Cat Food
Morrisons Complete Chicken & Veg Dry Cat Food 2kg
2kg · £2.13/kg£4.25Iams for Vitality Hairball 1+ years with Fresh Chicken 800g
800g · £8.00/kg£6.40Go-Cat Chicken & Duck Dry Cat Food
750g · £4.47/kg£3.35Purina One Sensitive Rich in Turkey & Rice 750g
750g · £8.64/kg10% off£6.48£7.20Whiskas 1+ Adult Complete Tuna 800g
800g · £5.25/kg£4.20Whiskas 1+ Adult Complete Chicken 800g
800g · £5.25/kg£4.20Go-Cat Chicken And Turkey Dry Cat Food
750g · £4.47/kg£3.35Wagg Adult Complete Chicken 12kg
12kg · £1.53/kg£18.40Go-Cat For Indoor Cats With Chicken & With Vegetables 750g
750g · £4.47/kg£3.35Go-Cat with Chicken & Duck 2kg
2kg · £3.00/kg£6.00Purina One Adult Cat Chicken & Rice 800g
800g · £7.56/kg£6.05Whiskas 1yr Cat Complete Dry Duo Meaty Combos 800g
800g · £5.06/kg£4.05Whiskas 1yr Cat Complete Dry Duo Surf & Turf 800g
800g · £5.06/kg£4.05Whiskas 1+ Adult Sterile Complete Salmon 800g
800g · £5.06/kg£4.05Whiskas 1+ Years With Salmon 1.9kg
1.9kg · £3.68/kg£7.00Iams Adult 1 Salmon 3kg
3kg · £5.80/kg£17.40Felix Doubly Delicious Kitten Salmon & Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £7.20/kg£5.40Felix Doubly Delicious Senior 7 Salmon & Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £7.20/kg£5.40IAMs Adult 1+ Chicken 3kg
3kg · £5.80/kg£17.40Iams For Vitality Adult Cat 11 Years With Chicken 800g
800g · £8.00/kg£6.40Go-Cat Herring And Vegetable Dry Cat Food 750g
750g · £4.47/kg£3.35Iams For Vitality Adult Cat 7 Years With Tuna 800g
800g · £8.00/kg£6.40Go-Cat Herring And Vegetable Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.00/kg£6.00Purina One Urinary Health Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £8.64/kg10% off£6.48£7.20Purina One Senior 7+ Rich In Chicken Whole Grains 2.8kg
2.8kg · £8.04/kg£22.50Purina One 7+ Dry Cat Food Rich In Salmon 750g
750g · £8.64/kg10% off£6.48£7.20Iams Dry Cat Ocean Fish Senior 800g
800g · £8.00/kg£6.40Perfect Fit Senior 7+ Rich In Chicken 750g
750g · £7.20/kg£5.40Purina One 11+ Cat Food With Chicken & Wholegrain 2.8kg
2.8kg · £6.73/kg£18.85Purina One Sensitive Rich Turkey And Rice 2.8kg
2.8kg · £8.04/kg£22.50Purina One Adult Salmon & Whole Grains 3kg
3kg · £7.50/kg£22.50Iams Dry Cat Rich In Turkey For Sensitive Digestion 1+ Years 800g
800g · £8.00/kg£6.40Go-Cat Kitten With Chicken Vegetables & With Milk 750g
750g · £4.47/kg£3.35Purina One Light Rich in Chicken & Wheat 750g
750g · £8.13/kg£6.10Iams For Vitality Cat Adult 1+ Years With Salmon 800g
800g · £8.00/kg£6.40Purina One Adult Indoor Cat Turkey 750g
750g · £9.60/kg£7.20Purina One Senior 7+ Rich in Chicken & Whole Grains 750g
750g · £9.60/kg£7.20Iams Dry Cat With Tuna 1+ Years 800g
800g · £7.20/kg10% off£5.76£6.40Iams For Vitality Kitten 1-12 Months With Fresh Chicken 800g
800g · £7.20/kg10% off£5.76£6.40Purina One Adult Chicken & Whole Grains 3kg
3kg · £6.28/kg£18.85Felix Doubly Delicious Salmon & Veg 750g
750g · £7.20/kg£5.40Morrisons Complete Trout Dry Cat Food 2kg
2kg · £2.13/kg£4.25Perfect Fit Adult 1+ Rich In Chicken 750g
750g · £7.20/kg£5.40Whiskas Senior 7+ Dry Cat Food In Chicken
800g · £5.25/kg£4.20Morrisons Senior Cat Food Box Chicken Turkey & Rice
1kg · £2.15/kg£2.15Felix Doubly Delicious Beef Chicken & Veg Dry Cat Food 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Felix Doubly Delicious Salmon & Veg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams Vitality Adult 1+ years with Fresh Chicken 800g
800g · £8.00/kg£6.40Go-Cat Senior With Chicken Turkey & With Vegetables 750g
750g · £4.47/kg£3.35Iams Vitality Senior 7+ Years with Fresh Chicken 800g
800g · £8.00/kg£6.40View all (350)
Cat Litter
Felight Antibacterial Non-Clumping Cat Litter 20L
20L · £0.72/L£14.40Catsan Hygiene Cat Litter 10 litre
10L · £0.91/L£9.05Morrisons Savers Non-Clumping Cat Litter 10l
10L · £0.27/L£2.70Felight Cat Litter Tray
£5.75Morrisons Super Absorbent Cat Litter 10 litre
10L · £0.70/L£7.00Morrisons Non Clumping Wood Pellet Cat Litter
10L · £0.59/L£5.90Morrisons Ultra Clumping Cat Litter 5 litre
5L · £1.37/L£6.85Felight Antibacterial Non-Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.84/L£8.40Petface Cat Litter Tray Liners 6pk
6pk · £0.20 each£1.20Felight Litter Fresh 300ml
300ml · £7.00/L£2.10Catsan Hygiene 20 litre
20L · £0.87/L£17.40
Dog Food
Lilys Kitchen Grain Free Variety Pack For Dogs 6 X 150g
900g · £12.11/kg£10.90Morrisons Worker Dog Food Meat Chunks in Gravy 24 x 400g
9.6kg · £1.72/kg£16.50Morrisons Dog Food Meat Chunks in Gravy 24 x 400g
9.6kg · £2.06/kg£19.80Pedigree Multi Variety in Jelly Dog Food 6x385g
2.31kg · £3.64/kg£8.40Butchers Joints & Coat Dog Food Tins 6 x 390g
2.34kg · £3.25/kg£7.60Encore Chicken Broth Selection 8 x 156g
1.25kg · £11.54/kg£14.40Pedigree Pouch Jelly Puppy 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Butchers Simple Gentle 6x390g
2.34kg · £3.16/kg£7.40Morrisons Puppy Food Meat Chunks In Jelly
2.4kg · £2.25/kg£5.40Morrisons Dog Food Meat Chunks In Jelly
4.8kg · £2.02/kg£9.70Butchers Tripe Mix 400g
400g · £3.88/kg£1.55Morrisons Dog Food Meat Chunks in Jelly 6 x 400g
2.4kg · £2.25/kg£5.40Naturo Adult Grain & Gluten Free Variety Cans In Jelly 6 x 390g
2.34kg · £3.50/kg£8.20Morrisons Natural Dog Beef Adult 300g
300g · £4.00/kg£1.20Morrisons Chunks in Gravy with Beef Dog Food 1.2kg
1.2kg · £2.00/kg£2.40Pedigree Chunks in Gravy 12x400g
4.8kg · £3.10/kg£14.90Butchers Simply Gentle 12 x 390g
4.68kg · £3.08/kg£14.40Butchers Joints & Coat 12 x 390g
4.68kg · £3.08/kg£14.40Butchers Lean & Tasty 12 x 390g
£14.40Winalot Perfect Portions Beef 40x100g
4kg · £4.20/kg£16.80Morrisons Dog Food Meat Chunks in Gravy 12 x 400g
4.8kg · £1.95/kg£9.35Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed In Gravy Dog Food 12 x 85g
1.02kg · £5.64/kg£5.75Morrisons Dog Food In Gravy
1.2kg · £3.50/kg£4.20Naturo Adult Dog Grain Free with Chicken Potato & Vegetables 400g
400g · £5.00/kg£2.00Winalot Pouches Mixed In Jelly Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.32/kg10% off£5.18£5.75Naturo Adult Dog Chicken Lamb & Rice with Vegetables 400g
400g · £5.00/kg£2.00Lilys Kitchen Chicken & Turkey Casserole 150g
150g · £11.40/kg10% off£1.71£1.90Lilys Kitchen Sunday Lunch 150g
150g · £11.40/kg10% off£1.71£1.90Morrisons Dog Food Meat Loaf 12 x 400g
4.8kg · £1.95/kg£9.35Butchers Recipes in Gravy 12 x 400g
4.8kg · £2.71/kg£13.00Butchers Recipes in Jelly 12 x 400g
4.8kg · £2.71/kg£13.00Pedigree Chunks in Jelly 12x385g
4.62kg · £3.23/kg£14.90Tails.Com Inner Vitality Mature Chicken Tray 150g
150g · £9.67/kg£1.45Tails.Com Inner Vitality Adult Beef Tray 150g
150g · £9.67/kg£1.45Tails.Com Inner Vitality Adult Chicken Tray 150g
150g · £8.73/kg10% off£1.31£1.45Tails.Com Inner Vitality Sensitive Adult Chicken & Cod Tray 150g
150g · £8.73/kg10% off£1.31£1.45Lilys Kitchen Lamb Hotpot 400g
400g · £10.50/kg£4.20Cesar Classic Terrine Puppy With Chicken And Turkey In Loaf 8x150g
1.2kg · £6.58/kg£7.90Pedigree Ranchos Fillets With Duck 70g
70g · £42.86/kg£3.00Lilys Kitchen Carnival Chicken 400g
400g · £10.50/kg£4.20Harringtons Super Premium Wet Dog Food Duck 400g
400g · £4.28/kg10% off£1.71£1.90Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed In Gravy Dog Food 40 x 85g
3.4kg · £5.03/kg£17.10Cesar Fresh Bowls Mixed Selection In Gravy 6 x 85g
510g · £17.65/kg£9.00Harringtons Turkey Super Premium Wet Dog Food 400g
400g · £4.75/kg£1.90Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed In Jelly Dog Food 12 x 85g
1.02kg · £5.08/kg10% off£5.18£5.75Naturo Senior Dog Turkey With Rice & Veg 150g Pouch
150g · £8.40/kg10% off£1.26£1.40Cesar Fresh Bowls With Duck In Gravy 85g
85g · £18.24/kg£1.55Morrisons The Best Duck And Orange Pate With Jelly Topping 150g
150g · £21.67/kg£3.25Encore Meat Gravy Selection 8 x 156g
1.25kg · £11.54/kg£14.40Cesar Fresh Bowls With Chicken In Gravy 85g
85g · £16.47/kg10% off£1.40£1.55View all (423)
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy Puppy Pads 100pk
100pk · £0.16 each£15.60Good Boy Puppy Pads 30 pack
30pk · £0.20 each£6.00Good Boy Degradable Poo Bags 100 pack
100pk · £0.01 each£1.30Morrisons Dog Poop Bag With 30% Recycled Material
£2.35Good Boy Crinkle Leg Dog Toy
£4.80Good Boy Chewy Ring Dog Toy
£1.50Good Boy Bobble Croc Soft Dog Toy
£6.60Good Boy Hug Tug Whale Soft Dog Toy
£5.10Good Boy Selecta-Ball Fetch Dog Toy
£3.60Good Boy Quacking Duck Soft Dog Toy
£5.10Good Boy Squeaky Chicken Squeaky Dog Toy
£6.00Good Boy Flyer Fetch Dog Toy
£5.10Good Boy Faceball Dog Toy
£1.80Good Boy Gnaw A Bone Giggler Dog Toy
£4.00Good Boy Fluffy Bone Dog Toy
£2.40Good Boy Squeaky Fruit Dog Toy
10% off£2.79£3.10Good Boy Soft Dog Toy Cuddle Friend
£5.00Good Boy Gnaw A Bone Dog Toy
£2.40Good Boy Morris Dog Soft Toy
£4.80Good Boy Tuggy Animal Toy
£6.00Good Boy Squeaky Toy
£2.40Good Boy Tug Dog Toy Wild Duck
£4.10Good Boy Threads Figure Of 8 Tuggy Dog Toy
£3.60Good Boy Flashing Ball Dog Toy
10% off£3.60£4.00Good Boy Fetch Tennis Ball 3pk
3pk · £0.60 each£1.80Good Boy Soft Animal Ball Dog Toy
10% off£3.24£3.60Cat Die Cast 3 Pack
£11.50Webbox Pounce Animal Cat Toy 3pk
3pk · £1.20 each£3.60Webbox Laser Fish Cat Toy
10% off£3.78£4.20Good Boy Bunny Soft Dog Toy
£5.10Good Boy Soft Dog Toy Loofah Character
£3.60
Other Pet Needs
Snowflake Small Woodshavings
1kg · £1.45/kg£1.45Peckish Complete Natural Balance Energy Balls 6 pack
6pk · £0.30 each£1.80Rosewood Naturals Soft N Safe Bedding 20g
20g · £80.00/kg£1.60Peckish Natural Balance Coco-Not Willd Bird Feeder
£2.40Peckish Complete Easy Feeder 400g
400g · £15.00/kg£6.00Bugalugs Baby Fresh Shampoo 250ml
250ml · £24.00/L£6.00Andrex Protect And Care Wipes 36 Pk
36pk · £0.06 each£2.05Bucktons Budgerigar Food With Spirulina 500g
500g · £4.00/kg£2.00Shot Tails Baby G 125ml
125ml · £32.40/L£4.05Peckish Extra Goodness Nuggets 800g
800g · £7.50/kg£6.00Wild Bird Original Seed Mix 2kg
2kg · £1.80/kg£3.60Wild Bird Fat Balls 18pk
18pk · £0.20 each£3.60Wild Bird Insect Suet Fat Feast 3pk
3pk · £1.03 each£3.10Wild Bird Mealworm Suet Pellets 1.2kg
1.2kg · £2.58/kg£3.10Wild Bird Peanuts 750g
750g · £3.72/kg10% off£2.79£3.10Wild Bird Peanuts 2kg
2kg · £3.55/kg£7.10Wild Bird No Mess Mix 4kg
4kg · £3.00/kg£12.00Wild Bird High Energy Seed Mix 4kg
4kg · £3.00/kg£12.00Wild Bird Original Coconut 2pk
2pk · £1.50 each£3.00Wild Bird Suet Pellets 2.5kg
2.5kg · £2.88/kg£7.20Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £2.70/kg10% off£3.24£3.60Wild Bird Dried Mealworms 150g
150g · £19.20/kg20% off£2.88£3.60Wild Bird Sunflower Hearts 625g
625g · £4.96/kg£3.10Wild Bird Sunflower Hearts 2kg
2kg · £3.00/kg£6.00Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £3.00/kg£3.60Wild Bird Dried Mealworms 500g
500g · £14.00/kg£7.00Peckish Robin & Insect Seed Mix 1kg
1kg · £4.00/kg£4.00Simply Nibbles Dandelion Salad 100g
100g · £20.70/kg10% off£2.07£2.30Simply Nibbles Sun Ripened Corn Halves 4pk
4pk · £0.80 each£3.20Simply Nibbles Garden Herbs & Apple Cushions 50g
50g · £31.00/kg£1.55Morrisons Wild Bird Fat Balls 50pk
50pk · £0.14 each£7.20Tetra Fish Food Pond Sticks 100g
100g · £36.00/kg£3.60Peckish Natural Balance Seed Mix 3.5kg
3.5kg · £2.40/kg£8.40Peckish Complete Suet Bites 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Burgess Excel Guinea Pig Nuggets With Mint 1.49kg
1.49kg · £3.89/kg£5.80Webbox Hedgehog Food 400g
400g · £9.75/kg£3.90Peckish Extra Goodness Balls 6pk
6pk · £0.54 each£3.25Morrisons Wild Bird Seed 4kg
4kg · £1.53/kg£6.10Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1.7kg · £3.00/kg£5.10Peckish Extra Goodness Suet Cake For Birds 300g
300g · £8.00/kg£2.40Aquarian Goldfish Flakes 50g
50g · £72.00/kg£3.60Aquarian Tropical Flakes 50g
50g · £113.00/kg£5.65Yumove Joint Care Bites For Senior Dogs 60pk
60pk · £0.38 each£22.60Yumove Joint Care Bites For Adult Dogs 60pk
60pk · £0.36 each£21.30Yumove Digestive Care Rapid Paste For Cats And Dogs 30ml
30ml · £620.00/L£18.60Bob Martin Repellent Flea & Tick Spot On Cat 3 Pack
3pk · £3.24 each10% off£9.72£10.80Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Large Dog)
£12.40Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Small Dog)
£9.60Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Medium Dog)
£12.00Bob Martin Wormer Spot-On (Cat) 2 Pack
2pk · £3.45 each£6.90View all (56)