Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Darlington Yarm Rd

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (132)

  • 0

    Lenor Spring Awakening 29 wash

    899ml · £2.84/L

    £1.50 off

    £2.55

    £4.05

  • 0

    Beechams Max Strength All In One Capsules 16's

    16pk · £0.29 each

    £2.75 off

    £4.70

    £7.45

    Restricted

  • 0

    Regina XXL Absorb Kitchen Roll 1 roll

    1pk · £3.00 each

    £1.75 off

    £3.00

    £4.75

  • 0

    Carex Hand Wash 250ml

    250ml · £5.80/L

    £0.75 off

    £1.45

    £2.20

  • 0

    Ella's Kitchen Strawberries & Apples 120g

    120g · £9.17/kg

    £0.55 off

    £1.10

    £1.65

  • 0

    Oral-B Pro Expert Toothpaste Clean Mint 75ml

    75ml · £48.00/L

    £1.85 off

    £3.60

    £5.45

  • 0

    Gillette Sensor3 Men’s Razors 4's

    4pk · £1.18 each

    £2.14 off

    £4.71

    £6.85

  • 0

    Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each

    £0.55 off

    £1.30

    £1.85

  • 0

    Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each

    £0.55 off

    £1.40

    £1.95

  • 0

    McCoy's Flame Grilled Steak 6 pack

    6pk · £0.36 each

    £0.85 off

    £2.15

    £3.00

  • 0

    Kleenex Original Tissues

    1pk · £1.95 each

    £0.75 off

    £1.95

    £2.70

  • 0

    Walkers Quavers Cheese 6 pack

    16g · £125.00/kg

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Walkers Squares Variety 6 pack

    22g · £90.91/kg

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Walkers Wotsits Really Cheesy 6 pack

    6pk · £0.33 each

    £0.75 off

    £2.00

    £2.75

  • 0

    Mars 40g

    1pk · £0.95 each

    £0.35 off

    £0.95

    £1.30

  • 0

    Pampers Sensitive Baby Wipes 4 pack

    4pk · £1.06 each

    £1.50 off

    £4.25

    £5.75

  • 0

    Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg

    £0.35 off

    £0.95

    £1.30

  • 0

    Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg

    £0.65 off

    £1.95

    £2.60

  • View all (132)

In-store Price Match 🪙✅

  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49

Back to Routine 🎒

View all (14)
  • Walkers Quavers Cheese 6 pack

    16g · £125.00/kg
    £0.75 off
    £2.00£2.75
  • Walkers Wotsits Really Cheesy 6 pack

    6pk · £0.33 each
    £0.75 off
    £2.00£2.75
  • Walkers Squares Variety 6 pack

    22g · £90.91/kg
    £0.75 off
    £2.00£2.75
  • Simply Doughnuts Mini Ring Bites 8's

    8pk · £0.17 each
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • McCoy's Flame Grilled Steak 6 pack

    6pk · £0.36 each
    £0.85 off
    £2.15£3.00
  • Walkers Monster Munch Variety 12 pack

    20g · £162.50/kg
    £0.50 off
    £3.25£3.75
  • Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli 150g

    150g · £12.00/kg
    £0.50 off
    £1.80£2.30
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese 150g

    150g · £12.00/kg
    £0.50 off
    £1.80£2.30
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40

Essentials For Less 💙

View all (7)
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.60/kg
    2 for £5.50
    £4.15
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco Corned Beef 110g

    110g · £25.00/kg
    2 for £5
    £2.75

This Week's Star Buys ⭐

View all (25)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Fairy Non Bio Gel 26 wash

    858ml · £8.92/L
    £2.50 off
    £7.65£10.15
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60

Quality You Know And Trust 🍓🥑

  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £13.60/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55

Ready Meals Multibuy 🍴

View all (7)
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Cottage Pie 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo