- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g
165g · £18.79/kg£3.10£2.35 Clubcard (£14.24/kg)Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g
200g · £37.50/kg£7.50£5.50 Clubcard (£27.50/kg)Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Vitalite Dairy Free Spread 500G
500g · £5.20/kg£2.60£2.00 Clubcard (£4.00/kg)Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardDairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Chilli and Lime King Prawn Snack Pack 90g
90g · £47.22/kg£4.25£2.50 Clubcard (£27.78/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Rustlers Southern Fried Chicken Burger 132g
132g · £18.56/kg£2.45£2.05 Clubcard (£15.53/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)McVitie's Jaffaween Cherry Flavour Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Tesco Pineapple Chunks 300G
300g · £10.33/kg£3.10Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Tesco Finest Sticky Toffee Pudding Meal Deal 230g
230g · £20.00/kg£4.60Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Clarence Court Brown Medium Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45Tesco Finest Spaghetti Carbonara 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Spanish Chorizo 225G
225g · £12.67/kg£2.85Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Tesco Chilli and Lime King Prawn Snack Pack 90g
90g · £47.22/kg£4.25£2.50 Clubcard (£27.78/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Carrot 500G (C)
500g · £1.20/kg£0.60Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Arla LactoFREE Mature Cheddar Cheese 200g
200g · £15.00/kg£3.00Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Baby Potatoes 750G
750g · £1.13/kg£0.85Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Herta Classic Frankfurter Hot Dogs 10 Pack 350G
350g · £10.14/kg£3.55Vitalite Dairy Free Spread 500G
500g · £5.20/kg£2.60£2.00 Clubcard (£4.00/kg)Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £13.28/kg£2.55Tesco Large Loose Garlic (c)
1pk · £0.60 each£0.60Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Tesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70Morliny Sopocka Pork Slice 100G
100g · £19.00/kg£1.90Tesco Mini Roaster Potatoes 1kg (C)
1kg · £1.20/kg£1.20Tesco Finest Italian Meats Wood Fired Pizza 405g
405g · £13.83/kg£5.60Tarczynski Pork Kabanos & Chilli 105G
105g · £30.95/kg£3.25Tesco Sweet & Crunchy Salad Bowl 165g
165g · £9.39/kg£1.55Tesco Finest Finely Sliced Honey Roast Ham 120g
120g · £37.50/kg£4.50Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40McGhee's Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.24 each£1.45Tesco Finest Salsiccia Piccante with Hot Honey Wood Fired Pizza 410g
410g · £13.66/kg£5.60Balcerzak Turkey Breast Slices 100G
100g · £27.00/kg£2.70Crosta & Mollica Stromboli Spicy Salami Sourdough Pizza 447g
447g · £16.11/kg£7.20Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard