- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Haribo Tangfastics 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardFairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml
£3.95£3.55 ClubcardKit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack
4pk · £76.25/kg£3.05£2.25 Clubcard (£56.25/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g
350g · £13.14/kg£4.60£3.95 Clubcard (£11.29/kg)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g
20pk · £175.00/kg£6.30£4.25 Clubcard (£118.06/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Medium Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Tesco Finest Chicken Tikka Masala Saffron Pilau Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00YO! Chilli Chicken & Mango Poke with Soy Sesame Dressing 306g
306g · £15.85/kg£4.85YO! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £16.78/kg£4.85Tesco Finest Italian Meats Wood Fired Pizza 405g
405g · £14.81/kg£6.00Pollen & Grace Mezze Houmous + Rainbow Veg Grain Bowl 275g
275g · £15.82/kg£4.35Tesco Blackberries 150G (C)
150g · £22.00/kg£3.30Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Lean Diced Beef 400G
400g · £17.75/kg£7.10Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Cauldron Foods Falafel 200G
200g · £15.00/kg£3.00Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco Red Seedless Grape Punnet (C)
500g · £4.80/kg£2.40Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg (c)
1kg · £1.60/kg£1.60Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g
272g · £22.06/kg£6.00£3.50 Clubcard (£12.87/kg)Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Finest Spaghetti Bolognese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco 8 Pork Sausage 454G (C
454g · £4.41/kg£2.00Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Walls Single Scotch egg 113g
113g · £11.95/kg£1.35Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Tesco 8 Garlic Slices 235g
235g · £12.98/kg£3.05£2.00 Clubcard (£8.51/kg)Tesco Sourdough Pizza Base 2 Pack 220G
220g · £10.00/kg£2.20Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Finest Wild Garlic Crispy Chicken Kiev 395g
395g · £22.91/kg£9.05Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Tesco Finest 12 Pork Chipolata 375G
375g · £11.20/kg£4.20Tesco Finest Finely Sliced Wiltshire Cured Ham 120g
120g · £35.42/kg£4.25Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £23.58/kg£2.90
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard