Food, Snacks & Drinks
Yeo Valley Organic Little Yeos Blueberry & Banana Kids Yogurt Pouch 90g
90g · £8.67/kg35% off£0.78£1.20BEAR Alphabites Coco Cereal 350g 350g
350g · £10.29/kg£3.60BEAR Alphabites Multigrain Cereal 350g 350g
350g · £10.29/kg£3.60Organix Raspberry & Apple Soft Oaty Bars 6x23g
138g · £32.25/kg£4.45Organix Melty Sweetcorn Rings 20g
20g · £50.00/kg£1.00Organix Apple Rice Cakes 4x18g
72g · £59.72/kg£4.30Little Dish Spaghetti and Meatballs 200g
200g · £19.75/kg£3.95Organix Melty Baby Carrot Puffs 20g
20g · £50.00/kg£1.00Organix Jammie Monsters Biscuits 64g
64g · £56.25/kg£3.60Ella's Kitchen Strawberries & Apple 120g
120g · £15.00/kg5 for £7.20£1.80BEAR Yo Yos Mango 9s
9pk · £0.66 each£5.90BEAR Yo Yos Raspberry 9x20g
180g · £32.78/kg£5.90Ella's Kitchen The Green One Squished Fruits 5x90g
450g · £12.67/kg£5.70Ella's Kitchen The Purple One Squished Fruits 5x90g
450g · £12.67/kg£5.70Ella's Kitchen The Pink One Organic Smoothie Food Pouch 5x90g
450g · £12.67/kg£5.70Organix Mini Raisins Fruit Snack Boxes 168g
168g · £25.00/kg£4.20Organix Apple & Date Fruit Snack Bars 6x17g
102g · £43.63/kg£4.45Organix Gruffalo Crumble Apple Soft Oaty Bars Multipack 6x23g
138g · £32.25/kg2 for £6.60£4.45Organix Blackcurrant Soft Oaty Bars 6x23g
138g · £32.25/kg£4.45Organix Oat & Raisin Flapjack Bites 4x20g
80g · £55.63/kg£4.45Organix Strawberry & Apple Soft Oaty Bars 6x23g
138g · £32.25/kg£4.45Organix Gruffalo Purple Prickles Blackcurrant Fruit Bars 6x17g
102g · £43.63/kg2 for £6.60£4.45Cerelac Wheat Banana Reduced Sugar 250g
250g · £16.80/kg£4.20BEAR Strawberry Yo Yos 12x10g
120g · £37.08/kg£4.45Ella's Kitchen Puree Pears 70g
70g · £20.00/kg£1.40Organix Summer Fruit Rice Cake Multipack 4x18g
72g · £59.72/kg£4.30Piccolo Organic Strawberry & Date Fruit Sticks 4x17g
68g · £48.24/kg20% off£3.28£4.10Kiddylicious Banana Soft Biscotti 120g
120g · £24.00/kg20% off£2.88£3.60Kiddylicious 10 Strawberry Wafers 40g
40g · £83.75/kg£3.35BEAR Fruit Splits Mango & Sour Berry 5x20g
100g · £24.10/kg33% off£2.41£3.60Organix Strawberry & Apple Puffcorn 4x10g
40g · £85.00/kg£3.40Organix Banana Bread Biscuits 135g
135g · £26.67/kg£3.60Kiddylicious Apple Fruity Bakes 6x22g
132g · £21.82/kg20% off£2.88£3.60Organix Tomato & Noughts & Crosses 4x15g
60g · £56.67/kg£3.40Organix Cheese & Herb Corn Puffs 4x15g
60g · £56.67/kg£3.40Kiddylicious Strawberry & Beetroot Cookie Squares 6x24g
144g · £23.26/kg£3.35Kiddylicious Pizza Veggie Straws 4x12g
48g · £60.00/kg20% off£2.88£3.60Kiddylicious Apple & Carrot Melty Buttons 9+ Months 5x6g
30g · £96.00/kg20% off£2.88£3.60Ella's Kitchen Organic Peach and Banana Crumble 7+ Months 4x80g
320g · £10.00/kg2 for £5.40£3.20Kiddylicious Fruity Drops Raspberry 4x16g
64g · £44.53/kg15% off£2.85£3.35Kiddylicious Pear Soft Biscotti 7+ Months 6x20g
120g · £24.00/kg20% off£2.88£3.60Ella's Kitchen Organic Apple & Cinnamon Crumble 7+ Months 4x80g
320g · £10.00/kg2 for £5.40£3.20Ella's Kitchen Organic Mango Rice Pudding 7+ Months 4x80g
320g · £10.00/kg2 for £5.40£3.20BEAR Fruit Treasures Berry 3+ Years 5x20g
100g · £36.00/kg£3.60Ella's Kitchen Organic Banana & Vanilla Bread Pudding 4x80g
320g · £10.00/kg2 for £5.40£3.20Kiddylicious Fruit Wriggles Strawberry 4x12g
48g · £59.38/kg15% off£2.85£3.35Kiddylicious Cheesy Veggie Straws 4s
48g · £60.00/kg20% off£2.88£3.60Kiddylicious Mini Coconut Rolls 8x6.8g
54.4g · £61.58/kg£3.35Kiddylicious Raspberry Tiddlers 4x12g
48g · £59.38/kg15% off£2.85£3.35Kiddylicious 10 Banana Wafers 40g
40g · £83.75/kg£3.35View all (188)
Nappies & Wipes
Naty Compostable Nappy Bags 50s
50pk · £0.06 each£3.10Waitrose Mini Nappy Sacks 75s
1pk · £1.20 each£1.20Pampers Baby Dry Nappy Pants Size 7, 16 Nappies, 17kg-19kg 16Each
18pk · £0.53 each£9.60Pampers Baby-Dry Pants Size 8 19+ kg 22s
22pk · £0.65 each£14.40Pampers Baby Dry Pants Size 7 17+kg 25s
25pk · £0.58 each£14.40Pampers Premium Protection Nappy Pants Size 6 24Each
24pk · £0.60 each£14.40Pampers Baby Dry Nappy Pants S9 19Each
19pk · £0.76 each£14.40Naty FreeMovers Nappy Pants Size 6 (16+kg) 18s 18s
18pk · £0.57 each£10.30Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 6 24s
24pk · £0.40 each£9.60Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 9, 12 Nappies 12Each
12pk · £0.80 each£9.60Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 8, 14 Nappies, 19kg+ 14Each
14pk · £0.69 each£9.60Pampers Baby Dry Size 7, 17 Nappies 17Each
17pk · £0.56 each£9.60Huggies Pull-Ups Training Pants Unisex Size 7 18Each
18pk · £0.50 each£9.00Pampers Baby-Dry Size 6, 19 Nappies, 13-18kg 19Each
19pk · £0.51 each£9.60Pampers Baby-Dry Pants Size 6 14-19kg 28s
28pk · £0.51 each3 for £25.20£14.40Pampers Baby-Dry 6 Extra Large 13-18kg 33s
33pk · £0.44 each3 for £25.20£14.40Pampers Baby Dry Nappy Pants Size 6, 19 Nappies, 15+kg 19Each
19pk · £0.51 each£9.60Water Wipes Biodegradable 9x60Each
60pk · £0.50 each£30.00Waterwipes Biodegradable 60s
60pk · £0.07 each£4.20WaterWipes Sensitive Baby Wipes 3s 3x60Each
1pk · £8.96 each25% off£8.96£11.95Pampers 99% Water Baby Wipes 4x60pk 4x60Each
240pk · £0.05 each£11.10Pampers New Baby Wipes 3x60pk 3x60Each
180pk · £0.04 each33% off£6.43£9.60Pampers Sensitive Baby Wipes 1 Pack 52s
52pk · £0.03 each2 for £2.40£1.80Pampers Fresh Clean Baby Wipes 4 Pack 208s
208pk · £0.02 each25% off£4.50£6.00Pampers New Baby Wipes 60pk 60Each
60pk · £0.07 each£4.30WaterWipes Weaning Biodegradable 60s
60pk · £0.07 each£4.20WaterWipes Hydrating Clean Baby Wipes 60
60pk · £0.07 each£4.20Pampers 99% Water Baby Wipes 1x60pk 60Each
60pk · £0.06 each£3.70Pampers Fresh Clean Baby Wipes 1 Pack 52s
52pk · £0.03 each£1.80Waitrose 64 Lightly Fragranced Baby Wipes 64s
1pk · £1.30 each£1.30Essential Baby Wipes 80s
1pk · £0.90 each£0.90WaterWipes Soothing Clean Baby Wipes 60s 60Each
60pk · £0.07 each£4.20Pampers Sensitive Baby Wipes 1 Pack 208s
208pk · £0.03 each£6.30WaterWipes XL Bathing Wipes 16pk 16s
16pk · £0.24 each£3.80Waitrose 64 Fragrance Free Baby Wipes 64s
1pk · £1.30 each£1.30Pampers Baby Dry Nappies Full Cut Taped Size 4 25Each
25pk · £0.38 each£9.60Pampers Premium Protect Nappy Pants Size 4 30Each
30pk · £0.48 each£14.40Naty FreeMovers Nappy Pants Size 4 (8-15kg) 22s 22s
22pk · £0.47 each£10.30Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 4 32s
32pk · £0.30 each£9.60Pampers Baby Dry Nappy Pants Size 4, 23 Nappies, 9-15kg 23Each
23pk · £0.42 each£9.60Pampers Baby-Dry Pants Size 4 9-15kg 38s
38pk · £0.38 each3 for £25.20£14.40Pampers Baby-Dry Size 4 9-14kg 44s
44pk · £0.33 each3 for £25.20£14.40Naty BioEmbrace Nappies Size 4 (7-18KG) 26x1Each
26pk · £0.28 each33% off£7.17£10.70Naty BioEmbrace Nappies Size 1 (2-5KG) 25s
25pk · £0.26 each33% off£6.43£9.60Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 1 38s
38pk · £0.22 each25% off£8.18£10.90Pampers Premium Protection New Baby Size 2 44Each
44pk · £0.26 each£11.40Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 2 38s
38pk · £0.22 each25% off£8.18£10.90Naty BioEmbrace Nappies Size 2 (3-6KG) 33x1Each
33pk · £0.22 each33% off£7.17£10.70Pampers Premium Protection New Baby Size 3 40Each
40pk · £0.29 each£11.40Naty BioEmbrace Nappies Size 3 (4-9KG) 30x1Each
30pk · £0.24 each33% off£7.17£10.70View all (74)
Health
Tonic Health Kids Immunity Gummies Wildberry Flavour 30Each
30pk · £0.40 each£12.00Calpol Sugar Free Infant 100ml
100ml · £47.00/L£4.70RestrictedCalpol Six Plus Paracetamol Syringe 80ml
80ml · £58.75/L£4.70RestrictedNurofen for Children Strawberry Liquid Ibuprofen 100ml
100ml · £59.00/L£5.90RestrictedCalpol Infant Paracetamol 2+Months 100ml
100ml · £47.50/L£4.75RestrictedNurofen for Children Orange Liquid Ibuprofen 100ml
100ml · £61.00/L£6.10RestrictedBonjela Junior Gel for Mouth Ulcers 15g
15g · £420.00/kg£6.30Calpol Six Plus Fastmelts Paracetamol 12s
12pk · £0.60 each£7.20RestrictedInfacol Simeticone Colic Relief 55ml
55ml · £102.91/L25% off£5.66£7.55Ashton & Parsons Teething Powder Pack of 20
20pk · £0.30 each20% off£6.04£7.55Tonic Health Kids Multivitamin Strawberry Gummies 30Each
30pk · £0.40 each£12.00Ashton & Parsons Teething Gel 10ml
10ml · £576.00/L20% off£5.76£7.20Wellbaby Multi-Vitamin Liquid 150ml
150ml · £43.67/L£6.55Kendamil Pro-Comfort Baby Drops 7.5ml
7.5ml · £2,400.00/L£18.00Tonic Health Baby Multivitamin Dropper, Peach & Banana 30ml
30ml · £400.00/L£12.00Mini Drops Multivitamin 50ml
50ml · £215.00/L£10.75Mini Drops Vitamin D3 50ml
50ml · £196.00/L£9.80
Baby Toiletries
Johnson's Cotton Buds 200s
200pk · 0.875p each£1.75Essential Cosmetic Pads 3x80s
1pk · £2.82 each40% off£2.82£4.70Simply Soft 100 Organic Cotton Wool Round Cosmetic Pads 100s
100pk · £0.03 each£2.50Waitrose 'Mini' Cotton Wool Pleat 200g
200g · £9.50/kg£1.90Waitrose 'Mini' Large Cotton Wool Balls 80s
1pk · £1.70 each£1.70Essential Cosmetic Pads 100s
1pk · £2.40 each£2.40Essential Cotton Buds 200s
1pk · £0.95 each£0.95Waitrose 'Mini' Large Cleansing Pads 100s
1pk · £4.90 each£4.90Essential Oval Cosmetic Pads 50Each
1pk · £2.45 each£2.45Aveeno Baby Soothing Wash 250ml
250ml · £40.40/L£10.10Aveeno Baby Dermexa Wash 250ml
250ml · £47.80/L£11.95Aveeno Baby Hair & Body Wash 250ml
250ml · £23.60/L33% off£5.90£8.80Childs Farm Hair & Body Wash Sweet Orange 500ml
500ml · £14.88/L33% off£7.44£11.10Aveeno Baby Gentle Bath & Wash 400ml
400ml · £17.08/L33% off£6.83£10.20Childs Farm Slumber Time Bath Soak Lavender & Moon Milk 250ml
250ml · £22.52/L33% off£5.63£8.40Childs Farm Baby Bubble Bath 250ml
250ml · £17.68/L33% off£4.42£6.60Johnson's Baby Bath Bedtime 500ml
500ml · £10.20/L£5.10Aveeno Kids Bubble Bath & Wash 250ml
250ml · £23.60/L33% off£5.90£8.80Aveeno Baby Calming Comfort Bedtime Bath & Wash 250ml
250ml · £23.60/L33% off£5.90£8.80Weleda Calendula Shampoo & Body Wash 200ml
200ml · £50.00/L£10.00Johnson's Top-to-Toe Baby Bath 500ml
500ml · £8.40/L£4.20Neal's Yard Baby Bath & Shampoo 200ml
200ml · £50.60/L33% off£10.12£15.10Calendula Shampoo & Body Wash 400
400ml · £40.50/L£16.20Childs Farm Hair & Body Wash Blackberry & Apple 250ml
250ml · £19.28/L33% off£4.82£7.20Childs Farm Baby Shampoo & Wash Soft Scent 250ml
250ml · £17.68/L33% off£4.42£6.60Childs Farm Bubble Bath Raspberry 500ml
500ml · £14.88/L33% off£7.44£11.10Childs Farm SPF 50 Sun Cream 200ml
200ml · £80.25/L33% off£16.05£23.95Childs Farm Coconut After Sun Lotion 100ml
100ml · £42.20/L33% off£4.22£6.30Johnson's Baby Shampoo 500ml
500ml · £8.40/L£4.20Childs Farm 2 in 1 Shampoo & Conditioner Apple & Pear 250ml
250ml · £19.28/L33% off£4.82£7.20Childs Farm Tangle Taming Shampoo Strawberry & Mint 250ml
250ml · £19.28/L33% off£4.82£7.20Childs Farm Tangle Taming Conditioner Strawberry & Mint 250ml
250ml · £19.28/L33% off£4.82£7.20Dentinox Cradle Cap Shampoo 125ml
125ml · £40.80/L£5.10Aveeno Baby 2-in-1 Shampoo & Conditioner 250ml
250ml · £23.60/L33% off£5.90£8.80Neals Yard Organic Baby Powder 0.135Kg
135g · £89.33/kg33% off£12.06£18.00Neal's Yard Baby Organic Collection 670g
670g · £53.73/kg£36.00Johnson's Natural Baby Powder 400g
400g · £12.88/kg£5.15Johnson's Baby Bath 500ml
500ml · £8.40/L£4.20Johnson's Baby Lotion 500ml
500ml · £8.40/L£4.20Aveeno Baby Dermexa Cream 150ml
150ml · £88.00/L£13.20Childs Farm Baby Moisturiser 200ml
200ml · £23.80/L33% off£4.76£7.10Aveeno Baby Moisturising Lotion 150ml
150ml · £39.33/L33% off£5.90£8.80Aveeno Baby Soothing Emollient Cream 150ml
150ml · £45.53/L33% off£6.83£10.20Weleda Calendula All Purpose Balm 25g
25g · £400.00/kg£10.00Neal's Yard Baby Balm 50g
50g · £257.20/kg33% off£12.86£19.20Aveeno Kids Face & Body Lotion 150ml
150ml · £39.33/L33% off£5.90£8.80Childs Farm OatDerma Body Moisturiser Fragrance-Free 200ml
200ml · £32.15/L33% off£6.43£9.60Neal's Yard Baby Massage Oil 50ml
50ml · £193.00/L33% off£9.65£14.40Johnson's Baby Oil 500ml
500ml · £12.00/L£6.00Bathtime Buddies Fun Sponge each
1pk · £2.40 each£2.40View all (57)
Baby Milk
Kendamil Toddler Milk 3 800g
800g · £18.88/kg£15.10Kendamil Toddler Milk 1-3 Years 800g
800g · £23.63/kg£18.90HiPP Organic 3 Growing Up Baby Milk Powder 800g
800g · £21.31/kg£17.05Aptamil Advanced Toddler Milk 800g
800g · £28.38/kg£22.70Aptamil 3 Toddler Milk Powder 1-2Y 800g
800g · £22.94/kg£18.35Kendamil Goat Toddler Milk 12-36m 800g
800g · £32.25/kg£25.80Cow & Gate 3 Growing Up Milk Powder 800g
800g · £17.31/kg£13.85Aptamil 4 Toddler Milk Powder 2-3Y 800g
800g · £22.94/kg£18.35SMA Toddler Milk Powder 1-3 Years 800g 800g
800g · £21.31/kg£17.05HiPP Organic First Infant Milk From Birth Stage 1 200ml
200ml · £8.50/L£1.70Kendamil Ready To Feed First Infant Milk Stage 1 250ml
250ml · £6.00/L£1.50Kendamil Organic Ready To Feed Stage 1 200ml
200ml · £7.75/L£1.55Aptamil 2 Follow On Milk 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Aptamil Ready To Feed First Infant Milk Stage 1 200ml
200ml · £7.75/L£1.55HiPP 3 Organic Growing Up Milk 200ml
200ml · £8.50/L5 for £6.90£1.70Kendamil Organic Ready To Feed Stage 3 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Aptamil Advanced 1 First Infant Milk From Birth 4x200ml
800ml · £9.00/L£7.20Kendamil Organic Ready To Feed Stage 2 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Cow & Gate Ready To Feed First Infant Milk From Birth Stage 1 200ml
200ml · £6.50/L£1.30Aptamil Advance 2 Follow On Milk Ready To Feed 200ml
200ml · £10.25/L£2.05Aptamil Ready To Feed First Infant Milk Stage 1 4x200ml
800ml · £7.25/L£5.80Kendamil First Infant Milk Ready to Feed Starter Pack 6x70ml
420ml · £22.74/L£9.55Cow & Gate Growing Up Milk Ready To Use 200ml
200ml · £7.00/L£1.40SMA Follow-on Baby Milk 6 mth+ Ready-to-use formula milk 200 ml 200ml
200ml · £6.50/L3 for £3.60£1.30Aptamil Advance 1 First Infant Milk Ready To Feed 200ml
200ml · £9.50/L£1.90SMA First Infant Baby Milk from birth Ready-to-use formula 200ml
200ml · £6.25/L£1.25Cow & Gate Follow-On Milk 4x200ml
800ml · £5.05/L20% off£4.04£5.05Cow & Gate Ready To Feed First Infant Milk Stage 1 4x200ml
800ml · £6.31/L£5.05HiPP 2 Organic Follow On Milk 200ml
200ml · £8.50/L5 for £6.90£1.70Aptamil 3 Toddler Milk Ready To Drink 200ml
200ml · £8.50/L£1.70Kendamil Follow On Milk Ready to Feed 250ml
250ml · £6.40/L£1.60Aptamil 2 Follow On Milk 4x200ml
800ml · £5.80/L20% off£4.64£5.80HiPP Organic 1 First Infant Baby Milk Powder Formula 800g
800g · £20.25/kg£16.20Aptamil First Infant Milk From Birth Stage 1 800g
800g · £21.75/kg£17.40Kendamil Organic Milk From Birth Stage 1 800g
800g · £22.50/kg£18.00Kendamil Whole Milk From Birth Stage 1 800g
800g · £18.00/kg£14.40Kendamil Goat Milk From Birth Stage 1 800g
800g · £30.75/kg£24.60Aptamil Anti-Reflux First Infant Milk 0-12 Months 800g
800g · £28.50/kg£22.80Cow & Gate First Infant Milk Powder From Birth Stage 1 800g
800g · £16.50/kg£13.20Aptamil Lactose Free First Infant Milk From Birth 400g
400g · £29.25/kg£11.70Aptamil From Birth Colic & Constipation Comfort Milk Powder 800g
800g · £28.50/kg£22.80SMA First Infant Baby Milk Powder Formula from birth 800g
800g · £20.25/kg£16.20Aptamil Advanced First Infant Milk From Birth Stage 1 800g
800g · £27.00/kg£21.60Aptamil 1 First Baby Milk Formula Powder Big Pack 1.2Kg
1.2kg · £18.67/kg£22.40HiPP Organic 2 Follow on Baby Milk Powder Formula 800g
800g · £21.31/kg£17.05Kendamil Follow-On Milk 2 800g
800g · £18.88/kg£15.10Kendamil Goat Follow on Milk 6+12m 800g
800g · £32.25/kg£25.80Aptamil 2 Follow On Milk 800g
800g · £22.94/kg£18.35Kendamil Follow-On Milk 6-12 months 800g
800g · £23.63/kg£18.90Cow & Gate 2 Follow On Milk Powder 800g
800g · £17.31/kg£13.85View all (52)
Feeding & Accessories
Milton Sterilising Fluid 500ml
500ml · £5.92/L20% off£2.96£3.70Milton 28 Sterilising Tablets 112g
112g · £27.50/kg20% off£3.08£3.85Milton Baby Bottle Cleaner 500ml
500ml · £9.60/L£4.80MAM Easy Active Bottle 330ml each
1pk · £10.10 each£10.10Pure Night Soother 18+M 2s
1pk · £11.40 each£11.40Munchkin Miracle Trainer Cup 1 Each
1pk · £8.40 each£8.40Munchkin Soft Tip Spoons 6s
6pk · £0.85 each£5.10Munchkin Tip & Sip Cup 7oz 1 Each
1pk · £8.40 each£8.40Lansinoh Disposable Nursing Pads 60s
60pk · £0.11 each20% off£6.68£8.35Lansinoh For HPa Lanolin 40ml
40ml · £300.00/L20% off£12.00£15.00Lansinoh Breastmilk Storage Bags 25Each
25pk · £0.22 each20% off£5.56£6.95