- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Galloway Medium Scottish Coloured Cheddar Cheese 200g
200g · £16.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£13.50/kg)Galloway Grated Medium Scottish Coloured Cheddar Cheese 200g
200g · £16.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£13.50/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco 20 Chicken Poppers 200g
200g · £12.25/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Pineapple Chunks 300G
300g · £10.33/kg£3.10Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Tesco Spaghetti Bolognese 400G
400g · £11.00/kg£4.40Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Tesco Fresh Tagliatelle Nests 300g
300g · £6.83/kg£2.05Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Carrot 500G (C)
500g · £1.20/kg£0.60Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160G
160g · £18.44/kg£2.95Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Finest 6 Pork Sausages 400g
400g · £9.38/kg£3.75Malcolm Allan Beef Lorne 200G
£2.25Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155G
155g · £15.48/kg£2.40£1.80 Clubcard (£11.61/kg)Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardWarburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Breaded Chicken Goujons 270g (C)
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Galloway Medium Scottish Coloured Cheddar Cheese 200g
200g · £16.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£13.50/kg)Tesco Finest Green Grapes Seedless 500g (C)
500g · £7.10/kg£3.55Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Galloway Grated Medium Scottish Coloured Cheddar Cheese 200g
200g · £16.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£13.50/kg)Tesco Prime Cuts Honey Roast Ham 6 Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Braeburn Apples Minimum 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardCathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Tesco Little Gem 2 Pack (C)
2pk · £0.45 each£0.90Tesco 20 Chicken Poppers 200g
200g · £12.25/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard