Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Finest Dine In Salted Caramel Profiteroles 6pk
124g · £37.50/kg£4.65Tesco Finest Belgian Chocolate Creme Eclairs 2 Pack
2pk · £2.30 each£4.60Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco Belgian Chocolate Profiteroles 12 Pack
12pk · £0.41 each£4.95Tesco Chocolate Sundae 125g
125g · £16.80/kg£2.10Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Tesco Tiramisu Dessert 500g
500g · £9.30/kg£4.65Ms Mollys Chocolate Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40Hartley's 10 Cal Blueberry & Blackcurrant Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Strawberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Ms Molly's Jelly & Custard Dessert 3 Pack 375G
375g · £3.33/kg£1.25Tesco Creme Caramel 4x100g
400g · £4.88/kg£1.95Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu Dessert 400g
400g · £16.25/kg£6.50Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Dole Fruit In Orange Flavour Jelly - Mandarins 4 x 123g
4pk · £23.98/kg£2.95Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 X 80G
6pk · £33.75/kg£2.70Gü Chocolate & Honeycomb Dessert 2x86.5g
2pk · £56.98/kg£4.90£3.45 Clubcard (£40.12/kg)Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Finest Dine In Mixed Berry Trifles 2x150G
2pk · £31.00/kg£4.65Tesco Gooseberry Fool 114g
114g · £11.40/kg£1.30Tesco Toffee Sundae 125g
125g · £16.80/kg£2.10Tesco Raspberry Trifle 600g
600g · £7.58/kg£4.55Yorkie Milk Chocolate Dessert 2x65g
2pk · £43.85/kg£2.85£1.65 Clubcard (£25.38/kg)Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Bonne Maman Salted Caramel Creme 2 x 90g
2pk · £27.22/kg£2.45Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Cadbury Dairy Milk Trifle 2 x 90g
2pk · £28.89/kg£2.60The Delicious Dessert Company Sticky Toffee Eclairs 2 Pack
2pk · £1.85 each£3.70Tesco Finest Mixed Berry Trifle 550g
550g · £11.91/kg£6.55£5.85 Clubcard (£10.64/kg)Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80Ambrosia Devon Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Tesco Ready To Serve Custard 500G
500g · £1.70/kg£0.85Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Ambrosia Light Devon Custard 1 Kilograms
1kg · £4.05/kg£4.05Ambrosia Devon Custard 1Kg
1kg · £4.05/kg£4.05Ambrosia Devon Custard Chocolate 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Finest Vanilla Custard 500g
500g · £7.50/kg£3.75Tesco Ready To Serve Custard 400G
400g · £3.75/kg£1.50Tesco Ready To Serve Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ambrosia Low Fat Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ms Molly's Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10View all (53)
Sponge Puddings
McIntosh of Strathmore Sticky Tablet Sponge Puddings 210g
2pk · £31.90/kg£3.35Tesco Bread & Butter Puddings 2 Pack 120g
2pk · £28.75/kg£3.45Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Auntys Spotted Dick Steamed Puddings 2 Pack 190G
95g · £20.53/kg£1.95Tesco Sticky Toffee Pudding 400G
400g · £13.88/kg£5.55Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Tesco Finest Sticky Toffee Pudding 400 g
400g · £17.13/kg£6.85£5.35 Clubcard (£13.38/kg)
Cheesecakes
Tesco Finest 2 Sticky Toffee Cheesecake Slices 180g
2pk · £47.22/kg£4.25Gu New York Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £60.00/kg£4.20Tesco Finest Dark Chocolate Mirror Glaze Cheesecake Slices 180g
2pk · £51.67/kg£4.65Tesco Finest Passionfruit & Raspberry Cheesecake 500g
500g · £12.60/kg£6.30Tesco Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90Tesco Raspberry Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)Tesco Finest New York Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.60/kg£6.30Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)
Chilled Desserts
The Pizza Company Cookie Dough Dessert 150G
150g · £32.00/kg£4.80Kinder Milk Slice Milk And Honey 3 X 28G
3pk · £57.14/kg£1.60Tesco Finest Sicilian Lemon & Stem Ginger Possets 2 x 93g
2pk · £50.00/kg£4.65Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g
6pk · £28.53/kg£4.85£4.00 Clubcard (£23.53/kg)Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Muller Rice Strawberry Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 4X60g
4pk · £49.17/kg£2.95Tesco Chocolate Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Tesco Finest Belgian Chocolate Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Nestle Milkybar Mousse 4 X55g
4pk · £44.55/kg£2.45Tesco Strawberry Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Bonne Maman Chocolate Mousse Dessert 2x70g
2pk · £35.00/kg£2.45Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35Milkybar Milk Slices 4X26g
4pk · £69.23/kg£1.80Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15
Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Small Chocolate Party Cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Raspberry Swiss Roll
1pk · £1.60 each£1.60Tesco Toasty Walnut Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Iced Coffee Madeira Cake
1pk · £2.15 each£2.15Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.15 each£2.15Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Reids Ginger Loaf Cake
1pk · £2.90 each£2.90Reids Cherry Loaf Cake
1pk · £2.90 each£2.90Reids Lemon & Sultana Loaf Cake
1pk · £2.90 each£2.90Reids Raspberry & White Chocolate Iced Loaf Cake
1pk · £3.95 each£3.95McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.10 each£2.10Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.00 each£12.00
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Mathiesons Strawberry Cream Tarts 2 Pack (L)
2pk · £2.08 each£4.15Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05McGhee's Pineapple Tarts 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Mathiesons Toffee and Fresh Cream Pastry Tarts 2 Pack
2pk · £2.08 each£4.15McGhee's Raspberry Tarts 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.17 each£1.00Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35McIntosh of Strathmore Apple Crumble Dessert 280g
2pk · £23.93/kg£3.35Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55
Canned Desserts
Tesco Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Creamed Semolina 400G Tin
400g · £6.88/kg£2.75Ambrosia Low Fat Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05