Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Orange Minimum 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Parrs Toffee Apple with Caramelised biscuit Crumb Topping

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs White Chocolate Coated Apple with Rainbow sugar crunch

    1pk · £1.60 each
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20 each)
  • Parrs Toffee Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Milk Chocolate Retro Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Organic Gala Apples 630G

    630g · £4.60/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.05/kg)
  • Tesco Seasonal Apples Minimum 5 Pack

    5pk · £0.53 each
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco Jazz Apple 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Tesco Red Seedless Grapes 500G

    £2.40
    £2.15 Clubcard
  • Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Pineapple Fingers 80G

    80g · £12.50/kg
    £1.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Apple With Peanut Butter Dip 110G

    110g · £21.36/kg
    £2.35
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Apple, Grape & Cheese Snack Pack 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for 2 Clubcard
  • NERGI Kiwi Berries 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    £2.90 Clubcard (£23.20/kg)
  • Tesco Galia Melon Each

    1pk · £2.85 each
    £2.85
    £2.50 Clubcard (£2.50 each)
  • Tesco Honeydew Melon

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4pk

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£0.76 each)
  • Parrs Milk Chocolate Decorated Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Melon Fingers 80g

    80g · £12.50/kg
    £1.00
    3 for 2 Clubcard

Vegetables

  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Shallots Onions 400G

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£3.75/kg)
  • Tesco Brown Onions 1Kg

    1kg · £1.10/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£0.95/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 400G

    400g · £3.38/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£2.75/kg)
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Organic Carrots 700G

    700g · £2.21/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£1.93/kg)
  • Tesco Asparagus Tips 125G

    125g · £22.00/kg
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£19.60/kg)
  • Tesco Finest Extra Fine Beans 200G

    200g · £11.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.40/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£3.80/kg)
  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Imperator Carrot 450G

    450g · £5.11/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£4.22/kg)

Salad & Herbs

  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.40/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£3.80/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)

Milk, Eggs, Dairy

  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Benecol Buttery Spread 500G

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £4.75 Clubcard (£9.50/kg)
  • Clover Light Spread 500 G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Country Life Original Salted Spreadable 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£7.50/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Oatly The Original No Sugars Oat Drink 1L

    £2.45
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Alpro Soya Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Coconut No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Better Nature Tempeh - Smoky 220g

    220g · £17.73/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£14.09/kg)
  • Tiba Tempeh Roasted Protein Bites 60g

    60g · £29.17/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tiba Tempeh Southern Style Protein Bites 60g

    60g · £29.17/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Oatly Creamy Oat Single Cream Alternative 250Ml

    £1.60
    £1.40 Clubcard
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    £2.40 Clubcard (£12.00/kg)
  • Alpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g

    4pk · £27.20/kg
    £3.40
    £2.80 Clubcard (£22.40/kg)
  • THE TOFOO CO ORGANIC SILKEN TOFU 300g

    300g · £9.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£7.67/kg)
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Pilgrims Choice Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G

    550g · £12.91/kg
    £7.10
    £5.40 Clubcard (£9.82/kg)
  • Galloway Medium Scottish Coloured Cheddar Cheese Slices 200g

    200g · £16.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£13.50/kg)
  • Mexicana The Original Spicy Cheddar Cheese Bar 185g

    185g · £20.00/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£14.59/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Comte Aop 180G

    180g · £30.83/kg
    £5.55
    £4.95 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)
  • Tesco Finest Aged Blue Stilton 215G

    215g · £22.09/kg
    £4.75
    £4.25 Clubcard (£19.77/kg)
  • Tesco Finest Manchego Cheese 175g

    175g · £34.57/kg
    £6.05
    £5.35 Clubcard (£30.57/kg)

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G

    425g · £8.82/kg
    £3.75
    £2.50 Clubcard (£5.88/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

    1kg · £4.50/kg
    £4.50
    £4.45 Clubcard (£4.45/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco 14 Southern Fried Chicken Straws 161g

    161g · £15.22/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 6 Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 8 Unsmoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Triples Porky 3 British Pork Sausages 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Chicken & Beef Mince 500g

    500g · £14.20/kg
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Sweet BBQ Pulled Pork 410g

    410g · £19.02/kg
    £7.80
    £5.50 Clubcard (£13.41/kg)
  • Tesco Pork Loin Chops 2 Pack 450G

    450g · £14.67/kg
    £6.60
    £4.85 Clubcard (£10.78/kg)
  • Tesco 2 Gammon Steaks with BBQ Glaze 300g

    300g · £23.50/kg
    £7.05
    £5.95 Clubcard (£19.83/kg)
  • Tesco Finest Scottish Smoked Salmon Mild and Delicate 100g

    100g · £70.00/kg
    £7.00
    £5.50 Clubcard (£55.00/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn Fajita Mini Fillets 138g

    138g · £29.71/kg
    £4.10
    £3.55 Clubcard (£25.72/kg)
  • Quorn Sweet Chilli Fillets 138g

    138g · £29.71/kg
    £4.10
    £3.55 Clubcard (£25.72/kg)
  • Quorn Roast Mini Fillets 138g

    138g · £29.71/kg
    £4.10
    £3.55 Clubcard (£25.72/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Gosh! Super Plants Parsnip, Leek & Pea with Linseed Sausages 210g

    210g · £19.52/kg
    £4.10
    £3.60 Clubcard (£17.14/kg)
  • Gosh! Super Plants Asian Style Cauliflower & Spinach with Pumpkin Seeds Burgers 200g

    200g · £18.75/kg
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Better Nature Tempeh - Smoky 220g

    220g · £17.73/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£14.09/kg)
  • Tiba Tempeh Roasted Protein Bites 60g

    60g · £29.17/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tiba Tempeh Southern Style Protein Bites 60g

    60g · £29.17/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    £2.40 Clubcard (£12.00/kg)
  • THE TOFOO CO ORGANIC SILKEN TOFU 300g

    300g · £9.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£7.67/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • This Isn't Bacon Plant-Based Rashers 120G

    120g · £32.92/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£27.50/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Salsa 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Guacamole 163g

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Spicy Antipasti Trio 137g

    137g · £28.10/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Pizza Express Garlic & Herb Dip 90g

    90g · £31.67/kg
    £2.85
    £2.35 Clubcard (£26.11/kg)
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Onion & Garlic Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Red Pepper Houmous 182g

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Cucumber With Soured Cream & Chive Dip 120g

    120g · £19.58/kg
    £2.35
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Stuffed Vine Leaves 162g

    162g · £23.77/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Sabra Houmous Extra 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Olives With Garlic & Chilli 180g

    180g · £21.39/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives Stuffed with Garlic 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g

    560g · £7.59/kg
    £4.25
    £3.80 Clubcard (£6.79/kg)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Higgidy Three Cheese Cauliflower & Broccoli Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Tesco Finest Maple Bacon & Vintage Cheddar Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & White Wine 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Higgidy Cheddar & Hot Maple Roasted Winter Veg Quiche 400g

    400g · £13.88/kg
    £5.55
    £4.45 Clubcard (£11.13/kg)
  • Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Italian Inspired Smoked Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco BBQ Roast Chicken Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£22.65/kg)
  • Taste Original Chicken Satay Skewers 96g

    96g · £33.85/kg
    £3.25
    £2.70 Clubcard (£28.13/kg)
  • Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g

    216g · £11.34/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Greek Inspired Chicken Thigh Strips 180g

    180g · £31.39/kg
    £5.65
    £4.75 Clubcard (£26.39/kg)
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5X22.5G

    5pk · £140.91/kg
    £3.10
    £1.95 Clubcard (£88.64/kg)
  • Tesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Tesco 10 Chicken Satay Bites 120G

    120g · £20.42/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Riva 10 Satay Chicken Skewers 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco 25 cocktail sausage 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Tesco Finest Smooth Brussels Pâté 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
    £3.10 Clubcard (£20.67/kg)
  • Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
    £1.75 Clubcard (£7.95/kg)
  • Ginsters Creamy Garlic Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.70 Clubcard (£15.88/kg)
  • Ginster Pasty Bombay Potato & Spinach 180G

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Chicken Tikka Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • View all (62)

Bakery

  • Genius Gluten Free Naturally Genius Tiger Bloomer 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
    £4.15 Clubcard (£10.38/kg)
  • Tesco Finest Tomato Focaccia 170g

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tesco Finest Focaccia Plain 135g

    £3.35
    £2.65 Clubcard
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Tesco Finest Olive Focaccia 170g

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£11.09/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£51.67/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£0.49 each)
  • Schar Gluten Free Waffles 100G

    100g · £32.00/kg
    £3.20
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
    £3.10 Clubcard (£62.00/kg)
  • Tesco Finest 4 Real Sourdough Chocolate Crumpets

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£0.54 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.63 each)
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£0.54 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
    £1.65 Clubcard (£0.33 each)
  • New York Bakery Protein Boost Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Tesco Mini Plain Naan Breads 6 Pack 282g

    6pk · £44.68/kg
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£38.30/kg)
  • Tesco Mini Garlic & Coriander Naans 6 pack

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £94.05/kg
    £3.95
    £2.20 Clubcard (£52.38/kg)
  • Tesco Finest 2 Methi Roti

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.70 Clubcard (£0.85 each)
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £117.86/kg
    £4.95
    £3.00 Clubcard (£71.43/kg)
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Brookie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.17 each)
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.17 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g

    120g · £44.17/kg
    £5.30
    £4.75 Clubcard (£39.58/kg)
  • Bonne Maman La Madeleine 7 Pack

    175g · £23.14/kg
    £4.05
    £3.15 Clubcard (£18.00/kg)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.00/kg)
  • View all (77)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Bens Original Street Food Chow Mein Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Suhana Cuppa Schezwan Fried Rice 70G

    70g · £34.29/kg
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Little Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Dolmio Classics Rigatoni Bolognese Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £3.90 Clubcard (£7.80/kg)
  • BOSH! Firecracker Grain Bowl 300g

    300g · £22.33/kg
    £6.70
    £5.95 Clubcard (£19.83/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Crosta & Mollica Verdure Pizza 471g

    471g · £15.29/kg
    £7.20
    £6.45 Clubcard (£13.69/kg)
  • Tesco Triple Pepperoni Pizza 365g

    365g · £15.62/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£13.97/kg)
  • Tesco Cheesy Garlic Meltdown Pizza 385g

    385g · £14.81/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£13.25/kg)
  • Tesco Garlic Baguette 205g

    205g · £6.59/kg
    £1.35
    £1.15 Clubcard (£5.61/kg)
  • Tesco Rosemary and Garlic Flatbread 232g

    232g · £12.93/kg
    £3.00
    £2.00 Clubcard (£8.62/kg)
  • Pizza Express Dough Balls 200G

    200g · £24.00/kg
    £4.80
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Rustlers The Essential Cheeseburger 166g

    166g · £14.16/kg
    £2.35
    £1.75 Clubcard (£10.54/kg)
  • Rustlers Southern Fried Chicken Burger 132g

    132g · £18.56/kg
    £2.45
    £2.05 Clubcard (£15.53/kg)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Higgidy Three Cheese Cauliflower & Broccoli Pie 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£19.50/kg)
  • Tesco Finest Maple Bacon & Vintage Cheddar Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & White Wine 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g

    255g · £24.90/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£20.98/kg)
  • Higgidy Cheddar & Hot Maple Roasted Winter Veg Quiche 400g

    400g · £13.88/kg
    £5.55
    £4.45 Clubcard (£11.13/kg)
  • Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.33/kg
    £1.50
    3 for 2 Clubcard
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)

Desserts

  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Finest Mixed Berry Trifle 550g

    550g · £11.91/kg
    £6.55
    £5.85 Clubcard (£10.64/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Gü Chocolate & Honeycomb Dessert 2x86.5g

    2pk · £56.98/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£40.12/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Yorkie Milk Chocolate Dessert 2x65g

    2pk · £43.85/kg
    £2.85
    £1.65 Clubcard (£25.38/kg)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Tesco Finest Sticky Toffee Pudding 400 g

    400g · £17.13/kg
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£13.38/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Tesco Vanilla Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Tesco Raspberry Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g

    6pk · £28.53/kg
    £4.85
    £4.00 Clubcard (£23.53/kg)
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)

Ice Cream

  • Ben & Jerry's Minter Wonderland Mint Ice Cream 465Ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Cadbury Crunchie Honeycomb Ice Cream 425ml

    £5.20
    £2.75 Clubcard
  • Kelly's Cornish Clotted Cream Ice Cream 950Ml

    £5.25
    £3.00 Clubcard
  • Ben & Jerry's Phish Food Chocolate & Marshmallow Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry’s Chocolatey Orange Chunk Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Twister Mini Tropical Ice Cream Lollies 6 x 50ml

    £3.85
    £1.50 Clubcard
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 6x100ml

    £7.50
    £5.65 Clubcard
  • Twister Mini Pineapple Ice Cream Lollies 6x50ml

    £3.85
    £1.50 Clubcard
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Nobbly Bobbly 4X60ml

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Rowntree's Watermelon Lollies 4 x 73ml

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)

Frozen

  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£3.97/kg)
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
    £2.75 Clubcard (£3.06/kg)
  • itsu 6 chicken soup dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
    £2.00 Clubcard (£11.90/kg)
  • itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g

    270g · £19.63/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • itsu 12 spicy chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £2.50 Clubcard (£10.42/kg)
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Slicey Air Fryer Cheesy Garlic Pizza 124g

    124g · £23.39/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£13.31/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Diavola Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£11.79/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Margherita Pizza Slice 128g

    128g · £22.66/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.89/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Pepperoni Pizza 130g

    130g · £22.31/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Dr. Oetker Suprema La Margherita Cheese Sourdough Pizza 414g

    414g · £14.98/kg
    £6.20
    £4.65 Clubcard (£11.23/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g

    360g · £11.67/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£7.92/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.91/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.51/kg)
  • Tesco Takeaway Absolute Banger Stuffed Crust Pizza 471g

    471g · £9.77/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.96/kg)
  • Tesco Minced Beef Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • itsu hoisin duck 8 bao buns 256g

    256g · £17.77/kg
    £4.55
    £3.00 Clubcard (£11.72/kg)
  • Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders Burgers 454g

    454g · £15.64/kg
    £7.10
    £5.50 Clubcard (£12.11/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Birds Eye 2 Hot & Spicy Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)
  • Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Birds Eye 4 Classic Beef Quarter Pounder Burgers with Onion 454g

    454g · £19.82/kg
    £9.00
    £6.20 Clubcard (£13.66/kg)
  • Birds Eye 2 Original Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Chunks 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Tesco Southern Fried 2 Chicken Breast Fillet Burgers 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g

    403g · £14.39/kg
    £5.80
    £3.75 Clubcard (£9.31/kg)
  • Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G

    230g · £33.70/kg
    £7.75
    £6.25 Clubcard (£27.17/kg)
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Genius Chicken & Gravy Pies 320G (L)

    320g · £14.06/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
    £3.20 Clubcard (£11.43/kg)
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
    £3.20 Clubcard (£7.49/kg)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • LOVE CORN Sweet & Salty 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh London Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £1.50 Clubcard (£11.54/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • LOVE CORN Cheddar 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Cofresh Spicy Balti Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • KETTLE Tortilla Mature Cheddar & Red Onion 140g

    140g · £23.57/kg
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£16.43/kg)
  • KETTLE Tortilla Sweet Chilli & Sour Cream 140g

    140g · £23.57/kg
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£16.43/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • McVitie's Original Digestive 315g

    315g · £7.14/kg
    £2.25
    £1.35 Clubcard (£4.29/kg)
  • Lotus Biscoff Biscoff Cream 154g

    154g · £15.58/kg
    £2.40
    £1.55 Clubcard (£10.06/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Double Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£10.70/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • Jutrzenka Jezyki Classic Biscuits 140G

    140g · £16.79/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Cadbury Animals Biscuits - Milk Chocolate 5 x 19.9g

    100g · £20.50/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Hello Panda Chocolate Biscuits 50G

    50g · £39.00/kg
    £1.95
    £1.80 Clubcard (£36.00/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Maryland Minis Cookies - Choc Chip 6 Mini Bags 118.8g

    118g · £17.80/kg
    £2.10
    £1.35 Clubcard (£11.44/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • View all (121)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
    £4.70 Clubcard (£24.74/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • E. Wedel Milk Chocolate with Chocolate Filling 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
    £2.35 Clubcard (£23.50/kg)
  • E. Wedel Dark Chocolate with Chocolate Filling 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Reese's Peanut Butter White Chocolate Bar 90g

    90g · £26.11/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£21.67/kg)
  • Toblerone Fruit Nut 360G

    360g · £19.44/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g

    5pk · £91.07/kg
    £2.55
    £1.50 Clubcard (£53.57/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£18.24/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 x 27.2g

    218g · £19.04/kg
    £4.15
    £3.65 Clubcard (£16.74/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Fox's Biscuits Rocky STACK'd Chocolate Cream flavour Biscuit Bars 5x25g Bars Multipack

    5pk · £78.00/kg
    £1.95
    £1.50 Clubcard (£60.00/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 5 X 43g

    5pk · £105.81/kg
    £4.55
    £3.30 Clubcard (£76.74/kg)
  • View all (137)

Fruit Juice & Smoothies

  • Innocent Orange Juice With Bits 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Innocent Smooth Orange Juice 1.35L

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Copella Apple Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Apple Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Blue Spark, Guava & Pineapple 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • innocent Like Strawberry Cupcakes Creamy Smoothie 750ml

    £5.70
    £3.45 Clubcard
  • Tropicana Orange & Mango Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard
  • Innocent Apple & Mango Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • J2O Orange & Passion Fruit 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Copella Apple And Elderflower Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • innocent Kids Juicy Water Apples & Pears 3 x 200ml

    3pk · £1.10 each
    £3.30
    £2.20 Clubcard (£0.73 each)
  • innocent Kids Juicy Water Apple and Mango 3 x 200ml

    3pk · £1.10 each
    £3.30
    £2.20 Clubcard (£0.73 each)
  • Innocent Super Smoothie Revitalise Raspberry, Cranberry, Pomegranate & Apple with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 4X1 Litre Carton

    £9.40
    £7.90 Clubcard
  • innocent Kids Super Smoothies Strawberries, Kiwis & Apples 4 x 150ml

    4pk · £1.35 each
    £5.40
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Diet Coke Soft Drink Cans 12 x 150 mL

    12pk · £0.72 each
    £8.60
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Coca Cola Regular 12 X 150Ml

    12pk · £0.77 each
    £9.25
    £7.25 Clubcard (£0.60 each)
  • Fever-Tree Mexican Lime Soda Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Raspberry Lemonade 12 x 150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Sprite Lemon Lime 12 x 150ml

    12pk · £0.69 each
    £8.30
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Rubicon Mango 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • Irn-Bru Soft Drink Multipack Cans 12x330ml

    12pk · £0.60 each
    £7.25
    £6.50 Clubcard (£0.54 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ufc Coconut Water 1 Litre

    £3.75
    £2.50 Clubcard
  • Appletiser 100% Apple Juice Lightly Sparkling 6x250 ml

    6pk · £1.15 each
    £6.90
    £4.25 Clubcard (£0.71 each)
  • Schweppes Cherry Pepper Soda 12x150ml

    12pk · £0.63 each
    £7.60
    £5.95 Clubcard (£0.50 each)
  • J2O Apple & Mango 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Fever-Tree Light Ginger Ale Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Wild Berry 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • J2O Apple & Raspberry 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • innocent Kids Juicy Water Apple and Strawberry 3 x 200ml

    3pk · £1.10 each
    £3.30
    £2.20 Clubcard (£0.73 each)
  • Irn- Bru 1901 Soft Drink Multipack Cans 4x330ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.90 Clubcard (£1.23 each)
  • Fever-Tree Light Raspberry & Rose Lemonade Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Canada Dry Ginger Ale 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry & Raspberry Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Berry 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Lite Ready-to-drink Chocolate 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • Pro Mlk Vanilla Protein shake 1 Litre

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Huel Ready-to-drink Complete Meal Strawberries & Cream 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Red Bull Sugar Free Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.69 each
    £13.50
    £11.00 Clubcard (£1.38 each)
  • Arla Protein Chocolate Flavoured Milk Shake 250ml

    £2.30
    £1.95 Clubcard
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Ice Kick 4x500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Huel RTD Chocolate Brownie 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Schweppes Lemonade 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Light Spanish Clementine Tonic Water 500Ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Elderflower Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Italian Blood Orange Soda Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Premium Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic With Lemon 12X150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Rubicon Spring Orange Mango 1.5L

    £2.70
    £2.25 Clubcard
  • View all (64)

Cooking Sauces & Ingredients

  • Cornish Sea Salt 225G

    225g · £12.44/kg
    £2.80
    £2.35 Clubcard (£10.44/kg)
  • Belazu Rose Harissa Paste 130G

    130g · £43.85/kg
    £5.70
    £5.05 Clubcard (£38.85/kg)
  • East End Garam Masala Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • East End Chinese Cinnamon Sticks 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Santa Maria Roasted Garlic & Pepper Grinder 80G

    80g · £60.63/kg
    £4.85
    £3.75 Clubcard (£46.88/kg)
  • East End Cumin Whole Jeera 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Coriander Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Santa Maria Chilli Explosion Grinder 70G

    70g · £69.29/kg
    £4.85
    £3.75 Clubcard (£53.57/kg)
  • Prep House Katsu Curry Sauce 250g

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    £2.25 Clubcard (£9.00/kg)
  • Veetee Indian Chickpea Curry and Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Veetee Indian Black Dal Makhani and Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Veetee Indian Tikka Masala Sauce & Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Veetee Malaysian Rendang Style Sauce & Thai Jasmine Rice Meal Kit 550g

    550g · £7.55/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.73/kg)
  • BOSH! Mediterranean Grain Bowl 300g

    300g · £22.33/kg
    £6.70
    £5.95 Clubcard (£19.83/kg)
  • Oxo Beef Onion & Rosemary Stock Pot 4 Pack 80G

    4pk · £120.00/kg
    £2.40
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • Knorr Roasted Garlic Stock Pot 4x28g

    104g · £27.40/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£18.27/kg)
  • Knorr Lamb Stock Cubes 8x10g

    80g · £31.88/kg
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • Knorr Ham Stock Cubes 8 x 10g

    80g · £31.88/kg
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • Knorr Beef Stock Cubes 8x10g

    80g · £31.88/kg
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • Knorr Chicken Stock Cubes 8 x 10g

    80g · £31.88/kg
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • Knorr Rich Beef Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Stockpot Red Wine 4pk 104g

    104g · £27.40/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£18.27/kg)
  • Knorr Vegetable Stock Pot 4x28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Chicken Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr CKN Bouillon Stock Cubes 8 Pk 72g

    8pk · £316.67/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£283.33/kg)
  • Kucharek Chicken Cube 120G

    12pk · £150.00/kg
    £1.50
    £1.35 Clubcard (£135.00/kg)
  • Aspall Organic Raw Apple Cyder Vinegar 500ml

    £5.00
    £4.25 Clubcard
  • Aspall Organic Cyder Vinegar 350Ml

    £2.95
    £2.50 Clubcard
  • Tesco Vegetable Oil 5 Litre

    £9.70
    £9.20 Clubcard
  • Crisp 'N Dry 100% Rapeseed Oil 2 Litre

    £7.50
    £6.00 Clubcard
  • Flora Pure Sunflower Oil 1L

    £4.95
    £3.95 Clubcard
  • Goldfish Chinese Curry Sauce Concentrate 405G

    405g · £10.25/kg
    £4.15
    £3.65 Clubcard (£9.01/kg)
  • Kikkoman Teriyaki Sauce & Garlic 250Ml

    £4.75
    £3.90 Clubcard
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)
  • Borough Broth Free-Range Organic Chicken Bone Broth 324g

    324g · £17.75/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£13.89/kg)

Tins & Cans

  • Napolina Double Concentrate Tomato Puree 142G

    142g · £13.38/kg
    £1.90
    £1.55 Clubcard (£10.92/kg)
  • Mutti Double Concentrate Tomato Puree 130g

    130g · £17.31/kg
    £2.25
    £1.80 Clubcard (£13.85/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.70 Clubcard (£1.75/kg)
  • Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 4x400g

    400g · £21.25/kg
    £8.50
    £5.30 Clubcard (£13.25/kg)
  • Cirio Passata Carton 500G

    500g · £3.50/kg
    £1.75
    £1.40 Clubcard (£2.80/kg)
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 4x400g

    4pk · £2.13 each
    £8.50
    £5.30 Clubcard (£1.33 each)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Green Giant Salt Free Sweetcorn 198G

    198g · £6.57/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£5.30/kg)
  • Green Giant Original Sweet Corn 198G

    198g · £6.57/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£5.30/kg)
  • Green Giant Salt Free Sweetcorn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.85 Clubcard (£2.24/kg)
  • Green Giant Original Sweet Corn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • Baxters Favourites Lentil & Bacon Soup 400G

    400g · £6.88/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£5.63/kg)
  • Baxters Favourites French Onion Soup 400G

    400g · £6.88/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£5.63/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Rio Mare Tuna In Olive Oil 160G

    160g · £27.50/kg
    £4.40
    £3.10 Clubcard (£19.38/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Sunflower Oil 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks With A Little Brine 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Del Monte Prunes In Juice 410G

    410g · £4.02/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Pear Halves In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Peach Slices In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Fruit Cocktail In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Mandarins In Juice 300G

    300g · £5.50/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Laila Kesar Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £2.65 Clubcard (£3.12/kg)
  • Laila Light Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Del Monte Apricot Halves In Syrup 410G

    420g · £3.93/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Pudliszki Double Concentrated Tomato Puree 190g

    190g · £11.05/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£9.21/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Betty Crocker Cake Mix - Zesty Lemon 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Country Carrot Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Cake Mix - Red Velvet 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Tesco Spider Web Cookie Cauldron Kit 359g

    359g · £10.72/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£9.33/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Strawberry Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Rich Cream Cheese Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Mugshot Tomato & Herb Pasta 64G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Mug Shot Pasta - Roast Chicken 55g

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Maggi 2 Minute Masala Flavour Instant Noodles 70g

    70g · £13.57/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£12.14/kg)
  • SAMYANG CHEESE BULDAK HOT CHICKEN FLAVOUR RAMEN CUP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Maggi Hot Cup Noodles - Curry Flavour 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Tiger Tiger 5mm Rice Stick Noodles 400g

    400g · £7.88/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • Blue Dragon Wok Ready Medium Noodles 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Blue Dragon Wok Ready Wide Noodles 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Naked Noodle Singapore Curry 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles - Chili 111g

    111g · £14.86/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.16/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles Classic 109G

    109g · £15.14/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.39/kg)
  • Huel Black Edition Katsu Curry Flavour High Protein Noodles - 100g

    100g · £49.50/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£44.50/kg)
  • Buldak Original Spicy Hot Chicken Ramen Cup 70g

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Mugshot Sweet & Sour Noodles 67G

    61g · £22.13/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.93/kg)
  • Mugshot Chicken & Sweetcorn Noodles 54G

    54g · £25.00/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£15.74/kg)
  • itsu chickn ramen instant noodles & broth pot 64g

    64g · £41.41/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£33.59/kg)
  • itsu satay style instant noodles & broth pot 66g

    66g · £40.15/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£32.58/kg)
  • Buldak Samyang Hot Chicken Flavour Ramen 5x140g

    5pk · £55.00/kg
    £7.70
    £6.70 Clubcard (£47.86/kg)
  • Batchelors Super Noodles Bbq Beef 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Batchelors Super Noodles Chicken 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Curry Flavour 5x79g

    5pk · £60.13/kg
    £4.75
    £2.95 Clubcard (£37.34/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Blue Dragon Pad Thai Rice Noodles 200g

    200g · £11.50/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Blue Dragon Medium Egg Noodles 250g

    £2.10
    £1.85 Clubcard
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
    £1.10 Clubcard (£12.22/kg)
  • Nissin Cup Noodles Soba Wok Style Yakitori Chicken 89g

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Nissin Soba Chilli Instant Noodles 92G

    92g · £29.89/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£24.46/kg)
  • Nissin Soba Classic Instant Noodles 90G

    90g · £30.56/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£25.00/kg)
  • Batchelors Super Noodles Mild Curry 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Naked Noodle Sweet Chilli Flavour 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Tiger Tiger Ramen Stir Fry Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Tiger Tiger Udon Japanese Style Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Laila Basmati Rice 2Kg

    2kg · £2.98/kg
    £5.95
    £5.30 Clubcard (£2.65/kg)
  • Natco Mung Dal Yellow 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • East End Popcorn 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • Natco Red Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£2.70/kg)
  • Laila Chickpeas 2Kg

    2kg · £2.85/kg
    £5.70
    £4.50 Clubcard (£2.25/kg)
  • Laila Red Split Lentils 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £3.80 Clubcard (£1.90/kg)
  • Laila Chana Dal 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £4.60 Clubcard (£2.30/kg)
  • Natco Green Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Natco Chick Peas 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Tilda Wholegrain Basmati & Wild Rice 250g

    250g · £6.60/kg
    £1.65
    £1.40 Clubcard (£5.60/kg)
  • Tilda Coconut Basmati Rice 250g

    250g · £6.60/kg
    £1.65
    £1.40 Clubcard (£5.60/kg)
  • Tilda Lime & Coriander Basmati Rice 250g

    250g · £6.60/kg
    £1.65
    £1.40 Clubcard (£5.60/kg)
  • Merchant Gourmet Puy Lentils Ready To Eat 250G

    250g · £11.00/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£9.20/kg)
  • Suhana Cuppa Poha Mix 80g

    80g · £20.63/kg
    £1.65
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Tilda Peri Peri Basmati Rice 250G

    250g · £6.60/kg
    £1.65
    £1.40 Clubcard (£5.60/kg)
  • Naked Rice Japanese Chicken Katsu Curry 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • View all (55)

Table Sauces & Condiments

  • Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Sauce 290g

    290g · £10.00/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£8.79/kg)
  • Hellmann's Light Mayonnaise Jar 600g

    600g · £8.75/kg
    £5.25
    £4.70 Clubcard (£7.83/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 600g

    600g · £8.75/kg
    £5.25
    £4.70 Clubcard (£7.83/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Hellmann's Light Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Light Mayonnaise 815g

    815g · £6.20/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Pudliszki Mild Tomato Ketchup 480G

    480g · £4.58/kg
    £2.20
    £1.95 Clubcard (£4.06/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Hellmann's Tomato Ketchup Sauce Squeezy 430ml

    £2.70
    £2.40 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Hot and Sweet Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£5.88/kg)
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Blue Dragon Reduced Sugar Thai Sweet Chilli Dipping Sauce 295g

    295g · £11.02/kg
    £3.25
    £3.00 Clubcard (£10.17/kg)
  • Blue Dragon Original Thai Sweet Chilli Dipping Sauce 315g

    315g · £10.32/kg
    £3.25
    £3.00 Clubcard (£9.52/kg)
  • Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce 148ml

    £3.05
    £2.05 Clubcard
  • Prymat Sarepska Mustard 180G

    180g · £6.11/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£5.28/kg)
  • French's American Classic Yellow Squeezy Mustard 226G

    226g · £14.82/kg
    £3.35
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • HP Brown Sauce 600G

    600g · £8.50/kg
    £5.10
    2 for £7.20 Clubcard
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Kenco Smooth Instant Coffee Paper Refill 150g

    150g · £47.33/kg
    £7.10
    £6.35 Clubcard (£42.33/kg)
  • Grind House Blend Whole Bean Coffee 200g

    200g · £42.50/kg
    £8.50
    £7.05 Clubcard (£35.25/kg)
  • Grind, House Blend Ground Coffee, 200 grams

    200g · £42.50/kg
    £8.50
    £7.05 Clubcard (£35.25/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Costa Smooth medium blend instant coffee 190g

    190g · £52.63/kg
    £10.00
    £7.10 Clubcard (£37.37/kg)
  • L'or. Decafeine Instant Coffee 150G

    150g · £72.00/kg
    £10.80
    £9.15 Clubcard (£61.00/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 150G

    150g · £72.00/kg
    £10.80
    £9.15 Clubcard (£61.00/kg)
  • Nescafe Gold Blend Intense Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Costa Coffee Intense Dark Roast Instant Coffee 100g

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.45 Clubcard (£54.50/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Costa Coffee Smooth Medium Roast instant 150g

    150g · £83.33/kg
    £12.50
    £8.10 Clubcard (£54.00/kg)
  • Twinings Superblends Wellbeing Collection 20 Tea Bags 37g

    20pk · £140.54/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£110.81/kg)
  • PG Tips Decaf Black Tea 70 Tea Bags 203g

    203g · £24.14/kg
    £4.90
    £3.65 Clubcard (£17.98/kg)
  • Twinings English Breakfast Tea Bags 80 Pack 200g

    200g · £35.50/kg
    £7.10
    £5.60 Clubcard (£28.00/kg)
  • Twinings The Earl Grey Tea Bags 80 Pack 200g

    200g · £35.50/kg
    £7.10
    £5.60 Clubcard (£28.00/kg)
  • Yorkshire Decaffeinated 80 Teabags 250G

    250g · £23.00/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£19.00/kg)
  • Yorkshire Gold Tea Bags 160S 500G

    500g · £20.00/kg
    £10.00
    £8.35 Clubcard (£16.70/kg)
  • Yorkshire 80 Teabags 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    £4.15 Clubcard (£16.60/kg)
  • TWININGS FRUIT & HERBAL COLLECTION 20 TEABAGS 35G

    35g · £148.57/kg
    £5.20
    £4.05 Clubcard (£115.71/kg)
  • Twinings Superblends Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea 20 Tea Bags 40g

    40g · £130.00/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£102.50/kg)
  • Twinings Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla 20 Tea Bags 30g

    30g · £173.33/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£136.67/kg)
  • Cadbury Instant Hot Chocolate Powder 300G

    300g · £18.33/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Twinings Luxury Chocolate Drink 350G

    350g · £22.00/kg
    £7.70
    £6.90 Clubcard (£19.71/kg)
  • Options Belgian Choc Jar 220g

    220g · £33.41/kg
    £7.35
    £4.60 Clubcard (£20.91/kg)
  • Typhoo 240 Premium Everyday Tea Bags 750G

    750g · £8.27/kg
    £6.20
    £4.20 Clubcard (£5.60/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Taste Variety Pack Breakfast Cereal 188g

    188g · £20.48/kg
    £3.85
    £2.45 Clubcard (£13.03/kg)
  • Go Ahead Strawberry Fruit Yogurt Breaks Snack Bars Multipack 4 x 35.5g

    142g · £19.01/kg
    £2.70
    £1.85 Clubcard (£13.03/kg)
  • Huel Chocolate Fudge Brownie Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Cereal Bars 4 x 40g

    4pk · £95.00/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£68.75/kg)
  • Nature Valley Protein Peanut & Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £23.75/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£17.19/kg)
  • Cadbury Brunch Sweet Raisins 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Cadbury Brunch Chocolate Chip Wholegrain Cereal Bars 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolate & Honeycomb Multipack, 4x33g

    4pk · £90.91/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£72.73/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Graze Cocoa Vanilla Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Cadbury Brunch Peanut Wholegrain Cereal Bars 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nakd Bakewell Tart Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Nestlé Shreddies Frosted Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £7.67/kg
    £4.60
    £3.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Nestlé Shredded Wheat Bitesize Blueberry Breakfast Cereal 450g

    450g · £9.78/kg
    £4.40
    £3.40 Clubcard (£7.56/kg)
  • Jordans Crunchy Granola Raisin Almond 750G

    750g · £7.00/kg
    £5.25
    £3.90 Clubcard (£5.20/kg)
  • Bio&Me Super Seedy & Nutty Gut-Loving Granola 360g

    360g · £15.28/kg
    £5.50
    £4.65 Clubcard (£12.92/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Caramelised Biscuit Cereal 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Jordans Simply Granola 750G

    750g · £7.00/kg
    £5.25
    £3.90 Clubcard (£5.20/kg)
  • Nestlé Shredded Wheat Bitesize Breakfast Cereal 720g

    720g · £7.57/kg
    £5.45
    £4.70 Clubcard (£6.53/kg)
  • Nestlé Cheerios Multigrain Hoop Breakfast Cereal 500g

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Weetabix Cereal 48 Pack

    48pk · £0.15 each
    £7.20
    £5.35 Clubcard (£0.11 each)
  • Quaker Jumbo Porridge Oats 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
    £3.40 Clubcard (£3.40/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Jordans Crunchy Oat Granola - Tropical Fruits 750g

    750g · £7.00/kg
    £5.25
    £3.90 Clubcard (£5.20/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Kellogg's Bluey Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.40 Clubcard (£9.71/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Nakd Fruit & Peanut Bars - Salted Caramel 4 Pack 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • nakd. Cocoa Delight Fruit & Nut Bars 4 x 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Hilltop Squeezy Blossom Honey 340G

    340g · £10.00/kg
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£6.91/kg)
  • Rowse Organic Squeezy Honey 340g

    340g · £14.12/kg
    £4.80
    £4.00 Clubcard (£11.76/kg)
  • Rowse Organic Clear Honey 340G

    340g · £14.56/kg
    £4.95
    £4.10 Clubcard (£12.06/kg)
  • Hartley's Best Seedless Raspberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Seedless Strawberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Apricot Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Nutella Hazelnut Chocolate Spread 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    £2.40 Clubcard (£12.00/kg)
  • Lotus Biscoff Smooth Spread 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)
  • Lotus Biscoff Crunchy Spread 380g

    380g · £11.97/kg
    £4.55
    £3.55 Clubcard (£9.34/kg)
  • The Groovy Food Company Organic Date Syrup 340G

    340g · £11.76/kg
    £4.00
    £3.50 Clubcard (£10.29/kg)

Baby

  • Heinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz My First Oat Porridge 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    2 for £4 Clubcard
  • Pampers Premium Protection New Baby Size 3 40 Nappies

    40pk · £0.31 each
    £12.50
    £5.00 Clubcard (£0.13 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 7 25 Pack

    25pk · £0.50 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.24 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 28 Pack

    28pk · £0.45 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.21 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5 33 Pack

    33pk · £0.38 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.18 each)
  • Pampers Baby Dry Nappy Pants S8 22 Nappies

    22pk · £0.57 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.27 each)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)
  • Pampers New Baby Size 1 50 Nappies Essential Pack

    50pk · £0.24 each
    £12.00
    £5.00 Clubcard (£0.10 each)
  • Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Baby Lotion with Aloe & Vitamin B5 500Ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Top-To-Toe Wash 500ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Baby Powder Natural Cornstarch 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
    £4.20 Clubcard (£10.50/kg)
  • Childs Farm and Bluey, Bubble Bath, Bluey-Berry, 250ml

    £6.50
    £6.05 Clubcard
  • Childs Farm and Bluey, Hair & Body Wash, Bluey-Berry 250ml

    £8.05
    £6.05 Clubcard

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Andrex Skin Protect Toilet Tissue 4 Luxury Rolls 155 sheets

    4pk · £1.44 each
    £5.75
    £3.25 Clubcard (£0.81 each)
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Dishmatic Big Job Dish Brush

    1pk · £3.60 each
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LIME 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Marigold Large Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Marigold Small Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Flash Kitchen Cleaning Spray Citrus 800Ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Flash Bathroom Cleaning Spray 800Ml

    £3.45
    £2.80 Clubcard
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Flash All Purpose Fresh Lemon Floor Cleaner 1L

    £3.00
    £2.50 Clubcard
  • Bloo 2in1 Cleaning Foam Fresh Scent Toilet Blocks 2 x 50g

    2pk · £72.00/kg
    £3.60
    £2.15 Clubcard (£43.00/kg)
  • Spontex Microfibre Cloth 4 Pack

    4pk · £1.05 each
    £4.20
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Finish Ultimate All In One Deep Clean & Shine 75 Dishwasher Tablets 967.5g

    967g · £22.75/kg
    £22.00
    £12.00 Clubcard (£12.41/kg)
  • Fairy Max Power Original Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • OceanSaver Plastic Free Eco Dishwasher Tablets 30 Pack 420g

    30pk · £675.00/kg
    £9.45
    £6.25 Clubcard (£446.43/kg)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Finish Ultimate Plus All In One 48 Dishwasher Tablets Lemon 585.6g

    585g · £30.77/kg
    £18.00
    £9.80 Clubcard (£16.75/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Persil Ultimate Bio Ultra Stain Removal Washing Liquid Detergent XXL Mega Pack 58 Washes 1566ml

    £14.10
    £12.20 Clubcard
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 29 washes 899ml

    £3.75
    £2.25 Clubcard
  • Persil Non Biological Washing Powder 60 Wash 3Kg

    3kg · £5.32/kg
    £15.95
    £11.00 Clubcard (£3.67/kg)
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Calgon washing machine cleaner tablets limescale protection 30 tablets

    390g · £35.90/kg
    £14.00
    £12.75 Clubcard (£32.69/kg)
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Vanish Gold Oxi Action Whitener & Stain Remover For Whites 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover For Colours 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Fairy Fabric Conditioner 29 washes 899ml

    £3.30
    £2.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Active Fresh Refill White Peony & Jasmine Blossom 228ml

    £9.55
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Limited Edition Active Fresh Refill Cosy Jasmine Tea 228ml

    £7.65
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Air Freshener Active Fresh Kit Cherry Blossom & Raspberry 228ml

    £11.13
    £8.00 Clubcard
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Febreze Air Freshener Plug & Refill Starter Kit Spring Awakening 20Ml

    £9.50
    £5.50 Clubcard
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • View all (53)

Pet

  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Go-Cat Adult Dry Cat Food Chicken And Duck 750G

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)

Beauty & Toiletries

  • Original Source Vanilla Raspberry Shower Gel 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Silky Velvet Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • ORIGINAL SOURCE CRISP APPLE SHOWER GEL 250ML

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Coconut Shower 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Fruity Nourish Body Wash Shower Gel 450ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Original Source Lime Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health Calming Shower Gel 450ml

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • Westlab Epsom Bath Salt 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • Dove Advanced Care Original 72h Roll-On Antiperspirant Deodorant 50ml

    £4.10
    £2.25 Clubcard
  • NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • EULAH Body Boost Reviving Multi-Ball Roller 150ml

    £14.85
    £12.45 Clubcard
  • Sure Maximum Protection Clean Scent Odour Control Antiperspirant Deodorant Invisible Cream 60ml

    £6.90
    £3.90 Clubcard
  • NIVEA Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA Men Derma Control Sensitive 72hr Anti Perspirant Deodorant Spray 250ml

    £5.25
    £3.75 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml

    £4.45
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • G.O. Dry Shampoo Party Nights 200ml

    £3.15
    3 for 2 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml

    £4.65
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya 3in1 Mask 400ml

    £8.85
    £5.35 Clubcard
  • Garnier SkinActive Vitamin C Sheet Mask 28g

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Garnier Skin Active 2 Million Probiotic Face Mask 22G

    22g · £204.55/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£152.27/kg)
  • NIVEA Express Hydration Body Lotion Normal Skin 400ml

    £8.55
    £6.65 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 700Ml

    £13.10
    £6.50 Clubcard
  • NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g

    4g · £637.50/kg
    £2.55
    £1.75 Clubcard (£437.50/kg)
  • Garnier SkinActive Brightening Eye Mask with Vitamin C 5g

    5g · £900.00/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£670.00/kg)
  • NIVEA 3-in-1 Sensitive Cleansing Wipes 25 Pack

    £5.50
    £3.60 Clubcard
  • NIVEA Cleansing Face Wipes Normal Skin 25 Pack

    25pk · £0.09 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.08 each)
  • NIVEA Q10 3in1 Anti-Age Hand Cream 100ml

    £6.80
    £5.15 Clubcard
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Garnier Micellar Cleansing Water Sensitive Skin 200ml

    £7.10
    £5.10 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Chamomile

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • EULAH Lip Blanket Cashmere Coconut 15ml

    £9.90
    £8.30 Clubcard
  • EULAH Face Blanket Moisturising Soft Cream 75ml

    £12.35
    £10.35 Clubcard
  • Garnier Pure Active Blemish Patch 22 Pack

    22pk · £0.42 each
    £9.20
    £6.15 Clubcard (£0.28 each)
  • L'Oreal Paris Revitalift Day Cream SPF30 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • Nivea Men Moisturiser 75Ml

    £5.30
    £1.70 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • NIVEA Rich Nourishing Body Lotion Dry Skin 625ml

    £10.05
    £2.70 Clubcard
  • View all (54)

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Bonjela Adult Ulcer Gel (Sugar Free) 15g

    15g · £526.67/kg
    £7.90
    £7.00 Clubcard (£466.67/kg)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)
  • Tesco A-Z Multivitamin Tablets & Minerals 90s

    90pk · £0.08 each
    £6.95
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health High Strength Vitamin D 25mcg Tablets 120s

    120pk · £0.06 each
    £6.60
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Natural Orange Vitamin and Mineral Effervescent Energy Tablets 45s

    45pk · £0.49 each
    £22.25
    3 for 2 Clubcard
  • Bassetts Vitamins Adult Multivitamins - Raspberry & Pomegranate Flavour 60s

    60pk · £0.25 each
    £15.25
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Ultra Magnesium 60s 46g

    60pk · £0.13 each
    £7.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)

Gifts, Parties, Toys

  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
    £4.70 Clubcard (£24.74/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo