Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g
400g · £7.25/kg£2.90Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g
454g · £4.74/kg£2.15Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g
125g · £13.60/kg£1.70Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £6.63/kg£2.65Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £8.80/kg£1.10Tesco 8 Pork Sausages 454g
454g · £4.74/kg£2.15Tesco Honey Roast Ham 120g
120g · £22.92/kg2 for £5£2.75Tesco Wholemeal Medium 800g
800g · £1.13/kg£0.90Tesco White Toastie Thick 800g
800g · £1.13/kg£0.90Tesco Apple & Strawberries 90g
90g · £21.11/kg£1.90Tesco Grated Mozzarella 250g
250g · £13.60/kg2 for £5.50£3.40Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £13.60/kg2 for £5.50£3.40Tesco Grated Mild Cheddar 250g
250g · £14.20/kg2 for £5.50£3.55Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco Bake At Home Baguettes 2's
2pk · £0.88 each£1.75Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100g
100g · £39.50/kg2 for £5.50£3.95Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50Tesco All Butter Flapjack 50g
50g · £30.00/kg£1.50