £1.03 each
    £2.05
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223G

    223g · £16.82/kg
    £3.75
  • Gran Luchito Soft Taco Wraps 300g

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Tesco Crunchy Taco Shells 12 Pack 150g

    150g · £18.67/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Mini Extra Virgin Olive Oil Ciappe 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Tesco Plain Naans 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Warburtons Gluten Free White Wraps 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Warburtons 4 Soft Flatbreads

    4pk · £0.65 each
    £2.60
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • BFree Gluten Free Sweet Potato Wraps 6 Pack 42g

    6pk · £119.05/kg
    £5.00
  • View all (66)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Mr Kipling Jam Tarts Cakes 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Finest 2 Raspberry Tarts 220G

    220g · £22.50/kg
    £4.95
  • Tesco 4 Chocolate Orange Tarts

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Tesco Millionaire 4 Pack Tarts

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Tesco Morello Cherry Bakewell Tart 410G

    410g · £9.27/kg
    £3.80
  • Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Tesco Spiced Apple & Pear Crumble 500g

    500g · £5.20/kg
    £2.60
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Tesco 2 Apple Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Treacle Tart 395g

    395g · £14.05/kg
    £5.55
  • Tesco Apple Crumble 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Mixed Berry Crumble 445g

    445g · £6.52/kg
    £2.90
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Tesco Finest Tarte Au Citron 450G

    450g · £15.22/kg
    £6.85
  • Tesco Lemon Curd Tarts 6 Pack

    6pk · £0.20 each
    £1.20
  • Tesco Blackcurrant Sundae Tarts 4 Pack

    4pk · £0.70 each
    £2.80
  • Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g

    2pk · £66.25/kg
    £5.30
  • Tesco Lemon Meringue Pie 520G

    520g · £9.33/kg
    £4.85
  • Tesco Raspberry Bakewell Tart 350g

    350g · £15.86/kg
    £5.55
  • Tesco Morello Cherry Lattice Pie 495g

    495g · £8.79/kg
    £4.35
  • Tesco Apple Lattice Pie 500G

    500g · £9.10/kg
    £4.55
  • Mathiesons Strawberry Cream Tarts 2 Pack (L)

    2pk · £2.08 each
    £4.15
  • Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)

Small Cakes & Treats

  • Graze Hazelnut & Dark Chocolate Oat Brownies 3x45g

    3pk · £90.00/kg
    £4.05
    £2.25 Clubcard (£50.00/kg)
  • Graze Pistachio & White Chocolate Oat Blondies 3x45g

    3pk · £90.00/kg
    £4.05
    £2.25 Clubcard (£50.00/kg)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Tesco Finest 4 Chocolate & Coffee Cakes 260g

    260g · £26.15/kg
    £6.80
  • Tesco Free From Chocolate Cornflake Clusters 16 Pack

    160g · £28.44/kg
    £4.55
  • Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions

    1pk · £19.00 each
    £19.00
  • Balconi Italian Cake Rolls Milk Cream 6x37g

    6pk · £77.03/kg
    £2.85
  • Cadbury Dairy Milk Cornflake Cluster Bites X14

    14pk · £0.29 each
    £4.05
  • Cadbury Dairy Milk Brownie Bites 14

    14pk · £0.29 each
    £4.05
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Flap Jack Bites X14

    14pk · £0.29 each
    £4.05
  • THE GRUFFALO 2 GRUFFALO Cupcakes

    2pk · £2.03 each
    £4.05
  • Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack

    12pk · £0.27 each
    £3.25
  • Tesco Madeleines - French Inspired 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Tesco Chocolate Chip Madeleines 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack

    2pk · £86.67/kg
    £2.60
  • Just Love Gluten Free Vanilla School Cakes 4 Pack

    4pk · £1.44 each
    £5.75
  • Tesco Chocolate Tray Bake - Belgian Chocolate Curls

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Tesco Brookie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Tesco Half & Half Cupcakes - Vanilla and Chocolate 6 Pack

    6pk · £1.08 each
    £6.45
  • Cadbury Crunchie Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.62 each
    £3.10
    £2.10 Clubcard (£0.42 each)
  • Mrs Crimble's Bakewell Slices 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
  • Tesco Triple Chocolate Brookie 445g

    445g · £12.47/kg
    £5.55
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Tesco Chocolate 10 Mini Rolls

    10pk · £0.27 each
    £2.70
  • Mr Kipling Lemon Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Pagen Gifflar Cinnamon Pastry Rolls 260g

    12pk · £10.58/kg
    £2.75
  • English Cheesecake Company Ltd 6 Vanilla With Lotus Cheesecake Bite 225G

    6pk · £128.57/kg
    £4.50
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Tesco Angel Cake Slices - Vanilla 6 Pack 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G

    5pk · £84.44/kg
    £3.80
  • Tesco Free From Lemon slices 5 Pack

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Tesco Meringue Nests 8 Pack

    8pk · £0.32 each
    £2.55
  • LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g

    120g · £44.17/kg
    £5.30
  • Tesco Finest Free From Gluten Free 4 Triple Chocolate topped Brownies

    4pk · £1.35 each
    £5.40
  • Tesco Lemon Cake Slices 6 Pack 160g

    160g · £10.31/kg
    £1.65
  • Tesco Chocolate Chip Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£0.21 each)
  • Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£0.21 each)
  • Tesco Free From Chocolate Cake Slice 5 Pack

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack

    10pk · £0.29 each
    £2.85
  • SIMPLY DOUGHNUTS 8PK MINI COCOA GLAZED DOUGHNUTS

    8pk · £0.30 each
    £2.40
  • Soreen Lift Bars - Raspberry & Vanilla 4 Pack 168g

    4pk · £67.86/kg
    £2.85
  • Soreen Lift Bars - Blueberry 4 Pack 168g

    4pk · £67.86/kg
    £2.85
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • We Love Cake 4 Cinnamon Swirl Cake Slices 120g

    120g · £27.50/kg
    £3.30
  • Dina Handmade Classic Baklawa Selection 200G

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • View all (129)

Scones & Teacakes

  • OGGS 4 Chocolate Afternoon Tea Cakes

    4pk · £1.31 each
    £5.25
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack

    4pk · £0.81 each
    £3.25
  • Promise Gluten Free Halkidiki Olive Bread 400g

    400g · £12.88/kg
    £5.15
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Fruity Buns 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Soreen Apple Lunchbox Loaves 5 Pack 150g

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Tesco 2 Strawberry Jam & Cream Scones

    2pk · £1.03 each
    £2.05
  • Tesco Free From Sultana Scones 2 pack

    2pk · £1.58 each
    £3.15
  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Sultana Scones 6 Pack

    6pk · £0.43 each
    £2.60
  • Tesco Finest All Butter & Cheddar Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Tesco Finest Large Teacakes 4 pack

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Tesco Finest Sliced Green Olive & Rosemary Sourdough Bread 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Genius Gluten Free Cinnamon & Raisin Spicy Loaf 400g

    400g · £10.00/kg
    £4.00
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)
  • Tesco Sliced Fruit Loaf 400g

    1pk · £2.25 each
    £2.25
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Ms Molly's Lightly Fruited Cake 440g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Tesco Scone Mix 320G

    320g · £4.22/kg
    £1.35
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Tesco Cheese Scone Mix 300G

    300g · £8.67/kg
    £2.60
  • Tesco All Butter Plain Scones 6 Pack

    6pk · £0.43 each
    £2.60
  • Tesco Welsh Cakes 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Soreen Sliced Fruited Malt Loaf 290g

    290g · £6.90/kg
    £2.00
  • Soreen The Original Fruited Malt Loaf 390g

    390g · £6.28/kg
    £2.45

Whole Cakes

  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Hello Kitty Pink Sponge Celebration Cake

    1pk · £19.00 each
    £19.00
  • Tesco Finest Lemon Drizzle Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g

    360g · £13.75/kg
    £4.95
  • Tesco Iced Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Toasty Walnut Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Classic Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Cherry Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Simply Delicious Rainbow Cake

    1pk · £18.55 each
    £18.55
  • Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Tesco Coconut & Raspberry Loaf Cake

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Simply Delicious Football Cake

    1pk · £14.00 each
    £14.00
  • Tesco Finest Coffee and Walnut Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Ms Molly's Madeira Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Happy Birthday Chocolate Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30
  • Tesco Fuzzy Caterpillar Cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Tesco Half & Half Cake

    1pk · £21.00 each
    £21.00
  • Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake

    230g · £10.65/kg
    £2.45
  • Mr Kipling Manor House Sultanas Sponge Cake

    390g · £10.90/kg
    £4.25
  • Tesco Stars Party Cake - Buttercream and Raspberry Jam

    1pk · £13.00 each
    £13.00
  • Tesco Finest White Chocolate & Raspberry Cake 16 Servings

    1pk · £24.00 each
    £24.00
  • Ms Molly's Chocolate Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Finest Free From Carrot Cake

    1pk · £6.65 each
    £6.65
  • Tesco Finest Free From Chocolate Sponge Cake

    1pk · £6.65 each
    £6.65
  • Tesco Finest Free From Victoria Sponge Cake 6 Serves

    1pk · £6.65 each
    £6.65
  • TESCO FREE FROM STRIPEY CATERPILLAR CAKE

    1pk · £10.00 each
    £10.00
  • Tesco Chocolate Mega Loaf

    1pk · £2.85 each
    £2.85
  • Tesco Finest Red Velvet Cake 405g

    405g · £12.96/kg
    £5.25
  • Ms Molly's Raspberry Swiss Roll

    1pk · £1.60 each
    £1.60
  • Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Tesco Happy Birthday Cake - Vanilla with Raspberry Jam

    1pk · £14.00 each
    £14.00
  • Tesco Small Chocolate Party Cake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Vanilla Tray Bake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Tesco Finest Red Velvet Celebration Cake

    1pk · £24.00 each
    £24.00
  • Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack

    6pk · £1.08 each
    £6.45
  • Tesco Double Chocolate Swiss Roll

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Tesco Decorate your own Vanilla Traybake cake

    1pk · £19.00 each
    £19.00
  • Tesco Finest Chocolate Cake 16 Servings

    1pk · £24.00 each
    £24.00
  • Tesco Finest Lemon Loaf Cake 6 Servings

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Soreen Banana Fruit Loaf 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Tesco Finest Chocolate And Salted Caramel Cake

    1pk · £7.45 each
    £7.45
  • Tesco Finest Carrot Loaf Cake 6 Servings

    1pk · £3.85 each
    £3.85
  • Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake

    1pk · £17.00 each
    £17.00

Savoury Pies

  • Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Tesco 2 Pork & Egg Gala Pork Pie Slices 250G

    250g · £14.60/kg
    £3.65
  • Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Puff Pastry Chicken & Bacon Pie 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Fray Bentos Beef And Onion Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Tesco Finest Pork Pie 440g

    440g · £12.95/kg
    £5.70
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Tesco Cheese Crust 6 X Mini Pork Pies 300G

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Tesco Steak Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pie 145g

    145g · £16.90/kg
    £2.45
  • Tesco 4 Pork Pies 260g

    260g · £6.35/kg
    £1.65
  • Tesco Finest Caramelised Onion Topped Pork Pies 200g

    200g · £21.75/kg
    £4.35
  • Tesco Finest Steak Pie 500g

    500g · £15.00/kg
    £7.50
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Eastmans Steak Pie 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G

    500g · £16.70/kg
    £8.35
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Tesco Steak & Ale Puff Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Tesco Finest Pork Chicken & Wiltshire Ham Pie 440g

    440g · £12.61/kg
    £5.55
  • Pukka The Big One All Steak Pie

    1pk · £6.60 each
    £6.60
    £5.10 Clubcard (£5.10 each)
  • Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g

    200g · £23.00/kg
    £4.60
  • Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco 2 Snack Melton Mowbray Pork Pies 150G

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Finest Chicken, Ham Hock And Leek Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco 6 Mini Chicken & Gravy Pies 200g

    200g · £20.25/kg
    £4.05
    3 for 2 Clubcard
  • Pukka Vegan Chicken & Mushroom Pie

    210g · £13.33/kg
    £2.80
  • Pukka Vegan Minced Beef & Onion Pie

    210g · £13.33/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 500g

    500g · £15.00/kg
    £7.50

Seasonal Bakery

  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Tesco Day of the Dead Biscuit Kit 668g

    668g · £8.53/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£7.63/kg)
  • Tesco Finest 4 Amaretto Mince Pies

    4pk · £0.86 each
    £3.45
  • Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest 4 Brandy Buttercream Mince Pies

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Tesco Haunted Mini Village Biscuit Kit 387g

    387g · £9.04/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£7.75/kg)
  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Gingerbread Biscuit

    1pk · £1.25 each
    £1.25

Gluten Free

  • Tesco Finest Free From Gluten free 4 Millionaire Short Bread Slices with Belgian Milk Chocolate

    4pk · £1.35 each
    £5.40
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo