Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Milk, Cream & Eggs

  • Iceland 2l Semi Skimmed Scottish milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Semi Skimmed 1L

    1L · £1.68/L
    £0.42 off
    £1.68£2.10
  • Iceland 2l Whole Scottish milk

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 1l Semi Skimmed Scottish milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L

    3L · £1.56/L
    £4.68
  • Iceland 1l Whole Scottish milk

    1L · £1.44/L
    £1.44
  • Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre

    2L · £1.80/L
    £3.59
  • Arla Lactofree Whole Milk Drink 2 Litre

    2L · £1.80/L
    £3.59
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Pro Mlk Chocolate Protein Shake 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Pro Mlk Chocolate Protein Shake 1 Litre

    1L · £3.00/L
    £3.00
  • Pro Mlk Vanilla Protein Shake 1 litre

    1L · £3.00/L
    £3.00
  • Pro Mlk Strawberry Protein Shake 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Arla 225ml Protein Raspberry & Strawberry Flavoured shake

    225ml · £6.93/L
    5 for £6
    £1.56
  • Arla Chocolate Flavoured Protein Shake 250ml

    250ml · £6.24/L
    5 for £6
    £1.56
  • Müller Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour 500ml

    500ml · £6.00/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Myprotein Strawberry Flavour Shake 385ml

    385ml · £6.23/L
    £2.40
  • Müller Myprotein Banana Flavour Complete Meal 500ml

    500ml · £6.00/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Pro Mlk Vanilla Protein Shake 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs

    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs

    £2.40
  • Iceland 12pk Large F/range Eggs

    £3.72
  • Iceland 30 Pack Mixed Size Barn Eggs

    £6.60
  • Actimel Kids Strawberry Banana Yoghurt Drink Lunchbox Snack 4x100g

    400g · £6.00/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Elmlea Single 270ml

    270ml · £6.00/L
    £0.24 off
    £1.62£1.86
  • Elmlea 270m Double

    270ml · £6.89/L
    £1.86
  • Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Starbucks Oat Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    5 for £6
    £2.64
  • Starbucks Skinny Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Arctic Coffee Caramel Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Arctic Coffee Café Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Emmi Caffè Latte Caramel 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • View all (86)

Cheese, Butter & Spreads

  • Iceland 500g Mild Grated Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Mature Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 1kg Grated Mature Cheddar

    1kg · £9.60/kg
    £9.60
  • Iceland 500g Mature Grted Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Mild Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g

    180g · £17.00/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Galloway Medium Scottish Cheddar 200g

    200g · £15.60/kg
    £3.12
  • Iceland 10 Pack Red Leicester Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • 10 Cheesy Singles 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Leerdammer 8 Original Mild-Nutty 160g

    160g · £18.75/kg
    2 for £5.40
    £3.00
  • Mexicana Original Cheddar Slices 160g

    160g · £22.13/kg
    2 for £5.40
    £3.54
  • Iceland 10PK Mild Coloured Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mature Coloured Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Edam Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g

    150g · £20.40/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Galloway Scottish Cheddar 10 Slices 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Dairylea Cheese Slices 16 x 18.75g (300g)

    16pk · £11.40/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)

    8pk · £13.60/kg
    2 for £3
    £2.04
  • Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)

    3pk · £30.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 400g Red Leic

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 250g Cheese Red Leicester

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • All Things Natural Cottage Cheese 240g

    240g · £9.25/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • All Things Cottage Cheese 240g

    240g · £9.25/kg
    £2.22
  • Iceland 400g Mature Coloured Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Extra Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Lighter Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 2.3kg Mature Cheddar Block

    2.3kg · £8.35/kg
    £19.20
  • Iceland 250g Cheese Mature Coloured Ched

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 250g Extra Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Extra Mature Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 750g Mature Coloured Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 250g Medium Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 400g Medium Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 250g Mild Coloured Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Mild Coloured Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Galloway Medium Scottish Cheddar 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £11.52/kg
    £0.96 off
    £2.88£3.84
  • Bertolli 450g

    450g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Dairypak Irish Butter Blended with Vegetable Oil 500g

    500g · £5.40/kg
    £2.70
  • Country Life Spreadable 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Utterly Butterly Lightly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Clover 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Utterly Butterly 1kg

    1kg · £3.78/kg
    £3.78
  • Utterly Butterly 500g

    500g · £3.96/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Clover Light Spread 500g

    500g · £4.56/kg
    £2.28
  • Just Like Butter 1kg

    1kg · £2.28/kg
    £2.28
  • View all (127)

  • View Beer, Wine & Spirits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo