Natural Yoghurts
Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Morrisons Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40£1.68 loyalty card (£1.68/kg)Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80Yeo Valley Organic Natural Whole Milk
950g · £4.07/kg10% off£3.87£4.30Morrisons The Best 0% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Yeo Valley Organic Natural Whole Milk Yogurt
450g · £5.33/kg£2.40Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80£2.66 loyalty card (£5.91/kg)Morrisons The Best 10% Greek Yogurt 1kg
1kg · £4.80/kg£4.80Morrisons Fat Free Greek Style Yoghurt
1kg · £2.50/kg£2.50Morrisons Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20£0.84 loyalty card (£1.68/kg)Morrisons Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25Onken Natural Set Yogurt
450g · £5.11/kg£2.30Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.78/kg£3.05Morrisons The Best Greek Yogurt 0% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Muller Light Limited Edition Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Morrisons Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Morrisons Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Arla Lactofree Greek-Style Yogurt 400g
400g · £5.75/kg£2.30Arla Lactofree Natural Yogurt 400g
400g · £5.50/kg£2.20Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yoghurt 5% Fat
450g · £6.91/kg10% off£3.11£3.45Arla Skyr 0.5% Coconut 450g
450g · £6.00/kg10% off£2.70£3.00Yeo Valley Organic Kefir Natural Organic Yogurt
350g · £6.17/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Greek Style Natural Yoghurt
400g · £4.38/kg£1.75Biotiful Kefir Yogurt Original 350g
350g · £6.86/kg£2.40Morrisons Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25£0.88 loyalty card (£1.76/kg)Morrisons The Best Greek Style Yogurt 10% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Yeo Valley Organic Natural Yogurt 4 X 110g
440g · £6.59/kg£2.90Morrisons Savers Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £1.30/kg£0.65Biotiful Greek Kefir Yogurt Fat Free 0% 450g
450g · £9.00/kg£4.05Biotiful Greek Kefir Yogurt Whole Milk 450g
450g · £9.00/kg£4.05Siggis Skyr Natural 0% Fat Yoghurt 450g
450g · £8.67/kg£3.90Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1kg
1kg · £4.86/kg10% off£4.86£5.40St Helens Farm Natural Goats Yogurt 450g
450g · £6.40/kg10% off£2.88£3.20Morrisons Whole Milk Natural Yoghurt
1kg · £2.40/kg£2.40Morrisons Natural Fat Free Quark
250g · £6.20/kg£1.55Yeo Valley Wholemilk Yogurt 150g
150g · £6.67/kg£1.00Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £7.47/kg£7.10Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 150g
150g · £12.00/kg10% off£1.80£2.00Arla Skyr Creamy Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons Greek Style Yogurt 200g
200g · £4.50/kg£0.90Yeo Valley Natural Greek Style 950G
950g · £5.37/kg£5.10Yeo Valley Organic Greek Recipe Strained Natural Yogurt 0% Fat 450g
450g · £7.67/kg£3.45
Flavoured Yoghurts
Morrisons French Set Yogurt 6 x 125g
750g · £2.47/kg£1.85Morrisons Thick & Super Creamy Peach & Passion Fruit Yoghurt 4 X 125G
500g · £3.80/kg£1.90Yeo Valley Greek with Honey Yogurt 4 x 100g
400g · £7.75/kg£3.10Village Dairy Llaeth Y Llan Raspberry Yogurt
450g · £3.78/kg£1.70Morrisons Thick & Super Creamy Strawberry Yoghurt 4 X 125G
500g · £3.80/kg£1.90Morrisons Fruit Duo Split Pot 6 x 136g
816g · £3.68/kg£3.00Muller Corner Mixed Red Fruits Yoghurt 6 x 136g
816g · £5.29/kg10% off£4.32£4.80Oykos Greek Style Peach Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Morrisons The Best Gooseberry Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Activia Yellow And Red Fruit 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Oykos Greek Style Blueberry Yogurts 4 x 110g
440g · £6.25/kg£2.75Onken Bio Pot Mango & Papaya Yogurt 450g
450g · £5.22/kg£2.35Morrisons The Best Spanish Apricot Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Fage Fruits Mango & Passion Fruit Thick & Smooth Yoghurt 380g
380g · £8.42/kg10% off£3.20£3.55Muller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Onken 0% Fat Strawberry 450G
450g · £5.22/kg£2.35Oykos Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Muller Corner Mixed Fruit Yogurts 6 x 136g
816g · £4.71/kg20% off£3.84£4.80Village Dairy Llaeth Y Llan Raspberry Yogurt
125g · £4.32/kg10% off£0.54£0.60Muller Bliss Creamy Mascarpone Cherry Yogurt
440g · £7.36/kg10% off£3.24£3.60Ski Smooth Raspberry & Strawberry Yogurt 4x120g
480g · £3.75/kg£1.80Muller Light Cherry Yogurt 160g
160g · £6.50/kg10% off£1.04£1.15Morrisons The Best Black Cherry Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Light & Free Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Activia Peach No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Activia Cherry No Added Sugar 0% Fat 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Yeo Valley Strawberry Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Morrisons The Best Strawberries & Cream Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Activia Rhubarb 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Activia Strawberry & Mixed Fruit Yogurt 8 x 115g
920g · £4.99/kg10% off£4.59£5.10Appeteasers Herbes De Provence 100g
100g · £25.50/kg£2.55Village Dairy Llaeth Y Lan Black Cherry Yogurt
125g · £4.80/kg£0.60Village Dairy Strawberry Bio Live Yogurt 125g
125g · £4.80/kg£0.60Village Dairy Rhubarb Yogurt Bio Live 125g
125g · £4.80/kg£0.60Isey Skyr Strawberry 450g
450g · £5.11/kg£2.30Muller Light Greek Blueberry & Lemon 4 x 115g
460g · £6.52/kg£3.00Activia Dark Fruits 8 x 115g
920g · £5.54/kg£5.10Activia Strawberry And Mixed Fruit 0% 8 x 115g
920g · £5.54/kg£5.10Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Village Dairy Strawberry Yogurt
450g · £4.22/kg£1.90Morrisons The Best Rhubarb And Custard Yoghurt
150g · £8.00/kg£1.20Onken Cherry Yogurt
450g · £5.22/kg£2.35Activia Fusion Prune 4 x 120g
480g · £6.75/kg10% off£3.24£3.60Muller Light Yellow Fat Free Yogurt 6 x 140g
840g · £5.14/kg10% off£4.32£4.80Light & Free Greek Style Cherry Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Activia Strawberry 4 x 115g
460g · £7.17/kg£3.30Zott Jogobella 400g
400g · £4.38/kg£1.75Muller Corner Red Cherry Yogurt 136g
136g · £8.46/kg£1.15Arla Skyr Strawberry Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00View all (142)
Kids Yoghurts
Wildlife Choobs Kids Strawberry Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £6.76/kg£1.50Petits Filous Kids Drinking Yoghurt Strawberry Flavour 4 x 100g
400g · £7.38/kg£2.95Morrisons Strawberry Fromage Frais 4 x 80g
320g · £5.16/kg£1.65Petits Filous Kids Greek Style Strawberry Yoghurt Pouch 4 x 85g
340g · £9.53/kg10% off£3.24£3.60Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Pots
846g · £4.96/kg£4.20Peppa Pig Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.56/kg£1.50Petit Filous Frubes Strawberry Flavour 9x37g
333g · £7.30/kg10% off£2.43£2.70Munch Bunch Double Up Vanilla & Strawberry Yoghurts 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Munch Bunch Squashums Yoghurt Drink 6 x 90g
540g · £5.09/kg£2.75Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £5.63/kg£1.25Petits Filous Fromage Frais Strawberry & Raspberry 6x47g
282g · £8.33/kg£2.35Piccolo Yoghurt Sippers Blueberry & Banana 4 x 100g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Petits Filous Kids Dairy Free Raspberry Yoghurt Pots
380g · £8.42/kg10% off£3.20£3.55The Collective Strawberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Banana Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20Frubes Strawberry Peach & Red Berry 6x37g
333g · £8.11/kg£2.70Yoplait Paw Patrol Strawberry Kids Yogurt Pots 6 x 45g
270g · £5.37/kg£1.45Piccolo Yoghurt Flips Banana With Cocoa Balls 120g
120g · £12.08/kg£1.45Piccolo Yoghurt Flips Strawberry & Raspberry With Berry Balls 120g
120g · £10.92/kg10% off£1.31£1.45Piccolo Yoghurt Sippers Strawberry & Vanilla 4 x 100g
400g · £7.50/kg£3.00Piccolo Yoghurt Squeezies Peach & Apricot 90g
90g · £13.33/kg£1.20Piccolo Yoghurt Squeezies Banana 90g
90g · £13.33/kg£1.20Piccolo Yoghurt Squeezies Strawberry 90g
90g · £13.33/kg£1.20Petits Filous Kids Greek Style Vanilla Yoghurt Pouch 4 x 85g
340g · £9.53/kg10% off£3.24£3.60The Collective Raspberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £12.78/kg£1.15Munch Bunch Strawberry Squashums
300g · £7.80/kg10% off£2.34£2.60The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach 90g
90g · £13.33/kg£1.20Yollies Strawberry Kids Yogurt 100g
100g · £22.50/kg£2.25Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £6.91/kg£2.35
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry & Blueberry Yogurt Drinks
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Actimel Multifruit 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Yop Strawberry Flavour Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Danone Actimel Multi Fruits Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Yakult Original
520ml · £9.23/L£4.80Biotiful Kefir Original 1L
1L · £4.20/L£4.20Yakult Balance
520ml · £8.31/L10% off£4.32£4.80Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1l
1L · £4.20/L£4.20Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Vanilla 330ml
330ml · £6.55/L10% off£2.16£2.40Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 350g
350g · £6.86/kg£2.40Danone Actimel Strawberry Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.75/kg£5.70Actimel Blueberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink
280ml · £6.79/L£1.90Krasnystaw Kefir 500ml
420ml · £3.45/L£1.45Biotiful Dairy Kefir Mango 500ml
500ml · £6.00/L£3.00The Coconut Collab Kefir 500ml
500ml · £8.30/L£4.15Actimel Simple Yoghurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Gut Health Kefir High Protein Drink Strawberry 330ml
330ml · £7.27/L£2.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Drink 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drink
405g · £13.33/kg£5.40Benecol Strawberry Yogurt Drink
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla
1L · £3.78/L10% off£3.78£4.20Morrisons Nourish Strawberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Benecol Blueberry Smooth Yogurt Drinks
405g · £12.00/kg10% off£4.86£5.40Biotiful Kefir Strawberry 1L
1L · £4.20/L£4.20Actimel 0% Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Danone Actimel Original 0.1% Yogurt Drink 12 x 100g
1.2kg · £4.28/kg10% off£5.13£5.70Bio - Tiful Dairy Kefir Cultured Milk Drink 500ml
500g · £6.20/kg£3.10Morrisons Nourish Blueberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Yop Raspberry Yogurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Alphonso Mango 350g
350g · £6.00/kg£2.10Milko Kefir Naturalny Natural Kefir 1 litre
1L · £2.75/L£2.75Mlekpol Maslanka Naturalna Buttermilk 1l
1L · £2.30/L£2.30